تیوال علی | دیوار
S2 : 09:36:48
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
علی
درباره نمایش روزهای بی باران i
اقتصاد تماشاخانه های خصوصی هم معضلی شده اااا. امروز وقتی به یکی از دوستان فعال (!!!) در برقراری نظم اعتراض خیلی ملایمی شد که چرا انقدر بلیط خارج ظرفیت میفروشین که مجبور شین تماشاچیا رو روی زمین(!!!!) نه فقظ راه پله ها مستقر کنین،‌ایشون فرمودن خب ما بلیط خارج از ظرفیت برای فروش گذاشتیم ،‌ مردم نخرن !!!!
البته خود ما تماشاچیا هم باید حرمت و شان خودمونو حفظ کنیم والا همینجوری پیش بریم دور نیست یه روزی که یه عده خارج از ظرفیت فقط جا برای ایستادن در سالن های شهرزاد و مستقل و ... داشته باشن و بس.
خانم و آقای هنردوست حتی الامکان خارج ظرفیت نخرید.
درود
متاسفانه بلیط خارج از ظرفیت کار انسانی نیست.
چون تمام مسیر بسته میشود.
ای کاش دست اندرکاران زحمتکش کمی به استانداردها توجه می کردن.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
دیشب سجاد افشاریان خودش خنده ش گرفته بود. نیمساعت وایساده بود تا همه بشینن. آخرم اومد از ردیف جلویی های کف زمین میپرسید خوبید؟ راحتید؟ :))
۳۱ مرداد ۱۳۹۷
خانم مقدم ابتدا اول واخرس تقصیر خود مخاطبان است چه تاتر شهزذاد چه ایرانشهر که خود همین تیوال درنمایش جناب مرادی خارج از ظریف داشت.دو چرا مخاطبان خود وقتی می خرند معلوم دیکر.پس باید مخاطبان نه خرید از خازخ از ظریف بگویند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی
درباره نمایش دیکتاتور عاشق i
دیروز این نمایش رو دیدم.از نمایش خوشم نیومد اونم بخاطر حجم بالای شوخی های 18+. اما نکته ای که میخوام بگم بابت فروش خارج از ظرفیت در تیاترهای خصوصیه.آقای مدیر سالن اگه خارج از ظرفیت هم میفروشی به اندازه ای که تماشاچی روی راه پله ها بشینه بفروش.نه که اونقدری بلیط خارج ظرفیت بفروشی که تماشاچی ها رو روی زمین و جلوی صحنه بنشونی.به نظر من که اینجور میزبانی از مهمانان سالن نمایش(تماشاچیا) اصلا شایسته نبود.
درود بر شما آقای علی دقیقاً باهاتون موافقم
۲۴ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی
درباره نمایش ریچارد i
یک اسب!، یک اسب! تمام پادشاهی‌ام برای یک اسب!

نمایش خوبی بود.گروه اجرایی زحمت زیادی کشیده بودند.
فقط لطفا بازیگران عزیز که مهمان ویژه برای ردیف یک دعوت میکنند، لطفا مهمانان رو توجیه کنن که حین نمایش نباید با بغل دستی صحبت کرد یا پیامهای نخونده شبکه های اجتماعی رو بالا پایین کرد.
درجه یک بود
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
اتفاقن نفر جلویی ما هم همش سرش تو گوشی بود ... آخرش هم برای یکی از بازیگرا بوس میفرستاد :) آشنای بازیگراها یه خورده با اداب تئاتربینی بیگانه هستند ظاهرن
۱۳ مرداد ۱۳۹۷
سپاس از اینکه با ما همراه شدید و نمایش را دیدند
و همچنین نظرتان را نوشتید
امیدواریم فرهنگ با گوشی خاموش تیاتر دیدن و صحبت نکردن حین اجرا نه در بین مهمانان که در بین همه ی مخاطبین جا ببافند
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی
درباره همکاری تیوال و اسنپ i
با درود
دیروز بلیط نمایش آنتیگون رو داشتم و پیامک لینک اسنپ هم برام اومد ، اما هم زمان رفت و هم زمان برگشت خطا میداد با این عنوان که"استفاده از این تخفیف در بازه زمانی فعلی امکانپذیر نیست"!!!!
آیا استفاده از 50 درصد تخفیف اسنپ برای اشتراک تیوال پلاس، تا زمان اعتبار اشتراک معتبر و برقراره؟
Samira، مریم زارعی و فرزاد این را خواندند
جالبه دیشب برای من هیچ پیامکی برای اسنپ نیومد !
خواستم از پیامکی که برای دوستم اومده بود استفاده کنم که دقیقا خطا داد "استفاده از این تخفیف در بازه زمانی فعلی امکانپذیر نیست" !!!
۰۲ خرداد ۱۳۹۷
درود بر شما
در حال بررسی مساله هستیم...
۰۲ خرداد ۱۳۹۷
سلام. جالبه که تقریبا برای همه ما پیش اومده. منکه بارها رفت اکی شد برگشت به سایت اسنپ وصل نشد. مرتب error داد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید