۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | مهدی (آرش) رزمجو: تیوال عزیز سلام ضمن تشکر از سایت تیوال که همواره حامی
S2 : 18:01:18
تیوال عزیز سلام
ضمن تشکر از سایت تیوال که همواره حامی گروه های تئاتری میباشد پیشنهادی داشتم که امیدوارم که مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.البته تیوال جان ما همچنان چشم امید به ایجاد صفحه هنرمندان که قولش را داده بودید هم داریم :)))
و اما پیشنهادی در خصوص حل معضل کاربران جدید الورود که برای برخی نمایش های خاص ساخته میشوند که در بسیاری موارد منجر به درگیری و بحث بین کاربران قدیمی و کاربران ثانیه ای ایجاد شده در تیوال میگردد و این موضوع در نهایت منجر به عدم بی اعتباری نظرات کاربران و حتی خود سایت تیوال میشود چرا که بارها دیده ایم که کاربری آمده نظر داده که به دلیل کامنت های مثبت فلان نمایش رفتم کار رو دیدم و دوست نداشتم و این اصلا اتفاق خوبی نیست نه برای ما و نه برای تیوال.
در خصوص حل این معضل چند پیشنهاد داشتم ، اینکه کاربران قدیمی و فعال تیوال کاملا ... دیدن ادامه » مشخص هستند کسانی که واقعا نقد مینویسند ( نه کسانی که برای اینکه تعداد کامنت هایشان را بالا ببرند به صورت تک جمله ای مانند ممنونم ! عالی بود ! فاجعه بود ! و امثالهم کامنت میذارن ) این کاربران یا با رنگ دیگری نمایش داده شوند و یا مانند بسیاری از سایت ها همانند ویکیپدیا و ... با یکی از عناوینی مانند " کاربر فعال " " کاربر مرجع " " کاربر منتقد " " کاربر با سابقه " همراه با رتبه بندی یک تا پنج ( مثلا کاربر با سابقه رتبه 3 ) درج شوند و کاربران جدیدالورود با عنوان کاربر تازه وارد ، این باعث میشود که تشخیص نظرات کاربران با سابقه تیوال از دیگر کاربران جدید الورود برای کسانی که خیلی آشنایی با تیوال ندارن هم راحت تر شود و اینکه امتیاز دادن به کارها اینقدر راحت و با ایجاد یک پروفایل مقدور نباشد یعنی تنها کاربران با سابقه امکان دادن امتیاز را داشته باشند اینجوری خیلی واقعی تر همه چیز مشخص میشود اینکه من صدتا آیدی بسازم و خودم به خودم نمره بدهم تنها عوامفریبی است و در نهایت باعث لطمه خوردن به کاربران با سابقه و سایت تیوال میشود ، امیدوارم که هرچه سریعتر در صورت امکان و صلاحدید در این خصوص چاره ای بیندیشید :) سپاس از شما و قدردان زحماتتان هستیم :)
درود بر شما
سپاس از پیشنهادات خوب شما. موضوع در دستور بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

امکانات صفحه هنرمندان به گونه‌ای پیشرفته در مراحل پایانی است و رونمایی خواهد شد.
۰۶ آذر ۱۳۹۷
یه مشکل دیگه ای هم که پیش اومده فکر میکنم اینه که تو روز اول اجرا یهو 5 6 نفر میان نمایشو 5 ستاره میکنن که تو لیست نمایشا میاد بالا بعد باز میکنی صفحه نمایشو ببینی چه خبره! میبینی هیچ نظری نیس :))
۰۶ آذر ۱۳۹۷
دقیقا مرضیه خانم بعد از کامنت های فیک ، امتیازات فیک هم اضافه شده
۰۶ آذر ۱۳۹۷
سرکار خانم مرضیه نازنین
متاسفانه اینم یکی دیگه از معضلاتی هست که متاسفانه به خاطر شیطنت بعضی گروه ها اتفاق میفته و اگر جلوی این اتفاقات گرفته نشه عواقب خیلی بدی به همراه خواهد داشت. وقتی قبح یکسری مسائل بریزه عملا همه میخوان در همون مسیر اشتباهه قدم ... دیدن ادامه » بردارن و سنگ رو سنگ بند نخواهد شد.
۰۶ آذر ۱۳۹۷
متاسفانه همینطور شده جناب سپهر نازنین و من از عواقب بدترش میترسم که به واسطه این ایدی های فیک کم کم پای تسویه حساب های شخصی هم به میون بیاد و ایندفه از اینور بوم بیفتن دوستان ، اونجاس که دیگه تشخیص سره و ناسره امکان پذیر نیست.
۰۶ آذر ۱۳۹۷
جناب رزمجو
یه پیشنهاد دارم که البته کار وقت گیری هست ولی من معمولا انجامش می دم

به کامنت اولی چه خوب و چه بد توجهی نمی کنم مگر اینکه تحلیل و نقدی نوشته باشن
برای کاربران قدیمی تر هم اگر نظراتشون رو نخونده باشم و سلیقه شون رو نشناسم وقتی در مورد اجرایی ... دیدن ادامه » نظر می دن به نظرات شون در مورد اجراهای قبلی مراجعه می کنم تا سلیقه شون رو بشناسم
۰۶ آذر ۱۳۹۷
سپهر نازنین دقیقا منم همینکارو میکنم و در مورد آیدی های مشکوک حتی از گزینه خواندم هم استفاده نمیکنم ، ولی دوستانی که میان تیوال و خیلی با فضای اینجا آشنا نیستن گول همین آیدی های فیک رو میخورن . البته من بیشتر منظور نظرم در خصوص آیدی های فیک (از کامنت قبلی ... دیدن ادامه » که براتون گذاشتم) نگرانیم از نمره دادن ها و تسویه حاب های شخصی در آینده هست که اگه همچین آتشی در تیوال بیفته دیگه قابل کنترل نیست.
۰۶ آذر ۱۳۹۷
با پوزش همیاری تیوال میشود یک صفحه برای ارتباط عوامل اجرای هر نمایش منظورم مثال مجری طرح های نمایش های است صندوق پستی باشد..
۰۶ آذر ۱۳۹۷
ضمن تشکر از مباحث مطرح شده، تیوال جان امکان ارسال پیغام خصوص هم مهیا بشه
۰۶ آذر ۱۳۹۷
سپاس از ایده ها و هم‌اندیشی ارزشمند کاربران خوبمان
تلاش بر این است که بهترین شکل این ایده ها اجرا شود.
۰۶ آذر ۱۳۹۷
جناب رزمجو مرد نازنین پیش رو
همیشه نظرات عالی و ایده های ناب شما برای من تحسین برانگیز و نوید بخش نوآوری است
این نشانه اهمیت شما به تعالی حال من رو خوب میکنه
سرتون سلامت
البته که فرقی نمیکنه فحش خور من عالی شده از یک طرف یکسری ها میگن بهم روابط عمومی ... دیدن ادامه » از یک طرف یکسری میگن تخریبچی
خلاصه من که اوکی شدم
۰۷ آذر ۱۳۹۷
آره بخدا آدم گیج میشه الان من بینوایان رو میخواستم برم یکی میگه عالیه یکی میگه مزخرف
البته آقای رزمجو من خودم تازه واردم
از این شکلک های خجالت که داره عرق شرم میریزه
۰۷ آذر ۱۳۹۷
منم دیروز تا پرداخت بینوایان پیش رفتم و باز منصرف شدم..
۰۷ آذر ۱۳۹۷
البته یه مسئله ای هم هست
اینکه این درجه بندی ها رو با کدوم معیار میخوان انجام بدن ؟
تاریخ عضویت ؟ تعداد پست ها ؟ تعداد آرایی که کاربر برای کارهایی که دیده ثبت میکنه ؟

همه میدونیم که تاریخ عضویت تیوال ملاک درستی نیست، چه بسا خیلی از کاربران جدید نقد ها و نظران شایسته تری داشته باشن
تعداد پست ها هم خیلی سریع میتونه افزایش پیدا کنه. مثلا با کامنت هایی مثل "چه پوستری خوبی" یا "خیلی ممنون" و ...

به نظرم تیوال باید کمی شرایط رو برای گفتگو یا تبادل نظر تسهیل کنه.
وقتی اثری با تعداد بالای کامنت مثبت اعضای جدید روبرو میشه، به هر شکل اون لا به لا نظرات کسی مثل آقای لهاک، شما یا دیگران میتونه فضا رو تعدیل کنه. باید طی یک روال طبیعی کاربرهایی که دغدغه تبلیغات شرافتمندانه رو دارن بتونن اظهار نظر کنن.
متاسفانه ... دیدن ادامه » تیوال یه برچسب مسخره داره به اسم "برجسته"
شما بعنوان کسی که خیلی مناسبات تیوال رو آشنا نیستید، موقع ثبت نام، پیش فرض مشاهده نظراتتون روی گزینه ی برجسته هست. ممکن هست با خودتون فکر کنید "چه بهتر. من که وقت و حوصله خوندن همه کامنت ها رو ندارم. بهتره که گلچین شده و برجسته هاشون رو بخونم". اتفاقی که میوفته، تیوال همه کامنت های مثبت رو به تشخیص خودش برجسته میکنه، و هیچ کدوم از نقد های منفی، حتی اگر فوق العاده دقیق باشن و استقبال خوبی ازشون بشه، توی برجسته ها نشون نمیده. به این ترتیب نظرات و بازخورد ها طبیعی که میتونن فضا رو تعدیل کنن، فیلتر میشن و ابل مشاهده نیستن.
و اینکه در بسیاری موارد گفتگوهایی که اصلا توشون توهین و بی ادبی هم اتفاق نیوفتاده، ولی در خلالشون ایرادات جدی به کار وارد شده، تیوال ورود میکنه و گفتگوها رو حذف میکنه، به بهانه احترام به مخاطب و عدم توهین.

به عقیده من، عملکرد کلی تیوال، رضایتش رو از تبلیغات صحیح یا غلط گروههای اجرایی نشون میده و کاملا به نفع اونها و به ضرر فضای کلی عمل میکنه
۰۷ آذر ۱۳۹۷
جناب لهاک نازنین ، سپاس از مهر و لطف همواره شما به بنده حقیر ، شما و قلمتان برای ما اثبات شده هست ، و همه در تیوال میدانیم که شما پرچمدار حمایت از گروه های تئاتری هستین ، ولی حیف که گروه ها به جای اینکه قدردان شما عزیزان باشند بعضا کم لطفی هایی میکنند که ... دیدن ادامه » جای تاسف و ناراحتی داره

سرکار خانم سایه نازنین ، ملاک به هیچ عنوان زمان عضویت در تیوال نیست ، در همین مدت کوتاه هم من دیدم که شما بسیار فعال هستین ، مطالب رو دنبال میکنین و در بحث ها شرکت میکنین و مهم همینه وگرنه هر کدوم ما یک روزی کاربر تازه وارد تیوال بودیم ، صداقت نفس و قلم هست که به کاربران اینجا ارزش میبخشه ، صمیمانه ورودتون رو به جمع بچه های نازنین و دوست داشتنی تیوال خوش آمد میگم. :)

سرکار خانم مقدم نازنین متاسفانه شرایط در تیوال داره بحرانی میشه ، کاربرای فیک امتیازات فیک و ... واقعا داره تشخیص سره و ناسره از هم سخت میشه که یه جاهایی تصمیم گیری رو در خصوص انتخاب نمایش سخت میکنه.و اینکه به صورت موردی در خصوص بینوایان نمیدونم که واقعا این نظرات مستند هست یا خیر ، چون مثلا آیدی رو میبینین یک آیدی چند ساله هست و مثلا کلا در طول حضورش دو نظر داده یکیش راجع به این نمایشه ، آدم نمیتونه تشخیص بده این قضیه تسویه حساب با پارسایی هست یا واقعیه ؟ و اینم یکی دیگر از دغدغه های امروز هست که به واسطه آیدی های بیشمار که اصالت و سلامتشون مشخص نیست جولانگاهی برای تسویه حساب آدم ها با هم نشه :(((( البته خانم قاسم نژاد نازنین قرار هست که این نمایش رو ببینن ایشون میتونن ملاک داوری خوبی باشن :))))

جناب غیوری نازنینم ، در این خصوص واقعا خود تیوال باید راهکاری بیندیشه ، قطعا که زمان عضویت ملاک مناسبی نیست و در پیشنهادم هم اشاره کردم که تعداد کامنت هم ملاک نیست ( جون دیدم بعضی دوستان به خاطر بالا بردن تعداد کامنتاشون از تک کلمه هایی مانند عالی بود ! فاجعه بود ! ممنونم ! استفاده میکنن که وقتی هم سوال میشه چیش عالی بود یا چیش فاجعه بود گاسخی نمیدن که عملا مشخصه حتی نمایش رو هم ندیدن متاسفانه ! ) به نظر من یکی از این ملاک ها میتونه کیفیت نقدها باشه و اینکه مهمترین موضوع اینه که مگر در کل کاربران تیوال ما نهایتا به صد نفر هم نمیرسیم که در بحث ها مشارکت میکنیم مابقی افراد یا فیک هستن یا فعال نیستن یا نهایتا سالی یک تا دو نظر کارشناسی مینویسند، خود این میتونه یک ملاک اساسی باشه.
جناب غیوری کاملا با نظرتون در خصوص برچسب برجسته و انتقاداتی که بهش دارین کاملا موافقم ، و همینطور پیش فرض مشاهده نظرات بر روی گزینه برجسته ، که فکر میکنم سایت محترم تیوال این مورد رو هم اگر برطرف کنن خیلی خوبه ، چون نظر نظره دیگه ، برجسته و معمولی نداره.بسیار به نکته درست و حائز اهمیتی اشاره کردین.و اینکه در کنار این موضوع الان نگرانی در خصوص آیدی های فیک و به قول سپهر نازنین جدیدا امتیازهای فیک هم هست،امیدارم ترتیب اثر داده بشه و طبعا هرچه پیگیری این موضوع از طرف شما نازنینان هم دنبال بشه قطعا به نتایج مطلوب تری خواهیم رسید.

۰۷ آذر ۱۳۹۷
هنوز در حال بررسی هستند

¶¶¶¶¶¶¶loading
Please wait
Coming soon
۲۶ دی ۱۳۹۷
:))))))))))))))
یکسال گذشت !! :))))))))))))
متاسفانه تیوال هیچ برنامه ای برای برخی اصلاحات نداره :((((
۲۶ دی ۱۳۹۷
درود بر شما
یکی از امکاناتی که تا حدی همسو با این مشکل هست درج تاریخ ثبت نام افراد است که انجام شده‌است، اما قطعا ایده‌هایی همچون نمایش سطح و امتیاز کاربران خیلی موثرتر هستند که نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت نیستیم.

کارهای وسیعی در تیم فنی تیوال در حال انجام ... دیدن ادامه » است که باعث شده کمی امور نیاز به اولویت‌بندی و زمان‌بندی داشته باشد و از بابت اینکه برخی امور به زمان بیشتری نیاز دارد از شما کاربران عزیزمان پوزش می‌خواهیم.
۲۶ دی ۱۳۹۷
همیاری جان سپاس از حسن توجه شما :)
امیدواریم که هرچه زودتر محقق شود :)
۲۶ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید