کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال amirhossein nazeri | دیوار
S3 : 23:39:17 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
amirhossein nazeri
درباره نمایش قاسم آباد i
امشب اجرای اول این نمایش رو دیدم، اجرای جذاب و خوبی بود.
شبیه این کار رو این روزها کمتر تو کار می بینیم، به نظر من با توجه به اینکه کار دانشجویی و نیمه حرفه ای بود محترم و با ارزش بود.
دیدن این نمایش رو توصیه میکنم
حمیدرضا مرادی و امیر رضائیان این را خواندند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
شما چرا نظرت فقط راجب نمایشای تماشاخانه سپند انقد مثبته!
میشه لطف کنید نظر سودجویانه ندید!
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
برای دیدن این نمایش بهتره که نمایشنامه اصلی رو بخونید، به خاطر اینکه یکی از نقاط قوت کار، در واقع نقطه طلایی کار کار دراماتورژ (استاد رحمانیان) روی نمایشنامه است.
از نمایشنامه که بگذریم دکور بسیار کاربردی و چشم‌نوازی داشت که این روزها کمتر تو تئاتر ما دیده می‌شه، دکوری که معلومه برخلاف این روزها بیشتر از اینکه به صرفه جویی در هزینه فکر بشه به در خدمت کار بودن دکور فکر شده بود.
بازی های بازیگران هم درکل خوب بود، با اینکه تعدادی از بازیگرا هنرجو بودن ولی بازی پخته بازیگرای حرفه ای اون رو پوشش داده بود.
به نظرم نقطه ضعف کار تبلیغات کار بود، این روزها کارهای خیلی ضعیف تر بیشتر تو بوق و کرنا می شم ولی حیف این کار خوب که خوب معرفی نمیشه!
شما چرا نظرت فقط راجب نمایشای تماشاخانه سپند انقد مثبته!
میشه لطف کنید نظر سودجویانه ندید!
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آقای بهجتی اردکانی عزیز درود بر شما
درباره اینکه چرا فقط درباره نمایش های تماشاخانه سپند نظر می دم باید بگم چون من کارمند تماشاخانه ام و فقط فرصت می‌کنم نمایش های تماشاخانه خودمون رو ببینم و کمتر می‌تونم کارهای دیگه رو ببینم
نکته دوم اینکه شما بنده رو اشتباه قضاوت کردید، بنده نظر منفی هم درباره نمایش ها دادم
مثلاً آخرین نظرم درباره نمایش هفتمین جان سگ
به نظرم خوبه آدم قبل از نوشتن یه مقداری ببینه و فکر کنه
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
amirhossein nazeri
درباره نمایش زن هستم i
بیشتر از فرم کار محتوای کار جذابیت داشت، به عنوان کارگردان کار اولی و بازیگران نسبتا کم تجربه به جز یکی کار شریف و قابل احترامی بود
حمیدرضا مرادی و مجید مهرداد این را خواندند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
امشب برای بار دوم این نمایش رو دیدم، بار اول مشکلاتی داشت از جمله بازی ضعیف تر خانم پروانه نسبت به آقای شرفی و کوشکی که تا حدی برطرف شده بود و بهم نزدیک شده بودن، فاصله گذاری های بازیگرا به شدت پخته تر شده بود، جلوه های ویژه هم تاثیر گذاریش بیشتر شده بود و ارتقا پیدا کرده بود، من دفعه قبل اجرای اول رو دیدم و امشب یه اجرای به شدت پخته تر رو دیدم.
بازی با زبان تو این نمایش باعث می‌شه خیال مخاطب پرواز کنه و چیزی که خودش می‌خواد رو ببینه، این نمایش با اینکه درام گیرایی نداره اما با ایجاد یه فضای جذاب و با فاصله گذاری های درست باعث میشه حدود یک ساعت و نیم ساعت رو فراموش کنی، بداهه های بازیگرا هم باعث میشه هر اجرا با اجرای قبل و بعدش فرق کنه و این یعنی یکی از مهمترین فرق های تئاتر و تصویر، یه اجرای زنده واقعی
به شدت توصیه به دیدنش می‌کنم
اجرا جذابیت های خودش رو داشت، متن خلاقانه بود، نمود خشونت هم خلاقانه بود،خشونت زیادی که باعث خنده می‌شد و از طرفی باعث می‌شد از خنده خودت بدت بیاد، من این حس رو دوست داشتم. پر از قراداد های تئاتری که باعث می‌شد از تخیلت به خوبی استفاده کنی.
مشکل اجرا این بود که بازی آقای شرفی و کوشکی خیلی خوب بود و باعث می‌شد بازی خانم پروانه خیلی تو ذوق بزنه، متاسفانه صدای ترلان پروانه تا وسطای سالن می اومد و خوب نبود
ولی در کل اجرایی بود که از اینکه تجربه دیدنش رو داشتم خوشحالم و توصیه می‌کنم ببینید
بله کاملا درسته خانم پروانه برای این نقش مناسب نبودن نمیتونستن به بازی این دو نفر برسن و این ضعف خیلی نمایان بود اما به لحاظ فیزک مناسب بود اما رفتاری و صدا ضعیف بود
۲۶ بهمن ۱۳۹۷
باتشکر از اقای کوشکی کاری خلاقو بی نظیر با بازی چشمگیر بازیگران و بازی ترلان پروانه چشمگیر بود
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
من ردیف اخر ای سالن بود خیلی هم صداشون رسا بود خواهشا نقد واقعی بنویسید ،بازی ها عالی بود
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
amirhossein nazeri
درباره نمایش ضَن i
نقطه قوت نمایش موسیقی به اندازه و صحیح است که کاملا در خدمت درام است اما در مواقعی از نمایش بازیگران روی صحنه انگار بیکارند و دلیل منطقی برای رفتارشان ندارند.
در کل اجرای خوبی است و در این آشفته بازار تئاتر که همه به دنبال کارهای عجیب و غریب اند یه اجرای استاندارد و به دور از هیاهو است که دیدنش لذت بخش است.
حمیدرضا مرادی، armita و berkeh این را خواندند
سبا حیدرخانی و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید