۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | مهدی (آرش) رزمجو: تیم محترم اجرایی لطفا به شعور مخاطب احترام بگذارید
S2 : 20:09:42
تیم محترم اجرایی لطفا به شعور مخاطب احترام بگذارید !!!! آمدید با اکانت های فیک برای خودتان کامنت گذاشتین نادیده گرفتیم گفتیم جوان هستید و نیازمند حمایت ، به روی خودمان نیاوردیم ! ولی این کار اخیرتان بسیار کار کثیفی هست ، این نوع تبلیغات مشمئز کننده ترین و شرم آورترین نوع تبلیغه واقعا !!! نازگل صبوری ، احسان داروغه ، مهران معلم ، هاله بهبهانی و صحرا صادقی که در قالب 5 کامنت مشاهده میشوند همگی متعلق به یک اکانت هست که با تغییر نام پیاپی اقدام به این عوام فریبی و ثبت نظرات نموده است !!!! واقعا خجالت نکشیدید که ممکنه یک نفر متوجه بشه !!؟؟؟؟؟؟؟ فکر نکردین این کار با کلاهبرداری هیچ تفاوتی ندارد !!؟؟؟؟؟ مثلا کار فرهنگی میکنین !!؟؟؟

همیاری محترم تیوال بارها و بارها تذکر دادیم ! گوشزد کردیم ! اعتراض کردیم ! که تیوال را اکانت های فیک پر کرده است !! تیوال را به ... دیدن ادامه » کثافت کشانده اند !! تیوال جولانگاهی برای تعریف و تمجید های فیک !! امتیازهای فیک !! تسویه حساب های فیک !! شده است ، چاره ای بیندیشیدید !! حتی خودمان بهتان راهکار هم دادیم ولی گوش نکردید که نکردید !!! حالا تحویل بگیرید !!! یه اکانت با 5 تغییر نام 5 کامنت ایجاد میکند !!! اکانت های فیک در صفحات نمایش های مختلف بیداد میکنند !!! هیچ دقت کرده اید که کاربران فعالتان چه قدر این اواخر کم فعالیت شده اند !!؟؟؟ دقیقا به خاطر این فضای مسمومی هست که بارها و بارها بهتان تذکر دادیم و شما هم بارها و بارها گوش نکردید !!! چک کردن این موارد هم وظیفه شماست نه بنده !!!!!
:||||||||||||||||||||||||||||
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
واقعا تاسف آوره :(((((((((
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
ینی چجوری ممکنه به این نتیجه رسیده باشن که این روش جواب میده برای جذب مخاطب...با چه عقل و منطقی...
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
سرکار خانم نوری عزیز
خیلی از کاربران به این موضوعات دقت نمیکنن کما اینکه تا الان هم کسی متوجه این موضوع نشده بود ، یک آیدی که سال 94 ساخته شده ، از قدمت آیدی استفاده کرده و میدونسته کسی به واسطه قدمت آیدی شک نمیکنه که بره پیشینه آیدی رو بررسی کنه ، حتی ... دیدن ادامه » همیاری تیوال هم متوجه این موضوع نشده.
الان در تیوال استفاده از آیدی های قدمت دار ، به جای آیدی های چند روزه ، بیشتر باب شده ، اسمی از نمایشی نمیبرم ولی به صفحات نمایش های مختلف دقت کنین متوجه این پدیده جدید در تیوال میشین ، اون زمان که اعتراض کردیم و گوش نکردن دقیقا به خاطر این بود که پیش بینی این روزها را میکردیم.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
:)
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
قبلا هم این اتفاق افتاده و متاسفانه تیوال هیچ فکری برای این باگ نمی کنه
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
نمایش زاویه :

خلاصه: موج دیده شدن و مطرح بودن در دنیای امروز با ویژگی های شخصیتی و اجتماعی متفاوت ...
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
زاویه ، بی زاویه از زاویه نشینان ، مقبولتر است
و زاویه نشینی بی نام و سبقه ، اولی تر
خیر مقدم بر ذمه میزبان است و حرمت نگاهداری بر ضمان میهمان
و ظن بی غرض به حلوای تن تنانی هنر و اندیشه مطبخ زاویه ورزان است
لیک گوش داریم و هوشیار باشیم که در مُلک تیوال ... دیدن ادامه » ، مدح هنر ، رایج است و لعن دغل ، شایع
و امید که مُلکبانان ، این مُلک را از بلایای دشمن ، خشکسالی باور ، دروغ و دغل مصون دارند

یل بصیرت رزمجو غفلت فکن ، سلااااااامت بااااااااد :)

۰۸ بهمن ۱۳۹۷
درود
ارادتمند آقای رزمجوی عزیز هم هستم، ممنون از اشاره به این نکته مهم ، منم جدید فهمیدم این موضوع رو، که مثلن اگه الان آی دی م رو عوض کنم نام کاربریم تو کامنت های جدید و قدیمم فرق میکنه!! گویا دستمایه ی حرکات فرهنگی دوستان هم شده!!
همیاری جان ، لطف کنید ... دیدن ادامه » این نقیصه رو برطرف کنید حتمن

۰۸ بهمن ۱۳۹۷
درود بر شما
موردی که فرمودید بررسی و تایید شد، و اکانت‌های جعلی که در واقع یک اکانت بود مسدود شد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
عجب گل به خودی بدی زدند عوامل این نمایش. بعد از این همه تقبیح تبلیغات کذب واقعا حرکت بچه گانه ای بود.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
درودی دوباره
همیاری جان، فکر کنم ایراد سیستمی هم برطرف شه بهتر باشه ها ، در روال طبیعی با تغییر نام این حرکت برای کامنت های قبل هم باید اتفاق بیفته
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
جناب جعفریان
این کار به همین دلیل هست که سابقه ثبت شده فعالیت افراد دستخوش تحریف نشود... هر چند یک شخص این حق را دارد نوشته خود را کاملا حذف نماید.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
ای بابااااااا
من امروز میخواستم برم فقط بخاطر احمد سلگی
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
با پیگیری موضوع از کارگردان محترم، توضیحاتی از سوی ایشان اعلام شد:

این نمایش مخاطبانی از جنس‌های خاص دارد. برای مثال فروشنده‌ای در خیابان به تماشای این نمایش دعوت می شود. این‌گونه افراد آشنایی اینترنتی و امکانات لازم برای درج نظر خود ندارند. از این‌رو ... دیدن ادامه » نظرشان پرسیده شده تا توسط گروه منتشر شود. اشتباهی که شده این است که گروه روش غلطی را برای این هدف انتخاب کرده، و فکر کرده این که نام اکانت را به نام آن تماشاگر تغییر دهد روش خوبی‌است که ما راهنمایی کردیم برای چنین هدفی از سیستم نماینده گروه استفاده و به صورت روایی با ذکر نام آن شخص نظرشان را درج نمایند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
همیاری جان
این اولین بار نیست
این نمایش هم اولین نمایشی نیست که این روش رو استفاده می کنه
بهتره فکری به حال این مشکل بکنید
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
^ اولین نبوده و آخرین نخواهد بود

گروه همیاری :
1- همین امکان حذف یا ویرایش که میفرمایید، بسیار بسیار امکان نادرستی هست که به افراد داده میشه. خیلی از فروم ها امکان ویرایش و حذف رو، بعد از یه مدت زمانی مشخص (مثلا 7 روز) از کاربر میگیره. حالا این امر در خصوص کامنت های اصلی، که پشت بندش بحث شکل میگیره، به نظرم 24 ساعت باشه مناسب تره
چند روز پیش اتفاقا یکی از کاربرهاتون، صرفا بخاطر نارضایتی از کامنت های ذیل مطلبش، همه مطالب دیوارش رو حذف و دوباره منتشر کرد تا اون نظرات رو سانسور کنه. واین اوج بی شخصیتی و بی احترامی توی یک جامعه مجازی هست.
همچنین مکرراً اتفاق افتاده که بعد از ایجاد بحث و با گذشت یه بازه زمانی و اصطلاحا موقعی که دیگه کسی حواسش نیست، عده ای اقدام به حذف یا ویرایش نظرشون کردن که یا موجب ناقص شدن بحث، یا قضاوت های غلط در خصوص مخاطبینشون میشه

2- گروه اجرایی، صرفنظر از عذر بدتر از گناهی که آوردن، اشتباه دوم رو هم مرتکب شدن و بجای اینکه خودشون در مقام پاشخگویی ظاهر باشن، از طریق شما توضیحاتشون رو به مخاطبین رسوندن. وقطعا نقل قول شما هم کار زیبنده ای نبوده

3- ... دیدن ادامه » قطعا شما هم بیتجربه نیستید و دلایلی برای نحوه مدیریت سایت دارید، ولی تجربه جمعی مخاطبینتون قطعا بالاتر هست. کمی به نظراتشون اهمیت بدید تا مشکلات و نارضایتی ها کم تر از اینی بشه که هست

سپاس و خسته نباشید
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
به شخصه از اینکه با تغییر نام، این تغییر در پست های قبلی هم صورت نمیگیره بسیااار راضی ام..بارها شده فردی کامنت بدی زیر پستم گذاشته،بعد از مدتها کلیه پستهای خودش رو حذف کرده و نامش رو تعییر داده،اما چون کامنتش زیر پست من مونده بوده شناساییش کردم از این ... دیدن ادامه » رو به نظرم اتفاقا روند غلطی نیست. حداقل در این مورد کمک کننده بوده..

جناب غیوری به نظرم عضویت در فضای مجازی،یعنی هرچی خواستی بگی ( در چهار چوب،که بنا به هر فضایی تعریف خاص خود رو داره) و مخاطب هم نظرش رو ( در چهار چوب) بگه،نه هر نظری که باب طبع من عست بگه!! در تیوال هم اگر بی احترامی صورت بگیره با زدن گزینه گزارش،همیاری کامنت بد رو پاک میکنه..
اگر هم کسی کلا از روند کامنت ها ناراضی بود،حق دیلیت کلی پستش رو هم داره..راستش من مشکلی نمیبینم
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
من بطور کلی با هر نوع گزارشی مخالف هستم (لااقل توی تیوال) مگر اینکه چیزی خلاف واقع بیان بشه و اطلاعات غلطی داده بشه.
پیش اومده که راجع به کاری، زیر نظرات بقیه بحث کردیم و احساس کردم عنوان کردن نظراتم در قالب کامنت مجزا تکرار صحبت های قبلی میشه. اما بعدا ... دیدن ادامه » دیدم اون دوستان کلیت بحث رو حذف کردن و حرف های بنده هم از بین رفته.
چون تیوال رو محیط رسمی میدونم، احساس میکنم حرفی که زده میشه نباید حذف بشه، هرکسی میتونه از نظراتش عدول کنه، یا عذرخواهی کنه، ولی حذف بحث برام خوشایند نیست.
چون وبلاگ شخصی نیست که فقط خودمون گوینده باشم، دیگران هم همونقدر تو بحث های ما سهیم هستن که خودمون.

ممنون
۰۸ بهمن ۱۳۹۷
سپاس از همه عزیزان و دوستانی که در خصوص مسائل پیش آمده نظرشون رو به اشتراک گذاشتن ، نظراتتون بسیار بسیار ارزشمند هست . ❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

همیاری محترم تیوال ، بنده به عنوان کوچکترین عضو خانواده تئاتر ، همیشه قصد و نیت قلبیم حمایت از تئاتر این مملکت بوده به خصوص گروه های جوان ، چون با پوست و استخونم کاملا درک کردم که برای اینکه یک تئاتر به روی صحنه برود باید چقدر پله های مرکز هنرهای نمایشی را بالا و پایین کرد و خیلی مسائل دیگه ... به همین خاطر بنده تصمیم داشتم که این مطلب رو پاک کنم که مبادا این مطلب تاثیری بر روی فروش این گروه بگذارد ولی به احترام دوستان عزیزم که عنایت ویژه به این مطلب کردن ، از شما خواهشمندم که این مطلب از برگه این نمایش برداشته شود و به طور کامل ولی بدون اسم نمایش به صفحه شخصی بنده در تیوال منتقل شود که ادامه بحث در آنجا انجام شود.

همیاری محترم تیوال صحبت دوستان را شنیدید و حال روی صحبتم با شماست که امیدوارم یکبار برای همیشه بیایید با هم صادقانه حرف بزنیم :

1- توجیهاتی که در خصوص کامنت های کاربران فیک و یا وابسته به گروه نمایش از سوی گروه های اجرایی و بعضا حتی از سوی همیاری محترم اتفاق میفتد نه تنها قابل قبول نیست که توهین به شعور ما کاربران است ! روی صحبتم با بسیاری از نمایش هاست ، یک گروه میاید میگوید اینها هنرجویان ما و جد و آباد هنرجویان ما هستن که دلشان خواسته نظر بنویسن !!! من نمیدونم چرا هنرجویان حمیدرضا نعیمی و ایوب آقاخانی و رضا بهبودی و ... عکس العملی نسبت به اساتیدشان ندارند ولی یک آدم گمنام اینهمه هنرجو دارد !!!؟؟؟؟ ما گلابی هستیم واقعا !!؟؟؟ گروه دیگر که خدا لعنتشون کنه که اون ها اولین بار این تخم لق رو در تیوال کاشتن که از قضا به شدت هم مورد حمایت تیوال هستن و زمان باز شدن بلیط فروشی نمایششون، تیوال خبر کار اونارو در صدر نگه میداشت ( اینو هم گفتم که فکر نکنین متوجه نبودیم ) میگوید ما اینقدر نمایشمون تاثیرگذار بوده که تماشاگرانمان زار زار گریه کردند و بلافاصله بعد از نمایش اینقدر جوگیر شدن و به وجد آمده اند که به صورت خودجوش آمده اند اکانت ساختن و نظرشون رو نوشتن !! و البته ناگفته نماند تا زمان نمایش بعدی این کارگردان ناپدید میشن !!! من نمیفهمم این تماشاگران جوگیر چرا سر نمایش رحمانیان و نعیمی و آذرنگ به وجد نمیان فقط برای آقای کارگردان به وجد میان !!؟؟؟ ما گلابی هستیم واقعا !!؟؟؟ گروه دیگر میاید میگوید تماشاگران خاص داریم که اینترنت ندارن ، این یعنی اینکه اینها قشر بسیار ضعیفی از جامعه هستن که اینترنت ندارن ولی فرهنگ دیدن تئاتر را دارن !!؟؟؟؟ من یک کارگر افغانی دارم که اسمش خال محمده ، خال محمد تلگرام داره اینترنت داره ولی این عزیزان اینترنت ندارن !!؟؟؟ ما شاخ داریم رو سرمون که اینطور به شعور ما توهین میکنین !!؟؟ پس چرا این عزیزان خاص سر نمایش های دیگه نمیان و نمیخوان که نظراتشون در تیوال منعکس بشه !!!؟؟؟؟ چرا این پدیده ها فقط در یکسری نمایش های خاص اتفاق میفته !!!؟؟؟؟ و سوال من اینه که دقیقا چرا شما از توجیهات احمقانه و بچه گانه حمایت میکنین !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-جدیدا گروه هایی با استفاده از اکانت های قدمت دار ( مثلا ساخته شده در سالهای پیشین ) اقدام به عمل مورد اشاره در بند یک میکنن که بعضا از چشم کاربران تیوال هم دور میماند ، چرا از زیر بار این موضوع که کاربران را ساماندهی کنین فرار میکنین !!!!!؟؟؟؟؟؟ بارها بهتان پیشنهاد کردیم ولی هربار با بیان اینکه در دست بررسی و انجام هست از این موضوع فرار کردید :((((((((((((

3-موردی ... دیدن ادامه » که پیشتر کاربر " رضا غیوری " هم به آن اشاره کرده بود ولی پاسخی داده نشد ، چرا خود تیوال هم به وقوع برخی تقلب ها در تیوال کمک میکند !؟؟
چرا پیش فرض نمایش کامنت ها برای کاربری که تازه در تیوال عضو میشود بر روی برجسته است !!!؟؟؟ اصن مگه نظر برجسته و غیر برجسته داریم ؟؟ نظر نظره دیگه ، اگرم قرار باشه نظر کسی به عنوان برجسته انتخاب بشه نظر ما کاربران واقعی هست نه کاربران فیک ولی دقیقا عکس این حالت همیشه اتفاق میفته ، نظر هر کاربر فیکی که تعریف میکنه از کار ، برجسته میشه و نظر مخالف میره در قسمت همه ، معیار شما برای انتخاب یک نظر به عنوان برجسته چیه !!؟؟؟؟؟

4-چرا هر کسی میتونه به هرکاری که بخواد نمره بده !!؟؟؟ بارها و بارها به این موضوع اشاره کردیم ولی پاسخی نگرفتیم ، من نوعی، الان میتونم برم به تمام کارهایی که در تیوال اجرا رفته و در حال اجرا هست یک بدم و یا بالعکس 5 بدم !!! این به نظرتون باگ نیست !!!؟؟؟؟ چرا کاربری که در لحظه میتونه عضو تیوال بشه هم میتونه نظر بده و هم نمره بده !!؟؟؟؟ این باگ نیست !!؟؟؟ همین شده که الان میرین میبینن یک نمایش پر تعریف و تمجیده صدتا هم نمره 5 گرفته ولی مزخرف تر از مزخرفه ! تا چند سال دیگه میخواین به ما وعده بدین که درست میشه !!!؟؟؟ یا بیاین مانند دیگر سایت های محترم ! خط مشی خودتون رو مشخص کنین بگین ما فقط کامنت خوب هارو نشون میدیم و همینی که هست ! یا اگه قبول دارین اعتبار خودتون رو ، بیاین این راه های تقلب رو ببندین.این باگ هارو ببندین.
واقعا متوجه نشدین تیوال چقدر سوت و کور شده !!؟؟؟ به خاطر اینه که شما پشت ما نایستادین ! به خاطر اینکه نخواستین که شرایط رو تغییر بدین ، کار هممون شده میایم اینجا تولد همو تبریک میگیم ، سر به سر هم میذاریم با هم شوخی میکنیم ، ما دیگه نقد نمینویسیم میدونین چرا !!؟؟؟ چون بنویسیم هم سریع گروه نمایش میاد با دوتا اکانت فیک سریع دوتا نظر خوب مینویسه که نظر ما گم بشه

امیدوارم اینبار بر خلاف همیشه که با یک جمله " کاربر گرامی ضمن تشکر از توجه شما ، در دست بررسی و انجام است " موضوع را مسکوت میگذارید برای تک تک موضوعات جواب شفاف و روشنی به ما بدین .
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
درود بر شما
تیوال هرگز از چنین فعالیت‌هایی حمایت ننموده است و تنها پیام ایشان را در این جا روایت نمود (مستقل از تایید یا رد آن)
همچنین این‌که کاربران تازه‌وارد نیز امکان درج نظر و امتیاز دارند به معنی علاقه‌مندی تیوال به یک جریان خاص نیست و در بسیاری ... دیدن ادامه » از سایت‌های مطرح جهانی نیز همین آزادی عمل وجود دارد هرچند منکر اینکه ایده‌هایی برای بهبود این موضوع وجود دارد نیستیم و همانطور که عرض شد انجام برخی تغییرات را رد نمی‌کنیم اما کارهای فنی پیش روی تیوال بسیار گسترده است و تیوال هنوز یک شرکت بسیار بزرگ با تعداد بسیار زیاد نیروی فنی نیست و باید اولویت بندی و زمان‌بندی‌هایی انجام شود که طبیعی است برخی امور بیشتر و برخی کمتر زمان ببرد.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
طبق چیزی که فرمودید اتصال این دیوارنوشته به این نمایش زدوده شد و در پروفایل شخصی شما قرار دارد.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
من جواب سوالاتمو نگرفتم ولی بهر حال سپاس از شما بابت انتقال این موضوع به صفحه شخصی بنده
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
درود به شرف اصغر دشتی و علی شمس که اینهمه کامنت منفی گرفتن ولی یه اکانت فیک نساختن که از خودشون تعریف و تمجید کنن ، به شخصه از این دو عزیز آموختم رسم شرافت و بزرگی رو.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید