۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال | مهدی رزمجو: دوستان عزیز سلام در صفحه نمایش این یک اعتراف است اتفاقاتی
S3 : 19:58:45
دوستان عزیز سلام
در صفحه نمایش این یک اعتراف است اتفاقاتی در حال وقوع هست که مورد تایید من نبوده و نیست ، کامنت هایی البته مثبت از سوی کاربران تازه وارد در حال دریافت هستیم که از دیدگاه خودم به جای آنکه بار مثبت داشته باشد بار مخرب دارد،حتی امروز ظهر هم با تیوال تماس گرفتم که کامنت اکانت اولی ها پاک شود که امکان پذیر نبود.
این وضعیت برای خودم قابل پذیرش نیست چون احساس میکنم شیطنتی پشت این قضیه نهفته است در جهت تخریب کار،به این دلیل که بنده خودم همیشه مخالف این اکانت ها بوده و هستم و یک از معترضان به این امر،به احترام خودم و به احترام شما به این کامنت ها پاسخی نخواهم داد،البته که شکر خدا ما از تماشاگران و منتقدان همه روزه کامنت های مثبتی دریافت میکنیم که حتی برخی از کامنت ها به قدری زیبا و انرژی بخش است که در صفحات شخصی خود در اینستاگرام استوری ... دیدن ادامه » میشود،کسی از کامنت مثبت بدش نمیاد،الان هم مشکل من کامنت ها نیست اکانت ها هست،امیدوارم کسی که این بازی رو شروع کرده با دیدن این پیام متوجه زشتی این موضوع بشود،بارها اعلام کرده ام تیوال جای تسویه حساب های شخصی نیست،شرم کنید،به قول امام حسین ( ع ) اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.اگر قصدتان تخریب من است ، زحمت بیهوده نکشید،تصمیمی که در پایان نمایش میخواستم اعلام کنم الان اعلام میکنم که خیالتان راحت شود،با پایان یافتن این نمایش،به طور رسمی و برای همیشه از تیوال خداحافظی خواهم کرد،این مدت هم صبر کردم که نمایش تمام شود و الطاف دوستان بی پاسخ نماند،چرا که احترام به مخاطب همواره مهمترین اولویت برای بنده بوده،پس تخریب کنید یا نکنید من دیگر نخواهم بود.پس دوست عزیز خودت را به زحمت ننداز ! اهدنا الصراط المستقیم
آرش جان شما ثابت شده ای رفیق..
سخت نگیر..بی خیال..انقد حرص نخور عزیز..❤❤❤❤
۳۱ تیر
آقای رزمجوی نازنین از اینجای کامنتتون «اگر قصدتان تخریب من است...» به بعد رو دوست نداشتم، بمونید کنار ما در تیوال.
۳۱ تیر
آخ اره..منم الان اونجا رو دیدم..گویا بعدش اضافه کردین.
آقا خدایی این چه بازی ای هست که راه اندختین؟؟ هی میرم میرم یعنی چی آخه؟؟؟ مگه ما اومدیم تیوال که بقیه قربون صدقمون برن،که حالا با دو تا بی مهری بذاریم بریم.؟؟؟؟
تا بوده همین بوده دیگه آرش جان..
۳۱ تیر
حس جنگجو بودنتون کجا رفته جناب رزمجو این رفتن از تیوال عقب نشینیست و تیوالی ها هیچ وقت عقب نشینی نمیکنن اونم در موقعیتی که بر حق هم باشن.
جمله سنگینی بدا -)))
اما اطفا در تصمیمتون تجدید نظر کنید.❤️
۳۱ تیر
عرض سلام و درود
جناب رزمجوی عزیز روال و منش شما برای اغلب دوستان شناخته شده س و نیاز به توضیح و اینها نیست، همه ما ناملایمات رو بارها تو زمینه های مختلف مشاهده کردیم و انتظارمون هم از شما مرد میدان بودنه که هستید، تیوال برای خیلی از ما خونه س و دیگه مجالی ... دیدن ادامه » برای ترک ش نداریم حالا چه اون وری باشیم چه این وری چه هر دو وری :))) ولی تو همین خونه هم مصادیق عدالت بالقوه س و گویا برای حفظ و بالفعل کردنشون باید مبارزه کنیم و انتظار از همه دوستان هم همینه، بودن و مطالبه کردن
۳۱ تیر
از تیوال رفتن فقط فضا رو برای کسانی که نباید بازتر میکنه.بمونید و صبور باشید
۳۱ تیر
متاسفم ، فقط همین
۳۱ تیر
جناب رزم جوی عزیز
باسلام و عرض ادب
از نظر بنده حقیر ...

اینکه کامنت گذاشتن مختص به افراد خاصی که اعتبارشون رو زمان تعیین میکنه و ما بگیم کی حق داره کامنت بزاره و کی حق نداره ! درست نیست.
چه مثبت و چه منفی هر کسی حق داره نظر خودشو بگه، غیر از این باشه اینجا داره یک دیکتاتوری مثلا فرهنگی ادبی صورت میگیره ...
مگه اینجا یک فضای شخصی یا اختصاصی که در اختیار قشر خاصی است ؟

نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن فقط خودشون حق دارن اینجا مطلب بنویسن.
و ... دیدن ادامه » امر و نهی میکنن، بقیه ننویسن .. هرچند خیلی سطحی باشه من کی هستم بگم شما حق نداری نظر بدی و شما نه !

آقا رضای عزیز حساسیت شمارو درک میکنم
ولی اگر کسی مشکلی داشته باشه با کامنت مثبت نمیاد برای تخریب
قطعا بد مینویسه ...
و اینجاس که میگم کمی حساس شدید.
اما اجازه بدید مخاطبین خودشون از کامنتای دیگران برداشت شخصی خودشونو استخراج کنند.
و بنظرم با در نظر گرفتن جلسات حضوری که بعضی از دوستان مدعی هستند هر جا کامنت اولی باشه باید اون کار ندید ! تعجب میکنم !!!
واقعا بنظر شما این دلیل شد ؟
اگر بجای اون اشخاصی بودم که شما در خطاب آنها نوشتید واقعا دلسرد میشدم ! خب نظرشو نوشته ...
البته بحث تسویه حساب شخصیو من در جریان نیستم و نمیدونم ینی چی ؟
یوقتی میگفتن کامنت منفی عوامل دوست ندارن الان جدیدا کامنت مثبت هم هم استقبال نمیکنن :))))
چه خبره اینجا :)))

ایشالا فرصت کنم برای دیدار شما دوست گرانقدر خواهم امد
و البته به دیدن نمایش این یک اعتراف است

ارادتمند شما و با آرزوی موفقیت روزافزرون
۳۱ تیر
هعععععععععی
و به نشان تأسف سرش را تکان می‌دهد
۳۱ تیر
دوستان گلم ممنون از الطافتون .
ازتون اجازه میخوام که فعلا سکوت کنم ، در پایان نمایش مفصل باهم صحبت میکنیم ❤️❤️❤️❤️
۳۱ تیر
جناب رزمجو عرض ادب و احترام
متاسفانه امشب توفیق اینو ندارم که با دوستان خدمت برسم جهت دیدن نمایش و مخصوصا بعدش دیدار شما و دوستان همکارتون و دوستای عزیز تیوالیم.
برای همین اینجا خدمتتون عرض میکنم.
من که شخصا کامنت اولی بودنو ایراد نمیدونم و اون شخص ... دیدن ادامه » رو هم مستحق مذمت و توبیخ نمیدونم، نظرشونو گفتند.
ولی اینجا تحلیل جنابعالی و نتیجه گیریتون که دشمنی باهاتون هست خیلی برام عجیب بود، کلا دو تا نوشته تو صفحه نمایش جنابعالی کمی نا آشنا هستند که اولی جناب میلاد نامی هستند که هم شما و هم جناب محدث تشکر کردین از ایشون، دومی هم دوست عزیزی هستند که کلی مفصل و با استدلال خودشون نوشتند ( که البته با توجه به قلمشون بنده شخصا معتقدم متعلق به یک نفره هر دو اکانت مخصوصا شروع نوشتشون که " برای ..." و پایانش که ساعت و مکان نمایشو گفتند که خیلی مرسوم نیست) علی ایحال هجوم کامنت اولایی تو صفحه نمایش شما رخ نداده و همین دو موردم که عرض کردم اولیو پاسخ دادید و ظاهرا حتی میشناسید ایشونو. پس این نتیجه گیری توطئه کمی عجیبه. به نظرم خودامون لااقل دامن نزنیم به همچین فضاهایی.
در آخر کاش همین دلنوشته تون رو هم در صفحه نمایشتون میزاشتید که یک اپسیلونم حدس شما درست باشه خب خود اون یه نفر بخت برگشته هم متوجه بشه :)))
ارادت فراوان، باز هم حسرت فراوان بخاطر نبودنم امشب :(
۰۱ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید