کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال آقای الف نون | دیوار
S3 : 13:39:05 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
امیرحسین نژادکریم
درباره نمایش بالانس i
نمایش خوبی بود مخصوصا قسمت آخرش که تماشاچی رو شوکه و به نوعی غافلگیر می کنه . گروه کاملا جوان و جویای نام هست و مطمئنا آینده درخشانی خواهد داشت. به نظرم در کنار سینما فلیک بالانس هم باید دید، باید از این گروه ها حمایت کرد . سر یک نمایشی من نوشتم ای کاش این همه خلاقیت دیده بشه و صندلی ها خالی نمونه و یک نفر اومد در جواب گفت کاش مزخرف نگیم. با این دید تئاتر کشور پیشرفت نمی کنه. خلاصه امیدوارم همیشه موفق باشید و پیروز دمتون گرم عالی بودید
یا حق
ای کاش این همه زحمت و تلاش و تمرین و خلاقیت با صندلی های خالی مواجه نشه. هر چند این گروه ها آنقدر عاشق تئاتر هستند که برای صندلی های خالی هم اجرا می رن .
خلاصه کار خوبیه حتما ببینید
به جای اجرا رفتن برای صندلی های خالی . تخفیف های خوب و مناسب قرار بدن.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یکی از بهترین تئاتر هایی که تا به حال دیدم. یکی از مهم ترین دلایلی که از این تئاتر خوشم اومد اینه که بدون صحنه غوغا به پا کرد. چه ریتم فوق العاده ای داشت . چه بازی های بی نظیری، حیفم میاد اسم خاصی نام ببرم چون واقعا همشون بی نظیر بودن. من تئاتر های کمدی رو انتخاب نمی کنم چون در سلیقه شخصی ام نیست اما خوش حالم که این نمایش رو دیدم چون علاوه بر کمدی بودن کلی مفاهیم ریز در خود داشت.
خلاصه تبریک می گم به کارگردان و عوامل این نمایش چون به معنای واقعی در اجرای این نمایش موفق بوده اند و یک نمایش فراتر از استاندارد های مورد نظر رو در تمامی زمینه ها خلق کرد
دمتون گرم
انشالله هیچ وقت صحنه تئاتر رو ترک نکنید و همیشه بدرخشید
یا حق
مریم زارعی، عاطفه گندم آبادی و شهاب نظام دوست این را خواندند
mohsen sadeghi و صبا پویشمن این را دوست دارند
ممنون از تشریف فرماییتون.
چقدر خوشحالیم که از کار راضی بودین.
ممنون که نظراتتون رو برای ما و دیگران بازدیدکنندگان این صفحه نوشتید.
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
امیرحسین نژادکریم
درباره اپرای عروسکی خیام i
سلام و با عرض خسته نباشید.تمام بلیط ها تمام شد.فک کنم این اپرای عروسکی حالا حالا ها جا داشته باشه برای اجرا.خواهش می کنم تا یک شهریور تمدید بفرمایید.حیف نیست همچین اثری که توانسته سیل عظینی از تماشاچی ها رو به خود جذب کند سریع تمام شود.عاجزانه تقاضا دارم تمدید کنید.ممنون از همه
هانی حسینی و زهره شاداب این را خواندند
امیرمسعود فدائی، شکیبا و سروش عامری این را دوست دارند
سلام
جناب نژاد کریم قطعا همینطور است که میفرمایید
احیانا اگر تمدید نشد بخاطر شروع رپرتوار امسال (اگر باشد)،
شما تا پایان این دوره ، گاهی به این صفحه سر بزنید شاید از دوستان امکان حضور در سالن برایشان نباشد ، بلیطشان را بخواهند بفروشند.
۳۱ تیر ۱۳۹۶
●○ اپرای عروسکی ●○:
با توجه به استقبال پرشور مخاطبان و علاقمندان و اتمام تمامی بلیت‌ها، اپرای عروسکی خیام با پیامی از "بهروز غریب‌پور" تا ۲۰ مرداد تمدید ... دیدن ادامه ›› شد. --


عزیزان هوادار فرهنگ ایران عزیز: بر خود می بالیم که آثارمان را پذیرفته اید و با استقبال بی نظیرتان از اپرای عروسکی خیام چنان ما را بر سر شوق آورده اید که در پاسخ شما جز "آری" و تعظیم و اجرای فرمانتان کاری نمی توانیم بکنیم.
زهی سعادت که بازهم در خدمتتان باشیم پس خواسته‌ی شما را اجابت کرده و اجراهای خیام را تمدید می کنیم و مشتاق حضور پر شور تان هستیم.

بهروز غریب پور
۰۱ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به نام حضرت حق
فقط به واسطه ی چند تا از بازیگر های مورد علاقه ام که در این کار حضور داشتند، شلتر رو برای تماشا انتخاب کردم و مطمئنا خداوند حکیم و داناست.
به هر حال خدا رو شکر می کنم که شلتر رو دیدم ، چون حداقل در طول نمایش کمی به خودم آمدم و به خود گفتم که ای امیرحسین، تو اگه تو هر وعده غذایی ات برنج نباشه ، خونه را رو سر همه خراب می کنی، بدبخت، آدم هایی هستند که اشکنه حکم غذای چلوکباب داره براشون، خاک بر سر من که چشم و گوش و فکرم رو بستم و دنیام شده شکم و لهو و لعب.
فقط یادمون باشه انسان های کارتن خواب از اول کارتن خواب نبودند و هیچ کدومشون کارتن خوابی رو دوست نداشتند. فکر می کنم که من با اونا فرقی نداشته باشم، فقط اینکه اونا جسمشون کارتن خوابه و من روحم.
هر چی از خوب بودن شلتر بگم باز کمه، طراحی لباس ها و گریم نزدیک به صد در صد عالی بودند و بازی ها انقد خوب بود که من فکر کردم اینا واقعا کارتن خواب هستند نه بازیگر، و مطمئن هستم برای فجر سال آینده حتما تو دو الی سه رشته منتخب خواهد شد و جایزه بهترین خواهد گرفت.
و باز میگم شلتر واقعا یکی از تاثیر گذار ترین نمایش هایی بود که تا به حال دیدم، و عاجزانه تقاضا دارم که این کار رو ببینید.فقط یادتون نره این یک کار کمدی نیست که بخندیم،شلتر روح ادمی رو جلا می ده، شلتر فراتر از کارتن خوابی به انسان یاد اوری می کنه،شلتر نمایشی است که باید با لحظه لحظه های آن که توسط بازیگرای فوق العاده ... دیدن ادامه ›› و سوپر استارش خلق میشه گریه کرد و پیشنهاد می کنم با خودتون حتما دستمال کاغذی ببرید، چون ممکنه مثل من مجبور شید گریه هاتونو با لباستون پاک کنید.
من امیرحسین هستم یه کارتن خواب روحی
پایان
همیاری سلام.من امشب بلیط دارم که به عنوان اجرای جشنواره گرفتم ولی متاسفانه نمی تونم برم.امکانش هست تو اجرای عموم با همین بلیط برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به نام خالق دریا ها
از همون اول مصمم بودم این نمایش را ببینم و با وجود برخی شکوه و گلایه ها ی مربوط به تبلیغات و یا اینکه زبان ایتالیایی است و ارزش ندارد و ... از اراده ام ذره ای کم نشد و آخر نمایش را دیدم.تجربه بسیار خوبی بود و اصلا پشیمان نیستم . در رابطه با خود نمایش، از دید من خوب بود ولی برای بهتر شدن هنوز جا دارد.در مورد 3بعدی بودن حق با دوستان است و اصلا سه بعدی در کار نبود و فقط یک سری تکنیک ها که کمک به درک و حس بیشتر می شد به کار رفته بود.یه نکته قابل توجه اینکه در توضیحات تیوال زمان نمایش 70دقیقه ذکر شده است اما نمایش در 60دقیقه اجرا شد. در آخر یک تقاضای عاجزانه از تئاتر باران و دیگر سالن های نمایشی دارم، اینکه به هنگام ورود به سالن تمام تلفن های همراه از تماشاچی ها گرفته بشود بدون استثناء.شخصی کنار من به کرات عکس انداخت و اعصاب و روان و تمرکزم را خراب کرد
تشکر صمیمانه و از ته قلب از تئاتر باران که هدفش ارتقای سطح کیفی تئاتر کشور است واقعا ممنونم.
ماکان ش. بابکی، تیاتر باران و عالیا این را خواندند
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تیوال و تئاتر باران صمیمانه و از ته قلب ممنونم که این تخفیف ها رو قرار دادید و به فکر جیب دانشجو ها بودید.با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون
تیاتر باران این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام .اول از همه تشکر از کسانی که باعث به روی صحنه رفتن این نمایش در ایران شدند
و دوم اینکه من یک دانشجوی بدون منبع در آمد عاشق تئاتر هستم، خواهش می کنم هوای ما ها رو داشته باشید، خیلی سخته بخواهیم نمایشی رو ببینیم ولی جیبمان خالی باشه ، البته ارزش تمامی هنرمندان و تئاتر ها اصلا قابل حساب نیست ولی شرایط شرایطه دشواری است، تئاتر باران اگه ممکنه یه تخفیف حسابی به ما دانشجوها بده .دمه همه ی هنرمندان و هنر دوستان گرم
تیاتر باران این را خواند
سلام حتما چشم یکشنبه تشریف بیارین در خدمتتون هستیم در گیشه تئاتر باران
۰۳ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به نام خالق هنر
نبرد گالیله دیشب با افتخار به کار خود پایان داد و جاودانه شد، چون جوانانی با استعداد و تلاش گر آن را بازی کردند و جناب مسعود طیبی آن را به نهایت زیبایی کارگردانی کردند.جناب طیبی متن بسیار سنگین و درجه یکی را انتخاب کردند و این نشان از جسارت و بزرگ بینیشان است ، همچون عقابی تیز بال که وقت خود را روی زمین تلف نمی کند و تنها به فکر اوج رفتن و در اوج بودن است.نمایش به عقیده ی من به دو محور اصلی تکیه کرده بود، اول اینکه حقیقت چیست و کجاست؟ برای تشخیص حقیقت در بین موجی از دروغ ها و تعصبات بی ریشه و ریاکاری ها باید چه کنیم؟ گالیله می گفت زمین به دور خورشید می چرخد و کلیسا عکس آن را مطرح می کرد، حال من چه کنم؟ کدام را باور کنم؟ شاید همه نتوانند علم بیاموزند ، تکلیفشان چیست ؟
و مطلب دوم در توبه کردن گالیله است.اینکه آیا انسان باید بر حقانیت خودش مستمر باشد یا اینکه اگر احساس خطر کرد توبه کند.شاید از زیرکی گالیله بوده و چون خود را چشم مردم می دانسته حفظ جان خویش را واجب می دانسته و یا اینکه گالیله نه از علم می گذشت و نه از شیر .
نبرد گالیله پر از مفاهیم قابل تفکری بود که نقد و توضیحش تخصص می خواهد. و در پایان بر دیالوگی تکیه می زنم که دنیای معانی بود.کسی که حقیقت را نداند نادان است ، ولی کسی که حقیقت را بداند و آن را انکار کند جنایتکار. آیا ما به این دنیا آمده آیم تا بر یکدیگر حکومت کنیم و به دنبال خوشی باشیم یا اینکه به هر شکلی است به دور خورشیدمان بچرخیم و به نهایت هستی برسیم؟ مطمئنا هدف خلقت انسان وقت گذرانی نبوده...
و ذکر یک نکته خالی از لطف نیست ، اگر سواد و تخصص نداریم حرفی نزنیم که آخرش پشیمانی باشد.
با آرزوی سلامتی برای همه
امیرحسین جان پس لطفاً از این به بعد به دوستان عزیزتون بفرمائید وقتی خواستند از این شاهکارها که فقط خودشون و دوستاشون بهش علاقه‌مندند بسازن در پوستر و بروشور و برگه‌ی مجازی نمایش درج کنند که فقط باسوادها و با تخصص‌ها تشریف بیارن کار ما رو ببینن!!!
۱۷ شهریور ۱۳۹۵
در یک جمله

اثری ضعیف بود که تماشاگر را خسته می کرد
باسواد !!!!!!!
۲۳ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید