کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال امیر آهنگری | دیوار
S3 : 18:36:09 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اگر دوست دارید در مورد نمایشنامه این کار بیشتر بدونید می تونید از ویکی پدیا شروع کنید.

https://en.wikipedia.org/wiki/Offending_the_Audience
امیر اخوان و آرا آشور این را خواندند
آذرمهر، آرش آهنگری، رضا بهکام، الاهه انصاری و Someone این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امیر آهنگری
درباره نمایش زهرماری i
یک نمایش جذاب و کمدی با داستانی کاملا اصیل. در این بحبوحه اجرای نمایش نامه های خارجی و نمایش نامه های ضعیف داخلی ٫ از دیدن این نمایش بسیار لذت بردم. فضای صحنه بسیار جالب بود و از همان ابتدای نمایش داستان ذهن مخاطب رو درگیر می کرد. بازی ها و هر کدام از شخصیت های داستان بسیار جذاب بودند. در مجموع عالی!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امیر آهنگری
درباره نمایش آنتی گون i
دیالوگ های ماندگار زیادی داشت و فرم اجرا تا حد خوبی خلاقانه بود. اما برای من فضای داستان خوب تصویر نشد و اون حسی که باید رو نگرفتم. اجرای ناتالی متی و نحوه بیانش خوب بود اما در جاهایی که باید داد می زد کلماتی که بیان می کرد واضح نبود. در مجموع نمایش به نسبت خوبی بود اما بیشتر فرم اجرا در طول نمایش حس می شد تا خود فضای داستان.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوشنبه ۱۷ دی که وارد تالار مولوی شدم خیلی شوکه شدم٫ هیچوقت تالار مولوی رو اونقدر خالی ندیده بودم. برام عجیب بود تا این که وقتی اجرا شروع شد حدسم به یقین تبدیل شد :) یه اقتباس بی سر و ته از رادیو چهرازی که من هیچ خلاقیتی در اثر ندیدم. حتی گاهی دیالوگ ها عینا از رادیو چهرازی نقل شده بود.
من هیچ‌وقت رادیو چهرازی گوش نکردم اما به هر حال این کار رو اصلاً دوست نداشتم.
۱۹ دی ۱۳۹۶
من این نمایشو ندیدم ولی از توضیحش میشه فهمید که کاملا حق با شماست و تقلید کامل از رادیوچهرازی هست .مدیر اسایشگاه ..دلبر... فقط فک کنم تنها خلاقیتی که داشتن این بوده که اسم حبیب رادیو چهرازی رو رسول کردن .
۱۹ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید