آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال Asal | دیوار
S3 : 07:26:15 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
درود. از دیدن این اجرای هماهنگ و جون دار بسیار لذت بردم. یک نمایش اصیل، وفادار به متن، که درعین حال با المان های نور و موسیقی و افزودن بازیسازان، مدرن و جذاب شده. اجرای قسمت دیدبانان که به طنز آمیخته بود عالی بود و چه بازی هماهنگ و جذابی، وقتی که دو گروه روانه ی روئینه دژ میشوند. از اختصاص دو بخشی فضای نمایش به جم و بندار به وسیله ی بازی دقیق و حساب شده ی نور بسیار لذت بردم. بازی و اطوار امروزی دبیرک متناسب با بافت نمایش نبود و یک بازی سنگین، عمیق و موذیانه به نظر مناسب تر میامد. استفاده از اسپری! من رو بی هوا از فضایی که توش غرق شده بودم بیرون کشید و بر خلاف فاکتورهای مدرن دیگر که در کار نشسته بود، کمی نامانوس بنظر میرسید. نمیشه جزء به جزء گفت؛ در کل دوست دارم مجددا به دیدن این تئاتر ارزشمند بیام. و دستمریزاد جانانه میگم به تک تک اعضای هوده.
عالی بود و بسیاردقیق و پر کار. مشخص بود که چنین اجرای فراخ و خلاقانه ای از کارنامه، تنظیم و هماهنگی بسیار قوی در پشت پرده داشته و از صمیم قلبم به تمامی عوامل دستمریزاد میگم؛ و خوشحالم که افتخار تماشای این اجرای زیبا و متفاوت رو از اثر استاد بهرام بیضایی داشتم. دیدن کارنامه ی بندار بیدخش رو به دوستان عزیز پیشنهاد میکنم.