آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال بهار | دیوار
S3 : 01:20:06 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بهار
درباره نمایش الی و رویاهایش i
کار خیلی خوبی بود. من با اینکه بزرگسال بودم و زیاد هم به ژانر کودک علاقه ندارم، ولی از اجرا خیلی خوشم اومد. نمایش بامزه و دلچسبی بود.
زهره شاداب و هانیه خدابخش این را خواندند
ساناز عشق تئاتر، نفیسه نوری و مرضیه این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهار
درباره نمایش برای کلاه آهنی‌ها i
پژمان عبدی، نام آشنایی در عرصه تئاتر که سالهاست او را در مقام دستیار کارگردان و بازیگر میشناسم .
چندتا از کاراشو دیده بودم و میدونستم که با هنرمندان بزرگی کار کرده و شنیده بودم که کاری به نویسندگی و کارگردانی خودش مدتهاست که منتظر اجرای عمومیه ولی اسم نمایش رو نمیدونستم.
تا اینکه اخیرا در همین سایت تیوال خیلی اتفاقی روی تئاتر "برای کلاه آهنی ها" کلیک کردم و به محض دیدن اسم پژمان عبدی بعنوان نویسنده و کارگردان، فهمیدم همون تئاتر هست.
با اینکه این روزها اونقدر تعداد تئاترها زیاد شده که واقعا فرصت نمیشه آدم همه اونها رو ببینه، ولی میدونستم کار آقای عبدی رو حتما باید دید و رفتم ...
نکته جالب سالن، داشتن تهویه و کولر بود! من اولین بار بود به تماشاخانه استاد مشایخی میرفتم و خودمو برای یک سالن خیلی گرم و دم کرده آماده کرده بودم. یادمه پارسال تیرماه توی سالن اکو (تالار شمس- اقدسیه) با اینهمه دبدبه و کبکبه اش هیچ وسیله ای بعنوان خنک کننده یا حتی تهویه نداشت و من از شدت گرما و بی هوایی نفسم گرفته بود و اونقدر کلافه شده بودم که از اون تئاتر که کار واقعا خوبی بود، اصلا نتونستم لذت ببرم. برای همین از سالن استاد مشایخی انتظار شرایط بدتری رو داشتم که برخلاف تصورم، اینطور نبود. البته ایده آل نبود و میتونست خیلی بهتر باشه. امیدوارم مسوولین سالن به فکر خنک کننده های بهتری باشند که تابستون هم جوابگوی ... دیدن ادامه ›› جمعیت باشه.
و خود اجرا: کمدی بی ادعا ، ساده و روان با بازیهای خوب و راضی کننده که " باید دید"
من به شخصه از خیلی از بزرگان این عرصه، تئاترهایی دیدم که وقتی از سالن بیرون میمومدم واقعا پشیمون بودم ولی از اینکه رفتم تئاتر " برای کلاه آهنی ها" رو دیدم، اصلا پشیمون نیستم.
برای کارگردانش و تمام اعضای این گروه آرزوی موفقیت دارم.