تیوال آرزو امیری | دیوار
S3 : 17:52:10
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به ندا بگو از خونه بیرون نره
و یه خواهش دیگه، تا میتونی داروی ام اس بگیر و انبار کن تا مثل امروز در نمونی...

من واقعا لذت بردم خیلی خیلی پیشنهاد میشود کاری جذاب از گروهی جذابتر!
زلزله بم چی؟
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
وای ۵ دی :(
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
سلام وقت بخیر ، شما که از کار خوشتون اومد میشه بگید دقیقا چی بود؟ چون من اصلا متوجه نشدم واسه من فقط سکوت، تکرار دیالوگ، تکرار شمارش و همین .... یعنی جز بازی های دقیق چیزی ندیدم که جز این هم از دو بازیگر تئاتر انتظار نمیرفت.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز من دو تا بلیط برای ردیف اول برای ساعت ۱۸.۳۰ دارم که متاسفانه نمیرسم برم اگه کسی تمایل داره بعنوان هدیه تقدیمش کنم.
محمدرضا مدیری این را دوست دارد
ینی امشب؟
:(
۰۶ اسفند ۱۳۹۷
نه مثل اینکه سانس آخر همین بود! اره منم نتونستم حیف شد:(
۰۶ اسفند ۱۳۹۷
ای آرزو... مرا در غم خود سهیم بدان...
۰۶ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره فیلم درساژ i
یک فیلم با موضوع جدید و عجیب و شاید برای خیلیها غیرقابل باور ! دیدنش برام خیلی جذاب بود البته برای خیلیها هم نبود، اینکه در آخر فیلم از خودت میپرسی خب که چی؟! یکم حس سردرگمی بهت میداد و نمیزاشت همزادپنداری کنی با شخصیت اول فیلم! ولی در کل پیشنهاد میشود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش اوبو i
ما امشب اجرای آخر این نمایش رو به تماشا نشستیم و بسیار لذت بردم البته همراهم نظرش برعکس من بود ولی برای من به شخصه تجربه ی جالبی بود فضاسازی موسیقی و بازیها همه با فکر کار شده بود و تلاش بسیاری پشتش نمایان بود ، من خیلی حس خوبی داشتم بعد از اتمام کار و حتی اون نیم ساعت آخر هم با دکتر میرعلیرضا دریابیگی خیلی خوش گذشت ایشون به سبک خودشون از تک تک عوامل تشکر کردن که برای من جذاب بود :) و من باز هم از تمام عوامل برای تلاشهاشون سپاسگذارم، باشد که از این کارهای تازه و نو ، از این تازه نفسها که از هر فرصتی بهترین استفاده رو میکنن، بیشتر ببینیم ولذت ببریم و در آخر سپاس فراوان از بانو زهره و فرزاد جان نازنین برای پیشنهاد این کار، واقعا ارزشمند بود برام .
زنده باشید خانم امیری خوشحالم که دوست داشنید. من هم دیشب تو سالن بودم سعادت دیدنتون دست نداد پس.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
جای همه دوستانی که نبودن خالی بود! محمد حسن جان عجیب و غریب خوب یا بد؟
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
دوست داشتم در رابطه‌اش بنویسم نقدی. اما از صرافت‌اش افتادم. لباس‌ها و عروسک‌های عظیم‌الجثه. یک خوانش نادرست بود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش تابستان i
ما با دوستان تیوالی نازنین امشب به تماشای این اجرا نشستیم و من برخلاف نظر اکثر دوستان از این کار بسیار لذت بردم و ذره ذرش به دلم نشست اون سکوت اون تنهایی اون انزوا ، تک تک ثانیه ها رو باهاش زندگی کردم. شاید از دید دوستان این اجرا هیچ حرفی برای گفتن نداشت ولی برای من بسیار تجربه جذاب و جدیدی بود.
مرسی از فرزاد جان نازنین برای هماهنگی
ببخشید این اجرا باعث تخریب چشم نمیشه:)))
۰۲ بهمن ۱۳۹۷
من از شما بابت شوخی ام معذرت میخوام
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
نه عزیز دل ، باعث افتخار سوژه شما بودن ❤️❤️❤️❤️
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من بخوام این کار رو جمع بندی کنم و امتیاز بدم و دست و دلبازانه امتیاز بدم به این کار ۳ میدم . من در کل راضی از سالن بیرون اومدم ولی من ۳۰ دقیقه اول واقعا حالم بد بود و ناراضی از انتخاب این کار و البته هنوز هم سردرد دارم و طراحی نور به نحوی بود که چشم رو شدیدا آزار میداد و من مجبود بودم چشمام رو ببندم تا نور ثابت بشه و چشمهامو باز کنم . داستان خیلی خام مونده بود و خیلی جای کار داست، موضوع خیلی جذاب بود ولی متاسفانه خیلی مخاطب رو با خودش همراه نمیکردو متاسفانه تعدادی از دوستان ۱۰ دقیقه بعد از شروع، اجرا رو ترک کردن که من کلا با این کار مخالفم و از نظر من هر کاری حتی خیلی ضعیف تا زمانی که به شعور مخاطب توهین نکنه ارزش دیدن داره !! از نظر من خیلی خیلی بهتر میتونستن این کارو دربیارن و دیالوگها خیلی خیلی ضعیف بود ولی در مقابل طراحی صحنه خیلی جذاب بود و من دوست ... دیدن ادامه » داشتم تغییرات صحنه رو. در کل این کار رو پیشنهاد نمیکنم چون کار خیلی سلیقه ای بود.
و در آخر باید بگم خیلی لذت بخش بود ‌که این کارو در کنار عزیزان تیوالی دیدم و باعث خرسندی بسیار بود. تشکر از جناب جعفریان نازنین بابت هماهنگی
خانم امیری گرامی شما که از عدم دفت در طراحی نور موحب ناراحتیتان شده بود در کنسرتها جالب است نورافکن اتاق های بازجویی را میگذارند مقایل تماشا گران .
۲۶ دی ۱۳۹۷
کاربر "رضا بولو" :
عالی بود. ممنون

۲۷ دی ۱۳۹۷
کاربر محترم "رضا غیوری"
ممنون. لطف داری. محتوای خود نمایش به‌کنار، امیدوارم گروه‌های اجرایی از لطمات جانبی به تماشاگران‌شون بپرهیزند.
۲۷ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من واقعا نمیفهمم چرا ۴۰ تومن ؟!!!! اونهم سالن چهارسو با صندلیهای افتضاحش!!!
کاش آفای شهرستانی و آقای مهر به جیب مخاطب هم احترام میزاشتن و کاش یک منطق پشت این قیمت گذاریها بود و ای کاش...
بازیگر و کارگردانم که کلا یه نفرن
۱۶ دی ۱۳۹۷
:)))))
۲۴ دی ۱۳۹۷
رویا جان انگیزه قوی بود دارم میخونم امسال امتحان بدم شاید خدا خواست قبول شدم :))
۲۵ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من امشب به همراهی یک دوست بسیار نازنین و خوش مشرب به پیشنهاد دوستان تیوالی عزیز به تماشای این کار نشستیم و از این حجم از یکنواختی اجرا لذت بردیم و واقعا بیان و صدا و بدن و فرم و هماهنگی بازیگران تکرار نشدنی بود و من هنوز در لذت اجرا بسر میبرم و سپاس از خانوم ثانی نازنین و مارال عظیمی عزیز که با نقدهای کامل و اصولیشون ما رو در فهم این کار یاری کردند.
از قضا بنده هم امشب به همراهی یک دوست بسیار نازنین و خوش مشرب و به پیشنهاد دوستان تیوالی عزیز به تماشای این کار نشستم...
چه دنیای عجیبیه :)))))
۱۱ دی ۱۳۹۷
درود بر شما
جناب غیوری گرامی، ایده «برجسته» که دو سال پیش به دیوار اضافه شد، کمی از سیاست ابتدایی خود فاصله گرفت و دچار تغییر شده است، حتما نظر شما را به بخش تصمیم‌گیر مجموعه، منتقل خواهد شد.
با سپاس از همراهی شما دوستان
۱۳ دی ۱۳۹۷
نوش جان و روحتون باشه دیدن این کار زیبا و دوست داشتنی خانم امیری.
واقعا تماشای این کار لذت بخشه.


@خانم نوری ولی خیلی حیف شد که استفاده نکردین :((
من عاشق هیحان و کشت و کشتارم :))
۱۳ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر عجیبه که تمام کامنتهای این کار خیلی خیلی مثبته (بطور مشکوکی) ولی تمام کاربرها هم تک کامنتی هستند، من شکاک شدم یا باز هم دوستان آزادانه نظر ندادند و از شیوه تبلیغ غیراخلاقی استفاده کردند؟! کاش که حقیقت چیز دیگه ای باشه و من اشتباه کرده باشم.
خدا رحم کنه!!
۱۱ دی ۱۳۹۷
رفتین روی میدان مین :-)
۱۱ دی ۱۳۹۷
دیگه حق تقدم با آقایون :)
۱۱ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش تن شوری i
من امشب به تماشای این اجرا در سانس اول نشستم البته یکبار کامل نظرمو نوشتم ولی متاسفانه نگارش نشد و مجبور شدم دوباره خلاصه تر بنویسم. نکته ای که واقعا امشب منو آزار داد صدای صحبت و قهقه ی دوستان ردیف دوم بود که واقعا لذت این اجرا و بودن در ردیف اول رو از ما گرفتن، واقعا طنز این کار در حد قهقه زدن و ریسه رفتن نبود و من واقعا اذیت شدم حتی اونور سالن هم یه آقایی با بلندترین صدای ممکن میخندید به نکته هایی که واقعا در حد یک لبخند بود نه قهقهه از ته دل!!! و این حواشی اصلا خوشایند نبود و حتی لذت شروع به موقع اجرا رو از بین برد که واقعا جای تقدیر از عوامل رو داره( باید خوشحال باشیم که یک کار فقط با ده دقیقه تاخیر شروع شده) و در ادامه هم من یکی از دوستان رو با خودم برده بودم که متاسفانه از اواسط کار شروع به همزادپنداری کردن و بقیه اجرا با آه و ناله و اشک ایشون همراه ... دیدن ادامه » شد. از همه حواشی بگذریم من واقعا گذر زمان رو متوجه نشدم و کار خیلی برام جذاب بود و بازیها مخصوصا خانم پناهی بینظیر بود و من واقعا بهشون میبالم تنها سوالی که من خیلی برام گنگ بود هدف از این اجرا چی بود و برای چی تماشاگر رو درگیر کار کردن ؟ من این موضوع برام قابل درک نبود ، و از نظر من شخصیت پردازی یکم خام بود و خیلی تضاد در ذهن بوجود میاورد بنظر من خیلی بهتر میشد شخصیتها رو پردازش کرد و من کاملا با نقد آقای غیوری موافقم. در کل به همه عوامل بخاطر شکستن تابوها و بیان نکاتی که هنوز در جامعه ما جا نیفتاده باید تبریک گفت.
به نظرم نیاز به نمایش های کمدی به شدت احساس میشه و اگه گروه هایی تمرکزشون رو روی این ژانر بگذارن خیلی موفق خواهند بود . البته یه مدل نمایش های موزیکال و کمدی هست که تو خیلی سالن ها اجرا میشه اون مدلی منظورم نیست .
با ظرافت های هنری و رعایت استانداردهای ... دیدن ادامه » تئاتر منظورمه .
بارها اتفاق افتاده برام ، سر اجراهایی که به لحاظ متن بسیار سنگین بودن و نیاز به تمرکز بالایی داشتن ، بعضی عزیزان اصرار داشتن به کوچکترین نکاتی که گاهی از طرف گروه اجرایی طراحی شده بود برای کمک به هضم مطلب و در حد تبسم بود شدید ترین و طولانی ترین خنده ها رو داشته باشن . گاهی عجیب میشه اصلا این ماجرا
۱۱ دی ۱۳۹۷
خیلی درسته صحبتت میثم جان
و اینکه اصولا از نظر روانشناسی، خنده هم یه مکانیسمی ایه در پاسخ به همین کمبودها و ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
من کاملا موافقم میثم جان ای کاش در این زمینه کمبودها برطرف بشه و دوستان انتخابهای بیشتری برای کارهای کمدی داشته باشند.
۱۱ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با تمام ذوق و شوقی که برای دیدن این اجرا داشتم ولی متاسفانه کار من رو جذب نکرد و اگه یه سری اصلاحیه داشت یا تایمش کوتاهتر بود ، شاید کار جذاب میشد هر چی فکر میکنم متوجه مشکل نمیشم ولی در کل ایده خوبی بود، من نمیخواستم منفی بنویسم اینقدر که آقای داغستانی و عواملشون با ارزش هستند و این احترامی که به مخاطب میدن ارزنده هست که من همچنان به تماشای کارهای بعدی ایشان خواهم نشست.
بهر حال براشون بهترین رو آرزو دارم.
سلام خانم امیری عزیز
ممنون از نقد و نظر شما
و ممنون از آرزوی خوبتون...
۰۹ دی ۱۳۹۷
آره اتفاقا من به رسم رضا جان به هر کی میرسیدم میگفتم سلام کاربر"آرزو امیری " هستم:)
۱۰ دی ۱۳۹۷
والا رویا جونم بچه ها از همه طرف سلام و خداحافظی میکردن در حالیکه من نمیدونستم کی به کیه !!
۱۰ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره اشتراک تیوال+ i
با سلام من بعد از اولین خریدم از اسنپ فود کد تخفیفم دیگه اعمال نمیشه لطفا منو راهنمایی کنید که مشکل کجاست. با سپاس
درود بر شما
سرکار خانم امیری لطفا کد اسنپ فود و شماره موبایل خود را جهت بررسی برای support@tiwall.com ارسال نمایید.
با سپاس
۰۹ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز من برای امشب یک بلیط اضافه تهیه کردم و بعنوان هدیه میتونم تقدیم حضورتون کنم. در صورت تمایل لطفا به من اطلاع بدین. سپاس
چه هدیه ارزشمندییییی ❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦ :)
۰۸ دی ۱۳۹۷
همچنین انشالله در اجرایی دیگر.
۰۸ دی ۱۳۹۷
ممنونم آرزو جان مهرباااان :)) ساعتش برام مناسب نبود وگرنه حتما بلیتشو گرفته بودم :(
۰۹ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان بین کارهای در حال اجرا : تن شوری، خنکای ختم خاطره، بی تماشاگر، خانه برنارد آلبا میشه یکدوم رو انتخاب کرد؟ متاسفانه اینقدر هزینه هاشون بالارفته که مخاطب مجبور به انتخاب یک اثر میشه :(
با توجه به نظرات و تیم نمایش، من خودم تن شوری رو انتخاب میکنم :)
۰۲ دی ۱۳۹۷
آخ آخ خطرناک شد پس من شنبه تو ترافیک میمونم :)
۰۴ دی ۱۳۹۷
خط‌کش؟؟ [فکر می‌کند]
جنسش خوب باشه آره :))
۰۴ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وای چقدر حرص خوردم!!!! اصلا خوشایند نبود برام ، تمام حس خوب زندگی در تئاتر رو برام خراب کرد، حیف از این انتخاب و زمانی که گذاشتم و دعوت دوستام !!!
اصلا برام جذاب نبود کاش قبلش یه اطلاع رسانی میکردن ، من اگه راه خروج باز بود قطعا سالن اجرا رو ترک میکردم.
چقدر موافقم باهاتون !
منم امشب تو سالن بودم !
۲۷ آذر ۱۳۹۷
ارادتمندم
۰۱ دی ۱۳۹۷
یکی از بدترین کار های امسال بود
جو زده اغراق آمیز عیر قابل باور و توهین مستقیم به شعور بیننده
۲۰ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حالا از فردا ما به چی دلخوش باشیم، در مورد کدوم اجرا ها بحث کنیم و لذت ببریم و ریز ریز بخندیم و مست باشیم از هیجان و شور اجراها ، این مهر و آبان و آذر جذاب لعنتی هم تموم شد !!! آقای برهمنی یک فکری به حال ماها بکنید لطفا ، ما به شما چشم امید داریم :)
زندگی_در_تئاتر !!!! اخ اخ دوباره این اجرای بینظیر ، واقعا دیدن بعضی اجراها انگار به آدم عمر دوباره میبخشه انگیزه میبخشه امید میبخشه زندگی میبخشه و از عمر خودش کم میکنه! این نمایش به طرز بیان نشدنی فوق العاده بود من فکر میکنم هیچوقت نتونم بین این اجرا و سیزیف انتخاب کنم. هزاران بار خسته نباشید میگم به کارگردان محمد_برهمنی و تهیه کننده نازنین نویدمحمدزاده و بازیگران کار که واقعا نمیتونم بهشون حسودی نکنم به خاطر این اجراهای فراموش نشدنی و این حجم ازانسانیت بدور از حاشیه اجرا و‌ محبوبیت!
ایمان_صیادبرهانی و میرسعید_مولویان صحنه تئاتر و حافظه مخاطب ، هیچوقت شما رو فراموش نخواهد کرد
هیچوقت هیچوقت هیچوقت...
۲۵ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش چسب هایش i
دوستان یک مطلب جالب براتون بگم‌ من امشب با دوستانم حضوری رفتم برای خرید بلیط، صبح برای تخفیف تیوال پلاس چک کرده بودم و تخفیفی نداشت، من هم با خیال راحت رفتم و حضوری بلیط رو خریدم، دقیقا اس ام اس برداشت از حساب که اومد، بلافاصله اس ام اس تیوال پلاس هم اومد که نمایش چسبهایش ۴۰٪ تخفیف ، دیگه خودتون قیافه مارو تصور کنین:))))
:-))
۲۲ آبان ۱۳۹۷
آن طرف خط لحظاتی بعد از خرید بلیط :

خانم امیری خرید، تخفیف رو اعمال کنید :)))
۲۳ آبان ۱۳۹۷
منم بعد از اینکه بلیت رو خریدم، اس ام اس تخفیف وفاداریش اومد :)
۲۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش چسب هایش i
بسیار لذت بردم خسته نباشید میگم به تک تک عوامل ، همه چیز به جا و مناسب و جذاب بود ، حتما پیشنهاد میشود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرزو امیری
درباره نمایش سیزیف i
من اینقدر هیجان دارم که نمیدونم از کجا بگم؟! وای وای اصلا یادش میفتم زبونم بند میاد مگه میتونه یک نفر اینقدر مسلط بازی کنه اینقدر روون و خوش ریتم واقعا تبریک میگم به اسماعیل گرجی نازنین که من هنوز مبهوت بدن ، بیان و اجرای ایشون هستم ! آخ که چقدر خوب بود و لذت بخش وای که چقدر خوش درخشید دست مریزاد! و همچنین مهدخت نازنین که بهترین خودش رو به نمایش گذاشت اخ که چه لذتی داشت دیدن شما ها ، خیلی لذت بردم و‌هر چی بگم کم گفتم به جرات‌میتونم بگم امثال این دوستان رو واقعا نداشتیم و به شدت نیازمند این هنرمندان جوون و جذاب بودیم امیدوارم که با همین انرژی ادامه بدن و تبریک ویژه و فراوان به محمد برهمنی بزرگوار که کاراش تک و منحصر به فرده، همیشه بدرخشین دوستان !!!!
...بازیگری یعنی که باردار بشود تا بزاید که بکشد...
چه فایده وقتی بدون دوستانت میری؟؟؟ :((
۱۴ آبان ۱۳۹۷
:))
۱۴ آبان ۱۳۹۷
آره من خم باید چندباره ببینم :)
۱۵ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید