کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال علیرضا | دیوار
S3 : 18:11:08 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
علیرضا
درباره نمایش خرمهره i
یک نمایش با محتوای عالی و بازی های پرانرژی بدون هیچگونه تپق با این متن سخت، خسته نباشید به بازیگران و کارگردان محترم،
برای اولین بار تئاتری را در این سالن دیدم که با اطلاعات سایت تیوال ظرفیت اصلی سالن برای هر ردیف هشت نفر است و باعث خوشحالی که امشب علاوه بر اینکه ظرفیت اصلی تکمیل بود خارج از ظرفیت سالن هم تکمیل تر!!!
اما برای من سوالی که پیش آمده چند نفر بلیط این تاتر را خریده بودند؟! چند نفر به عنوان مهمانان عزیز تفریحی به تماشای تآتر آمده بودند؟ و چند نفر هنرمندان مدعو بودند؟!
برای چند نفر از دوستان پیش آمده که در یک تاتر شاهد 1-درگیری چند نفر در حین اجرای تاتر باشند به نحوی که بازیگر مسلط تاتر هم چند لحظه بهت زده خود تماشاگر نمایش مهمانان عزیز شود!! 2- هنرمند محترم مدعو در حین اجرای نمایش پاسخگوی تماس مهم دریافتی باشد! 3- تماشاگر محترم با فرزندان خردسال خود به تماشای این نمایش آمده باشند و تماشاگر خردسال همگام با بازیگران در تک تک صحنه ها به اجرا پرداخته و نقد سازنده خود رو به صورت زنده با کلماتی مثل مسخره، خسته کننده، بی ادب فحش داد و… اعلان کند.!
قبل از تماشای تاتر مثل همیشه کامنت های دوستان در سایت تیوال را به عنوان یک مرجع برای انتخاب نمایش ، مطالعه کردم و ممنون به خاطر پیشنهاد دیدن این تاتر که از نظر محتوا و اجرا زیبا بود اما پر شدن سالن نمایش به هر نحوی همیشه خوشایند نیست. ارزان فروشی ارزش ها را می کاهد به خصوص مفت فروشی کالای گرانبهایی چون این نمایش.
سپاس
از تجربه بی اندازه ناخوشایندی که در تماشای این نمایش زیبا داشتید واقعا متاسفم ، حیف از این نمایش که با اجازه .ورود به کودکان و خردسالان و زمزمه های تمام نشدنی زجر آور تماشاچیان ، با خاطره ای آزار دهنده به پایان برسد
گویا این داستان غم انگیز و زجر آور تمام نشدنیست و به فیلم سریالی چون اره تبدیل شده است!
خوشبختانه اینبار من از این سریال قسر در رفتم
۱۵ مرداد ۱۳۹۵
البته از این گروه تشکر میکنم که قیمت مناسبی انتخاب کردند و مثل اکثر تئاترهای بی محتوی قیمت رو 30 تومن نذاشتند
این کارشون جای تشکر فراوان داره که احترام به تماشاگره
۱۷ مرداد ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید