تیوال اشکان حامد غلامشاهی | دیوار
S3 : 17:31:00
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
مرد ارمنی: همونایی که میز اول کافه ی من مینشستن الان همه جا صف اول ان.
(اگه جمله ایراداتی داره پوزش میطلبم. یه این شکل در خاطرم موند)
این جمله خودش به تنهایی خیلی معنی داشت. خیلی ها ژانر این نمایش رو دفاع مقدس می پنداشتند اما اصلا این نمایش در مورد دفاع مقدس نبود.
و از این بابت خیلی خوشحال شدم. این نمایش ضد جنگ بود و به قربانی های بی گناه جنگ و عقب ماندگی هامون می پرداخت. و چقدر هم خوب از پس این موضوع بر اومد.
از اینکه چقدر خنداند و گریاند به قدر کافی همه گفتند. اما برای من برجسته ترین قسمت غمناک، اپیزود مرد ارمنی بود و ماجرای پدر جون. که قلبم و به درد آورد.
مخصوصا با بازی زیبای حمیدرضا آزرنگ. حمیدرضا آزرنگ هم تو بخش نویسندگی هم کارگردانی و هم در مقام بازیگر درخشید.
مثل همیشه از دیدن نمایش های آزرنگ بزرگ، لذت بردم و راضی از سالن بیرون اومدم.
اما یکی ... دیدن ادامه » از طلایی ترین لحظه ها برای من بعد از نمایش اتفاق افتاد. جایی که حمیدرضا آزرنگ بعد از نمایش شروع به انتقاد از مسائلی کرد که همیشه نسبت بهشون دغدغه مند بوده.جایی که با صراحت و بدون وحشت لب به انتقاد گشود.
در نهایت همه جوره از این نمایش لذت بردم. ممنون از همه ی عوامل اجرایی کار.
فقط ای کاش بلیت های خارج از ظرفیت مثل همیشه آزارمون نمیداد. وقتی بلیت ردیف اول میگیریم اما کسانی دیگر جلوتر مینشینند واقعا آزار دهنده هست. نیم ساعت تاخیر به خاطر همین خارج از ظرفیت ها به وجود آمد.
زندگی در تئاتر و خنکای ختم خاطره نمایش های اخیری بودند که در آنها ردیف اول بودم و به خاطر خارج از ظرفیت ها رورانس نمایش رو از دست دادم و هیچی نتونستم ببینم. و این واقعا درد آور هست. چون بیشترین آزار رو به ردیف اول میرسونن به دلیل هم سطح بودن. امیدوارم هرکس از خودش شروع کنه و این بلیت ها رو خریداری نکنه. چون تو همین تیوال شاهد دوستانی بودیم که اعتراض به این موضوع داشتند اما خودشون گاها خریداری کردند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جمعه ی گذشته هتل کوهستانی رو تماشا کردم و لذت بسیاری بردم.
هتل کوهستانی نمایشی بود که دوست دارم بلیطش رو برای خیلی از اطرافیانم تهیه کنم.
کسانی که اسیر روزمرگی هستند.
همیشه گفتم که هیچ چیزی کشنده تر از روزمرگی نیست و هتل کوهستانی به خوبی این پدیده رو نمایش داده بود
نمایشنامه فوق العاده و سخت بود. اجرای این نمایشنامه شجاعت میخواست. کارگردان با شجاعت تمام این نمایشنامه رو به بهترین نحو ممکن به اجرا در آورده بود.
دکور نمایش رو خیلی دوست داشتم. بازی ها عالی بودن. مخصوصا که بازیگرها میزانسن های زیادی رو باید عوض میکردن و این بخش هم به نحو احسنت انجام شد.
و اما چی بگم از بازیگر نقش نویسنده که بدون دیالوگ فوق العاده کار کرد و خیلی خیلی از بازیش لذت بردم.
کارگردانی و بازی ها در انتهای کار به اوج پختگی رسید.
هتل کوهستانی نمایشی عالی با حرف های زیادی هست ... دیدن ادامه » که دیدنش رو به همه پیشنهاد میکنم.
از همه ی عوامل اجرایی ممنونم.
تایپیسته فوق‌العاده بود
۱۵ دی ۱۳۹۷
بزرگوارید آقای نشتایی عزیز
ایشالا محکم و دقیییق همینطوری برید جلو..آرزوی موفقیت دارم براتون و چشم انتظار کارهای دقیق و دلچسب بعدیتون
۱۵ دی ۱۳۹۷
هیچ چیزی کشنده تر از روزمرگی نیست

متشکرم از دقت نظر شما در خصوص اجرای بازیگران و نگاه پر مهرتان بر "هتل کوهستانی"
لطف عالی متعالی
۱۷ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب به تماشای نمایش خرده نان نشستم و خیلی راحت میتونم بگم که صمیمی ترین نمایش زندگیم و تجربه کردم.
نمیدونم چجوری حسم رو به خرده نان باید بگم.. یک ساعت این نمایش برای من یک ثانیه هم نگذشت. خیلی راحت تو صندلی های تنگ سالن به تماشا نشسته بودم.
نمایش خیلی ساده، صمیمی اما عمیق بود. از نظر من پیام های زیادی رو نمایش منتقل میکرد. بدون اینکه درگیر کوچکترین شعارزدگی ای بشه.
زوجینی که یک عمر در زندان هم زندگی میکنند و کلید زندان رو به دور گردن می اندازند و به تعداد آنها در اطراف خود ما هر روز اضافه میشه. زوجینی که بعد از تشکیل زندگی مشترک، هیچ ارزشی برای حریم شخصی یکدیگر قائل نمیشوند. مشکلات کهنه و قدیمی ای که مانند لکه های زمین که با هیچ شوینده ای پاک نمیشوند، همیشه ماندگار می مانند. بحث کمک یا عدم کمک به هم نوع که به بهترین شکل بهش پرداخته شد. خرده نان ثابت ... دیدن ادامه » میکنه که یک زندگی آرام و بی سر و صدا به تنهایی ضامن خوشبختی نیست
خلاصه همه چیز تو این نمایش عالی و اندازه بود. و از بازی ها چی بگم که در یک کلام درخشان بودند. آناهیتا اقبال نژاد فوق العاده بود و رضا بهبودی هر ثانیه من رو همراه خود برد. انقدر واقع پذیر نقش و اجرا کرد که از درد معده ای که داشت من درد معده گرفتم. دکور خیلی ساده اما به اندازه و کاربردی بود. احساس کمبودی حس نکردم.
رفتار کارگردان نیز به حس صمیمیت نمایش افزوده بود. اما یک حرکت خیلی خوبی که انجام شد معرفی همه ی عوامل اجرایی نمایش بود. کسانی که بیشترین زحمات و میکشند و معمولا ناشناخته می مانند. این حرکت جناب سلیمانی به نظرم درخور ستایش بود.
خلاصه با خرده نان به چنان لذتی رسیدم که تا مدت ها ازش سرشار خواهم بود.
از همه ی عوامل این اجرا سپاسگزارم.
در نهایت انتهای اجرا بغض ما همراه با بغض آناهیتا اقبال نژاد و رضا بهبودی نازنین ترکید.
درود بر شما و ممنونیم از یادداشت پر از لطف و دقیق تان ... پاینده باشید ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
من بعد از تمام شدن نمایش ، به دوستام گفتم انگار اومده بودیم مهمونی خونه این زوج دوست داشتنی :)
۱۵ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب به تماشای نمایش محترم تن شوری نشستم. مدت ها بود که منتظر نمایشی از رضا ثروتی بودم و به محض باز شدن گیشه بلیط و تهیه کردم. مخصوصا که دو تا از بهترین بازیگران ممکن قرار بود این نمایش و اجرا کنند.
مدت نمایش 2 ساعت بود و به هیچ عنوان گذر زمان رو متوجه نشدم. یکی از تکان دهنده ترین داستان های زندگیم رو در این نمایش تجربه کردم. داستان ندانستن ها و نادانی ها. داستان تلخ بلد نبودن عشق. داستانی که خیلی ها تجربه اش میکنند اما ازش آگاه نیستن
از بازیگری چیزی نگم بهتره. به قدری این دو هنرمند درخشان بودند که اصلا نیازی به تعریف و تمجید من ندارند.
یکی از درخشان ترین قسمت های نمایش زمانی هست که دیوار چهارم شکسته میشه و به قدری این کار حرفه ای و زیبا انجام شد که هنوز از لذتش سرشارم.
کارگردانی رضا ثروتی مثل همیشه دقیق و پر از جزییات بود. از دقیقه اول اجرا تا لحظه ... دیدن ادامه » آخر همه چیز دقیق و حساب شده بود.
موسیقی بسیار بسیار بجا و تکان دهنده بود.
بعد از ورودبه سالن متوجه شدم که علت کنسل شدن باکس های کناری چی بود. بهترین تصمیم و گرفته بودن. در واقع اجرای نمایش با اون باکس ها امکان پذیر نبود مخصوصا در صحنه ی آخر.
از این که بلیط خارج از ظرفیتی فروش نرفته بود هم لذت بردم.
و اما نوبت میرسه به گلایه بزرگم که هنوز به خاطرش عصبانی هستم. شخصا علاقه ی بسیاری به جمع آوری بروشورهای نمایشهایی که میبینم دارم. و همیشه با اشتیاق زیاد وارد سالن میشم و برشور رو دریافت میکنم. اتفاقا نمایش های رضا ثروتی همیشه بهترین بروشورها رو داشته. کافیه به بروشور های فهرست و اتاق ورونیکا نگاهی بندازید. دیشب در کمال ناباوری هیچ بروشوری برای ارائه وجود نداشت. وقتی که از مسئولان طلب بروشور کردم گفتند که هنوز حاضر نیست.
خب گناه کسی که هفته ی اول یک نمایش بلیط میگیره این هست که بروشور نداشته باشه؟ مگه میشه نمایشی که حداقل از یک سال یا شش ماه قبل برنامه اش هماهنگ شده هنگام اجرا بروشور نداشته باشه؟
ساده ترین نمایش مستقل هم از بروشور از همون اجرای اول بهره میبره. این بی احترامی بزرگی به من که از خانواده تئاتر و طرفدار رضا ثروتی بودم و هستم ، بود.
امیدوارم این بروشور به دستم برسه
در نهایت از همه ی عوامل این اجرا ممنونم. یکی از بهترین نمایش های عمرم رو دیشب تجربه کردم و دیدن این نمایش رو به همه پیشنهاد میکنم
آقا ارادت ⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️❤️
بسیار نقد جامع و کامل و عالی ⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️❤️
۱۲ دی ۱۳۹۷
مخلصیم جناب غلامشاهی نازنین
یه مقدار درگیر کارهای روزمره و یه مقدار درگیر پیش تولید دوتا کار برای تابستان و مهر 98 بودم و یه کمی هم خودم بی حوصله شده بودم ، ولی دیگه خدارو شکر کارها رو روال افتاده ، به امید خدا دیگه فعال خواهم بود :)))))))
آقا همچنان ارادت ... دیدن ادامه » و امیدوار به سعادت دیدار زودهنگام شما ⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️❤️
۱۲ دی ۱۳۹۷
به به. پس ما چشم انتظار تابستان و مهر میشینیم.
امیدوارم همیشه با حوصله و شاد و پر انرژی باشید.
امیدوارم فرصتی پیش بیار که خدمتتون برسم و از هم صحبتی باهاتون لذت ببرم.
۱۲ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب به تماشای زندگی در تئاتر نشستم. قبلش تصمیم داشتم که چیزی ننویسم. با خودم گفتم که به اندازه کافی همه نوشتن و نیازی به نوشته دیگری واسه این نمایش نیست.
اما بعد از نمایش دیدم که نمیشه ننوشت.
برای اولین بار تو زندگیم نمایشی رو دیدم که از ته قلبم دوست دارم دوباره ببینمش. نمایشی که همه ی استانداردها رو داشت. هنوز هم از اون همه دقت به جزییات شگفت زده هستم.
به کوچکترین موارد توجه شده بود.
زندگی در تئاتر من رو خیلی خندوند. و خیلی گریوند. در حال خنده به خودم میومدم که لبخند رو لبم خشک شده و احساساتم غلیان کرده و ناگهان دوباره لبخند و رو لبم میدیدم.
لذتی که از بازی ها بردم غیر قابل وصف هست. ای کاش از این دست نمایش رو بیشتر بتونیم ببینیم.
یک موضوع خیلی جالب قیمت بلیط هست. اثری با این درجه ارزش 40000 تومان قیمت گزاری میشه. بابت این موضوع باید ممنون تهیه کننده ... دیدن ادامه » باشیم. این روزها کافیه از یک نمایش تمجید بشه تا بلیط تا 200 تومان بالا بره. خلاصه از همه نظر گروه اجرایی حرفه ای عمل کردند.
زندگی در تئاتر فراتر از شاهکار هست. زندگی در تئاتر خود زندگیست.
از همه ی عوامل گروه اجرایی ممنونم.
نمایشی که اکثریت تماشاگران به فوق العاده بودنش در تمام زمینه های هنری اذعان دارند
۱۷ آذر ۱۳۹۷
من هر چقدر ذهنم رو مرور میکنم یادم نمیاد گه توی هیچ نمایش یا فیلمی تغییرات شخصیتی کاراکترها به این زیبایی و ملموسی بیان شده باشه و بیننده با چند دیالوگ و اکت ساده اوج غرور دوران موفقیت کاراکترو حس و بعد در صحنه های پایانی (گذشت فقط یازده سال) با چند دیالوگ ... دیدن ادامه » و اکت ساده تر همه زوال و انحطاطش رو درک و لمس کنه و با تک تک لحظه هاش همزاد پنداری داشته باشه. واقعا یگبار دیدنش کمه کم.
۱۷ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب در سالن نیمه خالی باران به تماشای مسئله غامض نشستم.
اولین و قطعی ترین مسئله اینه که لیاقت این نمایش سالن های پر از تماشاچی هست.
نمایشنامه بسیار قوی و چند لایه هست. داستان غیر از چند مورد، به خوبی اجرا شد.
دکور کاملا مناسب اجرا بود و به جزییات به خوبی توجه شده بود. تنها مشکل زمان زیاد میان پرده ها بود که با توجه به شرایط دکور تا حدی اجتناب ناپذیر بود.
بازی ها به جز یک نقش خیلی خوب بودند. ضمن اینکه با توجه به محتوای سنگین نمایشنامه کار همه ی بازیگران خیلی سخت بود.
مهمترین موضوع در رابطه با نمایش، فراموش نشدنی بودنش هست. مسئله غامض تا مدت ها ذهنتون رو مشغول خواهد کرد. و این دستاورد بسیار بزرگیست.
در نهایت از نمایش بسیار لذت بردم. به امید کارهای درخشان تر از گروه محترم اجرایی.

جناب غلامشاهی نازنین ، ارادت
لذت بردم از نقدتون.
آقا جاتون خالی بود ، خوشحالم که برگشتید :)
۱۸ مهر ۱۳۹۷
جناب رفیعی نازنین
امشب با افتخار به تماشای شاهکار شما خواهیم نشست :)
۱۸ مهر ۱۳۹۷
جناب رزمجو محبت فرمودین
۱۹ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جمعه ی گذشته به تماشای صد در صد نشستم و صد در صد از نمایش لذت بردم و راضی بودم.
نمایشنامه رو خیلی دوست داشتم. اجرای این نمایشنامه به نطرم کار خیلی سختی بود. پایان کار واقعا سورپرایز شدم و لذت بردم.
موسیقی و صدابرداری در بهترین سطح بود به نظرم. دکور تقریبا ساده اما کاملا در خدمت نمایش بود.
شخصا با دکور ارتباط خیلی خوبی برقرار کردم. و از کارگردانی فقط یک کلمه میتونم بگویم. خارق العاده.
برسیم به اصل مطلب و بازیگران. از ستاره پسیانی قبلا چند نمایش دیده بودم که بهترین اونها اتاق ورونیکا بود.
به نظرم این اجرای ستاره پسیانی با اختلاف یکی از بهترین اجراهاش بود. و درخشش هوتن شکیبا از نیمه ی دوم نمایش شروع شد و من رو شگفت زده کرد. در کل بازی ها درخشان بودند.
نهایتا صد در صد تجربه ای لذتبخش برایم رقم زد.
تنها چیزی که از شروع نمایش به شدت توی ذوقم زد استفاده ... دیدن ادامه » از میکروفن بود. اما بعد از دقایقی عادت کردم.
تنها چیزی که بهش عادت نکردم گرمای غیر قابل تحمل سالن شهرزاد بود که واقعا آزار دهنده بود.
دیدن این نمایش به شدت پیشنهاد میشه
امشب به تماشای خانه نم زده نشستم و میتونم بگم که نه تنها از نمایش راضی بودم، بلکه لذت بسیار زیادی از نمایش بردم
خانه نم زده داستانی عمیق و چندلایه داره. مخاطب میتونه تا مدت ها به نمایش فکر کنه و جنبه های مختلف اون رو واکاوی کنه.
داستان نمایش از جهت دیگری هم ملموس بود. شاکله ی نمایش چیزی هست که به سادگی میتونه برای هرکسی اتفاق بیوفته.
و به نظرم تنها عامل نم زده شدت خانه، ساکنین خانه هستند.
و البته یک نکته ی مثبت دیگه این بود که، به نظرم هر شخص میتونه برداشت شخصی خودش رو از داستان داشته باشه که این یکی از نقاط قوت کار هست.
پایان بندی نمایش من رو شدیدا به یاد پایان بتدی فیلم "بردمن" انداخت.
بازی ها رو خیلی دوست داشتم. با همه ی نقش ها ارتباط برقرار کردم. مخصوصا نقش موری که عالی در اومده بود.
دکور ساده بود اما در خدمت نمایش بود.
امشب مهمان این نمایش ... دیدن ادامه » بودم. از جناب آقای رزمجو عزیز بابت دعوت سپاسگزارم و مهم تر از اون از برخورد گرم و صمیمانه ی ایشان لذت بردم و ممنون هستم.
روزهای پایانی نمایش هست و به همه دوستان تئاتری دیدن ابن نمایش رو پیشنهاد میکنم.
جناب غلامشاهی نازنین سپاس از تحلیل زیبایتان و اینمه انرژی مثبتی که به ما هدیه کردید.
بسیار سپاسگزاریم که قبول زحمت فرمودید و به خانه نم زده ما آمدید.
آشنایی با شما نازنین افتخار بزرگی برای بنده و گروه بود و خدا را شاکریم که توانستیم از شما سرور ارجمند ... دیدن ادامه » نمره قبولی دریافت نماییم.
در این وانفسای تنهایی تئاتر مستقل،حمایت شما سروران و اهالی هنر بالاترین و تنها سرمایه ماست .
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
ممنون جناب غلامشاهی عزیز.
و خوشحالم که نمایش رو دوست داشتین. ممنون از محبتتون
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ریچارد سوم اجرا نمیشود ، یک نمایش تمام عیار است. همه ی چیزهایی که از یک تئاتر انتظار داشتم داخل این نمایش بود. داستان عالی. کارگردانی خوب. نورپردازی خیلی خوب. بازی های فوق العاده که از حمید رحیمی کمتر از این انتظار نداشتم. دیالوگ ها بی نظیر بودند. از فضای سالن چهارسو به نظرم به خوبی استفاده شده بود.
در نهایت بهترین قسمت کار پایان بندی بود که به بزرگترین سوال، به بهترین شکل پاسخ داد.
اما امان از کسانی که به امید دیدن نمایش های درجه سه پا به سالن گذاشته بودند و بعد از مدتی حوصلشون سر رفت. هر لحظه صدای برخورد گوشی یک نفر که تمام مدت دستش بود، با زمین حواس همه رو پرت میکرد. انگار قرار نیست یک ثانیه از گوشی دور باشن.
جایی از نمایش خیلی درد آور بود.
یک دیالوگ سنگین درباره ی سکوت گفته میشه و سالن برای مدتی در تاریکی و سکوت فرو میره.
این سکوت قرار من تماشاگر ... دیدن ادامه » رو بعد اون دیالوگ ها در خودش غرق کنه.
اما اتفاقی که میوفته چیه؟ عده ای گوشی ها رو در میاورند و تلگرام چک میکنن. و من دیگه نمیدونم در این رابطه چی باید بگیم. فقط متاسفم.
در نهایت از همه ی عوامل این نمایش ممنونم. بسیار بسیار از دیدن ریچارد سوم اجرا نمیشود لذت بردم. و دیدن این نمایش رو به همه توصیه میکنم.
از انتقال نظرتون ممنونم :-)
انقدر با عشق نوشتید که اگر فرصت کنم حتماً به دیدنش برم.

اما در مورد گوشی دروردن و این داستانا
بنظرم ما مخاطبا دیگ نمیتونیم کاری کنیم اما مسئولین سالن و نمایش چرا
اثری از خانم فرزانه کابلی به اسم چنین میانه میدانم آرزوست ... دیدن ادامه » در فرهنگسرای نیاوران داره اجرا میره که فقط مخصوص خانم هاست، قبل از ورود به سالن گوشی موبایل همه رو میگیرن. داشتم فکر میکردم اگر این اتفاق برای همه نمایش ها بیوفته واقعاً پنجاه درصد مشکلات تئاتر دیدن حل میشه :-)
به هرحال کاش این مشکلات حل شه چون واقعاً ناراحت کنندست...... :-(
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
جناب غلامشاهی نازنین سپاس از شما
فردا حتما پیگیری خواهم کرد.
بسیار بسیار سپاسگزارم که در این ترافیک و حجم گرفتاری ها ، قبول زحمت فرمودید و به خانه نم زده ما آمدید.
آشنایی با شما بزرگوار افتخار بسیار بزرگی بود که امشب نصیب بنده و گروه شد ، بنده را عفو ... دیدن ادامه » بفرمایید که به دلیل حضور مهمانان در پایان اجرا نتوانستم بیشتر در خدمتتان باشم.امیدوارم که از شما سرور گرامی نمره قبولی گرفته باشیم و رضایتتان حاصل شده شده باشد.
به امید دیدار شما در کارهای بعدی.
مهر و حمایت شما سروران و اهالی هنر بزرگترین سرمایه ماست.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
سلامت باشید جناب رزمجو عزیز. امیدوارم فرصتی پیش آید تا بیشتر از هم صحبتی شما استفاده کنم و لذت ببرم. موفق و پیروز باشید
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وای به مملکتی که معلماش نمونه ی فسادن!!!!!!!
مترسک، نمایشی که هرگز تمام نخواهد شد.
امشب به تماشای این نمایش نشستم و به جرأت میتونم بگم که این اثر یک شاهکار بود.
الان ساعت ها از نمایش گذشته و حتی یک ثانیه از ذهنم خارج نشده. این نمایش تا مدت ها در ذهنم خواهد ماند.
چقدر کارگردانی این نمایش درخشان بود. چقدر همه چیز حساب شده بود. چقدر میزانسن ها دقیق بودند.
بازی ها فوق العاده بودند. همه ی نقش ها باور پذیر بودند. نمایش انقدر روان بود که گذر زمان رو هرگز من و همراهانم متوجه نشدیم. و نمایشنامه، نمایشنامه بی نظیر بود. برداشت آزادی فوق العاده از چهار صندوق بهرام بیضایی. دوست دارم از نمایشنامه خیلی صحبت کنم امابرای جلوگیری از اسپویل در این مورد سکوت میکنم.
این نمایش تبدیل شد به یکی از سه نمایش برتر زندگیم.
از گروه اجرایی واقعا بابت ارائه ی این تجربه ی شیرین ممنونم و مخصوصا اقای خامنه ای که همیشه با ... دیدن ادامه » آثارشون ما رو شگفت زده میکنن.
در نهایت جا داره از این گروه بابت طرح مردمی بلیط تشکر کنیم که به همه ی اقشار جامعه این فرصت رو میدن تا به تماشای این شاهکار بنشینند.
به همه ی تئاتر دوستان دیدن این نمایش رو پیشنهاد میکنم و قول میدم تجربه ای فراموش نشدنی براتون رقم خواهد خورد.
جناب غلامشاهی عزیز
بسیار مفتخر و خوشحالم که کار ما مورد توجه شما قرار گرفت. ممنونم از شما.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب به تماشای این نمایش نشستم و با حساسیت خاصی نمایش و دنبال کردم. علت حساسیت جوی بود که تو بخش نظرات این نمایش به وجود اومد و تمجید کامنت اولی ها باعث مشکوک شدن دوستان شده بود و این موضوع به من نیز سرایت کرد.
اما باید بگم که هرچی از نمایش گذشت خیالم راحت تر شد تا جایی که کلا موضوع رو فراموش کردم.
در این نمایش با طنزی طرفیم که به نظرم طنز خیلی تلخیه و بعضا حاوی نکات اجتماعی عمیقی هست. اسم نمایش خیلی با موضوع ارتباط خوب و ملموسی داره. تغییر میزانسن ها خیلی خلاقانه بود و باعث میشد رشته ارتباطمون با نمایش قطع نشه.
تیم بازیگری رو جوانانی تشکیل میدادن که مشخص بود به خوبی تمرین کردن.
کلا این نمایش رو یک نمایش حال خوب کن میدونم که نود دقیقه ما را خندوند و همزمان یکی از مشکلات جدی فرهنگی رو مورد نقد قرار داد.
بوتولیسم به خوبی نشون داد که چه سمی در ریشه ... دیدن ادامه » های فرهنگ ما رخنه کرده.
به همه ی گروه اجرایی خسته نباشید میگم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بدون غرور چطور می شه یک ملت بود؟ اون چه که آلمان رو ساخته غرور با شکوه ملتیه که حاضر نیست سرش رو پایین بگیره
ولی کشور شما پر از آدم های سرخورده ای هست که چون نمی تونن چیزی رو عوض کنن، پذیرفتنش
چون توان ایستادن ندارن، زانو زدن . شما زانو زدید دوست من
شما زانو زدید و این هیچ ربطی به اون کشوری که من می شناسم نداره . این کشور مرده
سکوت این کشور ، سکوت شما ، تدفین آرام و محترم سرزمینی هست که دیگه وجود نداره
باید این سکوت رو شکستسکوت شما تایید نابودی سرزمینیه که دیگه نیست


چقدر شبیه حال و روز خودمونه!!!!!
بعد از یک مدت طولانی دوری از سالن های نمایش، دیشب به تماشای خاموشی دریا نشستم.
بعد از مدتی نمایش ندیدن، اولین نمایشی که میبینیم خیلی مهمه.خاموشی دریا من رو هم سیراب کرد هم تشنه ی دوباره دنبال کردن نمایش ها.
کارگردانی به نظرم خیلی دقیق و پر جزییات بود. میزانسن ها ساده اما گیرا بودن.
موسیقی به جا و فوق العاده کار شده بود. و از نظر بازی ها دو تا موضوع جالب بود
از یک نظر بار نمایش روی دوش شهرام حقیقت دوست بود که البته سربلند ازش بیرون اومد و همه رو افسون کرد.
اما از نظری دیگر، دو بازیکر دیگه با میمیک های صورت و اکت های ریز و دقیق بار زیادی از نمایش و به دوش میکشیدند.
و از بازی شهرام حقیقت دوست بگم که در یک کلام بی نظیر. تو قسمتی که با یک نفس و صدای بلند دیالوگ ها رو یکی پس از دیگری میگه مو به تن من سیخ شد.
خلاصه که از این نمایش لذت وافری بردم و هرگز اون رو ... دیدن ادامه » فراموش نخواهم کرد. مخصوصا پایان خارق العاده اش رو.
اخ که چقدر کیف کردم امشب از تماشای این اثر خارق العاده. چه انرژی فراوانی از بازیگرهای پر تلاش جذب کردم. نمایش در اوج هماهنگی پیش رفت. موسیقی متن بی نظیر بود. میزانسن ها کاملا بدون نقص. روایتی پیچیده که ذهن بیننده را به تلاش وا میداشت. این نمایش تا مدت ها در ذهن من باقی خواهد ماند. بازگشت به خانه پس از اتمام، تمام نخواهد شد. ای کاش تمام نمیشد و قادر به پیشنهاد اون به دوستانم بودم
من از این نمایش لذت وافر بردم. کیف کردم. همون چند دقیقه مونولوگ به تنهایی ما رو بس بود. اما تنها نکته ی مثبت این اجرا مونولوگ اواخر کار نبود. بلکه کل داستان عالی بود. بازی ها همچنین عالی. ایده ی استفاده از فضای خارجی سالن عالی بود و واسه من جدید بود. استفاده از زمان واقعی در نمایش هم به هیجان من افزوده بود و هر احظه منتظر اتفاقی بودم. دیدن نمایش مونولیزر برای من تجربه ی نابی بود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من که امشب لذت بردم. البته به هیچ عنوان از بازی شقایق دهقان خوشم نیامد. انگار که ایشان هنوز در نقش خانم شیرزاد اسیر هستند. طبق معمول کاظم سیاحی ما را حیرت زده کرد و با بازی خیلی خوبش طعم یک نمایش خوب را به ما چشاند. متن نمایشنامه عالی بود. کارگردانی خیلی خوب بود. نمایشنامه حاوی نکات و مضامین ریزی بود که با درک اونها لذت نمایش صد چندان میشد. امیدوارم همه ی تماشاگرها به درک کاملی از این مضامین برسند. از این نمایش بسیار لذت بردیم و بسیار آموختیم.
اشکان جان درباره‌ی گیر کردن خانم دهقان در نقش خانم شیرزاد به نظرم فقط یک بار در طول نمایش اونم به شکل ناخواسته اتفاق افتاد چون شاهد بودم سریع جمع و جورش کردن!
۲۹ آبان ۱۳۹۵
حیف پس سعادت دیدنتون رو نداشتم. همانجور که گفتم از نمایش بسیار لذت بردم و خوشحالم که شما دوست خوبم هم لذت بردید. از این نمایش بسیار آموختم و این خیلی مهمه. تنها چیزی که به دلم ننشست بازی شقایق دهقان بود. که خوشحالم فقط در نظر من بازی ایشان ضعیف آمده و بقیه ... دیدن ادامه » لذت بردن. این واسه من خوشحال کننده هست. مخصوصا که نظر شما برای من سندی محکم هست. این روزها چند تا نمایش در حال اجراست که دوست دارم ببینم. هاروی در صدر لیستم بود. موفق باشی
۲۹ آبان ۱۳۹۵
مرسى دوستان از این که تشریف آوردین
۲۹ آبان ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخه الان من چی بگم؟ به دو دلیل بلیط این نمایش را تهیه کردم. اول اینکه بعد از خواندن کتاب ماجرای عجیب سگی در شب، خیلی دوست داشتم یک روزی نمایشش را ببینم. دلیل دوم هم این بود که دوست داشتم از چند تا دانشجو که تلاش کردند حمایت کنم. از همان پنج دقیقه ی اول شگفت زده شدم. بعد از یک ربع اولین حرفی که به ذهنم رسید این بود: اینا چرااا انقدر خوبن؟ از همان اول همه چیز سر جاش بود و عالی بود و هر چی جلوتر رفت بهتر هم شد. چند تا جوان با یک کارگردان خیلی جوان چنان نمایشی برای ما اجرا کردند که این روزها از بزرگ ها هم به سختی انتظار داریم. موسیقی کاملا برازنده و بجا و همگام و زیبا و البته تاثیرگذار بود. نورپردازی در عین سادگی کاملا حرفه ای بود. بازی ها بهترینه بهترین ها بود. نقش اصلی نمایش (بهراد محمدی) به زیبایی هر چه تمام تر نقش اوتیسمی رو اجرا کرد و بازیش کاملا نزدیک ... دیدن ادامه » بود به شخصیت واقعی کتاب. داستان کتاب به زیبایی تبدیل به نمایشنامه شده بود. حتی جزئیات کوچک کتاب در نمایش گنجانده شده بود. قسمت های درام کاملا تاثیر گذار اجرا شد. خلاصه که تو این شلوغی نمایش ها و اومدن نام های بزرگ و نمایش های ضعیف، چند تا جوان اثری فاخر به ارمغان اوردند. من هیچیک از اعضای گروه اجرایی رو حتی اسمشون هم نشنیده یودم. اما الان همه ی انها رو دوست دارم. به همه پیشنهاد میدم حتما حتما این نمایش را ببینند. کسانی که کتاب را خوانده باشند، لذت صدچندان می برند.
تیاتر باران، علیرضا، محسن وارثی و جن پینه دوز این را خواندند
حمیدرضا خسروی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
وای که نمیدونم چی بگم و از کجا بگم. یکی از بهترین نمایش های عمرم را دیدم. اول از نمایشنامه ی خانم ثمینی بگم که بی نظیر و ناب بود. کارگردانی اقای مرادی همین اندازه فوق العاده. بازی ها دل من رو برده بود. بازی بانو پانته آ بهرام و حمیدرضا آذرنگ در بالاترین سطح ممکن بود. البته به شخصه هرجا اسم حمیدرضا آذرنگ رو ببینم حضور به عمل میارم. میزان سن از همان ابتدا تو جان من اثر کرد و من رو با داستان همراه کرد. تک نوازی زنده هر لحظه ی داستان رو زیبا تر میکرد. نورپردازی واقعا عالی بود. خلاصه که هرچقدر از خوبی این اثر بزرگ بگم کم گفتم. واقعا از همه ی گروه اجرایی بابت این تجربه ی خارق العاده سپاسگزارم. دیدن این نمایش را به شدت پیشنهاد میکنم
وحید عمرانی، امیر همتی و محمد لهاک این را خواندند
آوا فیاض، پرندیس و مهرناز این را دوست دارند
سپاس از حضورتون
۱۷ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش کمدی خیلی زیبا. همراه با بازی حرفه ای بازیگران. میزانسن عالی. موسیقی تو درک حال و هوای دهه ی نود امریکا کاملا یاور ما بود. خسته نباشید به همه ی اعضای گروه.
ممنون از دوست خوبم ، بسیار سپاس برای اشتراک نظر و محبت شما
۱۳ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید