تیوال علی جباری | دیوار
S3 : 17:34:17
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
باز هم توقیف یک نمایش بعد از چندین اجرا اگر اینهمه نظارت و مو را از ماست بیرون کشیدن در سایر امور کشور با این همه ممارست و دقت انجام میشد مسلما اوضاع خیلی بهتر از وضعیت کنونی بود
چند روز بیشتر از اجرا نمونده بود که!!!
۱۷ تیر
جز ابراز تاسف و اعتراض لسانی چه میتوان کرد
۱۷ تیر
بله، جای تاسف داره. البته ندیدم اجرا رو و علت توقیف رو هم نمیدونم. ولی اینکه بعد از این همه اجرا، تازه یادشون افتاده خیلی مسخره اس.
۱۷ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کاش در مورد قیمت بلیط هم اطلاع رسانی شود
رضا غیوری، صبا صالحیان و رویا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی جباری
درباره نمایش مار بازی i
برای یه یک ساعت حال دلمون خوب شد شاد شدیم و خندیدیم همین یه دنیا ارزش داره فضای جامعه به حدی مملو از خبرهای بد و مایوس کننده هست که شاد بودن و خندیدن داره به ورطه فراموشی سپرده میشه نقد نمایش بمونه برای اهل فن
مدتهاست که حماسه چیپس و پفک و زنگ موبایل و ... نقل سالن های نمایش شده ودیشب هم با استرس وارد سالن نمایش شدیم چون دوست نداشتم برخورد من با این موجودات مزاحم شب همراهانم را خراب کند اما خب شوکه شدم شب آرامی بود برای من و همراهانم نمایش خوبی بود مخصوصا که شب تولد خواهرم بود و لبخند رضایتش برای من کافی بود تا از همه عوامل این نمایش و بازیگران آن تشکر کنم برای شب خوبی که برای ما رقم زدند.شاد کردن مردم در این روزگار شایسته قدردانی هست.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بدجور به دل نشست این فیلم ای کاش و ای کاش روزی فرا برسد که همه ارا و عقاید در این سرزمین محترم شناخته شود و وصله چسباندن به افرادی که که نظری مخالف نظر ما دارند به بوته فراموشی سپرده شود.
علی جباری
درباره نمایش تن شوری i
واقعا قرار نیست فکری برای پله های بلند این سالن بشود من دیشب متاثر شدم از اینکه میدیدم افراد مسن با چه زحمت و مشقتی بالا میرفتند واقعا کار سختی نیست اصلاح آن / شب گذشته نمایش تقریبا بدون تاخیر شروع شد و در مجموع نمایش خوبی بود به شرطی که قهقهه های مداوم نفر بغل دستی تمرکز تان را به هم نریزد دارم به این نتیجه میرسم که این گونه ادمیزاد با بلند خندیدن سعی در این دارد و تمام تلاشش را انجام میدهد تا به اطرافیانش نشان دهد که چه ادم فهمیده ای در سالن حضور دارد
واقعا چی فکر میکردن که ارتفاع رو اون قدر در نظر گرفتن؟؟؟؟؟
۱۷ دی ۱۳۹۷
حداقل میشه در کنار پله ورودی به سالن یک نرده جهت سهولت و حفظ تعادل در بالا رفتن یا پایین آمدن از پله نصب کرد . تعجب میکنم که چرا تا به حال مسولین سالن تاتر مستقل به این مورد توجه نکردند . حتما باید اتفاقی بیوفته تا این نرده نصب بشه ؟
۱۸ دی ۱۳۹۷
دقیقا من هم امشب از خنده ی بلند و عجیب بغل دستیم در عجب بودم
۲۱ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک نمایشنامه ایرانی پر از احساس که بازی روان بازیگران آنرا دلپذیر کرد و از نظر این حقیر یکی از بهترین کارها نمایشی با موضوع جنگ بود .با سپاس از همه عوامل اجرای این نمایش که بار دیگر لذت دیدن تیاتر رای برای ما زنده کردند و البته قدردانی از تماشاگرانی که یک و ساعت نیم را بدون موبایل هایشان گذراندند و صد البته و خدا را شکر اتفاق ناگواری هم برایشان رخ نداد!!!
سپاس از حضورتون
۱۳ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در روز دانش آموز به تماشای سیزیف نشستم و یک روز بعد از روز دانشجو زندگی در تیاتر را دیدم راستی روز معلم و استاد چه روزیست برای تکمیل سه گانه دوست داشتنی من
علی جباری
درباره نمایش محبوبه ها i
در بدو ورود به سالن نمایش رویت یک عکاس شاد و قبراق همه تجربه های تلخ دوستان را به یادم آورد مخصوصا وقتی که بعداز پاسخ منفی به پرسنل سالن مبنی بر واگذاری صندلی خود به آقای عکاس این عزیز همنشین من در کمترین فاصله ممکن شد اما صدای پیاپی شاتر دوربین به اندازه قهقهه های بیش از اندازه نفرات پشتی اذیتم نکرد. نمایش خوب و جذابی بود و بازی بازیگران دلنشین تا اصلا متوجه گذشت زمان نشم.یه تشکر جانانه از همه عوامل این نمایش و قدردانی از عوامل سالن که جواب رد مرا در اجابت درخواستشان با متانت قبول کردند.
علی جباری
درباره نمایش سیزده i
انتخاب این نمایش باید آگاهانه و با شناخت از کارهای قبلی آقای کوشکی باشد وگرنه ممکن است احساس نارضایتی در بیننده ایجاد کند برای من جذاب بود و فضا سازی نیمه دوم نمایش خلاقانه و یک پایان باشکوه ....فقط نکته مبهم برای من زوایای پنهان این نمایش هست !!!!که چهارشنبه شب باعث خنده بعضی حضار در نیمه دوم نمایش شد که به هیچ وجه سنخیتی با فضای نمایش نداشت.به امید روزی که رفتارمون متناسب با مکانی باشد که در آن حضور داریم.
علی جباری
درباره نمایش سیزیف i
مبهوت و گیج به مانند حالت آدم بعد از دیدن بزرگراه گمشده دیوید لینچ و چقدر لازم بودبعد از اجرا پرسه زدن در کوچه پس کوچه های حوالی سفارت فارغ از هیاهوی آماده سازی پیرامون آن و کنکاش و کلنجار ذهنی که چطور یک نمایش میتواند تا اعماق وجودت رسوخ کند با کمال افتخار سر تعظیم فرود می آورم به احترام بازی دو ستاره صحنه این نمایش سرکار خانم مولایی و جناب گرجی عزیز بابت انرژی مافوق تصوری که برای این اجرا گذاشتید و به پاس نمناک شدن چشمانتان در پایان اجرای شنبه شب که من نیز ناخودآگاه همراهتون شدم عجب حس غریبی بود و دلچسب
علی جباری
درباره نمایش نام برده i
کاش توضیحی در مورد سبک و داستان این نمایش داده شود.
علی جباری
درباره نمایش صد درصد i
چهارشنبه شب همه عوامل دست به هم دادند تا شب خوبی رقم بخوره یک نمایشنامه خوب / دو بازیگر درجه یک مخصوصا ستاره پسیانی و سکوت و آرامش نسبی حضار که باعث شد لذت دیدن نمایش دو چندان شود البته اگر تاخیر در شروع به موقع اجرا را فاکتور بگیریم که باید گفت پای ثابت اکثر اجراها شده است.راستی دیشب به یه موضوع دیگه هم پی بردم اونم بعد از شنیدن متلک یه موتوری که در پاسخ دوستش که دلیل ازدحام جمعیت در این مکان را پرسید و دیدن تیاتر را کار بچه سوسول ها دونست!!!!!!! و با سرعت تمام رفتند تا به کارهای مردانه خود برسند!!!!!!!
:۰))))
با تمام سرعت رفت تا به کارهای مردونه خود برسه
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی جباری
درباره نمایش صد درصد i
فروش بلیط سانس های آخر هفته بدون اعلان قبلی و پس از خرید صندلی ردیفهای اول توسط از ما بهتران شروع شد این روز ها خرید ردیفهای اول نمایش هم شده محلی برای پز دادن و سلفی گرفتن عزیزان دارای ژن خوب که با محاوره در طول نمایش و همراه با چک کردن موبایل و خوردن چیپس و تنقلات تکمیل میشود .سایت تیکت هشت هم که به راحتی هر نوع نظر اعتراضی را سانسور میکند .
فروش بلیت سایت تیکیت همیشه همینجوره !! خودشون میگن تو کانال تلگرام عضو باشید زودتر خبردار میشید!!! لینک خرید بلیت روزهای جدیدو که گذاشتن من رفتم 3 ، 4 ردیف اول پر بود :)
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
من نمیدونم چرا وقتی به دیدن تاتر علاقه ندارند به خودشون شکنجه میدن و میان تاتر واقعا چند بار این خوردن پفک رو به چشم دیدم و وقتی نگاهشون میکنی که خجالت بکشن تعارف هم میکنن.....
۱۰ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی جباری
درباره نمایش بی تابستان i
جدا از داستان نمایش که برای من از جذابیت کافی برخوردار نبود اجرای تقریبا بدون تاخیر و آرامش و سکوتی که در سالن حکمفرما بود شب خوبی را برای ما رقم زد بهترین نمایش هم برای من اگر با همهمه تماشاگران و نور موبایل و صدای گریه بچه همراه باشه یک کابوس تمام عیار هست.از دید یک آماتور نورپردازی و دکور عالی و بازی بازیگران تحسین برانگیز بود.
علی جباری
درباره نمایش زهرماری i
ساده و دلنشین و جذاب من که لذت بردم از بازی خوب همه بازیگران
پیش فروش همچنان ادامه دارد و سانسها یکی بعد از یکی پر میشود در حالیکه تنها آگاهی ما از این نمایش نام نویسنده هست و بازیگران بنا به تجربه های گذشته تا آگاه شدن از نقد تماشاگران و منتقدان با تجربه تیاتر صبر میکنم
به نظر من درج این اطلاعات احترام به تماشاچی هست. که متاسفانه دیگه اصلا کسی توجه نمیکنه و درخصوص نمایش های پرطرفدار بیشتر این اتفاق می افته.
۲۵ تیر ۱۳۹۷
انتخاب بر اساس اطلاعات کاملتر مسلما باعث رضایت بیشتر مخاطب میشود.
۲۵ تیر ۱۳۹۷
درود بر شما
اطلاعات تکمیلی رویدادها از سوی گروه‌های محترم اجرایی ارسال می‌شود. این مورد نیز، از گروه محترم درخواست شده است.
با سپاس
۲۶ تیر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی جباری
درباره نمایش خدای کشتار i
خداراشکر یکشنبه شب هم هوای سالن خیلی خوب بود و هم اجرا با تاخیر کم شروع شد همه اینها باعث شد از این نمایش خوب لذت کافی را ببریم
عاطفه گندم آبادی، ...Amir...، مریم زارعی و محمد لهاک این را خواندند
سایه * این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
علی جباری
درباره نمایش دپوتات i
پنجشنبه سوم خرداد برای ساعتی همه بحران های داخلی و خارجی این روز های اخیر را فراموش کردم و مجذوب نمایشی شدم که مقاومت مرا شکست و مرا وادار به خنده کرد. به امید موفقیت روز افزون برای همه عوامل این نمایش و سپاسگزار از اینکه خنده و شادی را که گمشده این روزهای جامعه ماست به ما هدیه دادید.
با سپاس از اینکه مارا تماشا کردید
۰۴ خرداد ۱۳۹۷
نظر لطف شماست
۲۱ خرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خنده های شیرین یک کودک در اجرای پنجشنبه شب بهترین پاداش بود برای نمایش خوب شما به عنوان یک تماشاچی اماتور لذت بردم.سپاس از همه عوامل اجرا که شب خوبی برای من و همراهانم رقم زدید.
زهره مقدم، عاطفه گندم آبادی، Samira و محمد لهاک این را خواندند
نسترن ربانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید