۱. تعطیلی همه برنامه‌های هنری (تياتر، کنسرت و سینما) یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند تمدید شد. اطلاعات بیشتر
۲. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال آرش آقازاده | دیوار
S3 : 17:40:35
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
کار خوبی بود. من دوسش داشتم . اصلا دلم نمیخواست تموم بشه. از بازی بازیگرا هم راضی بودم مخصوصا محمد نادری و مرتضی حسینی . با کارگردان بعد از اجرا که صحبت میکردم میگفت اولین تجربه بازیش بود. خسته نباشید میگم به همه عوامل، دمتون گرم
میترا و محمد ناجی این را خواندند
ممنونم از نگاه و نظرتون که با ما به اشتراک گذاشتید
۲۱ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش بتونید روزهای جمعه و تعطیلات رسمی هم این تور رو برگزار کنید. برای کسانی مثل من که کارشون به نحویه که امکان مرخصی گرفتن رو ندارن ، عملا استفاده از این تور غیر ممکنه
پیمان حسینی برزی این را خواند
M...، سودابه :، Negin Fooladi و مسیح راستی این را دوست دارند
تور قطار گردشگری تهران به شیرگاه ، در روزهای جمعه هر هفته برگزار میشود و بسیار عالیست . از طریق سایت رجا خریداری بفرمایید .
۱۳ مهر
سایت ریل رو Railro ، هم فقط برای روزهای پنج شنبه تور داره متاسفانه
۱۶ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار قبلی گروه، استیو جابز ، واقعا بی نظیر بود. قطعا این کار هم باید دیدنی باشه
امیر مسعود، زهره مقدم و پارسا یزدی این را خواندند
حدیث سیدی و پوریا صادقی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای سه شنبه شب عاشقانه های خیابان رو دیدم. نه به بدی ای بود که بعضی دوستان انتظار داشتن ، نه به خوبی ای که به یادم بمونه.اصلا هم در مورد بدبختی و بیچارگی دستفروش های مترو نبود بلکه موضوعش عشق بود. من هم بیشتر به خاطر بازیگرا و خواننده مورد علاقه ام رفتم. نکته جالبش هم جوابهایی بود که حین اجرا بعضی تماشاچی ها به بازیگرا میدادن که باعث میشد عکس العمل بازیگرا دیدنی بشه.
نکته واقعا آزار دهنده نمایش این بود که تو چند دقیقه ابتدایی اجرا، که تو تاریکی مطلق میگذره، بعضی تماشاچی نما ها با موبایل های روشن و با ماکزیمم روشنایی گوشی ، مشغول چک کردن یا وررفتن با گوشیهاشون بودن که چشمها رو واقعا آزار میده. چرا تموم میشن این جور آدمها؟؟؟ چرا حاضرن 45 هزار تومن بدن، بیان بشینن کفن زمین و با موبایلهاشون ور برن؟؟ یا از اون بدتر بغل دستیم که هی گوشی جواب میداد و میگفت ... دیدن ادامه » من توی تئاترم. خب بشینید توی خونه ، راحت و با زیر پیراهنی و شلوارک مملکتو اداره کنید دیگه!
والله تو جشنواره پارسال وزیر مملکت اومد سینما آزادی، یک بار موبایلشو حتی چک هم نکرد چه برسه جواب دادن
البته نمیدونم چرا بعدا برکنارش کردن. شاید به خاطر همین کاراش بوده!!
کاش به بغل دستی تون تذکر میدادین
خواهش میکنم اینطور وقتها سکوت نکنید
۲۹ خرداد
ممنونم آرش جان از نظرتون، لطف شماست.
۱۱ تیر
همین مشکل شمارو منم امشب داشتم،انگار باید قبل از هر تئاتر هزاران بار تاکید کنن گوشی هاتون رو خاموش کنید-___-
۱۲ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی دوست دارم کارو ببینم. حیف و صد حیف که همزمان شده با جشنواره فیلم فجر
کاش گروه سازنده حداقل دو روز بعد از جشنواره هم اجرا برن تا ما هم بتونیم بیاییم و کارو ببینیم.
محمد رضایی مقدم و Negin Fooladi این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من بعد از خوندن کامنت دوستان یکشنبه شب رفتم و این نمایش رو دیدم
اونقدر ها هم بد نبود. به قول یکی از دوستان تماشاخانه ایرانشهر به اجرای نمایشهای عامه پسند معروفه و این که بعد از مدتها یه نمایش متفاوت دیدم بد نبود.
فقط این که اصلا نمیتونستم به خانم جواهریان نگاه کنم چون حالم بد میشد از این که با دهان پر حرف میزد!!
ضمن این که خدارو شکر بالاخره تو یه فضای آروم تونستم یه نمایش ببینم بدون عکاس مزاحم و یا بدون تماشاگری که با موبایلش ور میره
ممنونم از عوامل سالن که بارها به تماشاگران قبل از اجرا بابت خاموش کردن موبایل تذکر میدادن
یک کار دیگه را دیدید احتمالن،چون دقیقن همین دیشب دیدم من هم.
ضمنن کی گفته سالن ایرانشهر به اجراهای عامه پسند معروفه؟یک نگاه به پوسترهایی که در اون سالن اجرا شده بندازید خواهید فهمید،از دکتر علی رفیعی بگیرید تا الی آخر
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
من این نمایش رو ندیدم. اما از این گفته شما که ایرانشهر محل اجرای نمایش های عامه پسند هست بسیار تعجب میکنم!!!
۱۴ شهریور ۱۳۹۶
من این نمایش رو ندیدم. اما از این گفته شما که ایرانشهر محل اجرای نمایش های عامه پسند هست بسیار تعجب میکنم!!!
۱۴ شهریور ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرش آقازاده
درباره نمایش روز عقیم i
من دیشب به تماشای این نمایش رفتم. با این که تلخ بود ولی دوستش داشتم. در گیر و دار داستان تلخی که تقریبا همه تماشاگرا رو درگیر خودش کرده بود یه موردی دیدم که به شدت آزاردهنده بود. این که دو نفر عکاس (حرفه ای یا آماتور) در ردیف جلو نشسته بودند و هروقت عکس میگرفتند ، بدون این که دوربین رو پایین بگیرن ، حداقل به مدت 5 ثانیه عکس رو توی دوربین تماشا میکردند (با نهایت روشنایی صفحه نمایش دوربینشون) و این کار بارها و بارها در طول نمایش تکرار شد. من تا به حال بالای 70 نمایش رو تو سالن های مختلف دیدم و این اولین باری بود که یه عکاس اینطور آزارم میداد. من عکاس نیستم ولی حداقل میدونم میشه اولا صفحه نمایش رو نورشو تنظیم کرد که باعث آزار و حواس پرتی تماشاچی ها (که پول دادن و نه مثل ایشون مجانی وارد سالن شدن) نشه و دوم این که اگه بلد نیستن نور دوربینشون رو تنظیم کنن حداقل ... دیدن ادامه » برای دیدن و مرور عکسهای گرفته شده ، دوربین رو بگیرن پایین ؛ هرچند که از نظر بنده ، دیدن عکسها ، فایده ای نداره چون اگر بد شده باشه که امکان تکرار نیست اگر خوب شده باشه ، پس خوش به حالشون!
امیدوارم تیم مدیریتی تماشاخانه باران یه فکری به حال این معضل عکاس های غیر حرفه ای و بی مسئولیت که مراعات دیگران رو نمیکنن ، بکنه.
با تشکر
سلام آرش عزیز
و سپاس از حضورتون در تیاتر باران
خوشحالیم که نمایش و دوست داشتین و متاسفیم که عکاسان باعث ناراحتی شما شدند.
حتما پیگیری میشه این مورد
۰۵ مرداد ۱۳۹۶
خانم رودبارانی عزیز
ضمن تشکر بابت توجه‌تون، خدمت‌تون عرض کنم که این آقا پسر زبل و دوربین‌دوست روی "پله دوم" یعنی بین خانم نازی خوش اخلاق (پله سوم) و آقای عکاس (پله اول) نشسته بود، دقیقا بغل دست آقای جهانبخش سلطانی (ردیف اول صندلی هفت). تازه آقای ... دیدن ادامه » عکاس دیگه‌ای هم روی صندلی هشتم از ردیف اول بودند که همونطور که عرض کردم مدام بین کف و صندلی در جست و خیز واسه بهترین شات! بودند. هر چهار عزیز با حداکثر روشنایی مانیتور.
حالا بماند که عزیز "خردسالی" هم تو سالن تشریف داشتند که گویا "گرمای سالن" رو تاب نیاورد و اواسط اجرا در آغوش مادر از در کشویی سالن خارج شد تا چهارمین باز و بسته شدن در رو بعد از شروع اجرا شاهد باشیم. (با احتساب سه ورود دیر هنگام)
البته سر اجرای واتسلاو شمارش باز و بسته شدن در -حین اجرا - از دست رفت. اینجا هم عکاسان گرامی انصافا کم نگذاشتند اما چون اکثر سالن دیگه با اجرا همراهی نداشتند، ملالی نبود.
حالا اینکه عکاسان گرامی از طرف سالن آفیش شده‌اند یا با گروه اجرایی هماهنگ‌اند، حرفه‌ای هستند یا آماتور، سن و سالی دارند یا عدد سن‌شون تک رقمیه، فرقی به حال تماشاگر نداره چرا که نـور مانیتور چشم، صدای مداوم شاتر، گوش و تکان‌های وقت و بی‌وقت‌شون اعصاب بقیه رو اذیت می‌کنه.
امیدوارم این عرایض رو هم به حساب همون تنویر افکار عمومی با دو علامت تعجب در جلو بذارید.
با تقدیم احترام.
۰۹ مرداد ۱۳۹۶
صدای شاتر دوربین واقعا رو اعصاب آدم راه میره و تمرکز رو مگیره. البته صرفا مربوط به این تماشاخانه نیست و عمومیت داره. پیشنهاد می کنم برای هر نمایش یک اجرا برای عکاسان و خبرنگاران معین بشه که هم اونا راحت باشن و هم من بیننده.
در شرایط فعلی تنها کاری که میشه ... دیدن ادامه » کرد عدم انتخاب صندلی نزدیک به راه پله ها و دور شدن از محل قرار گرفتن عکاسان تو سالن هست. اگه عکاس روی صندلی نشسته باشه که بدشانسیه و کاریش نمی شه کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید