آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال امیرحسین باباخانی | دیوار
S3 : 16:16:31 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام خدمت همگی


پیش از هر قضاوتی نظر شما رو به خواندن متن زیر از صفحه نویسنده اینکار جلب میکنم:

یک بار برای همیشه باید نکاتی را درباره مولن روژ بگویم.بیش از هشت سال پیش بر اساس شناختی که از قابلیت های احمدمهرانفر و محسن تنابنده داشتم نمایشنامه ای نوشتم که قرار شد کار کنیم که نشد.حسین پارسایی متن را خواند و خواست کارش کند، آن موقع پارسایی الیور تویست و بینوایان را کار نکرده بود مهرانفر و تنابنده پایتخت سه و چهار و پنج و کلی کار دیگر را نکرده بودند. من نمایشنامه را برای این دو نفر نوشته بودم و هشت سال دیگر هم اگر لازم بود صبر می کردم تا اینها وقت پیدا کنند برای کار. حالا تا چند روز دیگر نمایش اجرا می شود کسی چیزی از آن ندیده اما روی ندیده اش خیلی چیزها می نویسند.برای دشمنی با دیگران نمایشنامه ای که هشت سال برایش صبوری کرده ام را تکه تکه می کنند،انگ می زنند،جو می سازند.با متریالی که تخیل شده و نوشته اند می توان یک نمایشنامه جدید نوشت.
کارگردان مولن روژ مدیر کل نمایش خانگی نیست، مکان مولن روژ کافه ... دیدن ادامه ›› نیست، پیشکار و حاج آقا ندارد. روایت سپهبد شاهنشاهی هم نیست. دو شخصیت اصلی هم چیزی برای کسی نمی آورند. لاکچری و جنجالی هم که تیتر های زرد است. همانقدر که ملتهب بودن موضوع نمایشی که هنوز دیده نشده زرد است.
#آرش_عباسی

شخصا خیلی مواقع از قیمت های بالای بلیط ها به این نتیجه میرسم که به تماشای کاری نروم و گاها احساسات مشترکی با بعضی از دوستان درباره تیاتر های سلبریتی محور یا تجاری یا... دارم. اما بزرگوران لطفا با دیدن اسم هر بازیگر حرفه ای یا به اصطلاح سلبریتی تیاتری سلاح های تخریب و اعتراض را سر نگیرید و لطفا اندکی زمان و تحقیق برای قضاوت های تند خود صرف بفرمایید. شخصا آرش عباسی عزیز را میشناسم و میدونم که چقدر با بعضی جملات و القاب استفاده شده در انتقادات اخیر ناسازگار هستش. میدونم که از هنرش صرف تجارت استفاده نمیکنه و دنبال سو، استفاده های مالی و سود های عجیب و غریب نیست. به راحتی میتونید به کارهای قبلیش و سابقه درخشانش مراجعه کنید. ضمنا گفتم شاید بد نباشه بدونید سابقه دوستی ایشون و احمدخان مهرانفر برمیگرده به سال های دور وقتی هنوووز پایتخت یا چه و چه وجود خارجی نداشتند. ضمنا به نظرم سابقه آقای کارگردان و اینکه قیمت یک کار تابع چه عواملی هست و اینکه اصلا آیا دفاعیات بنده از شخص نویسنده وارد هست یا نه بحث های جدایی هست.

موفق باشیدپی نوشت : امیدوارم با بررسی پروفایل اینجانب و تاریخ عضویت متهم به اکانت فیک بودن یا فرستاده عوامل اجرایی نشوم
جناب باباخانی درود بر شما
شما میفرمایید رو ندیده ها کسی نظر ننویسه، با احترام به نظرم این نقد اول از همه برمیگرده به خودتون، اصن یه بیننده وقتی کار نه تیزر ی داره نه خلاصه داستانی رو چه حسابی جز داستان سلبریتی محوری باید به شوق بیاد و بلیط این نمایش رو تهیه کنه ؟چرا گروهای نمایشی از بیننده ها فقط همین انتظار رو دارن و به کیفیت کار خودشون اصلن کاری ندارن؟
بعد شما به مقوله قیمت نجومی اشاره کردید ولی بازش نکردید، آیا کار دکور وحشتناک و قابل ذکری داره یا بازیگر انبوه داره (قضاوت نباشه، فقط حدسه) شایدم دو بازیگرش دستمزدهای فوق امروزی طلب کردن بجای اینکه خود هشت سال قبل خودشون رو در نظر بگیرن؟!
اینا ابهاماتی یه که من بیننده دارم تا بلیط یه کار صرفن با دو بازیگر معروف رو با قیمت کلان در شهر کتاب تهیه کنم
پاینده باشید..
۰۳ تیر ۱۳۹۸
امیر حسین جان خوشحال شدم دیشب دیدمت و امیدوارم بازم تو نمایشهای بعدی در کنارت باشیم
۱۴ تیر ۱۳۹۸
گروه نمایشی محترم
به شرطی که بخواید، همه‌شون هست مصاحبه‌ها..اما تا زمانی که نخواید ببینید خب مشخصا پیدا هم نمی‌کنید
من عذرخواهی می‌کنم که از خودم الکی واسه ایشون مصاحبه تولید کردم!!
۱۵ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در اجرای مولوی مباحثه ای در برگه این نمایش پیرامون تخفیف دانشجویی شکل گرفت و عوامل اجرایی فرمودند که به علت قوانین و سنگ انداری های مسولین سالن مولوی امکان فروش اینترنتی بلیط دانشجویی را ندارند و تنها از طریق خرید حضوری گیشه امکان پذیر است. هرچند میدانم که نحوه قرار داد و حساب کتاب با مولوی و شهرزاد متفاوت است اما ای کاش همانظور که پیشتر امکان بلیط اینترنتی دانشجویی از شهرزاد فراهم بوده، در این دوره جدید اجراها، بلیط دانشجویی به کلی حذف نمی شد!
عاطفه گندم آبادی و پیمان آقایی این را خواندند
امیرمسعود فدائی و mohsen sadeghi این را دوست دارند
سلام. چشم. موضوع را با سالن مطرح میکنم و نتیجه را اطلاع میدهم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
جناب آقای باباخانی
با سلام.
امکان خرید بلیت دانشجویی با تخفیف برای روزهای شنبه تا چهارشنبه از سایت تیوال فراهم شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
سپاس بابت پیگیری انجام شده
هرچند که مشخصا برای بنده با توجه به درصد درنظر گرفته شده و وفاداری که از پیش شامل می شدم، تاثیری نخواهد داشت. اما باشد که دوستان و دانشجویان عزیز استفاده نمایند و از کار لذت ببرند.
دیدن اسم دوستانی که روزی هم کلاسی محسوب می شدند در زمره عوامل این نمایش، به خودی خود حس دلنشینی هست و صدالبته مشوق برای دیدن کار.
موفق باشید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در برگه نمایش نوشته شده دوره اجرا تا 30 ام هستش اما با اوجه به آف بودن شنبه ها و اینکه تا جمعه باز شده توی سایت آیا آخرین اجرای این نمایش جمعه 29 دی هستش؟
گروه همیاری (support)
درود بر شما، پیرو اعلام نهایی، تاریخ پایان نمایش «آن سوی آینه»، ۱۵ بهمن ماه می باشد.
۲۴ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گروه محترم اجرایی
ای کاش حال که با تخفیف محدود دانشجویی قصد توجیه و لاپوشانی افزایش قیمت 150 درصدی در عرض سه سال را داشتید، با مخاطبین صادق می بودید!
در اجرای مولوی تنها ۱۳ بلیط از تخفیف دانشجویی بهره برده اند اما همانطور که دوستان پیشتر اشاره کردند، هنگام وارد شدن به درگاه های پرداخت پیغام اتمام ظرفیت کد برای روز بخصوص داده می شود.
در صورتی که مثلا در اجرای سعدی نیز که ظرفیت دانشجویی به اتمام رسیده برای ۳۰ بلیط کد استفاده شده است.
پی نوشت : اجرای مولوی پرطرفدارترین اپراها می باشد که بدون تخفیف دانشجویی هم آنقدر طرفدار و خواهان دارد که سولد اوت بشه.پس لطفا منت ۱۰ بلیط تخفیف دار را از سر دانشجویان بردارید !
بر خلاف فرمایش شما بنظر من با توجه به هزینه ها و زحمات بسیاری که برای این اثر و آثار مشابه انجام گرفته قیمت بسیار معمولی است و گروه بهیچ عنوان نگاه ابزاری و کالایی به مخاطب نداشته , برخلاف برخی کارها با قیمتهای گزاف که هدف صرفا پرکردن جیب و خالی از هرگونه محتواست, لطفانگاه دقیقتری به قیمتها و اجراها بیندازید .
پ ن " فکر نمیکنم هیچ کدام از ما از قیمت های فعلی راضی باشیم , ولی این موضوع شامل این اثر نمیشود
با احترام
۱۸ آذر ۱۳۹۶
همین که جناب حسینی نماینده گروه صرفا به خواندن این متن بسنده کردند و با پیگیری انجام شده تعداد بلیط دانشجویی برای اجراهای مولوی اصلاح گردید جای تشکر دارد
یعنی حداقل برای شش اجرای اول که ظاهرا ۶۰ بلیط از کد دانشجویی بهره بردند
اما متاسفانه ما که اعتراض کردیم به علت اصلاح ناگهانی موفق به تهیه بلیط مورد نظر نشدیم
البته که خب دوستان هم به شیوه بلیط فروشی اعتراض کردند امیدوارم در سانس های بعدی ناهماهنگی و بی نظمی اعمال ... دیدن ادامه ›› کد رفع شود

جناب حامی
مقایسه بنده منحصرا به اجراهای این گروه بر میگشت و شخصا فکر میکنم اگر عده ای کار غلطی انجام میدهند نمیتوان به عنوان معیار قیمتی برای کارهای دیگر قرار گیرند
ضمنا گله بنده بیشتر به سیستم بلیط دانشجویی بر میگشت
۲۱ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تخفیف ویژه برای تماشاگران عزیز
با توجه به همکاری و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و ایجاد تسهیلات لازم، تخفیف ویژه ای برای اقشار مختلف تا 14آذر ماه فراهم شده است.
شایان ذکر است ما به التفاوت قیمت بلیت به افرادی که در 5 روز نخست بلیت بیش از 95.000 تومان پرداخت کرده اند، عودت داده خواهد شد.

اقشار مختلفی که مثلا خودتون دارید بهشون لطف میکنید؟حالا فکر کنید چرا تا ۱۴ آذر؟ یعنی یه سبلریتی به تنهایی قراره تعیین کننده قیمت نمایش در شب های مختلف باشه؟!

توجه: سعید چنگیزیان و نوید محمدزاده به صورت مشترک نقش بیل سایکس را بازى مى کنند که به دلیل حضور نوید محمدزاده نامزد بازیگرى مرد فیلم "بدون تاریخ بدون امضا "در جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک، ایشان از تاریخ 15 آذر به روی صحنه خواهند رفت.
یه خسته نباشید جانانه به دست اندرکاران
نمایش نسبتا طولانی بود اما انرژی بازیگران به قدری بالا بود که نمایش از ریتم نمی افتاد
تسلط بازیگران و هماهنگی کامل گروه از همه لحاظ کاملا مشهود بود و یک کار حرفه ای رو شاهد بودیم
شخصا خوشحالم که خانم ماهیان از فضای تک گویی و مونولوگ های طولانی در سه کار قبلیشون (هم هوایی - سه جلسه تراپی - از زیرزمین تا پشت بام) فاصله گرفتند و کاری ازشون دیدیم که کارگردانی شون رو در اکت و ری اکت بازیگران نظاره گر بودیم...

به نظرم سالن نیمه خالی که این نمایش هرشب باهاش مواجه هست به علت اسم نمایش هستش و برای هر قشری حتی قشر مذهبی ممکنه دافعه داشته باشه...در واقع اگر کسی از نمایشنامه آقای نادری پیش زمینه ذهنی نداشته باشه به هیچ وجه فکر نمیکنه که نمایش اصولا تم مذهبی نداره و متاسفانه در تیزر هایی که ازین کار هم دیدم هیچ بخشی که نشانه فضای واقعی نمایش باشه وجود نداشت...(کار به جایی رسیده که خانم مسلمی وقتی پستی از این نمایش در اینستاگرامشون گذاشتند نوشتند که این نمایش به مدافعان حرم ربطی نداره و صرفا یک نمایش اجتماعی است!!!) حتی شخصا شاهد بودم که فردی مذهبی نمایش رو نپسندیند و علت شون هم این بود که این نمایش به نوعی افراد چادری و حتی زیارت حرم امام رضا رو به استهزاء ... دیدن ادامه ›› گرفته و درواقع به شدت از نوع نگاهی که به مشکلات اجتماعی زنان همراه با آمیختن مسائل دینی انجام شده بود شاکی بودند!
البته که قیمت بالای بلیط و بدعتی که سالن شهرزداد در قیمت گذاری کارها داره میذاره هم در عدم استقبال ازین کار بی تاثیر نیست.
امیرمسعود فدائی این را خواند
مریم زارعی، مهدی حسین مردی و daryakhazar این را دوست دارند
بیشتر موضوع قیمت هست. من سالها پیش این نمایش رو دیدم و همیشه فکر میکردم اگر روزی دوباره اجرا بشه قطعا برای تماشا خواهم رفت، ولی با این قیمت گذاری منصرف شدم
۱۰ آبان ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اونقدری که شوق دیدن این اجرا رو داشتم جذب کار نشدم و به نظرم کار خیلی معمولی تر از نتظاری بود که داشتم
البته که از بازی های خوب بخصوص نوید محمدزاده نمیشه گذشت
اما یه نکته ای که میخوام اضافه کنم بنده با وجود اینکه ردیف های جلو بودم اما نمیدونم آیا برای بقیه دوستان هم بسیاری از دیالوگ ها نا مفهوم بود؟
یعنی بیشترین چیزی که در این کار اذیتم میکرد دیالوگ گفتن های فوق سریع نوید محمدزاده عزیز و بعضی دیگر از بازیگران در بخصوص بخش های ابتدایی بود که باعث می شد متوجه تعداد زیادی از کلمات نشیم!
یه مساله دیگه هم که بعضی از دوستان اشاره کردند به نظرم بعضی قسمت هایی که سعی شده بود کمی کمدی بشه یه مقدار ساده بود و شوخی ها تا حدی لوس دراومده بود
در آخر همانند بسیاری از اجراهایی که تا حالا دیدم صدای قهقهه های روی اعصاب مهمانان ردیف اول طبق معمول آزار دهنده بود و نمیدونم چه حکمتیه ساده ترین و حتی درام ترین بخش ها برای آشنایان عوامل کار و خود هنرمندان مهمان اینقدر کمدی محسوب میشه که باید صدای خنده شون به تنهایی در سالن طنین اندار بشه!
یاسمن پورمهران، رضا و یاسمن این را دوست دارند
عالی گفتین.
۲۲ مهر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بدون اغراق یکی از بهترین کارهایی که توی چندسال اخیر دیدم زبان تمشک های وحشی هستش
البته از عوامل حرفه ای چون بانو ثمینی و الهام کردا و صابر جان ابر انتظار دیگه ای هم نمیرفت.
برای من احساسی که بازی های خانم کردا داره بسیار دلنشین و طبیعیه و برخلاف نظر بعضی دوستان بنده نه تنها هیچ تصنعی در بازی های ایشون حس نمیکنم بلکه کمتر بازیگر خانمی رو میتونم اینقدر خوب در نقش های ایشون تصور کنم!
علی شادمان هم به نظرم داره پله پله پیشرفت میکنه و توی رده سنی خودش قد علم میکنه.
با خانم مسعودی آشنایی نداشتم اما لذت وافری که از کارگردانی این کار بردم باعث شد که منتظر کارهای جدید ایشون هم باشم.
به نظرم متن نیز چند وجهی و بسیار قوی بود و همه چیزش به اندازه بود...یعنی از بخش های درام گرفته تا بعد اجتماعی فرهنگی کار و گریز های سیاسی ..و حتی این نمایش یه حالت mysterious برای من داشت ولی نمیدونم اصطلاح تخصصی این کلمه توی تیاتر چیه :)
چندین نفر از دوستان و آشنایان رو برای دیدن این کار فوق العاده تشویق کردم و خوشبختانه با هر سلیقه ای تقریبا همگی راضی بودند و به نظرم حیفه خودتون رو از دیدن این کار کم نظیر محروم کنید.
پرند محمدی این را خواند
مریم زارعی و adelayd این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر عجیییب!
امروز صبح با تیوال تماس گرفتم
گفتم چطور توی مشخصات نمایش نوشته شده تا 31 مرداد، لینک خرید بلیط هم آبی هست اما سانس رزرو تعریف نشده!!
گفتند تا چند دقیق دیگه توی سایت باز میشه
بعد دیدم یکشنبه و دو شنبه رو باز کردند
مجددا زنگ زدم گفتم وقتی ننوشتید اجرای پایانی و با توجه به شهادت آیا قراره تمدید بشه؟
گفتند بله اطلاع رسانی میشه
رفتیم با دوستان تعداد دقیق رو مشخص کنیم بعد بیایم خرید رو انجام بدیم
اومدم دیدم لینک خرید به کلی برداشته شده
حالا میبینم تیوال بهم اس ام اس زده که نمایش مهاجران روبه پایان در دوشنبه 30 مرداد
باز اومدم اینجا میبینم خبری نیست
!!!
مهرداد خامنه ای این را خواند
سلام جناب بابا خانى
من از شما بابت مشکلى که برایتان پیش آمده و وقتى که بیهوده از شما گرفته شده عذرخواهى مى کنم. همانطور که دیروز هم خدمت دوستان عرض کردم ما تغییر تاریخ اجرا را که روز پایانى آن جمعه ٢٧ مرداد بود به اطلاع همکاران تیوال رساندیم و همکارمان در همیارى از عدم رسیدگى جداگانه پوزش خواستند. به هر صورت این تجربه اى بود که از این پس تنها به واکنش سایت تیوال تکیه نکنیم و کاربران را از طریق پست هاى لازم در جریان بگذاریم.
باز هم از طرف خودم و گروه اگزیت از شما عذرخواهى مى کنم.


پى نوشت:
در تاریخ دوشنبه ٢٣ مرداد ساعت ٧ صبح براى تیوال ارسال شد:
با سلام
خواهشمند است امکان خرید بلیت نمایش مهاجران در تیوال ... دیدن ادامه ›› تا روز جمعه ٢٧ مرداد (با اشاره به روزهاى پایانى) فعال شود. لازم به ذکر است که جمعه ٢٧ مرداد آخرین اجراى نمایش خواهد بود.

با تشکر
شیرین میرزانژاد
دستیار کارگردان گروه تئاتر اگزیت
https://www.dropbox.com/s/jezb6rhc36j7ena/File%20Aug%2020%2C%209%2008%2049%20AM.png?dl=0

پس از این ایمیل همان روز در ساعت ١٠ صبح تماس تلفنى گرفته شد و برروى این مسئله تاکید گردید.

در خاتمه، جناب بابا خانى عزیز باور بفرمایید یکى از دغدغه هاى ما جدا از مشکلات کار اجرایى زمانى ست که باید براى کوچک ترین درخواست از عکس بنر بالاى صفحه گرفته تا تبلیغات تیوال، خبرهایى که ارسال مى شود و درج نمى گردد، تیزر نمایش که ارسال مى شود و به جاى آن پوستر نمایش تبلیغ مى شود و ..... از صبح کله سحر با نامه نگارى ها و تماس هاى مکرر با سایت تیوال داشته باشیم و با وجود کلیه تلاش ها نهایتا کار به اینجا کشیده مى شود .

سر کاربران تیوال به سلامت. دوستشان داریم و همین براى ما بس.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
سلام و درود
واقعا مایه بسی خوشحالیه که کارگردان این نمایش اینقدر به فکر تعامل با تماشاچیان هستند...
ممنون از وقتی که برای پاسخگویی گذاشتید و ایشالا در اجراهای بعدی همراهتان خواهیم بود
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
خواهش مى کنم.
شما لطف دارید. وظیفه من است.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
دوستان همیاری و مسؤلین پردیس تئاتر شهرزاد لطفا یک توضیحی پیرامون زمان بندی سالن سه بفرمایید! خیلی عجیبه که تا یک روز قبل از شروع بلیط فروشی به چشم هیچ از دست اندرکاران نیومده و نکنه خدای ناکرده وقت و برنامه ریزی زمانی تماشاچیان کم اهمیت شمرده شده باشه!

آناکارنینا - سالن سه شهرزاد - ساعت 19 - مدت یک ساعت و ده دقیقه
هدیه مرموز - سالن سه شهرزاد - ساعت 20 - مدت ... دیدن ادامه ›› سی دقیقه


البته که تا حالا قسمت نشده کاری رو در سالن های شهرزاد ببینم اما یحتمل مطابق بقیه سالن ها هیچ کاری هم دقیقا سر زمان اعلام شده شروع نمیشه و مخاطبینی که معمولا تهدید به عدم ورود پس از شروع کار می شوند با تاخیر از طرف دست اندرکاران مواجه می شوند!
بدترین و بی نظم ترین سالن همین سالن شهرزاده اگر مدیریتی داره که فک نمیکنم از همین جا خدا قوت میگم .حتا ی نفر نیست برای نشستن راهنمایی کنه .
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
تو سالن های شهرزاد اگر شما یک ساعت هم دیرتر برسید به راحتی می تونید وارد سالن بشید!!!
انواع و اقسام خوراکی ها رو می تونید به سالن ببرید!
تمام مدت با گوشی تون فیلم و عکس بگیرید!
عکاس سالن هم تمام مدت با فلش از کار عکس می گیره!

بی نظم - بی نظم - بی نظم
۱۲ مرداد ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در اینستاگرام آقای عباسی دیدم که ظاهرا به زودی اجرای مجددی از این کار در پیش است :)
شخصا با توجه به اینکه از کار نویسنده مرده است بسی لذت بردم خیلی دوست داشتم این کار رو هم ببینم اما به دلیل اینکه بازه زمانی اجرا ها شدیدا درگیر بودم فرصت نشد.
منتظر اطلاع رسانی گروه موج در مورد محل و زمان اجراهای جدید هستم.
مریم رودبارانی و گروه نمایش موج این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هفته پیش در انتقاد به پشت پرده ی بلیط فروشی این تیاتر یک لینک مصاحبه گذاشتم و چند خط اظهار نظر کردم در مورد وضعیت بلیط فروشی تیاتر اعتراف...
بعد از کلی تغییر و انتظار بالاخره دوستان همیاری اجازه انتشارش رو دادند که البته اینجور که از زیرش بر میاد یا مورد توجه دوستان قرار نگرفته یا نظری در موردش نداشتند...
این روزها یک پیغام تلگرامی دیدم که یک عکس از آگهی دیوار مربوط به این تیاتر داشت و شخصا برای بررسی واقعیت سری به دیوار زدم...

بد نیست وقت کردید یه سر به بخش بلیط های اپلیکیشن دیوار بزنید...از هر 20 تا 19 تاش فروش بلیط اعتراف هستش و خودتون قضاوت کنید!
آیا گذاشتن آگهی فروش بلیط از قیمت 400 500 تومن تا یک میلیون 500 هزار تومن کاسبی محسوب نمیشه؟...واقعا قابل توصیف نیست که از این فضایی که به اسم تیاتر و با برچسب اسم سالن اصلی تیاتر شهر ایجاد شده چه حسی دارم!
به نظرتون اون هایی که به اسم شهاب حسینی و استاد نصیریان و سالن تیاتر شهر دارن با تیاتر آشنا میشن و شاید دریچه آشنایی شون همین دلالی ها باشه چه حسی به تیاتر پیدا می کنند...؟
به راستی کجای کار می لنگه که همچین فضایی ایجاد میشه؟ و قظعا بدونید که این فضا خریدار دار که روز به روز گسترش پیدا میکنه!
سلام
لطفا همانند قبل برای روزهای پایانی نیز اجرای سانس 17 درنظر بگیرید.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدحسین توتونچیان از استقبال کم‌نظیر مردم در پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی خبر داد.
مدیر سایت فروش نمایش «اعتراف» با اشاره نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» همایون غنی‌زاده به عنوان یکی از نمایشهای پرفروش سال گذشته بیان کرد: برای نمایش «می‌سی‌سی پی…» آمار فروش خیلی خوبی داشتیم هرچند قیمت بلیت‌ آن بالاتر بود، اما رقمی که در پیش فروش بلیت‌های نمایش «اعتراف» در حوزه تئاتر رد و بدل شده است با نمایش «می‌سی‌سی‌پی » می‌تواند برابری کند.
او با بیان اینکه «فکر می‌کنم چنین استقبالی از خرید بلیت‌های یک نمایش تا به حال نشده بود»، ادامه داد: در حال حاضر (ظهر ۲۱تیرماه) پیش‌فروش بلیت‌های «اعتراف» تا ۱۶ مردادماه تکمیل شده است و اگر نمایش در سالنی اجرا می‌شد که امکان تعیین قیمت بلیت در اختیار تهیه‌کننده بود، رقم فروش بالایی به دست می‌آمد.
توتونچیان افزود: در نمایشی مثل «می‌سی‌سی‌پی…» به دلیل اینکه در تالار وحدت اجرا می‌شد و قوانین اداره کل هنرهای نمایش برای تعیین بلیت شامل حالش نبود، تهیه‌کننده اجازه داشت قیمتی را که براساس منافع کار وجود دارد روی بلیت‌ها بگذارد، اما متأسفانه در نمایش «اعتراف» اجازه داده نشد تا بلیت‌ها به قیمت واقعی به فروش برسند که اگر اینطور می‌شد بین ۹۰ تا ۱۰۰ هزارتومان باید بلیت‌ها را قیمت‌گذاری می‌کردیم و در آن صورت باز هم اطمینان دارم استقبال زیادی صورت می‌گرفت.
مدیر سایت ایران کنسرت و ایران نمایش خاطر نشان کرد: این میزان استقبال به دلیل حضور استاد علی نصیریان و نیز بازیگری است که در عرصه بین‌المللی موفقیت داشته و احترام را برای ما کسب کرده است به همین دلیل غیر از حمایت مردم، نمی‌شد چیز دیگری را انتظار داشت چون مردم برای هنر ارزش قائل هستند و وقتی یک هنرمند خوب و محبوب کاری ... دیدن ادامه ›› را عرضه می‌کند با استقبال مخاطبان روبرو می‌شود.
وی همچنین اظهار کرد:‌ در میزان استقبال مردم عوامل مختلفی تأثیرگذار است، اما از آنجا که نمایش «اعتراف» تبلیغات محیطی و بیلبورد شهری ندارد بیشتر به واسطه تبلیغی که خود تماشاگران انجام می‌دهند و سینه به سینه منتقل می‌شود کار مورد استقبال قرار گرفته است.
به گفته توتونچیان پیش فروش بلیت‌های «اعتراف» برای شروع اجرا از ۳۱ خردادماه آغاز شده بود و فعلا تا ۱۶ مردادماه بلیت‌ها تمام شده است. همچنین سه روز ۱۷ تا ۱۹ مردادماه هم تمدید شده است که احتمالا تا چند ساعت دیگر پُر (sold out) می‌شود.
البته این بلیت‌ها جدا از چیزی است که در گیشه تئاترشهر و به صورت صندلی اضافه (کوسن) در صورت تقاضا با قیمتی کمتر فروخته می‌شود. بر این اساس با درنظر گرفتن تعداد صندلی‌های سالن اصلی تئاترشهر و قیمت بلیت‌های نمایش که ۴۰، ۵۰ و ۶۰ هزار تومان است می‌توان به رقم حدودی هر شب ۳۲ میلیون تومان رسید که در مجموع حدود ۴۰ شب اجرا به فروش بیش از یک میلیارد تومان می‌رسد.
نمایش «اعتراف» دومین تجربه‌ کارگردانی شهاب حسینی در تئاتر است و او علاوه بر کارگردانی، در کنار علی نصیریان بازی در نقش اصلی را نیز بر عهده دارد.
صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین‌بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو، دیگر بازیگران نمایش «اعتراف» بر اساس متنی از برد میرمن هستند.

منبع : بانی فیلم و ایسنا
http://www.isna.ir/news/96042312802/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C

به مرحله ای رسیدیم که آقایان احساس می کنند حق شون ضایع هم شده و به قوانین ظاهری و فرمالیته ی قیمت گذاری دستگاه های ذی صلاح هم معترض هستند!!!!
در عجبم از این مصاحبه و چندین بار متن خودم رو ویرایش کردم تا تندی لحنم رو کاهش بدم و دوستان تیوالی اجازه انتشار این کامنت رو بدهند!

بازم خداروشکر کار توی سالن دولتی اجرا میره وگرنه الان باید sold out شدن تیاتری که از کنسرت گرون تره رو شاهد می بودیم و همه مون میدونیم که بخش اعظمی از این استقبال به علت شوق دیدن شهاب حسینی و استاد نصیریان هستش تا تعریفی که از کیفیت تیاتر شنیده شده باشه. خیلی خیلی دوست دارم پاسخ مسولین مرتبط رو نسبت به حقی که هر شب از تماشاگران به خاطر نرسیدن صدای اجرا ضایع میشه رو بدونم! واقعا چرا باید عده ای برای تیاتر هزینه و زمان صرف کنند و حداقل های لازم رو هم نتونند استفاده کنند؟ از شب اول دوستان به کیفیت پایین صدا معترض بودند تا الان و ظاهرا هنوز این مشکل برطرف نشده و کسی هم پاسخگوی این حق ضایع شده نیست!
حدیثم این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک نمونه "کمدی موزیکال" ایرانی!

معمولا کارهای سامان مقدم رو خیلی می پسندم. حتی شاید از نهنگ عنبر یک که اون همه تعریف و تمجید در مورد کمدی خوب ازش شد اونقدر لذت نبرده بودم اما کیفی که تقریبا دو ماه هر شب با سریال دوست داشتنی دیوار به دیوار کردم باعث شد خودم رو مجاب کنم که به دیدن اثر جدید سامان جان مقدم برم.مدت ها بود که هیچ سریال تلویزیونی ایرانی نتونسته بود کاری کنه که هرشب برای ساعت شروعش خودم رو تنظیم کنم که به موقع به اولش برسم...
قبل از دیدن این فیلم کامنت های بسیار منفی شنیده بودم و خودم رو آماده کرده بودم برای یک هجو به تمام معنا...
این فیلم در وهله اول فیلنامه و داستان ضعیفی داره قبول که به نظرم یکی از دلایلش میتونه همون انرژی که سامان مقدم برای سریال دیوار به دیوار گذاشته بود باشه و باعث شده باشه این کار به کیفیت مورد نظر نرسیده باشه و یا یکی دیگر از دلایلش هم سانسور تخریب کننده ای هستش که خود کارگردان بهش اشاره کرده بود و درواقع از نتیجه فیلم بعد از دستکاری های تحمیلی خیلی راضی نبود...
اما باز هم شخصا این کار رو نسبت به خیلی از کمدی های سینمای این مدت اخیر می پسندم.اما شاید مساله ای که باعث شده بسیار از دوستان به این فیلم معترض بشن انتظار ... دیدن ادامه ›› غیر متعارفی که از این فیلم و کمدی اون داشتند باشه.به نظرم این فیلم سبک جدیدی از ژانر رو وارد سینمای کمدی ایران در این سال ها میکنه و اون هم "کمدی موزیکال" هستش. این سبک به خودی خود طرفداران بسیار زیادی توی سینمای دنیا بخصوص سینمای هالیوود و بالیوود داره و نمونه های موفقش هم بسیار زیاد هست.شاید این سبک فیلم برای گرفتن جایزه هنری ساخته نشده باشه اما از نظر مقبولیت تماشاگران و سرگرمی سینمایی بسیار پرطرفدار هستش و با اطمینان میتونم بگم که نهنگ عنبر سلکشن رویا با توجه به محدودیت های سینمای ایران در حرکات موسیقی و رقص گروهی میتونه یک نمونه شروع کننده ی خوب برای فیلم های کمدی موزیکال ایرانی باشه و اگر با این دید بخوایم بهش نگاه کنیم میتونیم تا حدودی دید مون رو نسبت به این فیلم بهتر بکنیم.
نوبادی و محمد لهاک این را خواندند
محمدرضا دانش و سین.شین این را دوست دارند
مگه دیوار به دیوار خوب بود؟ من که دو قسمتو دیدم افتضاح بود..بعدش بهتر شد؟
۰۴ تیر ۱۳۹۶
من همیشه احساس میکردم سامان مقدم ی جورایی تیم برتون رو الگو خپدش قرار داده تا دیدن نهنگ عنبر اون سکانسی که رویا لباس عروس تنشه و ارژنگ سوار بالن میشه دقیقا مثل ی صحنه تو بیگ فیش تیم برتون هست .این کار ضعفهای زیادی داره اما نقطه قوتش که خیلی هم مشهوده فیلم برداریه عالیه کاره واقعا دست مریزاد اقای کلایی فیلمبردا خوب و دوست داشتنی .
۰۵ تیر ۱۳۹۶
من خیلی نظرات مختلفی درباره نهنگ عنبر خوندم و هی تعجب میکنم که چنین فیلمی اصلن چرا باید این همه نظر درباره ش داده بشه
اما جالب ترینش که به ذهن منم رسید همین نظر خانوم رستمیه. آره به نظر منم آقای مقدم بسیار دوست داره تیم برتون رو الگو قرار بده ، مثل اونجایی که بالن بود، مثل ته فیلم که باز عین بیگ فیش همه شخصیتها توی یک مراسم حضور داشتن ...
اما به نظرم نه تنها فیلم ضعیفی بود ، بلکه حتا کمدی ضعیفی بود ، حتا فیلم گیشه ای ضعیفی بود ، حتا "چیز" ضعیفی بود!!!
۱۰ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حالا که کار سر زبون ها افتاده و زودی سالن پر میشه لطفا بازهم تمدید بفرمایید
سلام .
با احترام خدمت شما تماشاگر عزیز
به اطلاعتون میرسونم شما میتوانید یا تخفیف وفاداری که به این نمایش (مافیا) مربوط شده است از نمایش "صبحانه در غروب کاری از گلچهر دامغانی دیدن فرمایید . با تشکر

لینک خرید : https://goo.gl/HPggUg
۰۹ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یا توجه به تعاریف و بازخورد های مثبت در صورت امکان باز هم تمدید کنید
گروه نمایش موج و مریم خیابانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بالانویس ترجمه ی همزمان بسییییار بد و ناهماهنگ بود و تمام زحمات گروه رو از بین برده بود و متاسفانه اینجور مواقع هیچکس پاسخگوی حق ضایع شده از تماشاچیان نیست...
چندین نفر در آنتراکت بین کار هم این مساله رو معترض شدند ولی نتیجه ای نداشت و حیف وقت و هزینه ای که شد...
واقعا درک نمیکنم معیار های مسولین جشنواره رو...این کار به علت پر دیالوگ بودن و شولوغ بودن فضاش و اینکه بسیاری از دیالوگ ها همزمان بیان می شدند چون به زبان گرجی هم بود اصلا کار مناسبی برای مخاطبی که بخواد با ترجمه ببینه نبود و در اواخر کار جمعیت سالن نصف شده بود و واقعا تا حالا تالار وحدت رو به این کم فروغی ندیده بودم.
واقعا از بالانویس و زیرنویس های نمایشهای خارجی جشنواره انتظار بیش از این داشتید؟
۱۱ بهمن ۱۳۹۵
بله اتفاقا شخصا سال 92 کار آلمان (خانه برنارد آلبا) رو توی همین تالار وحدت دیدم که بسیار تجربه خوبی هم بود...
۱۱ بهمن ۱۳۹۵
احتمالا اون استثنا بوده و شما خوش شانس
۱۱ بهمن ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
با توجه به باز شدن خرید برای تا 30 دی ماه و اینکه در تاریخ اجرا نوشته تا 28 دی ماه میخواستم بپرسم که کار دقیقا تا کی تمدید شده؟
سلام
24 آبان ما این نمایش رو دیده بودم و یادمه که وقتی بلیط رو خریده بودم روزهای پایانی نمایش اعلام شده بود ولی حالا که نمایش تمدید شده و با خوندن نظر آقای طباطبایی ترجیح دادم نظری که از بعد نمایش توی ذهنم بود رو اینجاهم مطرح کنم:

در عین سادگی دکور و دیگر پارامتر ها کار بسیار دلنشینی بود و توانمندی آقای خطیبی و آقای مولایی بیش از پیش بهم اثبات شد...
اما مواردی بود که کار رو برام ارزشمندتر می کرد
تشکر از آقای کوشک جلالی عزیز
در این دورانی که بعضا قیمت و فروش تیاتر تبدیل شده به یک مسابقه و بدترین کارها با حداقل ارزش های هنری و تنها با استفاده از شخصیت های معروف سینمایی و یا تلویزیونی به دنبال جذب مخاطب هستند صرفا به دنبال ارایه یک محصول فرهنگی برای مخاطبین شون هستند...
در این دوران که کارهایی که میزانسن تک سویه دارند اما برای فروش بیشتر ... دیدن ادامه ›› از چیدمان دو سویه استفاده میکنند و اکثر زمان اجرا و در لحظات حساس و اکت های احساسی تماشگران از پشت و یا نیم رخ بازیگران رو میبینند....
در این دوران که کارهایی یک ساعته با افزایش قیمت بیش از 50 درصدی نسبت به کارهای مشابه در تابستان پارسال و در همان سالن به فروش می رسند،این کار تخفیف دانشجویی بدون محدودیت و به صورت خرید اینترنتی داره (نه مثل کارهایی که نوشته اند فقط فلان روز به صورت حضوری و فقط زمین رو به دانشجویان ارایه میکنند)حتی خانم حدادی بعضا از تماشاگران برای اعمال تخفیف دانشجویی پیگیرتر بودند...
و بسی ارزشمنده که در شبی که ما اجرا رو دیدیم آقای نوید محمدزاده در صندلی های روکش داری که دید نامناسب تری داشتند و در کنار قرار داشتند نشسته بودند و گروه اجرایی سعی در تعویض جای تماشاگرانی که بلیط خریده بودند نداشتند...
هرچند که فکر میکنم در دور جدید اجراها با تغییر میزانسن ها بعضی از صندلی های کناری افزوده شدند..
الهه الف این را خواند
شیوا الف و محمدرضا این را دوست دارند
واقعا نظم و سنجیدگی گروه این نمایش در فروش و برگزاری این نمایش جای قدردانی داره.
۱۹ آذر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید