همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال بهاور مقدسی | دیوار
S3 : 04:05:44
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
عشق من فقط "جواد خواجوی"
بعید میدونم بازیگران این اجرا بتوونند به اندازه جواد خواجوی و ارسطو (اجرای قبلی در تماشاخونه دیوارچهارم) جذاب و قشنگ حق مطلب را ادا کنند. در اون اجرا جواد خواجوی یک شاهکار بود.
البته امیدوارم همه دست اندارکاران ابن نمایش زیبا جملگی موفق باشند.
متاسفانه این اجرا خیلی ضعیف بود
۲۷ مهر ۱۳۹۸
بشدت
۰۲ آبان ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با توجه به محل برگزاری، ساعت اجرا ، پایان طرح ترافیک در ساعت ۱۹:۰۰ ، سخت بودن پیدا کردن جای پارک در آن محدوده، اگر مسئولان محترم حوزه هنری - تماشاخانه مهر یک لطفی بکنند حداقل روزهای زوج یک فرجه زمانی بدهند و نمایش را ساعت ۱۹:۳۰ آغاز کنند . خیلی بهتر و قطعا در فروش هم موثر خواهد شد.
میترا و آقامیلاد طیبی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره سامانه کیف پول i
فهرست تخفیف‌های کنونی پرداخت با کیف پول کلا خالی شده - تیوال پلاس هم تعدادی کمی از نمایشها را ساپورت میکنه.
لطفا رویه خودتان را تغییر بدید. علاقه مندان به تئاتر لزوما قشر مرفه جامعه نیستند.
صبا صالحیان و سپهر این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار زیبا و بازی ها عالی و استادانه بود علی الخصوص بازی آقای امیرکاوه آهنین جان در نقش پابلو نرودا فوق العاده بود.
موافقم...
و البته جناب خطیبی که با نهایت انرژی و عشق نقش ماریوی پستچی رو بازی کردند...
♡♡♡
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره کنسرت-نمایش لیلا و چند مسافر i
به نام خدا 
متاسفانه دوستانی که انتقاد کردند. اتفاقا کارهای استاد رحمانیان را ندیده اند. یعنی قطعا پیگیر نمایشهای استاد نبوده اند و الا ابدا این اظهار نظر را نمی کردند. 
این کار استاد کار جدیدی نبود. 
این اثر قبلا دوبار اجرا شده بود . به نام " هفت مجلس در عزا و معجزه " 
موسیقی نمایش «هفت مجلس در عزا و معجزه» شامل قسمت‌هایی از نمایش «مسافران» و «مرکب‌خوانی» بود که هر دو در سال ۸۵ در تالار وحدت ، و در سال ۹۵ در تئاتر شهر روی صحنه رفتند.
«نمایش «مسافران» در سال ۸۵ برای ده شب و در سال ۹۵ برای پنج شب اجرا شد؛ در این نمایش چهار زائر به همراه یک راننده از جاده هراز به سمت مشهد می‌روند و هر کدام مونولوگی در مورد این سفر دارند که در واقع پاسخی به این سوال است که این میزان اقبال زوار نسبت به ایرانی‌خواه‌ترین امام شیعیان در چیست؟
به جز پنج قطعه‌‌ نمایش «مسافران» در «هفت مجلس در عزا و معجزه» ، دو قطعه از نمایش «مرکب‌خوانی» در آن مقاطع اجرا شد، که قطعات مدرن‌تری در باب عزا و سوگواری بودند که در این نمایش (نمایش امسال) جای خود را به نمایش «لیلا» داده بودند.
البته تغییراتی در ترکیب بازیگران به وجود آمده است در سال ۸۵ تنظیم و ساخت موسیقی بر عهده سعید ذهنی بود، در سال ۹۵ و این بار کار به سردار سرمست به عنوان پیانیست و تنظیم‌کننده سپرده شده بود . این موسیقی-نمایش در اصل یک نمایشنامه خوانی تلقی میشود که بیش از آن که به نمایشنامه‌خوانی شبیه باشد به اجرا نزدیک است و علاوه بر استفاده از دکور، تا حدودی طراحی لباس هم دارد.
لذا در کل من حضور همه عزیزان منتقد عارضم که شما بایستی حداقل ۲۰ سال کارهای استاد را تعقیب کرده باشید. شخص اول تئاتر ایران را با یک شب و یک اجرا نمیتوان شناخت. به جرات میتوان گفت رحمانیان از تمام قدما و کارگردانان و نمایشنامه نویسان امروز عرصه تئاتر، چند پله بالاتر قراردارد. بدون تردید. 
اتفاقا «هفت مجلس در عزا و معجزه» از بهترین آثار استاد رحمانیان تلقی میشود. اما این اجرا نسبت به اجراهای قبل ، سال ۸۵ و سال ۹۵ ، ضعیف تر بود . به این دلایل
۱- جایگزینی نمایش لیلا بجای مرکب خوانی .
در واقع هفت مجلس در عزا و معجزه شامل دو مجلس در عزا که مرکب خوانی بود میشد بعلاوه پنج مجلس در معجزه ، که همان مسافران بود. مرکب خوانی عمق نمایش استاد بود ، که متاسفانه حذف شده بود.
۲- اپیزود دوم مسافران (در نقش خانم دکتر ) را در اجرای سال ۸۵ و ۹۵، بانو سینما تیرانداز ، از اساتید عرضه بازیگری ، ایفای نقش کرده بودند . و به نوعی زیباترین اپیزود کل نمایش را رقم میزدند. در اجرای سال ۹۵ ، اجرای بسیار قوی ایشان ، بحدی مخاطبان را تحت تاثیر قرار داده بود، که پس از پایان نمایش ، تقریبا کل جمعیت ، در محوطه بیرون تئاتر شهر ، منتظر دوباره دیدن ایشان بودند. اما در اجرای کنونی ، متاسفانه خانم سانیا سالاری ، این اپیزود را به ضعیف ترین بخش از مجموعه نمایش تبدیل کردند. که واقعا علت این جایگزینی و گرفتن این نتیجه خراب مشخص نیست. 
۳- انتخاب نیما مسیحا ظاهرا بدلیل سلیقه شخصی استاد بوده در حالیکه در سال ۹۵ ، رضا یزدانی، هاله سیفی‌زاده و بهرخ شورورزی نیز در مقام خواننده اجرا را همراهی می‌کردند. که اولا جنس صدا و سبک کارهای یزدانی تطابق بیشتری با این نمایش دارد. و از این مهمتر در اجرای سال ۸۵ و ۹۵ تمام قطعات انتخاب شده ، همان قطعاتی بودند که در هر اپیزود به نوعی به آنها اشاره میشد. ولایت عشق ، یا مولا دلم تنگ اومده (محلی خراسانی) و کوچلر و ...و اجرای خانمها سیفی زاده و شورورزی هم جذابیت و تنوع مطلوب تری به اجرا داده بود. تا اجرای قطعات شخصی نیما مسیحا . 
۴- در اجرای سال ۸۵ نوازندگی و تنظیم قطعات بوسیله مدرس تئاتر و موسیقی جناب سعید ذهنی انجام شده بود . که از خلاقیت به مراتب بیشتری در تنظیم قطعات بهره مند بود تا اجراهای سال ۹۵ و ۹۷ (اجرای کنونی).
۵- ... دیدن ادامه » اپیزود آقای احسان کرمی ، در اجرای سال ۸۵ و ۹۵ توسط آقای حبیب رضایی، با متنی جذاب تر اجرا شده بود. هرچند این اپیزود در اجرای کنونی ماهیتا مشابه اجراهای سال ۸۵ و ۹۵ میباشد. 
۶- مقطع زمانی اجرای «هفت مجلس در عزا و معجزه» در سال ۸۵ و ۹۵ در ایام سوگواری حضرت ثامن الائمه (ع) بود ، و مخاطب کاملا با نام اثر و مقطع زمانی اجرا ، و موضوع نمایش ارتباط منطقی برقرار میکرد. در واقع این اثر جزئی از مجموعه آثار دارای تم و فحوای مذهبی از استاد رحمانیان تلقی میگردد، آثاری مانند مجلسِ ضربت زدن حضرت امیر و نمایشنامه‌خوانی روز واقعه هر دو نوشته بهرام بیضائی.

امیر، میترا، عاطفه گندم آبادی، ساناز ب، الیسا مظاهری و محمد لهاک این را خواندند
ندا ب این را دوست دارد
سینما تیر انداز نمایش یک دقیقه و سیزده ثانیه را روی صحنه داره، اجرایی که من دیشب رفتم احسان کرمی نبود، نمی دانم کدام اپیزود اجرا نشده در ان سانس؟
۲۲ تیر ۱۳۹۷
با سلام
آقای بهاور مقدسی ،شما با به نام خدا شروع کردید که به نظر میرسه فقط یه عادته،
کبریایی فقط مختص خداست،ولی به نظر میرسه شما خودتون رو جای خدا گذاشتیدید و مشخص میکنید کی تاتر میفهمه کی نمی فهمه؟
اینقدر بی طاقتی !!!!!!در مورد آقای رحمانیان ،که همه ی ... دیدن ادامه » ما نقد کنندگان از طرفداران ایشون هستیم که در روزهای اولیه به دیدن نمایش رفتیم.
من اجرای هفت مجلس رو دیدم ،در همان زمان سوگواری که مناسبت داشت.
یه کوچولو انصاف خوب چیزی هست،
شما کار رو برای جناب رحمانیان عزیز بدتر می کنید
!!!!!!
۲۳ تیر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام.
متاسفانه وقتی اعلام میشه اجرای یک نمایشی که به دیدنش علاقه داریم در سالن پردیس تئاتر شهرزاد هست، جز ناراحتی چیز دیگه ای برای گفتن نداریم .
تا الان برای هر نمایشی در این خراب شده رفتیم ، حتی اگر شخصا اذیت نشدیم . اینقدر شاهد سختی و مشقت تماشاگران بیچاره بودیم که خواه ناخواه متأثر و متأسف شدیم.
تأخیر که روال همیشگی این سالن خراب شده هست. و متاسفانه سالن انتظار ،گنجایش لازم برای تعداد تماشاگران ندارد. و بدتر از آن سالن انتظار سیستم تهویه مناسب و تعداد صندلی لازم را برای نشستن مردم را نداشته و در موقع تأخیر هم هیچ مسئول یا کارمندی از حراست هم حضور ندارند. من این سالن را با سالن ایرانشهر مقایسه میکنم، که همه این موارد در آن تماشاخانه مرتفع شده و اگر نمایشی با تأخیر هم برگزار میشود، مسئولان گیشه و حراست در سالن حضور داشته و به تماشاگران توضیحات ... دیدن ادامه » لازم را ارائه مینمایند. متاسفانه ول بودن و رها کردن نظم تماشاخانه شهرزاد ، قبل از شروع نمایش موجب میشود که عده ای هم که ظاهرا برای اولین بار در طول عمر با برکتشان است که برای دیدن تئاتر اقدام نموده اند. و شعور لازم برای حضور در یک مکان فرهنگی را ندارند. بعضا سالن تئاتر را بادکان نانوایی و ترمینال اشتباه گرفته و با صدای بلند وسط سالن شروع به اعتراض کنند. واین برازنده یک تماشانه خانه نبوده و مسبب آن مدیریت ناکارامد، ضعیف و بی مبالات این مجموعه میباشد. من تقریبا برای اجرای شش کار متفاوت در این سالن حضور داشتم و عینا در همه اجراها همین وضعیت بود. و در روز بیست و نهم آبان در سانس دوم همین نمایش هم این مسأله دیده میشد.
اون کلمه‌ی شعور رو لطفاً با کلمه‌ی آگاهی جایگزین کنید.شعور نداشتن در مقابل آگاهی نداشتن یک مقداری توهین‌آمیز محسوب میشه!
۳۰ آبان ۱۳۹۶
علاوه بر مشکلاتی که فرمودید من تو سالن شهرزاد مشکل دید هم دارم با اینکه قد بلندم اما همیشه نفر جلویی مانع دیدن من شدهکه .فک می کنم دلیلش عدم استاندارد کافی باشه .
۳۰ آبان ۱۳۹۶
البته سالن ایرانشهر هم واقعا صندلی و جای کافی نداره واسه نشستن و انتظار..متاسفانه..
۰۴ آذر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره نمایش گم و گور i
نمایش روی هم رفته خوب و جذاب بود. علی الخصوص بازی آقای امیر جعفری بازیگر توانمند سینما و تئاتر و برنده پنج جایزه از جشنواره تئاتر فجر.
اما نکته داری ابهام انتخاب خانم شاکردوست !
هم بلحاظ تجربه بازیگری و مهمتر از آن عدم همخوانی به لحاظ سنی با نقش محول شده به ایشان.
این نقش بایستی به بازیگری دیگری (به لحاظ سن و تجربه ) واگذار میشد و طبعا اگر هم اصرار بر بازی ایشان هست این امکان وجود داشت که ایشان بجای خانم آقا زمانی نقش بانوی ارمنی را بازی کنند.
موافقم
۲۴ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره نمایشنامه‌خوانی خواب زمستانی i
با سلام
آیا بابت این نمایش در همین سایت گیشه باز خواهد شد؟ یا فقط فروش بلیط بصورت حضوری خواهد بود؟
درود بر شما
امکان خرید اینترنتی اینت برنامه همینک آغاز شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره نمایش آکواریوم i
نمایش زیبا بود .
اما خانم شاکری علیرغم داشتن صدای خوب و استعداد ، اصلا خواننده خوبی نیستند. چون اصول خواندن را رعایت نمیکنند. و بدتر از همه اینکه در موقع خواندن بجای تحریرهای صحیح ایرانی و یا غربی، از ابتدا به صداشون فقط ویبره میدهند که این اصلا با اصول آواز خوانی همخوانی نداره . من امیدوارم ایشون خواندن صحیح را ترجیح بدهند و جهت اینکار کمک بگیرند.
اگر قرار بود خوانندگی بشنوید باید می رفتین کنسرت در داستان یک خانم با سلیقه برای معشوقش آواز خوند نه یک خواننده حرفه ای برای تماشاچیاش...
۲۳ آبان ۱۳۹۶
به دل میشینه
۱۰ آذر ۱۳۹۶
خطاب به جناب مقدسی گرامی:

البته خانم کامکار جدا از یدک کشیدن نام خانوادگی‌شون، در گروه کامکارها اول (اواسط دهه‌ی هشتاد حتی) فقط هم‌خوان دوم بودن، چون صدای ایشون در کنار صدای خانم صبا کامکار نازنین و خانم مریم ابراهیم‌پور عزیز در حد موزیک متن هم نبود.
بعد جناب محمد رحمانیان گرامی ایشون رو در تئاتر کشف کردن که در نمایش سینماهای من تقلید ترانه‌‌های خانم پوران و خانم پری زنگنه رو کردن.
در سری اول نمایش نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه هم ترانه‌ی ملا ممد جان معروف رو تقلید کردن.
مسلما بازی در نقش دختری کُرد برای یک فرد کُردزبان کار چندان دشواری نیست و البته بعد از چندسال بالاخره در سری دوم نامه‌های عاشقانه... بازی و صدای پخته‌تری رو از ایشون دیدیم و همه‌ی این‌ها در حالی‌ست که ایشون خود را بازیگر و خواننده می‌دونن، در حالی که! و البته بی شک در تبحر خانم هانا کامکار در نوازندگی دف هیییچ شبهه‌ای نیست.

اما خانم غزل شاکری (با وجود هم‌خوان اول بودن در گروه دنگ‌شو) و اجراهای متعدد در خارج از کشور، هیچ‌وقت داعیه‌ی خوانندگی نداشتن، در این نمایش هم ترانه‌ای رو زمزمه می‌کنن که به نظر من بسیار صمیمی و خودمانی و دلنشینه. ضمنا گمان می‌کنم شما تک ترانه‌های ایشون و صداشون توی نمایش روزهای آخر اسفند رو نشنیدین.

فکر ... دیدن ادامه » می‌کنم اگر قراره در مقام مقایسه بربیاییم، از صداهایی بگیم که حرفی برای گفتن داشته باشن.
۱۱ آذر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره نمایش آتن مسکو i
"همانا ما از ان خداییم و به سوی او باز ‌می‌گردیم." آیهٔ شریفه ۱۵۶ سورهٔ بقرهٔ قرآن کریم
جناب آقای امیرحسین روح نیا ، کارگردان خوش ذوق عرصه تئاتر
درگذشت نابهنگام همسر گرامیتان را که دیشب در انتهای اجرا خانم پرستو کرمی اعلام فرمودند. به شما و گروه تئاتر تسلیت عرض نموده . از درگاه احدیت برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما و بستگان صبر مسألت داریم .
مینا &۱۲ این را خواند
مریم، زهره مقدم و ...Amir... این را دوست دارند

بنده هم خدمت ایشون تسلیت عرض می کنم
۰۳ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهاور مقدسی
درباره نمایش آتن مسکو i
جناب روح نیا امیدوارم بتوانند که حال و هوای اجراهای اول را بتوانند برگردانند. اجرای روز اول که خانم پاوه نژاد تشریف داشتند، خیلی شادتر بود. خانمها مخصوصا خانم کرمی عالی بودند.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی بود.
حمیده صمدی و تئاتر باران این را خواندند
بهاور مقدسی و مریم رودبارانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایشنامه «خیابان بابل» اثر ژان ماری بسه بود.
قابل قبول بود . فقط
حمیده صمدی و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای 15 خرداد سایت محترم تیوال گیشه باز کرده اند برای نمایش بیست و هفت واگن پر از پنبه ، این برنامه از تاریخ یکشنبه 17 خرداد شروع میشه . لطفا برای 15 خرداد بلیط نخرید مثل من بدبخت که برای 14 خرداد بلیط خریدم و رفتم و علاف شدم . شما هم میروید و کسی هم نیست جواب بدهد.

این شماره تهیه کننده برنامه است که بعد از کلی معطل شدن و علاف شدن از تماشاخانه سه‌نقطه گرفتم. تماس بگیرید بپرسید که آیا نمایش بیست و هفت واگن پر از پنبه فردا 15 خرداد 94 اجرا میشه.


خواهند گفت : خیر ، برنامه از یکشنبه 17 خرداد تازه شروع میشه.


اون وقت این سایت برای جمعه 15 خرداد گیشه اینترنتی باز کرده. نه برای وقت مردم ، نه برای برنامه ریزی مردم ارزشی قائل نیستند.


تهیه کننده : 09363976120
عباس الهی این را پاسخ داده‌است
گزارش را زدم تا ببینیم همیاری عزیز چه جوابی میدهند
۱۴ خرداد ۱۳۹۴
این شماره تهیه کننده برنامه است که بعد از کلی معطل شدن و علاف شدن از تماشاخانه سه‌نقطه گرفتم. تماس بگیرید بپرسید که آیا نمایش بیست و هفت واگن پر از پنبه فردا 15 خرداد 94 اجرا میشه.

خواهند گفت : خیر ، برنامه از یکشنبه 17 خرداد تازه شروع میشه.

اون وقت این ... دیدن ادامه » سایت برای جمعه 15 خرداد گیشه اینترنتی باز کرده. نه برای وقت مردم ، نه برای برنامه ریزی مردم ارزشی قائل نیستند.

تهیه کننده : 09363976120
۱۵ خرداد ۱۳۹۴
درود بر شما
دوره اجرا از سوی مسوولین محترم سالن سه نقطه به تیوال اعلام شده بوده و تیوال در تعیین دوره فروش نقشی ندارد و همواره از سوی گروه ها و سالن ها به تیوال اعلام می شود، همچنین این اشتباه سالن تا این لحظه برای ما آشکار نبوده است وگرنه به روال همیشگی ... دیدن ادامه » تیوال حتما با جنابعالی تماس گرفته می شد تا از حضور بی نتیجه شما پیشگیری شود.
با این وجود بی اندازه از این بابت متاسفیم و به سهم خود از شما پوزش می خواهیم. لطفا در ساعت اداری با شماره 66871897 تماس بگیرید تا پشتیبانی شما انجام شود.
۱۵ خرداد ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مایه تأسفه که برای 14 و 15 خرداد فروش بلیط گذاشتید و بعد از مراجعه به محل مشخص میشه برنامه کلا از یکشنبه 17 خرداد شروع میشه . یعنی این بی احترامی به مردم نیست ، که پول میدهند بلیط میخرند، وقت و زمان صرف میکنند. بعد اینطور مورد تمسخر واقع میشوند.

واقعا براتون متأسفم. من از تیوال بلیط خریدم و 14 خرداد رفتم تماشاخانه سه‌نقطه. و میبینم احدی پاسخگو نیست.
شکیبا و نیلوفر ثانی این را خواندند
بهاور مقدسی این را دوست دارد
تعطیلات رسمی معمولا گروه ها اجرا ندارند حتما باید با هماهنگی با محل اجرا بلیط رو خریداری کرد .. اما طبق فرمایش شما بازهم این کار صحیح نیست وباعث تاسف هست
۱۵ خرداد ۱۳۹۴
اگر بنا باشد کسی تا محل اجرا برود یا تماس با محل بگیرد دیگر چه نیازی به خریداری از سایت تیوال هست. همونجا نقدا خریداری میکند یا شماره حساب اخذ کرده اینترنتی واریز و بعدا حضوری یا با پیک خریداری میکند.
اصل بر این فرض است که سایتی که اقدام به فروش میکند. ... دیدن ادامه » در صحت و سلامت بوده و گیشه اینترنتی را روی هوا باز نکرده و پول درست از مردم اخذ مینماید.
حتما بررسی کنید ببینید مرکز ققنوس (ایران کنسرت http://www.iranconcert.com) چطور عمل میکنه؟موسسه فرهنگی موسیقیایی آوای هنر (http://www.84200.ir) چطور عمل میکنه؟موسسه فرهنگی هنری اکسیرنوین (http://www.exirconcert.com) چطور عمل میکنه؟ شرکت سلفا و ......
اولا:ابدا از این اتفاقات رخ نمیده که بلیط برای روز اشتباهی فروخته بشه.
ثانیا: اگر برنامه ای کنسل بشه حداقل 1 روز قبل به همه هنردوستان و علاقه مندان خبر داده میشه.
ثالثا: هر 100 برنامه یکی کنسل یا جابجا میشود و در صورت عدم دسترسی به خریدار مرکز فرهنگی برگزار کننده را یا تهیه کننده برنامه را مکلف به پاسخگویی میکنند.

۱۵ خرداد ۱۳۹۴
درود بر شما
دوره اجرا از سوی مسوولین محترم سالن سه نقطه به تیوال اعلام شده بوده و تیوال در تعیین دوره فروش نقشی ندارد و همواره از سوی گروه ها و سالن ها به تیوال اعلام می شود، همچنین این اشتباه سالن تا این لحظه برای ما آشکار نبوده است وگرنه به روال همیشگی ... دیدن ادامه » تیوال حتما با جنابعالی تماس گرفته می شد تا از حضور بی نتیجه شما پیشگیری شود.
با این وجود بی اندازه از این بابت متاسفیم و به سهم خود از شما پوزش می خواهیم. لطفا در ساعت اداری با شماره 66871897 تماس بگیرید تا پشتیبانی شما انجام شود.
۱۵ خرداد ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مایه تأسفه که برای 14 و 15 خرداد فروش بلیط گذاشتید و بعد از مراجعه به محل مشخص میشه برنامه کلا از یکشنبه 17 خرداد شروع میشه . یعنی این بی احترامی به مردم نیست ، که پول میدهند بلیط میخرند، وقت و زمان صرف میکنند. بعد اینطور مورد تمسخر واقع میشوند.
واقعا براتون متأسفم. من از تیوال بلیط خریدم و 14 خرداد رفتم تماشاخانه سه‌نقطه. و میبینم احدی پاسخگو نیست.
وحید هوبخت این را خواند
فرشید بزرگنیا این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید