آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال علی مزاری | دیوار
S3 : 19:38:30 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با سلام
اجرای قبل که کنسل شد. دوباره اجرا نخواهد شد؟
ای کاش این اثر دوباره اجرا بشه
خیلی خیلی دوست دارم باز هم ببینمش
یکی از بهترین نمایش هایی بود که تا به حال توی عمرم دیدم!
دوست عزیز
خوش‌حال می‌شیم به تماشای نمایش تازه‌ی گروه ریگولیتو بنشینید.
«بوی گند دهن خانم مارکز»
نویسنده و کارگردان : فرید قادر پناه

لینک تیوال: https://www.tiwall.com/p/boyegandedahan
۲۴ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
ای کاش یک بار دیگه سفری دیگر با استاد دیهیمی برگزار کنید تا کسانی که این فرصت طلایی را از دست دادند٬ بتوانند استفاده کنند...
سپیده مومن زاد این را دوست دارد
درود بر شما
در حال برنامه‌ریزی هستیم تا مجددا برنامه‌ای باحضور ایشان داشته باشیم. به محض قطعیت خدمت شما همراهان عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا فوق العاده است
بی نظیره
به شخصه این متن رو خیلی دوست دارم
و واقعا متنی اصیل و هوشمندانه است٬ بیضایی با آگاهی و دانش فراوان این متن رو به خوبی نگاشته و به خوبی هم اجراش کرده.
بازی های استادان پورحسینی و هاشمی هم حرف نداشتن.
در کل نمایش خیلی قوی و فوق العاده ای بود

خیلی ممنون از مسئولین پخش این برنامه و امثاله.
برای نسل نو که تیاترهای دهه های شصت و هفتاد رو ندیدن٬ این کار خیلی خوب و پرفایده است. با سپاس فراوان.
واقعا فوق العاده بود
سپاسگزارم
۱۳ خرداد ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در واقع کاری نبود که بخوام خیلی ازش تعریف کنم! به نظرم شالوده ی اثر و ایده خیلی خوب بودن٬ اما خوب به ثمر ننشستند. یعنی بازی ها آنچنان قوی نبودند و بعضی اغراق ها و دیالوگ ها و... کار رو ضعیف کرده بودند که می تونست خیلی بهتر باشه.
اما در کنار همه ی اینها نقاط قوت زیادی هم داشت٬ مثل موسیقی خیلی خوب و البته گروه همخوانی جذاب و حرفه ای. همچنین طراحی لباس و نمایش فرم هم خیلی خوب بودن.
به دو دلیل تماشای این کار رو به بقیه پیشنهاد می کنم:
یک اینکه برای این اثر زحمت کشیده شده و روی ایده اش خوب فکرشده. ایده ی اثر در واقع تفسیری امروزی در قالب همان نمایش سنتی و کهنه. نویسنده حرف اصلی ش رو به خوبی می گه و پیامش رو می ده.
دودیگر اینکه باید از این دست آثار حمایت بشه و دیده بشن. در خیل کارهای مختلف مدرن و رئال و... جای نمایش های سنتی مربوط به تاریخ و اساطیر ایرانی خیلی خالیه. ما به بیضایی ها نیازمندیم!
جای اینجور آثار خالیه. هر چند که هر از چندگاهی هست (مثل همین کار و یا شاهکار محمدمساوات به اسم بیضایی و...)٬ اما کم است!
به نظرم اصحاب تیاتر باید به داستان های کهن و اصیل ایرانی و اساطیر و خصوصا شاهنامه بیشتر و بیشتر و قوی تر بپردازند و در این زمینه ها فعالیت بکنند. انشالله.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این تیاتر رو خیلی دوست داشتم
کاری جذاب و خلاقانه بود

اول از همه ایده ی اثر مهمه٬ پارودی!
پارودی سبکی جالب و دوست داشتنیه که آثار و موضوعات جدی و مهم رو به ورطه ی طنز می کشونه. این اثر هم یک پارودی خوش ساخت از داستان معروف هملت بود. پارودی از نظر کمی در تیاتر امروز ما معدود و کمه٬ امیدوارم گروه های بیشتری توی این سبک کار ارایه کنند. خصوصا خیلی از موضوعات و داستان های «ایرانی» احتیاج به پارودیک شدن دارن!
و من یک پارودی خوب و خلاقانه دیدم. نمایشنامه ی خوبی داشت و نویسنده به خوبی طنزهای عالی ای رو ساخته بود. و در کنار متن عالی بازی های خیلی عالی ای دیدم. واقعا بازی ها بی نظیر و هوشمندانه بودند. و نکته ی مهم در این اثر اینه که تلفیقی خوب و هنرمندانه از انواع نمایشی هست٬ یعنی تیاتر مدرن٬ تیاتر ایرانی٬ نقالی٬ سیاه بازی و...
به عوامل این اثر تبریک میگم و این کار رو شدیدا به همه پیشنهاد می کنم.
" کاش می شد همین آخر اجرا تو همین سالن همه مون می مردیم!
مثل یک خودکشی دسته جمعی
مثل یک تیتراژ پایانی "

این کار چنان ذهن من رو درگیر مسایل مختلف و وحشتناکی کرد، که دلم می خواست همون آخر اجرا وقتی هر چهار بازیگر افتادن و مردن، منم روی همون صندلی 4-16 می مردم...!


کار خوب و قوی ای بود، خصوصا تکنیک تغییر نقش بازیگرها و سیال بودن نقش ها با بازی بسیار بسیار قوی و تحسین برانگیز...
دوست عزیز. من برای فردا بلیط دارم. اگر قصد داریذ نمایش رو لو بدید خواهشا اول متن خبر بدید. چرا الان من باید بدونم که اخر نمایش میمیرن. کاش کمی فکر دیگران باشیم و دقت کنیم.
۳۰ فروردین ۱۳۹۵
نه آقا نمی میرن...چیز خاصی لو نرفته...نگران نباشید:)
۳۰ فروردین ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
مدت زمان اجرای این اثر چقدر است؟
45 دقیقه
۱۵ اسفند ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چگونه می‌توان بلیت تهیه کرد؟
این اثر فروش اینترنتی نداره؟
نارسیس این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام.
به این سفر رفتم و در کل خوب بود و بسیار خوش گذشت. نسبتا راضی بودم و از محضر جناب غبرایی و دیگر دوستان بسیار استفاده کردم مکان های دیدنی جالبی را تماشا کردیم که برایم بسیار جالب بودند. اما درباره ی این سفر نکاتی و انتقاداتی را باید بیان کنم. از نظر مدیریتی و مسایل مربوط به تور٬ نسبت به برنامه های گذشته ی یک سفر یک کتاب٬ خیلی ضعف و نقصان وجود داشت.
اول عدم هماهنگی با انتشارات مربوط برای خرید کتاب بود. قرار بود طی سفر داستان هایی از مجموعه داستان گربه های آدم خوار را بخوانیم. اما متاسفانه روز پیش از سفر به ما اعلام شد که چاپ کتاب به اتمام رسیده و به جای آن کتاب سیاهاب اثر اوتس را می خوانیم. کتابی که یک رمان است و قاعدتا رمان و امکان خواندن کاملش در این سفر محدود را نداشتیم و فقط توانستیم چند صفحه از آن را بخوانیم که خیلی هم مناسب حال نبود. مدیران این برنامه می توانستند هفته ی پیش از اعلام و هماهنگی تور٬ درباره ی کتاب پیگیری کنند؛ نه اینکه دو روز پیش از سفر (به گفته ی خودشان) اقدام به خرید کتابی کنند که چاپ آن تمام شده و در انبار موجود نیست.
دومین مسئله عدم بررسی کاروانسرای پاسنگان از قبل بود! کاروانسرای مذکور دارای سرویس بهداشتی نبود! و ما حدود پنج ساعتی که آنجا بودیم به مشکل برخوردیم. دیگر آنکه در کل امکانات کاروانسرا کامل نبود و برای مثال زمانی که می خواستیم برنامه ی کتاب خوانی را شروع کنیم٬ داخل کاروانسرا نور کافی وجود نداشت و جناب غبرایی مجبور به استفاده از چراغ ... دیدن ادامه ›› قوه شدند!
سوم کیفیت نامناسب نهار بود. علی رغم اینکه صبحانه بسیار عالی و با کیفیت بود٬ نهار را می توان تقریبا افتضاح توصیف کرد!
چهارم رفتار نامناسب یکی از لیدرهای تور بود که ایشان تقریبا فقط به روش و عقیده ی خودش عمل کرد و اصلا به نظر من نوعی (به عنوان مشتری و کارفرما) و برخی دیگر از دوستان٬ توجهی نداشت و رفتارشان هم خیلی مناسب نبود.
پنجم اینکه اتوبوسی که با آن سفر کردیم به نسبت دیگر سفرها اصلا مناسب نبود و بسیار تکان می خورد و رانندگی راننده خیلی مطلوب نبود.

امیدوارم در سفرهای بعدی شاهد اینگونه مشکلات نباشیم. هر چند که این مسایل باعث شد من درباره ی شرکت در برنامه های آینده دچار تردید شوم!!
در پایان از شرکت تیوال و خصوصا نماینده ی تیوال در سفر تشکر کامل را اعلام می کنم. هر چند که برخی اوقات کم و کاستی های از شرکت ژیوار (برگزار کننده ی تور و بخش سفر) رخ می دهد٬ اما تیوالی ها همیشه وظایف شان را به خوبی و درستی انجام داده اند و می دهند.
امین مهدوی و سید مسعود عطری این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
علی مزاری
درباره نمایش جوادیه i
من مرجانم
اهل جوادیه
الکی خوش
الکی حال
الکی خوشحال!


تیاتر خیلی خیلی خوبی بود.
هم اجتماعی و پر از حرف بود و هم طنز و خنده دار.
بازی ها عالی بودند.
کلا 4 تا مونولوگ خیلی خوب و تقریبا بی نقص.
و اون آخر هر مونولوگ که یه آهنگ یا صدای خاص پخش میشد خیلی خوب بود و من رو غافل گیر کرد.

شدیدا به همه پیشنهاد میکنم که این تیاتر رو از دست ندند و تماشاش کنند. :)

از لطف و همراهی دوستان سپاسگزاریم .
۰۸ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سفر کاشان، خیلی خوب بود. یکی از بهترین تجربه های سفری من بود و واقعا به من خوش گذشت. تو این سفر دوست های جدید و خوبی پیدا کردم و از شعرخوانی و سخنان استاد پوری عزیز هم بهره و لذت بسیار بردم. امیدوارم که باز هم تو سفرهای مشابه شرکت کنم و به دیگر اعضای تیوال هم پیشنهاد میکنم که حتما در این برنامه شرکت کنید. :)
مجتبی مهدی زاده این را خواند
امین مهدوی و محمد عمروابادی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید