آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال دختر زمستون | دیوار
S3 : 19:46:21 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دختر زمستون
درباره نمایش ستاره شناس i
زن های تنها ، گاه ساده لوح با دلبری های یک فرد نا اشنا عچیب شیفته می شوند! یکی بی دلیل اعتماد می کند و دیگری با اینکه می داند اشتباه است دوست دارد که عاشق شود ! ودر این میان مردی پیچیده که انها را در طول یک بازه ی زمانی مشخص بازی می دهد تا بعدها استفاده ی لازم را در مطب خود از آنها ببرد هم بهره ی مادی از انها می برد و هم شاید عشاق را موش آزمایشگاهی می کند تا نظر ۲ تیپ شخصیتی متفاوت را در مورد عشق بررسی کند و یا شاید می خواهد ببیند تا چه حد در عاشق کردن هر دوی انها موفق بوده !! این نمایش عجیب می تواند نماینگر پیچیدگی یک مرد که به دنبال طعمه است باشد،
نمایش خوبی بود
برچسب احتمال افشا رو انتخاب کنید لطفا..
۱۵ شهریور ۱۳۹۸
خیلی ممنون دوست عزیز. توصیه خانم‌ نیلوفر هم به جا بود.
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شاید این فیلم نمونه ای بارز از افراد جامعه ی ما باشد که بی انگیزگی و افسردگی در زندگی آنها رسوخ کرده اما نمی دانند که چه قدر زندگی برایشان ارزشمند است در واقع این فیلم به من این پیام را داد که شاید جامعه ای که فکر می کنیم افسرده است واقعا افسرده نیست فقط فکر می کند که افسرده هست و همین باور و فکر زندگی آنها را مختل می کند!
امیر مسعود این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دختر زمستون
درباره فیلم قسم i
وسط فیلم پاشدم !
فاطمه ایزدپناه و امیر مسعود این را خواندند
برای من ندیدم ولی دوست دارم ببینم
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
چطور طاقت اوردین که نفهمید اخر فیلم چی می شه؟ من که تا اخرش میخکوب بودم :)
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تنها پیامی که از این فیلم گرفتم افراد پیچیده برنده هستند و بازیگران بازی افراد پیچیده همیشه بازنده ! هر چند فکر کنند که بازی را برده اند ولی در واقع باخته اند !
فاطمه ایزدپناه این را خواند
واقعا همینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دید فیلم نسبت به افراد خلافکار جالب بود اینکه همه ی خلافکارها ذاتا و فطرتا می توانند بد نباشند هر چند ظاهرا بد به نظر برسند اما از درون فطرت انسانی دارند ،و فکر می کنند که برای عزیزان خود تلاش می کنند . انها خود را قربانی می دانند و خشم گذشته ی نابه هنجار و ناکامی و فقر دوران کودکی خود را با انتقام از دیگران( در این فیلم ) از طریق فروختن مواد مخدر التیام می دهند. آنها هم خانواده دارند و برای عزیزان خود تلاش می کنند اما از طریق راه اشتباه !! شاید چون سریع ترین راه برای رسیدن به آرزوهای میلیاردیشان است، و اما دیدگاه فیلم نسبت به پلیس های وظیفه شناس زیبا و کمی کلیشه ای بود اگر تمامی افراد پلیس اینچنین باشند که آقای پیمان معادی بودند ایران می تواند تبدیل به گلستان شود .
دختر زمستون
درباره فیلم عرق سرد i
فیلمی که سعی کرده قانون مرد سالارانه ی ایرانی را زیر سوال ببرد سعی کرده قسمت کوچکی از دردی را که زنان ایران متحمل می شوند را نشان دهد دختری ورزشکار و با جسارت که سودای پیشرفت در سر داد که متاسفانه به خاطر قدرت های نا عادلانه ای که قوانین ایران به شوهرش داده محکوم به فراموش کردن رویاهای خود می شود و در نهایت انتقام کودکانه ای می گیرد که چندان تاثیری در پیشبرد اهدافش نداشته !!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در یک جمله فیلم افتضاحی که به زیبایی وحشی گری های انسانی را نمایش می داد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید