تیوال علی مست علی | دیوار
S3 : 03:46:34
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
http://theater.ir/fa/63536
نظر نرگس آبیار درباره نمایشی که به داود رشیدی تقدیم شد
هماهنگی فرم و محتوا در اثر جدید ایوب آقاخانی
نظر نرگس آبیار درباره نمایشی که به داود رشیدی تقدیم شد

هماهنگی فرم و محتوا در اثر جدید ایوب آقاخانی
نرگس آبیار فیلمنامه نویس و کارگردان سینما یی از دیدن نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند» به کارگردانی ایوب آقاخانی گفت: ویژگی ای که درنمایش زنانی که به بزها خیره شده اند دیدم، هماهنگی فرم و محتوا بود.
نرگس آبیار فیلمنامه نویس و کارگردان سینما یی از دیدن نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند» به کارگردانی ایوب آقاخانی گفت: من خیلی از دیدن این نمایش لذت بردم، مدتی است که برای دیدن تئاتر می آیم و چیزهای زیادی یاد می گیرم، بویژگی ای که در نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند دیدم، هماهنگی فرم و محتوا بود.
به گزارش ایران تئاتر، نرگس آبیار در ادامه گفت: در این نمایش بدون آنکه ما فرم و محتوا را از هم تفکیک کنیم شاهد هر دو هستیم و به این فکر می کنم که در حوزه ی سینما این موضوع به من ایده هایی می دهد.متن این اثر نمایشی خیلی خوب نوشته شده بود، بازیگران نیز به خوبی اجرا کردند و به شدت خوشحالم که این نمایش را دیدم و بسیار آموخت ام.
هم چنین شب گذشته افسانه بایگان، نرگس آبیار، مینو غزنوی، مرتضی میر منتظمی و کاظم هژیر آزاد از این نمایش دیدن کردند.
بنابراین گزارش تمام اجراهای " زنانی که به بزها خیره شده‌اند" به زنده یاد داوود رشیدی تقدیم شد.
نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند تازه ترین اثر گروه پوشه است که با بازی بهاره رهنما، نگار فروزنده و ایوب آقاخانی در مقام کارگردان، بازیگر و نویسنده بر روی صحنه می‌رود.
از دیگر عوامل می توان به مهرداد بهاالدینی (تهیه کننده)، نورالدین حیدری ماهر (مجری طرح و مدیر تولید)، ارسلان آقاخانی (طراح گرافیک)، کیوان معتمدی (طراح نور)، ساناز قراملکی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، هلن بهرامی (دستیار کارگردان)، محیا علی یاری (منشی صحنه)؛ علی مست علی (پس آرایی صوتی و تصویری)، امیر حسین کنعانی، سجاد سلمانپور (مدیر صحنه)، ساناز قراملکی، محیا علی یاری (عکاسان)، تیم تبلیغات پرانتز باز، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی) اشاره کرد.
این اثر نمایشی ساعت ۲۰:۳۰ در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه مجموعه‌ی ایرانشهر مراجعه کنند


تاریخ ... دیدن ادامه » انتشار: ۴۰ دقیقه پیش | شناسه مطلب: 63536
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://www.khabaronline.ir/detail/577642/culture/theater
تقدیم اجراهای یک نمایش به زنده‌یاد داود رشیدی

فرهنگ > تئاتر - گروه تئاتر پوشه به یاد همراهی زنده‌یاد داود رشیدی در نمایش «زمین مقدس» تمام اجراهای «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» را به این هنرمند تقدیم کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «زنانی که به بزها خیره شده اند» نوشته و کاری از ایوب آقاخانی و با بازی بهاره رهنما، نگار فروزنده و آقاخانی در حال اجرا است.

جمعه شب نوزدهم شهریور ماه افسانه بایگان، نرگس آبیار، مینو غزنوی، مرتضی میر منتظمی و کاظم هژیر آزاد از این نمایش دیدن کردند.

از دیگر عوامل می‌توان به مهرداد بهاالدینی تهیه‌کننده، نورالدین حیدری ماهر مجری طرح و مدیر تولید، ارسلان آقاخانی طراح گرافیک، کیوان معتمدی طراح نور، ساناز قراملکی دستیار کارگردان و برنامه ریز ، هلن بهرامی دستیار ... دیدن ادامه » کارگردان، محیا علی یاری منشی صحنه؛ علی مست علی پس آرایی صوتی و تصویری، امیر حسین کنعانی، سجاد سلمانپور مدیر صحنه، ساناز قراملکی، محیا علی یاری عکاسان، تیم تبلیغات پرانتز باز، سارا حدادی مدیر روابط عمومی اشاره کرد .

این نمایش ساعت 20:30 در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه مجموعه‌ی ایرانشهر مراجعه کنند.

58247

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلی گلستان : ایوب آقاخانی روانشناس فوق العاده ای است

لیلی گلستان مترجم و نگارخانه دار و عضو کانون نویسندگان ایران پس از دیدن نمایش زنانی که به بزها خیره شده اند گفت : " من خیلی متن نمایش " زنانی که به بزها خیره شده اند " را دوست داشتم ، ایوب اقاخانی روان شناس فوق العاده ای هستند ، خیلی با کار ایشان آشنا نبودم اما امشب با دیدن این اثر نمایشی از آشنایی با کارشان خوشحال شدم ، بازی خود ایشان خیلی خوب بود ولی متن این اثر روی من خیلی تاثیر گذاشت .

وی در ادامه گفت : " نمایش " زنانی که به بزها خیره شده اند " حرف دل همه ی جامعه ها است و فقط مختص ایران و زمان حال نیست همیشه همین بوده و مداوم تکرار و تکرار است و همیشه همین بوده است "

نمایش " زنانی که به بزها خیره شده اند " به قلم و طراحی و کارگردانی ایوب اقاخانی با بازی بهاره رهنما ، نگار ... دیدن ادامه » فروزنده و ایوب اقاخانی هر روز به جز شنبه ها و ایام تعطیل ساعت ٢٠:٣٠ در سالن استاد ناظر زاده ی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود .
علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه مجموعه ی ایرانشهر مراجعه کنند .

@pooshetheatregroup
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور شامگاه 16 شهریورماه، زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به عنوان جدیدترین اثر گروه تئاتر «پوشه» در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صدا درآورد.

زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی توسط شهین‌دخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور نواخته شد.

آقاخانی پیش از اجرای نمایش ضمن ابراز خرسندی از مجموعه اقدامات حمایتی تماشاخانه ایرانشهر به ویژه حذف حق‌السهم ۲۰ درصدی تماشاخانه از فروش اجراهای نمایشی، اظهار کرد: امیدوارم همه مدیران تئاتری به این باور برسند.

این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در ادامه با اشاره به حضور معاون رئیس جمهور برای نواختن زنگ افتتاح نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند»، یادآور شد: این برای اولین بار است که مقامی بلندمرتبه از دولت در کنار ما خانواده تئاتری حضور پیدا می‌کند تا زنگ افتتاح یک نمایش را به صدا درآورد.

بعد از این سخنان، شهین‌دخت ملاوردی روی صحنه سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر حضور پیدا کرد و گفت: وقتی برای حضور در آیین افتتاح این نمایش دعوت شدم، نام این اثر برایم جالب بود.

معاون رئیس جمهور تأکید کرد: هدف اصلی من برای حضور در این مراسم، ارج نهادن به هنر و هنرمندان است. امیدوارم از ظرفیت موجود هنری و تئاتر بهره‌برداری مناسب شود.

ملاوردی افزود: آرزو می‌کنم شعار دولت فرهنگی و نه فرهنگ دولتی، تا پایان دولت یازدهم جامه عمل بپوشد.

بعد از این سخنان معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور زنگ افتتاح اجرای عمومی نمایش «زنانی که به بزها خیره شده‌اند» را نواخت.

این ... دیدن ادامه » اثر نمایشی با بازی بهاره رهنما، نگار فروزنده و ایوب آقاخانی ساعت ۲۰:۳۰ در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

@pooshetheatregroup
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید