تیوال Ali Akbar J. Oskouei | دیوار
S3 : 05:56:07
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
مثبت فکر کن
نمایش زندگی روزمره ما آدمهاست، می توانیم حس کنیم و بخندیم و درگیر شویم. می توانیم باشیم و لذت ببریم و یا درگیر بحث ها و افکار نگران کننده شویم. باید بمانیم و زندگی کنیم. چون فقط ما همدیگرو داریم.
دیالوگ ها و لحظات طنز این نمایش خوب از کار درآمده اند و تماشاگر را می خنداند. خانم پرور مثل همیشه پرانرژی در صحنه حاضر می شوند و تماشاگر از طرز حرکت و لحن ایشان می خندد. آقای مفیدی و خانم ملکیان هم زوج خوبی شده اند و شیمی رابطه آنها دیدنی است. آقای دارابی هم خوش درخشیدند.
نمایش جذاب و دیدنی است مثبت فکر کن و خنده را برلبان تماشاگر می کارد. اگرچه ای کاش پایان بندی متفاوتی داشت.
ممنون از نظرتون و لطفی که داشتی به کار دوست عزیز
۱۲ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کنتس الیزابت باتوری کنتسی مجاری از خانوادهٔ اشرافی باتوری در پادشاهی مجارستان بود. باتوری و چهار هم‌دست او در سال‌های ۱۵۸۵ تا ۱۶۱۰ به جرم شکنجه و قتل صدها زن جوان متهم شده بودند. بالاترین تعداد قربانیان باتوری در حین محاکمهٔ او ۶۵۰ مورد ذکر شده‌است. داستان قتل‌های زنجیره‌ای و وحشی‌گری او، توسط بیش از ۳۰۰ شاهد و بازمانده همچون مدارک فیزیکی و مرگ‌های وحشیانه، پیدا شدن دختران مرده و زندانی شده در زمانی که باتوری دستگیر شد، تأیید شده‌است. داستان‌هایی که او را مانند ومپایر نشان می‌دهند؛ از جمله مشهورترین آن‌ها داستان حمام کردن او در خون دختران باکره، برای جوان ماندن، سال‌ها پس از مرگ او به‌طور عمومی فاش شد و غیرقابل اعتماد فرض شده‌است.
منبع: ویکی پدیا
کاش کار خوبی باشه.
کاش تخفیف هم بذارن.
۳۱ تیر
کاملن موافقم الهام خانم و این دافعه طوری برای نمایش هایی که قیمت بالا و یک کلام دارند بیشتر هم بوجود میاد
۰۵ مرداد
در جایگاه بیننده این اجرا یکی از بهترین اجراهایی بود که تابحال دیدم .انتخاب در همه ی زمینه ها کاملا هوشمندانه بوده از قبیل بازیگران صحنه موسیقی صدا نور پردازی و حتی چند دیالوگ کوتاه طنز که برای تغییر فضای اجرا خیلی تاثیرگذار بوده.از نظر من هیچ ایرادی ... دیدن ادامه » به این اجرا وارد نیست و امیدوارم درآینده جناب منظور نازنین داستانهای بیشتری رو به اجرا دربیارند.بی صبرانه منتظر آن روز هستم.
۱۰ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام
این برنامه مانند تورهای دیگر بصورت چارتری نیست. درسته؟
می توان جداگانه تور خرید و به گروه ملحق شد؟
درود بر شما
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۸۵۷۸۷۵۵ تماس بگیرید.
۳۱ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید