برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال علی جی کا | دیوار
S2 : 02:49:50
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
علی جی کا
درباره نمایش مار بازی i
این نمایش بیشتر کمدیه تا اجتماعی. من فقط خندیدم آخرشم که اومدم بیرون حالم خوب بود و چیزی ذهنمو درگیر نکرد که بهش فکر کنم.
سپیده، حدیث سیدی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
celine و Negin Fooladi این را دوست دارند
سلام دقیقا منم به عمق نتونستم و این از ناتوانی باریگرا بود به نظرم شاید البته
۲۴ خرداد
نه از ناتوانی بازیگرا نبود ، خیلی دور از واقعیت بود متنش به نظرم ، مثلِ تخیلِ آدم بود تو زمانِ دبیرستان راجع به ازدواج
۲۴ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی
درباره نمایش بینوایان i
من نمایش را روز 23 آبان دیدم. اول از همه بگم برای محل پارک خودروتون می تونید از هایپری که نزدیک هتل هست استفاده کنید و بدونید نمایش زودتر از ساعت 8 شروع نخواهد شد. چیزی که جالب بود عدم بازرسی برای ورود به سالن بود!
اما درباره نمایش: اگر نمایش الیور توئیست را دیده باشید و دکور فوق العادش را در نظر بیارید، دکور ثابت و طبقاتی این نمایش و کمک گرفتن از ویدئو پروژکتور برای تغییر و تحرکش توی ذوقتون میزنه و این چیزی بود که خیلی ازش میترسیدم و اتفاق افتاد. حتی پایین اومدن طناب و تور هم نتونسته تغییری در کسالت آوری صحنه ایجاد کنه و در برخی از قسمتهای نمایش همین ثابت بودن دکور محدودیت هایی را برای درک صحنه ایجاد کرده. گروه ارکستر اینبار بالای صحنه هستند و شما می توانید ببینیدشون که به نظر من خیلی خوب هم هست.
در مقایسه با نمایش الیور توئیست این نمایش از حرکات ... دیدن ادامه » و رقص های گروهی کمتری برخورداره و تم شاد اون را نداره.
آواز خوانی های همزمان مانع از فهم صحیح کلمات میشه و احتمالا شمارو دچار سردرد خواهد کرد.
تعدد بازیگران معروف کمکی به جذابیت اجرا نکرده. آواز خوانی پریناز ایزدیار اصلا جالب نیست و اصلا نمیتونه اوج بگیره و خانمی گوشه صحنه ایستاده که به کمکش میاد. نوید محمدزاده بازی نسبتا قابل قبولی داره و پارسا پیروز فر هم بد نیست اما در آوازخوانی هیچکدام خوب نبودن و حتی در بعضی از قسمت ها نگاه کردنشون به رهبر ارکستر برای اینکه بهشون اشاره کنه که چه زمانی شروع کنند به خواندن، خیلی توی ذوق میزنه. تنها کسی که به نظر من درک آواز خوانیش (نه صداش) سر تر از بقیه بود اشکان خطیبی بود.
نقش هوتن شکیبا و بازیش خیلی شبیه به نقشیست که در الیور توئیست داشت و به همراه زوجش سحر دولتشاهی با بازی خوبشون کمی از کسالت آوری نمایش کم کردن.
در کل هر کسی میتونست جای بازیگران مطرح باشه و چیز خاصی از اون ها نمیبینید حتی به نظر من بازیگرایی مثل اون پسر کوچیک یا خانمی که جوانی دختر تناردیه را بازی میکرد، خیلی جذاب تر و واقعی تر بازی میکردند و حسشون را منتقل میکردند. این اسم ها نیستند که در صحنه بازی میکنند. من 2 بار نمایش الیورتوئیست را دیدم ولی اصلا رغبتی ندارم که بار دیگر بینوایان را تماشا کنم.

یه نکته ای که خوبه در نظر داشته باشید این هست که با توجه به وسعت صحنه برای تسلط به اون ردیف 10 تا 20 رو برای دیدن نمایش پیشنهاد می کنم.

سلام واقعا دلم به حال خودمون میسوزه..وقتی خبر تاتر رو شنیدم با خودم گفتم اینا میتونن تو این سالن همون دکور و تشکیلات رو ایجاد کنن..؟؟... چون تا اونجا که من میدونم سالن تاتر شهر و وحدت امکانات اینچنینی دارند..رفتم تو اینترنت دنبال عکس سالن گشتم ببینم بازم ... دیدن ادامه » دستگیرم نشد...با خودم گفتم تو این سن چطور اینهمه آدم جا میشوند....؟. با وجود این گفتم از این اجراها کم انجام میشود و هزینه رو قبول کردم...حالا میبینم که حق داشتم نگران باشم....میدونید مشکل چیه مشکل اینجاست که ما هربار اعتماد میکنیم و قدرت نداریم که جلوی این رفتار که با ما میشود رو بگیریم
- جرا باید این نمایش در سالن هتل باشه ؟ ج: چون تماشگر خیلی بیشتری جا میگیره و تبلیغ برای هتل خواهد بود
- چرا باید 1-2 ماه زودتر پیش فروش انجام بشه و بدون دادن هیچ اطلاعی از کار افراد اقدام به خرید کنند
- چرا تیزر تبلیغاتی فقط عکس بازیگرهاست و هیچ توضیحی از کار داده نمیشود
- چرا سایت ایران نمایش مثل تیوال عمل نمیکنه ؟ تو بخش توضیحات همیشه خالی هست و در بخش نظرات هیچ وقت نظری منفی دیده نمیشود (اجازه داده نمیشود)
- چزا همه چیز باید در خفا باشه اگر تیوالی نبود جایی نظری یا کامنتی ثبت نمیشد...
- بحث قیمت گذاری هم که اصلا معلوم نیست رو چه حسابی انجام شده ....مثال دیگر کنسرت خنده حسن ریوندی که از 40 تا 300 قیمت داره که من نمی فهمم ی نفر با یک کمک کیبورت انقدر قیمت بگذاره بعد همین قیمت رو ی گروه کنسرت قیمت گذاری میکنه
با همه اینها من برای 9 آذر بلیط دارم و امیدوارم با توجه به اجرای چندباره کار مشکلاتی که فرمودین رفع شده باشه...به نظرم شما هم دفعه بعد بلیط برای 2-3 روز اجرای اول نگیرید بالاخره حتما ی سری ناهماهنگی ها اتفاق خواهد افتاد....امیدوارم مشکل صدا هم مرتفع بشه...چون در کامنت بقیه هم دیدم که صدا مشکل داشته...ا
۲۴ آبان ۱۳۹۷
موافقم
۱۸ آذر ۱۳۹۷
البته گروه ارکستر اصولا نباید روی صحنه باشه
۲۹ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید