۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | مهدی (آرش) رزمجو: مدیریت محترم سایت تیول اخیرا بسیار مشاهده میشود که
S3 : 19:17:16
مدیریت محترم سایت تیول
اخیرا بسیار مشاهده میشود که کاربران قدیمی تیوال ، به سبب نظراتی که ثبت مینمایند و موافق با نظرات عوامل اجرایی نمایش ها نمیباشد به شدت مورد کم لطفی و حتی بعضا هتاکی هم قرار میگیرند و در این بین ، آنچه که بیشتر از این توهین ها و هتاکی ها ، آزار دهنده و مشمئز کننده است سکوت عجیب و تظاهر به ندیدن های همیاری تیوال است !!!! قریب به سه ماه است که وارد دیوار بعضی نمایش ها که میشوی انگار وارد چاله میدون شدی !! تعدادی اکانت فیک و وابسته بسان شعبون بی مخ و نوچه هایش ایستاده اند و آماده حمله به کاربرانی هستن که موافق نباشند !!!! من به شخصه نه اون نقد مخربی که با بدترین ادبیات نوشته میشه رو تایید میکنم و نه سیستم شعبون بی مخی اکانت های فیک که در مقام پاسخگویی بر میان ، رضا بولو چند روز پیش مطلبی نوشت که به شدت موافق آن مطلب بودم "ولی‌نعمتان ... دیدن ادامه » حقیقی تیوال کاربران اون هستند." نه من تهیه کننده و امثال من ، این جمله را قاب کنید و بر سر در تیوال در قسمت بنر اصلی بزنید که هر که وارد تیوال شد این بنر را ببیند ! اتفاقا این عزیزان ولی نعمتان ما هم هستن ، من به شخصه این مورد را معترفم شمارو نمیدانم !؟ به نظرم با فضای کنونی تیوال ، وقت آن رسیده که موضع خودتان را مشخص کنید به قول قدیمی ها " شتر سواری دولا دولا نمیشود " با مسکوت گذاشتن موارد و ورود نکردن به موضوعات هیچ مشکلی حل نمیشود ، یا رسما اعلام کنین که سیاست کاریتون مانند دیگر سایت های محترم است یا اینکه آستینی بالا بزنین و اوضاع را سامان بدهید ، طبق قوانین و سیاست های تیوال نه نقدی میبایست نامحترمانه و توهین آمیز باشد ، نقد بایستی سازنده باشد نه مخرب و نه حتی سفارشی و نه گروهی اجازه استخدام شعبان بی مخ دارد ، اگر همچنان این رویه را ادامه دهید در مدت کوتاهی عملا کاربر ان قدیمی خود را از دست میدهید ، مگر میتوان تیوال را بدون نیلوفر ثانی و رضا غیوری و محمد لهاک و رضا بهکام و میثم هنزکی و فرزاد جعفریان و علی عبداللهی و عباس الهی و خانم مریم و نیلوفر و سایر عزیزان دیگه متصور شد !!؟؟؟ پس قبل آنکه اتفاقی بیفتد و روزی این عزیزان نباشند که با این فضای لمپنیسم که در تیوال در حال حاکم شدن است بعید نیست این اتفاق بیفتد آستین همت بالا بزنین و اوضاع را سر و سامان بدهید . یکبار برای همیشه ریشه نجس و نامبارک اکانت های فیک و بی تربیت را بخشکانید. که حرمت مسجد به متولیش هست ، حرمت ما کاربران که شکسته بشه برای شما هم حرمتی نخواهد موند...
جناب رزمجو به تازگی که سنت جدیدی پایه گذاری شده و اون پاک کردن و هاید کردن نظرات کاربرانیه که مخالف سیاستهای دستور داده شده توسط عوامل اجرائی نمایش‌ها به گروه محترم همیاریه. همین امروز شاید بیش از ده مورد از نظرات دوستان که فقط گلایه کوچیکی بود بابت ... دیدن ادامه » عدم اختصاص یافتن هیچگونه تخفیفی برای نمایش قحطی زادگان، توسط گروه محترم همیاری هاید شد و نمایش داده نشد. در پیش گرفتن همچین رویکردی جداً باعث تاسف فراوانه
۱۱ خرداد
جناب رزمجوی عزیز
سپاس برای محبت شما ، بنده رو در کنار عزیزان و بزرگان قرار دادید
" تیوال " بعنوان یک مرجع قابل اتکا و جامع راه و اسلوبش از سایر سایت های محترم دیگه همواره جدا بوده و به نوعی دموکراسی و امکان اظهار نظر آزاد درباره ی آثار مختلف رو ایجاد ... دیدن ادامه » کرده و همین زمینه ساز تعامل و گفتگو بین اعضای تیوال اعم از مخاطبین ، کارگردانان ، بازیگران و سایر عوامل تولید آثار نمایشی بوده و هست و قطعا میتونه باعث رشد و انبساط میدان دید همه ی عزیزان باشه ، بدیهیه که نظرات حاوی عبارات توهین آمیز از هر نوعی هیچ کمکی به پیشرفت این مهم نخواهد کرد و حذف اونها مطمئنا خواسته ی همه ی اهالی فرهیخته این مجموعه ست .
حال اینکه سوال یا نقد محترمانه اعضای شناخته شده چرا مورد بی مهری قرار گرفته محل سوال و ابهام هست .
البته تجربه ی نچندان دور ، نشون داده گروه محترم همیاری نسبت به اعضا بی توجه نیستند و اتفاقا جدا مسائل رو پیگیری میکنند تا رفع شبهات و اشکالات .
حتما توضیح درباره موارد پیش اومده و همینطور ایجاد سازوکاری جدید که اکانت های به اصطلاح فیک یا یکروزه رو بتونه شناسایی و مورد کنترل قرار بده تا اعتبار و احترام مجموعه و عزیزان فعال از ناحیه اونها مورد خدشه قرار نگیره گامی مهم در جهت جلب رضایت و اعتماد بیش از پیش مخاطبین سایت هست .
۱۱ خرداد
سید جان نازنین
دقیقا مشکل من هم همینه ، یا تیوال باید بتونه توازن کاملی بین کاربران و گروه ها برقرار کنه که مستلزم اینه که قوانین و سیاست ها رو بدون کوچترین استثنایی هم برای کاربران و هم گروه ها اعمال کنن که تا به الان اصن موفق نبوده اند یا اینکه انتخاب ... دیدن ادامه » کنه که کدوم طرف براش در اولویته و اعلام کنه که تکلیف همه مشخص بشه سیستم یک بام و دو هوا در شرایط فعلی جواب نخواهد داد.

میثم جان نازنین
مشکل همینه که تیوال تمایلی به سامان دهی این وضعیت نداره،در این که تیوال در فعل حاضر یک سایت مرجع و شاید بشه گفت مهمترین سایت مرجع در حوزه تئاتر هست مورد قبول هممون هست ، و اینکه در مسائل مالی و مشکلات کاربران کاملا پیگیره باز هم مورد قبول هممون هست ولی اینکه تیوال نسبت به توهین ها از هر نوعش روزه سکوت گرفته و در خصوص اکانت های فیک اقدامی نمیکنه قابل قبول نیست به هیچ عنوان.، من به شخصه نه اون نقد مخربی که با بدترین ادبیات نوشته میشه رو تایید میکنم و نه سیستم شعبون بی مخی اکانت های فیک که در مقام پاسخگویی بر میان ولی همیاری عموما ترجیح میده ورود نکنه یا با یک جمله خیلی کلی مثل کمبود نیروی انسانی یا وعده حل مشکلات در آینده موضوع رو مختومه میکنه.بنده به عنوان داوطلب بدون هیچ دستمزدی تنها با یک دسترسی محدود آن هم فقط برای یک هفته در حوزه فعالیتی کاربران در عرض یک هفته قول میدم ریشه تمام اکانت های فیک رو بخشکونم.ولی مشکل اینجاست که تیوال ، هم میخواد کاربران رو داشته باشه هم گروه رو و این وضعیت نابسامان پیش میاد.واقعا نمیشه که هرکی با هرکی مشکل داره خودش رو پشت یک اکانت فیک پنهان کنه بیاد تیوال جنگ راه بندازه ، من به شخصه با اکانت های فیک تعریفی و تخریبی از هرکدومش که باشه مشکل دارم و این موضوع به راحتی قابل ساماندهی هست.
۱۱ خرداد
اساسا امیدوارم با توجه به خواست مواکد و دلسوزانه از طرف کاربران با سابقه و شناخته شده ای مثل شما و سایر دوستانی که دقیقا مشابه فرموده های شما رو گفتند و مورد بحث قرار دادند ، مدیریت محترم تیوال در اینباره تصمیمات جدی ایی رو اتخاذ کنه و به مرحله عمل برسونه ... دیدن ادامه » .
مطمئنا زحمات و مرارت های زیادی کشیده شده تا تیوال به جایگاه فعلیش در بین مخاطبین برسه و حیفه که با نادیده گرفتن برخی مسائل قابل حل این موقعیت مورد تضعیف قرار بگیره
۱۱ خرداد
درود بر آرش رزمجو که رفتار هتاکانه معدود افرادی را در این تیوالِ جانِ ما مورد اشاره قرار داده است که خاطر بسیاری از کاربران مشتاق از جمله من را با کلمات ناشایست خود آزرده‌اند. این رفتارهای آزاردهنده و بعضا هیجانی و تکرارشونده را به راحتی می‌توان نشانه‌یابی و ریشه‌یابی و البته با راهکارهایی به خوبی پیش‌گیری نمود. اصولا من این گونه رفتارها را به چند دسته زیر تقسیم می‌کنم:

یک- نمایشهایی که از مخاطب چندانی بهره نمی‌برند و با ایجاد کاربریهای مصنوعی از جانب یکی دو نفر از عوامل نمایش، درصدد افزایش تعداد برچسب با امتیاز بالا برای نمایششان و نوشتن پیامهای تعریفی و تشویقی در پای برگهای تیوال هستند.
دو- نمایشهایی که با انتقاد مخاطبان خود مواجه شده‌اند و به جای استقبال از نظرات و انتقادات، در صدد مقابله با فرد منتقد برمی‌آیند و با گذاشتن نظرات سرکوبگرانه و توهین‌آمیز قصد ساکت کردن آن فرد منتقد را دارند.
سه- کاربرانی که با کارکرد سایت آشنا نیستند و با دیدن فضای باز نظردهی، فکر می‌کنند همانند سایر محیطهای اجتماعی می‌توانند در پس امنیت دوری از اجتماع حقیقی اقدام به فحاشی، تحقیر و توهین و به این ترتیب از فضای مجازی به نفع هیجانات خود لذت ببرند.

حسب تجربه در استفاده از سایتهای خارجی مشابه که بر پایه ایجاد جامعه مجازی و برآوردن فضای آزاد گفتمان ایجاد شده‌اند؛ راهکارهای پیشگیرانه زیر را رصد کرده‌ام که به خوبی چنین رفتارهای هیجانی را کنترل می‌کنند و می‌تواند در فضای تیوال مورد استفاده قرار گیرد. و البته واضح است که این راهکارها محدود به مفاد زیر نیست و می‌توان ابتکارات فراوانی را در زمینه نگهداشت محیط اجتماعی و کارکردهای تیوال طراحی کرد.

می‌توان با محدود کردن تعداد کامنت و پیامی از جانب کاربران تازه عضو شده در سایت و موکول کردن آن به تعداد حداقل خرید بلیط و نیز استفاده از برخی امکانات، نه تنها رفتارهای هیجانی کاربران جدید را کنترل نمود؛ بلکه می‌توان با تشویق کاربران واقعی و تازه وارد به استفاده از امکانات سایت، به نوعی به اجتماعی شدن ایشان در این فضا کمک نمود. این کار همچنین کاربران بی‌خردی را که با ایجاد چندین اکانت کاربری جدید قصد ایجاد پیامهای توهین‌آمیز و افزایش امتیاز هر نمایش را دارند به خوبی مورد کنترل قرار می‌دهد.

همچنین، ... دیدن ادامه » می‌توان با افزودن گزینه گزارش به زیرپیامهای هر کامنت و پست (که در حال حاضر به پستهای اصلی محدود شده است)، کنترل اجتماعی بر همه محتوای سایت را افزایش داد. به علاوه آنکه می‌توان با هوشمندسازی این امکان، مثلا اگر تعداد گزارشات به پنج یا ده مورد رسید، بلافاصله پیام مزبور از رخ دیوار تیوال پنهان شود تا با بررسی بیشتر توسط مدیریت سایت، برخورد قاطع با شخص خاطی صورت گیرد. این برخورد می‌تواند محدود کردن دسترسی برای مدت زمان معین و البته اخراج از سایت به صورت دایمی باشد. اگر چنین مدیریت اجتماعی و سیال بر محتوال جاری در ساید حاکم بشود، آنگاه عدم حضور مستقیم و پلیس‌گونه همیاری چندان آزاردهنده به نظر نمی‌رسد، چون محیط آنقدر خوب و اجتماعی اداره می‌شود که نیاز به حضور حاکمیتی پشتیبان تیوال حس نخواهد شد.

در مجموع همانطور که به درستی در نظرات پیشین اشاره شده است، قدرت عملکرد فضاهای اجتماعی اصولا وابسته به این است که چقدر صاحبان این کسب و کار علاقه به پالایش محیط اجتماعی که ایجاد کرده‌اند دارند و البته چقدر به مدیریت ارتباط با مشتریان واقعی خود اهمیت می‌دهند. اینکه اگر نارضایتی نسبت به نحوه فروش و کارکردی در سایت پیش می‌آید و پشتیبانی تیوال اقدام به تماس تلفنی و دلجویی از مشتری و کاربر می‌کند بسیار عالی است؛ اما ماندن در این سطح از مدیریت ارتباط و عدم تطبیق با خواست واقعیِ کاربران حقیقی خود هنری است در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری که نیاز به تعامل، گفت و شنود و البته پخته کردن انتظارات و راهکارها از جانب تیوال دارد. در مقطع کنونی تیوال می‌تواند با دعوت از کاربران مشتاق به کمک و دارای ایده، جلسات همفکری را تدارک ببیند و هر چه سریعتر گامهایی معنی‌دار در پیاده‌سازی و ارتقای این محیط خوب بردارد.

در نهایت واضح است که تیوال گامهای شایسته‌ای را برداشته و توسط تیمی بسیار منضبط و هوشمند اداره می‌شود اما اینکه چقدر رضایت مخاطب در این محیط اجتماعی تامین بشود، ارتباط مستقیم در همت تیوال در شنیدن مشکلات و تلاش در رفع ناملایمات و کاستیها دارد.
۱۲ خرداد
سلام دوستای خوبم.
من مدیر تیوال و یکی از معمارانش هستم.
مرسی از اینکه وقت می‌گذارید و نظرتون رو باهامون در میون می‌ذارید... این برامون هم ارزشمند و هم مهمه.

ما هم مثل همه بی‌نقص نیستیم اما درباره موضوعی که فرمودید چند نکته رو می‌گم که بدونید موضوع ... دیدن ادامه » شاید اونجوری که فکر می‌کنید نیست:
- اگر کاربر عزیزی مورد هتاکی کاربر دیگری قرار گرفته (چه از طرف اکانت فیک و چه واقعی) مثل هم فکر می‌کنیم و به هیچ‌وجه در مورد رعایت احترام کاربرانمون، نرمشی وجود نداره و حتی تا مسدودسازی همیشگی اکانت شخص خاطی پیش می‌ریم... اگر موردی مسکوت مونده یا برخورد نشده لطفا گزینه گزارش رو پاش بزنید یا به آگاهی ما برسونید چون قطعا متوجهش نشدیم.
- گروه‌های هنری و مخاطبان، همه برای ما محترم و عزیز هستند و به یک اندازه از حقوق، خدمات و قوانین این محیط بهره‌مندند. برخی از فرضیه‌ها مشابه اینکه تیوال به درخواست یا دستور گروه‌ها نوشته‌ها رو حذف می‌کنه صحت نداره و صادقانه و البته با احترام به همه، ما کار خودمون رو طبق قوانین تعریف‌شده خودمون انجام می‌دیم، حال اگر قوانینمون نیاز به اصلاح داشته‌باشه تعصبی نداریم و نسبت به اصلاح هرچیزی آماده،‌ پذیرا و مشتاقیم.

امیدوارم در ادامه بتونیم شایسته‌تر عمل کنیم :-)
۱۲ خرداد
میثم جان نازنین قلبا من هم امیدوارم اتفاقای خوبی بیفته و ترتیب اثر داده بشه.
پارسا جان نازنین ممنونم ازت بابت مشارکتت در این بحث و ممنون از وقتی که گذاشتی و بازهم ممنون از راهکارهای کاملا درست و اجرایی که ارائه دادی ، امیدوارم که گوش شنوایی وجود داشته ... دیدن ادامه » باشه .
جناب عمرو ابادی نازنین ، عرض ادب و احترام ، بنده از زمانی که با بچه های نازنین تیوال آشنا شدم خودم رو بیشتر یک تیوالی میدونم تا عضوی از یک گروه نمایش،برای همین هم هست که بر خلاف بسیاری از همکارانم ، سکوت نمیکنم و پشت این بچه ها تمام قد ایستاده ام ، کتمان نمیکنم من هم در گذشته اشتباهاتی داشتم ، ولی الان در کنار این بچه ها هستم و چون شرافتشان و صداقت قلمشان برایم ثابت شده است و برنمی تابم که اهانتی به آنها صورت پذیرد ، یک روز نشانه محمد لهاک است یک روز فرزاد جعفریان حتی خانم ثانی هم دیده ام که مورد کم لطفی قرار گرفته است،و با تمام احترامی که برای شخص جنابعالی ، جناب مجرد و تمامی شما سروران قائلم ،من به شخصه جواب سوالاتی که مطرح شده را نگرفتم و مطمئنم که دوستان دیگر هم جواب قانع کننده ای نشنیده اند و تا به حال هیچکدام از نظرات و پیشنهادات مورد توجه قرار نگرفته است.
۱۲ خرداد
دوستان نازنین تیوالی
منو ببخشین که در اسامی ،اسامی تعداد بسیاری از شما نازنینان از قلم افتاده است، هیچ تعمدی و یا خدای ناکرده بحث تفکیک کردن نبوده ، چون تعدامون زیاد هست امکان نام بردن نام همه شما سروران امکان پذیر نبوده، من رو عفو کنین.
۱۲ خرداد
عرض درود و ارادت خدمت جناب رزمجو جناب عمرو آبادی و باقی دوستان گرامی
این نکته رو بارها در عرایضم گفتم و جا داره بازم بگم که بی شک این امکان ثبت در لحظه کامنت ها در تیوال مزیتی که لول و ارزش تیوال رو از دیگر سایت های اینچنینی پر فاصله بالا تر برده ولی بعضن ... دیدن ادامه » این هاید شدن های بی مورد کامنت ها (مقصود از بی مورد مواردیست که خلاف مرامنامه نبوده ) گاهی به همون اندازه ارزش کار تیوال رو پایین میاره ، مخصوصن در شرایطی که خود کاربر کامنت خودش رو میبینه و بی اطلاع از خودش این ظاهر و آشکار کردن ها صورت میگیره
یک بحث راجع به کارهائی هست که توشون پر از کامنت های اگزجره طوری اکانت های یکروزه س که گاهن طاقت آدم رو طاق میکنه و کاربران رو وادار به واکنش میکنه که بارها ایجاد مشکل کرده و میشه گفت که راه بی اعتنایی توصیه ی نهایی همیاری جان بوده و بحت دیگه گپ و گفت راجع به قیمت بلیط بستن برخی نمایش هاست
ما از تیوال انتظار داریم که بزرگ باشه و خودش از سنت هائی که برای کاربرهاش بوجود آورده حمایت کنه ، نه به ما بگه بحث و صحبت پیرامون قیمت بلیط ها اینجا نباید صورت بگیره ، میخواید جویا شید برید سراغ سایر رسانه های ارتباطی و خودشون ، ما الان تخفیف وفاداری تخفیف سه روز اول و یا تیوال پلاس رو از حقوق تیوالی خودمون میدونیم طبیعی یه وقتی میبینیم بعضی نمایش ها براحتی اونها رو نادیده میگیرن واکنش نشون بدیم
ما از تیوال انتظار داریم تخفیف وفاداری و سه روز اول و دستکم چند روز تیوال پلاسی(دستکم برای چند کار معتبر ) بودن رو از تهیه کننده ها بخواد نه اینی که بخواد ماهم راجع بهشون صحبت نکنیم . البته من یکطرفه هم نمیخوام به قاضی برم ، شرایط سخت به توافق رسیدن ها رو هم میدونم انتظارات غیر منطقی و سودجویانه ی بعضی تهیه کننده ها رو میدونم اینی که حتی خیلی از بزرگان تئاتر هم بخاطر همین نقد شدن ها و فروش بی دغدغه تمایل به سایت های غیر پاسخگو داشته باشن رو میدونم ، بستن بعضی قراردادها بسان درآوردن لقمه از دهان شیر میتونه باشه رو میدونم ، خود هزینه های سرسام آور تهیه کننده ها برای بستن کست حرفه ای و دردسرها شون رو میدونم ، پابرجا موندن همین تیوال خودمون مستلزم افزایش تعداد همین قراردادهاست میدونم (الان یکی از بزرگترین حساسایت های خودمون شده این که وقتی خبر یک کار اسمی میاد تو هول و ولا باشیم که حتمن بیاد تیوال ، میاد تیوال ؟ .. ) ولی به نظرم با درایت و گفتمان دغدغه مند تر شما عزیزان تیوالی شاید توان کاربران خودتون تو تهیه بلیط و در صحنه بودن شون بالا تر بره
ارادتمند تمام دوستان عزیزم ❤ هم هستم از جمله جناب رزمجو و رضا بولو ی عزیز ❤ که این گفتگو رو آغاز کردن و جناب عمروابادی ❤ که لطف کردن و به بحث وارد شدن و همیاری جان ❤ که همیشه حاضر بوده و با متانت جوابگوی مشکلات بوجود اومده بوده
امیدوارم تو این زمینه دستاوردهای خوبی داشته باشیم که حقوق بحق همه توش لحاظ شه
۱۲ خرداد
چقدر خوبه که همه با هم «گفتگو» میکنیم
ای کاش همیشه و همه جا چنین فضایی وجود داشت
شاید باورتون نشه ولی این چند روزه که این بحثها پیش آمده و ممکنه باعث رنجش دوستانم هم شده باشه و البته دغدغه های خودمم هم هست، یه جایی ته قلبم خوشحالم!
خوشحالم که داریم با ... دیدن ادامه » هم حرف میزنیم، استدلال میاریم، با هم مخالفت میکنیم و نظرات هم رو می شنویم
ای کاش در سایر فضاهای جامعه مون هم چنین امکانی وجود داشت
این اتفاق بسیار ارزشمنده و من نسبت بهش بسیار خوشبین هستم
با درک بالایی که از طرفین گفتگو می بینم، قطعا به جاهای خوبی ختم میشه
۱۲ خرداد
آقای رزمجوی عزیزم، لطف دارید اسم بنده رو مطرح کردید..شما بزرگوارید و از عزیزترین‌های تیوال :)
واقعا این اعتراض‌های به حق رو همیشه از اول از شما یادم بوده و هست، و متاسفانه خیلی هم شاید بش توجهی درخور نشده
امیدوارم در ادامه به نتیجه خوبی برسه...و اگر نرسه ... دیدن ادامه » هم پشت هم بودن توی این محیط خودش یه دلگرمی بوده و هست، اقلا برای بنده
۱۲ خرداد
مریم خانم به نظر من این خرده جامعه های مردمی تنها روزنه های امید برای رسیدن به وحدت جمعی و مشق دموکراسی و در نظر گرفتن حقوق برای هم نوعان خودمونه ❤
به شخصه دیگه به جامعه های اصلی و بزرگتر دیگه هیچ امید و اعتقادی ندارم..
۱۲ خرداد
آقای رزمجوی عزیز از لطف‌تون خیلی ممنونم.

قسمت عمده‌ای از نظراتم با فرزادجان همپوشانی داره. مخصوصا اونجاییکه در مورد همراهی تیوال با کاربران در بحث تخفیف‌ها و قیمت بلیت گفتند.

اصولا یکی از عمده مشکلات ما با تیوال از اول همین بوده که معتقد بودیم و هستیم که حرف، بحث، نظر، پرسش و پاسخ در مورد قیمت بلیت نمایش‌ها جاش تو تیوال "هـــــم" هست.
مخصوصا که خودشون هم در قضیه مالی سهیم هستند؛ منتها به دلایل آشکار تیوال از این مهم شونه خالی می‌کنه و با بی‌مسئولیتی حکم صادر می‌کنه که بحث‌های مالی تو محیط تیوال کمکی به بهبود قیمت نمی‌کنه و کاربران رو به سمت صفحات شخصی عوامل اجرا یا فضاهای مشابه هدایت می‌کنه.
خب ما اونجا هم حرف و نظرمون رو می‌گیم ولی صحنه تصادف ما با اون گروه‌ها تو تیوال حادث می‌شه! خیلی منطقی نیست که عافیت‌طلبی کرده و بخوان تو ساحل آرامش بمونن و فقط درصد فروش‌شون رو بردارن و بگن برید خودتون باهم بسازین.
یادمه هرجا لازم شده تیوال از کاربرانش یارکشی کرده (مثلا تو قضیه آقایان رحمانیان و خطیبی) ولی وقتی پای اصلی‌ترین دغدغه همون کاربران که می‌رسه سهم ما میشه "برین اتاقاتون درو هم ببندین و تا نگفتم بیرون نیایین"

طنز ... دیدن ادامه » تلخی نیست؟ صدایی که روزی در حمایت از تیوال و با امثال آقای خطیبی محاجه داشت، امروز به خاطر فقط یه "پرسش" ساده تو برگهٔ نمایشی از خودِ ایشون، با دست تیوال خفه می‌شه؟

آهان.... یه نکته مهم: روزی‌رسان فقط خداست. چشم‌مون به دست خدا باشه.


باز هم ممنون آقای رزمجو ❤
۱۲ خرداد
آقا رضای بولو
به نظر میرسه شما مخاطب صفحه ی " ممیزی شعر و ترانه " هم ، هستید :)
۱۲ خرداد
تو اینستاست؟؟
۱۲ خرداد
هم اینیستا هم آپارات
بازیگرش هم وحید آقاپور هست
۱۲ خرداد
خیلی ممنون.... یافتمش.... تو اینستا که نیستم ولی امشب آپارات رو نوش‌جان می‌کنم... وحید آقاپور ❤
۱۲ خرداد
موافقم آقا فرزاد
خودمم فکر میکنم تشکل های کوچکتر و آگاه تر، سهم مهمتری در اصلاح ساختار اجتماعی دارند، هرچند ممکنه زمان تاثیرگذاری شون طولانی باشه، اما قطعا این تاثیر، پایدارتر هست
۱۲ خرداد
فرزاد جان نازنین و رضا جان نازنین مخلصیم و ارادتمند و ممنون از محبتی که به بنده دارین.
بنده هم کاملا با نظراتتون موافقم،امیدوارم که بلاخره در اثر تکرار درخواست هایی که میشه به این مسائل رسیدگی بشه ولی به شخصه بعید میدونم اتفاق خاصی بیفته :(((

مریم خانم ... دیدن ادامه » نازنین
ممنونم از مشارکتتون در این بحث ، به شخصه امیدوارم این گفتگوها به نتیجه مثبتی برسه ، کمااینکه تا به الان همیشه ما مطرح کننده بودیم و متقابلا با یک جواب کلی مواجه بودیم از جانب تیوال و بحث ها در نهایت به نتیجه ای نرسیده ولی همین که همین تعداد کمی که هستیم پشت هم باشیم بازهم جای امیدواریه.

علی جان عبداللهی عزیزم
آقا شما که اصن یه دونه هستین ، ایشالله که قسمت بشه که زیارتت کنم از نزدیک و کلی گپ بزنیم باهم.
۱۲ خرداد
ایشالا ایشالا بسیااار مشتاقم :)
ارااااادت سنگین و مبسوط :)
۱۳ خرداد
عرض درود و ارادت خدمت دوستان
بقول مریم خانم عزیز ،ارزشمنده! وقتی ماها در کنار هم حرف می‌زنیم و از اون زیبا تر اینکه به درخواست و نظر هم اهمیت میدیم :

https://www.tiwall.com/wall/post/209208
۱۳ خرداد
ممنون فرزاد خان
۱۳ خرداد
حالا کدوم روزش رو بریم ؟؟
۱۳ خرداد
سه شمبه چطورزه ؟
۱۳ خرداد
من پایم :))
۱۳ خرداد
خب خدارو شکر که یه اتفاق خوب رقم خورد :)
۱۳ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید