تیوال | علی عبداللهی درباره سریال هیولا: کارهای آقای مدیری همیشه از یه کیفیت حداقلی بسیار بالایی
S2 : 15:56:01
کارهای آقای مدیری همیشه از یه کیفیت حداقلی بسیار بالایی برخودارن و این کار هم از این قاعده مستثنی نیست
پروداکشن بسیار قوی و سطح بالاس..کارگردانی‌های دقیق آقای مدیری و این متفاوت بودن هر کار نسبت به کارهای قبل، بسیار نکات مثبتیه
همکاری دوباره آقای مدیری با آقای قاسم‌خانی هم می‌تونه کار جذابی رو شکل بده..که البته در ادامه بهتر مشخص می‌شه

اما واقعا داستان این کار به طرز عجیب و غریبی کپی ه، یعنی واقعا حتی شغل معلم شیمی بودن رو هم نمی‌شد عوض کرد؟؟ حالا نمی‌دونم در ادامه چطوری داستان رو روایت کنن و جلو برن ولی در حد یک قسمت به طرز تو ذوق زننده‌ای داستان رو از بهترین نمونه خارجی موجود بین سریالا برداشتن..نمی‌دونم، امیدوارم در ادامه دور بشن از این ایده اصلی که حتی پیش‌داستان شخصیت اصلی هم به طور کامل یکی هست!
اتفاقا من هم دیشب قسمت اولش رو دیدم. خیلی اهل خریدن سریال های شبکه نمایش خانگی نیستم ولی این رو به اعتبار همکاری مدیری و قاسمخانی خریدم. و حق با شماست. تا اینجا مشابهت ها با اون سریال معروف خارجی خیلی زیاده . دبیر شیمی دبیرستان که علی رغم استعدادش بی پوله ... دیدن ادامه » و درگیر خرج زندگی. و اونجا شاگرد سابق و اینجا شاگرد ردی و رفوزه شده که احتمالا قراره پیشنهاد وسوسه انگیزی به معلمش بده. به قول شما امیدواریم قسمتهای بعدی خط داستان فاصله بگیره از اون سریال. البته سابقه کپی کردن آقای قاسمخانی کم نبوده. منتها این کار رو انقدر تمیز و خوب انجام میده که انگار آدم می بخشش!!! حالا اگر زبانم لال این کپی کاری ادامه پیدا کنه، امیدوارم به سیاق خانم میلانی در توجیه اش نگه که این داستان بهش الهام شده بوده!!!
۱۴ اردیبهشت
دقیقا
اون جمله آخرتون دیگه رخ بده آخر فاجعه‌اس
بعدم بادی‌گارد بگیره، ملت حرفی زدن خدمتشون برسه [این دیگه دست گل آخرشه]
۱۴ اردیبهشت
هرچی باشه امثال خانم میلانی با بقیه فرق دارن. ما عظمت و ارزش هنری کار ایشون رو درک نکردیم و گفتیم کپی!!! :))))) وگرنه به قول خودشون اون کارها با عبور از جهان بینی و سلیقه فردی ایشون، فرم و محتوای جدیدی پیدا کرده اند!!!! حالا ایشالله کار آقای قاسمخانی شامل این ... دیدن ادامه » نوع دگردیسی فرم و محتوا نشده باشه!
۱۴ اردیبهشت
قطعا همینطوره که ما درک نکردیم :)
ایشالااا
۱۴ اردیبهشت
یه بار تو جلسه‌ای دانشجویی به قاسم‌خانی گفت خوب از روی "ما فرشته نیستیم" اسکی رفتین.... اوشونم مبسوط خندید و گفت برف خوبی باریده بود، چوب اسکی هم همرامون بود، صبحونه رو هم تکمیل زده بودیم، شب تولدم سان‌گلس هم هدیه گرفته بودم، گفتیم چرا که نه ....
۱۴ اردیبهشت
بعله! دستش درد نکنه واقعا!
رضا جان خودت منو نجات بده :)
۱۴ اردیبهشت
از چی؟
[ایموجی انگشت زیر چونه]
۱۴ اردیبهشت
از دست اعتماد به نفس بعضی هنرمندان عزیز :)
۱۴ اردیبهشت
متاسفانه کاری از دستم برنمی‌آد علی‌جان... فکر نکنم از دست هیچ‌کس دیگه‌ای هم چاره‌ای بربیاد....

۱۴ اردیبهشت
ااااا پس تکراری و کپی هست.چقدر ما خلاق هستیم آخه!!!!
۱۸ اردیبهشت
اگه دیده باشید اون سریالو می‌خوره تو ذوقتون نرگس خانم
ولی سریال بدی نیس
۱۸ اردیبهشت
دیدمش
چرا یکم تلاش نمیکنن خلاق باشن؟واقعا نمیفهمم
۱۸ اردیبهشت
سخته :)
فشار میاد بهشون :)
۱۸ اردیبهشت
:)
۱۸ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید