تیوال سید امیر هاشمی | دیوار
S3 : 22:52:59
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دیشب ۲۳ خرداد اجرا رو دیدم، شروع نمایش جالب بود ولی بعد از 15 دقیقه، روند اجرا یکنواخت و خسته کننده شد. و استفاده از میکروفن hf برای بازیگراگر ایده کارگردان هم بوده به بازی آقای مهرانفر آسیب زده بود و متن نمایشنامه اونقدر بدون انسجام بودکه گاها فکر میکردم آقای مهرانفر بداهه بازی میکند.
ششمین روز نمایش تنها راه ممکن با حضور میهمانان گرانقدر ، دو استاد بزرگوار تئاتر کشور جناب آقای محمد رحمانیان و سرکار خانم مهتاب نصیر پور به روی صحنه رفت .
در پایان نمایش ضمن قدردانی گروه از این عزیزان اجرای روز چهارشنبه تقدیم آنان گردید.
mkhatami1988 و سید محمد علی حکیمی این را پاسخ داده‌اند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
رویداد
بازگشت محمد یعقوبی به جشنواره تئاتر فجر

محمد یعقوبی، کارگردان و نمایشنامه نویس شناخته شده تئاتر ایران با نمایش «تنها راه ممکن» به جشنواره بین المللی تئاتر فجر بازگشت. این کارگردان که در آخرین حضور خود در جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش «ماچیسمو» را به صحنه برده بود، بعد از چند سال دوری با نمایش «تنها راه ممکن» در این رویداد بین المللی تئاتر ایران حضور پیدا می کند.این نمایش از ۱ تا ۸ بهمن ماه، ساعت ۱۶، در سالن تئاتر باران اجرا می شود.

روزنامه دنیای اقتصاد، شماره 3963 به تاریخ 2/11/95، صفحه 32 (فرهنگ و هنر)

لینک ... دیدن ادامه » کوتاه به این مطلب:
magiran.com/n3502553


برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://fitf.theater.ir/?a=content.id&id=75878&lang=fa
بازگشت محمد یعقوبی به جشنواره تئاتر فجر
محمد یعقوبی کارگردان و نمایشنامه نویس شناخته شده تئاتر ایران با نمایش «تنها راه ممکن» به جشنواره بین المللی تئاتر فجر بازگشت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد یعقوبی که در آخرین حضور خود در جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش «ماچیسمو» را به صحنه برده بود، بعد از چند سال دوری با نمایش «تنها راه ممکن» در این رویداد بین المللی تئاتر ایران حضور پیدا می کند.

«تنها راه ممکن» به نوعی بازگشت یعقوبی پس از مدتها به جشنواره ای است که به نوعی اولین کارهای حرفه ای خود را برای نخستین بار در آن به مخاطبان و منتقدان عرضه کرده بود.

بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: امیر ادیب، امیر اکبری، محمد بکائیان، هما پریسان پارسایی‌سرشت، سامان تیموری، مارال جعفرقلی‌زاده، فروغ جعفری، مریم حیدری، سارا خوبان، یاسمن‌دخت دباغ، کیسان دیباج، محمدرضا ذوالفقاری، پیام رحیمی، پوریا رستمی، محسن زین‌العابدین، عباس سهراب، الناز شاهوردی، فرنوش شکری، محمود شکری، مهدی صفرزاده خانیکی، احمد صمیمی، معین ضرابی، محمدجواد طورانی، آرش عباس‌زاده، مریم عباسی، بهاره قربانی، شیرین کاظمیان، محمد کمانی، محمدمهدی لرستانی، ولی محسنی‌، خشایار مرادی، محمد ملک‌نیا، مینا نورالدین، رعنا نریمان، سید امیر هاشمی، سیده شقایق هاشمی‌پور اصیل، هادی یوسفی صالح.

همچنین تورج ثمینی‌پور به عنوان مدیر پروژه و بهمن معتمدیان به عنوان مشاور کارگردان و همچنین رسول طاهربخش به عنوان دستیار نور و شیرین کاظمیان به عنوان دستیار کارگردان در این نمایش با محمد یعقوبی به همکاری می پردازند.

محمد یعقوبی «تنها راه ممکن» را ۱۱ سال پیش تولید و اجرا کرده بود.

این نمایش از ۱ تا ۸ بهمن ماه، ساعت ۱۶، در سالن تئاتر باران اجرا می شود.


تاریخ ... دیدن ادامه » انتشار: ۲۱ ساعت پیش | شناسه مطلب: 75878
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
http://ana.ir/news/177328
محمد یعقوبی «تنها راه ممکن» را اجرا می‌کند
شنبه 25 دی 1395 - 15:25
محمد یعقوبی

محمد یعقوبی «تنها راه ممکن» را در سالن تئاتر باران روی صحنه می‌برد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، یعقوبی نمایش «تنها راه ممکن» را در سال ۱۳۸۴ در سالن سایه مجموعه‌ تئاترشهر روی صحنه برده بود و این اجرای جدید، پروژه‌ پایانی دو کارگاه بازیگری محمد یعقوبی است که توسط کمپانی تئاتر باران و آموزشگاه هنری «سینمایش» برگزار شده است.

«تنها راه ممکن» از 9 قطعه‌ نمایشی کوتاه به نام‌های «ناگفته‌ها»، «کلاغ‌ها و آدم‌ها»، «اپیدمی خنده»، «پدر»، «جایی دور از این‌جا»، «افسانه»، «پژواک»، «منطقه‌ آزاد» و «تنها راه ممکن» تشکیل شده است.

نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش محمد یعقوبی است که کار پایانی با هنرجویان کارگاه بازیگری سی و دو حرف برای اجرا به صحنه می‌رود.

در این نمایش امیر ادیب، امیر اکبری، محمد بکائیان، هما پریسان پارسایی‌سرشت، سامان تیموری، مارال جعفرقلی‌زاده، فروغ جعفری، مریم حیدری، سارا خوبان، یاسمن‌دخت دباغ، کیسان دیباج، محمدرضا ذوالفقاری، پیام رحیمی، پوریا رستمی، محسن زین‌العابدین، عباس سهراب، الناز شاهوردی، فرنوش شکری، محمود شکری، مهدی صفرزاده خانیکی، احمد صمیمی، معین ضرابی، محمدجواد طورانی، آرش عباس‌زاده، مریم عباسی، بهاره قربانی، شیرین کاظمیان، محمد کمانی، محمدمهدی لرستانی، ولی محسنی‌، خشایار مرادی، محمد ملک‌نیا، مینا نورالدین، رعنا نریمان، سید امیر هاشمی، سیده شقایق هاشمی‌پور اصیل و هادی یوسفی صالح (به ترتیب حروف الفبا) بازی می‌کنند.

همچنین ... دیدن ادامه » تورج ثمینی‌پور (مدیر پروژه)، بهمن معتمدیان (مشاور کارگردان)، رسول طاهربخش (طراح نور)، شیرین کاظمیان (دستیار کارگردان)، احمد صمیمی (موسیقی)، ولی محسنی و سیدامیر هاشمی (عکاس) از دیگر عوامل اجرایی این نمایش 95 دقیقه‌ای هستند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام ' من خرید پستی کردم۰ امکان تحویل حضوری دارم؟
درود بر شما
لطفا ایمیلی شامل درخواست خود + شماره پیگیری /شماره کارت / نام صاحب کارت به نشانی پشتیبانی ما support@tiwall.com بفرستید.
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
استاد عزیز کیومرث مرادی ، این اتفاق فرخنده و میمون را در راستای موفقیت های نمایش عالی شکلک حضورتان تبریک عرض می کنم . شاگرد کوچک شما ، سیّد امیر هاشمی (تئاتر باران)
مروارید س و sara saghafi این را خواندند
علی عبدالرحیم و نیلوفر رحیمی این را دوست دارند
عکس شما رو عشق است جناب آقای هاشمی
بنده دیوانه ایشون هستم . به ویژه در "به نام پدر"
۱۴ اسفند ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خانم فیاض ساعت شروع پیش فروش رو لطفاً اعلام بفرمایید .ممنون.
رومینا خلج هدایتی این را دوست دارد
12 ظهر...
۰۹ مهر ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سید امیر هاشمی
درباره نمایش پرواز i
کار دلنشینی بود . بازی سمیرا ایلکا (پرستوی طلایی) خوب بود . به نظر من از خیلی از کارهایی که برای فروش دنبال ستاره های میرن بهتر بود . نقاط ضعفی هم داشت مثل اپیزود که کپل .
نمیدونم دوستمون چطور از این کار به شهرقصه رسیده - هیچ ربطی به اون کار نداره .
موسیقی کار یه جاهای یاد نوستالوژی آقای حکایتی زنده می کرد .
تجربه خوبی بود .
زهرا غیاثیان، غزاله کهن دل، شیدای نمایش و Farzaneh این را خواندند
جعفر میراحمدی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فوق العاده کار ضعیفی بود' حتی بازی خوب بازیگران هم کمکی به نمایش نکرد'

اگر بازی ها خوب بودند کدوم جنبه نمایش اینقدر کارو ضعیف کرده بود؟
۰۴ مرداد ۱۳۹۳
نه من صرفا سوال پرسیدم نه این که مخالفت کنم. منظورم این بود که چه چیزی در کار اینقدر ضعیف بوده که علی رغم بازی خوب اینکارو فوق العاده ضعیف کرده. نمایش نامه؟ دکور؟ گریم؟ صدا؟
۰۴ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی دو روز از شروع پیش فروش بلیط گذشته بود که از کنسرت با خبر شدم . به سایت که سرزدم تقریبا سالن پر شده بود . خدا رو شکر گروه به دلیل استقبال (پیش فروش 19 هزار بلیط ) تصمیم به اجرا در تاریخ 23 مرداد گرفتند و ما هم سهممان را گرفتیم . این کنسرت تکرار نشدنی است .
سید امیر هاشمی
درباره نمایش شکلک i
خدا رو شکر که آغوش تئاتر همیشه برویم باز است .در این وانفسای روزگار برای من همیشه تئاتر گوی سبقت را از سینما ربوده .تقریباً دوهفته از زمان پیش خرید بلیط تا زمان اجرا صبر کردم تا 22 اسفند یکی از اجرای خوب امسالو دیدم (شکلک). خانم پانته آ بهرام مثل همیشه عالی ، امیر جعفری کم نذاشته بود ولی باز به سختی برای رسیدن به سطح خانم بهرام تلاش می کرد .دیالوگهای نوید محمدزاده را ناخودآگاه با صدای جواد عزتی می شنیدم . ظرفیت سالن تکمیل بود ولی وضعیت تهویه مناسب بود ، دست عوامل درد نکند . زمان زیادی از دیدن نمایش نگذشته انشاء الله به زودی نقدم را راجب نمایش می نویسم.
manashomali khodabande این را خواند
ونوس پیمان، علی اصغر شیرازیان و بهزاد مرتضوی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید