آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال دور زمین | دیوار
S3 : 04:22:00 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
طراحی دکوراسیون داخلی رستوران
اگر طراحی دکوراسیون داخلی رستوران تان به حالت سنتی است، بهتر است از آلاچیق ها، آب نما و برای دیوارها از کاغذ دیواری هایی با طرح آجر سه سانتی یا چوب استفاده کنید. برای بازسازی ساختمان رستوران با طراحی مدرن استفاده از آکواریوم های بزرگ و به کار بردن نور ملایم در اطراف آکواریوم می تواند فضای دلنشین و زیبایی را برای مشتری ایجاد کند.

یا استفاده از گل ها و گیاهان طبیعی در بخش های مختلف رستوران، می توانید فضایی با انرژی مثبت و خوب ایجاد کنید که به افزایش اشتهای افراد نیز کمک می کند.
https://abanhome.com/post/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86
کفپوشی که برای طراحی دکوراسیون داخلی رستوران خود در نظر می گیرید، باید علاوه بر داشتن زیبایی، دوام و مقاومت سایشی بالایی هم داشته باشد. یکی از چیزهایی که به رستوران شما زیبایی می بخشد و آن را متفاوت با بقیه رستوران ها می کند، نورپردازی و روشنایی رستوران است. برای بازسازی ساختمان رستوران بهترین کار این است که طرح کلی رستوران خود را از قبل بکشید تا متوجه شوید چه میزان روشنایی برای رستوران تان مناسب است.
جعفر میراحمدی و یهوه این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درباره بازسازی ساختمان بیشتر بدانیم

آشپزخانه یک از پر جزئیات‌ترین فضاهای خانه است؛ به خصوص در یک خانه خالی، امکانات و ظاهر آشپزخانه بیشتر از هر چیزی به چشم می‌آیند. به همین خاطر است که در میان بخش‌های مختلف این عملیات، بازسازی آشپزخانه یکی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین کارها است. این کار همچنین یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن به ارزش یک خانه است، اگر تمایل دارید بعد از کار نوسازی آن را بفروشید. تغییرات در آشپزخانه می‌تواند با هدف‌های گوناگونی از جمله افزایش فضای قابل استفاده، به روز کردن کابینت‌ها و وسایل الکتریکی و استفاده از شیرآلات و لوله‌کشی‌های جدید انجام شود.


https://abanhome.com/page/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86

... دیدن ادامه ›› وقتی نوبت به یک پروژه بازسازی خانه می‌رسد، وسوسه‌ای قوی برای سریع دست به کار شدن و شروع کار وجود دارد. هر چه زودتر شروع کنید، زودتر تمام می‌کنید، این طور نیست؟ متاسفانه این اتفاق نمی‌افتد، اگر برنامه‌ریزی‌های لازم را از قبل انجام ندهید. عدم برنامه‌ریزی مناسب تنها می‌تواند این فرآیند را زمان‌برتر و پر هزینه‌تر کند؛ در نتیجه شما قبل از شروع هر کاری اول از همه باید یک طراح حرفه‌ای را برای این کار انتخاب کنید. شما به یک معمار یا طراح داخلی حرفه‌ای و باتجربه (و در مواردی هر دوی آن‌ها) نیاز دارید تا یک طرح منسجم و پر جزئیات از کاری که قرار است در طول فرایند بازسازی ساختمان صورت بگیرد تهیه کند. گروه ساختمانی آبان لوکس آماده است شما را راهنمایی کند تا بتوانید علاوه بر گرفتن بهترین تصمیم‌ها، این پروژه را در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل انجام دهید.

celine این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای روف گاردن یا بام سبز و بالکن سبز

اگر شما هم دوست دارید یک بام سبز در ساختمان‌تان ایجاد کنید، قبل از هر چیز باید رویکردهای مختلف برای ایجاد این فضای زیبا و دوست‌داشتنی را بشناسید. از نظر ساختاری، روف گاردن ها یا بام باغ ها به دو نوع فشرده (Intensive) و گسترده (Extensive) تقسیم‌بندی می‌شوند. در روش فشرده کل بام با یک لایه ضخیم از خاک پوشیده می‌شود تا بتواند از گیاهان بزرگ‌تر مانند درختان پشتیبانی کند. در روش گسترده، لایه‌های خاک در بخش‌های مختلف بام، نازک‌تر هستند و می‌توانند برای کاشت گیاهان و بوته‌های کوچکتر استفاده شوند. پوشاندن کل بام با خاک می‌تواند به راحتی تا چند صد کیلو فشار وزنی را بر هر متر مربع از سطح بام اعمال کند، حتی قبل از این که افراد و گیاهان را در نظر بگیریم. به همین دلیل است که برای انجام این کار شما باید از مهندسان و متخصصان یاری بگیرید تا آنها ارزیابی‌های لازم را انجام داده و طراحی و ساخت روف گاردن را برای‌تان انجام دهند. شرکت ساختمانی آبان لوکس آماده است تا رویای ساخت یک سقف سبز ایمن و زیبا را برای‌تان به حقیقت تبدیل کند.

https://abanhome.com/page/%D8%B1%D9%88%D9%81-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%85-%D8%B3%D8%A8%D8%B2-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%86-%D8%B3%D8%A8%D8%B2

بسیاری از ساختمان‌هایی که ما در آنها زندگی و کار می‌کنیم، سقف‌های مسطح دارند؛ اما در عمل چه تعداد از ما استفاده‌ای به جز سرپناه از ... دیدن ادامه ›› این سقف‌ها داریم؟ خوشبختانه نسل جدیدی از سازنده‌ها، معماران، طراحان فضاهای سبز، مدیران و مسئولان شهری و صاحبان شرکت‌ها و خانه‌های مسکونی بیشتر و بیشتر به فواید روف گاردن پی می‌برند. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای ساخت یک بام سبز در یک ساختمان را با شما در میان می‌گذاریم.

celine این را خواند
دور زمین و جعفر میراحمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آب و هوای کانادا
یکی از ویژگی‌های دوست‌داشتنی و جالب توجه کانادا، چهار فصل بودن آن است. هر کدام از فصل‌های بهار، تابستان، پاییز و زمستان جذابیت‌ها و مشخصات خاص خودشان را دارند: منظره‌های طبیعی که همیشه در حال تغییر و دگرگونی هستند، دماها و وضعیت‌های آب و هوایی متفاوت و شاید مهم‌تر از همه قیمت تور کانادا که در هر فصل از سال متفاوت است. وضعیت آب و هوا و شدت تغییرات دمایی برای هر کدام از این فصل‌ها در جاهای مختلف کشور متفاوت است.
https://bestcanadatours.com/post/%D8%A2%D8%A8-%D9%88-%D9%87%D9%88%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7

ساحل غربی کانادا، جایی که استان بریتیش کلمبیا و شهر ونکوور در آن قرار گرفته‌اند، در تمام طول سال آب و هوایی متعادل و دلپذیر دارد. در این بخش از کشور تغییرات فصل‌ها آن چنان به چشم نمی‌آید. به طور کلی می‌توان گفت ساحل غربی، تابستان‌های نه آن چنان گرم و زمستان‌های نه آن چنان سرد دارد، به خصوص اگر با شهرهایی مانند تورنتو و مونترال مقایسه کنیم.

هر چه قدر به سمت شمال پیش بروید (که البته در کانادا می‌توانید خیلی خیلی به سمت شمال بروید)، هوا سردتر و بارش‌های باران و برف شدیدتر می‌شود. در ضمن بسیاری از شهرها و مقصدهای محبوب گردشگری در کانادا به آب نزدیک هستند، در نتیجه هوا در این مناطق خنک‌تر بوده یا به شکل شدیدتر و سریع‌تری افت می‌کند.
امیر مسعود این را خواند
حسین مجتهدی، neda moridi و subscene farsi این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهاجرت برای بدست آوردن مزایای بیشتر در زندگی این روزها آسانتر از همیشه است و حتی کشورهایی در رقابت برای جذب مهاجرین هستند و این رقابت در تامین رفاه میتواند ما را در میان انتخابهای گوناگون سردرگم نماید، اما خیالتان راحت باشد ما برایتان راهههایی را پیشنهاد خواهیم داد تا بهترین را انتخاب کنید، در ادامه سری مقالات مقایسه شهرهای دنیا، به سراغ مقایسه تورنتو و سنگاپور رفته ایم همراه ما باشید.
به طور رسمی جمهوری سنگاپور ، یک دولت جزیره ای مستقل در جنوب شرقی آسیا است و دومین تراکم جمعیت در جهان را دارد. در سنگاپور تقریباً 5/7 میلیون نفر ساکن هستند که 61٪ (3/4 میلیون) آنها شهروندان سنگاپور هستند. چهار زبان رسمی در سنگاپور وجود دارد: انگلیسی ، مالایی ، چینی و تامیل که نشان دهنده تنوع فرهنگی غنی و غذاهای گسترده قومی و جشنواره های مهم آن میباشد
تورنتو مرکز استان انتاریو کانادا است. جمعیت این شهر 2،731،571 نفر در سال 2016 تخمین زده شده است، این شهر پرجمعیت ترین شهر کانادا و چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی میباشد. تورنتو یکی از مراکز بین المللی تجارت،امور مالی، هنر و فرهنگ است و به عنوان یکی از چند ملیتی ترین شهرهای جهان شناخته شده است.

https://bestcanadatours.com/post/%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1
دور زمین و رویا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
منطقه GTA تورنتو
تورنتو، اگر نه در تمام قاره امریکای شمالی، اما بدون شک بین‌المللی‌ترین شهر کانادا است. نویسنده و بازیگر سرشناس، پیتر اوستینوف، تورنتو را این چنین تعریف کرده است: نیویورکی که توسط سوئیسی‌ها اداره می‌شود. شاید شهرت و صحبت از تورنتو به اندازه شهر رقیبش یعنی نیویورک نباشد، اما بسیاری از علاقه‌مندان به سیر و سیاحت حال و هوای آرامش‌بخش کانادایی شهر و تمیزی و جاذبه‌های آن را بیشتر می‌پسندند. تورنتو همچنین قلب تپنده مالی کانادا است؛ این شهر رقیب سرسختی است برای مونترال برای به دست آوردن عنوان مرکز فرهنگی کانادا، آن هم به واسطه نمایش‌های تئاتر مشهورش در سطح بین‌المللی و معماری مدرنی که در هیچ کجای دیگر کانادا به چشم نمی‌خورد.


https://bestcanadatours.com/post/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87-gta-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%88
دور زمین این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
5 بانک بزرگ در کانادا (RBC، BMO، TD، CIBC و Scotiabank)
همگی برنامه‌های خاصی دارند برای کسانی که به عنوان مهاجر یا برای تحصیل در کانادا به این کشور آمده‌اند. این بانک‌ها همچنین مشوق‌های فراوانی برای تازه‌واردها دارند، در نتیجه توصیه می‌کنیم حتما پیشنهادهای ارائه شده توسط این بانک‌ها را بررسی کنید. این که کدام بانک بهترین بانک کانادا باشد، به نیازهای خاص شما بستگی دارد. با این حال می‌خواهیم در ادامه چند تا از مشهورترین و بهترین بانک‌های این کشور را به شما معرفی کنیم:

CIBC
HSBC Canada
Scotiabank
بانک مونترال (BMO)
بانک ملی کانادا

https://bestcanadatours.com/post/%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7
باغات جادویی سامویی
برای دسترسی به این باغ حیرت انگیز دو مسیر به چشم می‌خورد. یک مسیری دارد که با کف بتونی و دیگری مسیری می‌باشد که ناهموار است. از میان جنگل ها و رودخانه‌ها و کوه ها گذر می‌کند. گردشگران تور تایلند به دلیل جذابیت‌های خاصی که دارد مسیر به سوی باغ را انتخاب می‌کنند. چرا که طبیعت بکر شهر سامویی با چشم اندازهای زیبایی که دارد، یک تجربه عالی در تور تایلند می‌باشد. در قسمتی از مسیر گردشگران می‌توانند در قسمت‌های مرتفع این جزیره قرار بگیرند و از آن جا بیشتر نواحی اطراف و نماهای بلند را مشاهده کنند. این باغ با طبیعت شگفت‌انگیزی که دارد، دارای چندین مجسمه سیمانی معبد و آبشار می‌باشد که به صورت نمادین از آیین‌های مختلف تایلند سخن به میان می‌آورند که هرکدام از این پیکره‌ها در حال انجام کاری می‌باشند.
https://dorezamin.com/tours/bangkok-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88%DA%A9
دور زمین این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مزرعه مارهای سامویی
این مزرعه در قسمت جنوب غربی جزیره در ناحیه ی Ban Talling Ngam قرار گرفته است. تنوع مارهای این جزیره زیاد نیست و شانس دیدن آنها در طبیعت بسیار کم می‌باشد. ولی این مکان محل زندگی شاه کبری های بزرگ است که هر چند خطرناک هم نمی‌باشد و با اولین مواجهه با شما فرار می‌کنند. مارهای دیگری همچون کبری‌ و پیتون در سامویی وجود دارند. هر چند نژادهایی دیکر از این حیوانات در این مرکز در تور تایلند قابل مشاهده هستند.
برای تماشای تعداد زیادی از مارها که گونه های بسیار سمی هستند. در این مکان کبرای آسیایی، پیتون و بسیاری از مارهای سمی به نمایش گذاشته است. نمایشگاه‌ها در این مزرعه شامل تعدادی از مارها، عقرب و سایر بی مهره‌گانی سمی می‎باشند. محیط مزرعه مار بسیار زیبا بوده و جاذبه‌های متعددی را برای بازدید دارد.
https://dorezamin.com/tours/phuket-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ساحل لامای سامویی
ساحل لامای در قسمت جنوبی شرقی جزیره قرار گرفته و وسعت آن به 6 کیلومتر مربع می‌رسد. ساحل لامای دومین ساحل بزرگ و پر رفت و آمد جزیره سامویی به شمار می‌رود. این جزیره در جنوب چاونگ قرار دارد و دارای رستوران‌های دریایی، رستوران‌های محلی و فست فود نیز می‌باشد.از نظر تاریخی اقامت در این ساحل احتیاج به بودجه بیشتری دارد اما با افتتاح چندین هتل جدید این قسمت از جزیره نیز تنوع بسیار بالایی برای بازدید دارد که از لحاظ حق انتخاب مکان سکونت با بودجه‌های متفاوتی برای اقامت در تور تایلند وجود دارد. زندگی شبانه نیز در این قسمت متنوع است و بعضی مواقع شلوغ می‌باشد. قسمتهای مختلف این جزیره، صخره‌ها و مناطق ناهموار دیگر برای شنا آب آن از چاونگ عمیق‌تر می‌باشد. در لامایی جنوبی دو صخره بزرگ به نام پدربزرگ و مادر بزرگ وجود دارد که در این شهر اجناس، کمی ارزانتر از چاونگ هستند.
https://dorezamin.com/tours/asia-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هتل دوآنجیت پوکت (Duangjitt Hotel & Resort)، یک هتل 4 ستاره ارزان و مقرون‌به‌صرفه تور پوکت است. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل آشنا خواهیم کرد.
https://dorezamin.com/tours/phuket-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA
این هتل در مجموع 193 اتاق دارد که به رده‌های درجه یک، اتاق دولوکس با منظره‌ای رو به استخر، دولوکس رو به باغات سرسبز، اتاق دولوکس گاسالونگ، اتاق دولوکس کوچک، 14 ویلا، 32 سوئیت درجه یک، 4 سوئیت معمولی و 11 سوئیت خانوادگی و دوبلکس تقسیم بندی شده‌اند. تمام این اتاق‌های این هتل زیبا منظره‌ای رو به استخر و باغ دارند. اتاق‌های این هتل دارای سیستم تهویه هوا، بالکن اختصاصی، حمام اختصاصی، تلویزیون، ماهواره، گاوصندوق و چای و قهوه ساز می‌باشند.
دور زمین این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرودگاه پاتایا
فرودگاه بین المللی پاتایا یا یو-تاپائو (U-Taphao)، تنها یک پایانه مسافری داشته که برای پروازهای داخلی و خارجی و چارتر بوده و باند آسفالته‌ای به طول 3505 کیلومتر دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 13 متر می‌باشد.
https://dorezamin.com/tours/pattaya-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A7
فرودگاه یو-تاپائو (U-Taphao)، فرودگاهی با کاربری دو منظوره -عمومی و نظامی می‌باشد. از آنجایی که دفتر فرماندهی نیروی هوایی سلطنتی کشور تایلند در این فرودگاه قرار دارد، تصویربرداری در محل فرودگاه ممنوع می‌باشد. فروشگاه سوغات تایلندی، رستوران، کافی شاپ، کافی نت، راهنمای هتل و گردشگری و دفتر خدمات پستی از امکانات و خدماتی هستند که این فرودگاه در اختیار گردشگران تور پاتایا قرار می‌دهد.
فرودگاه بین المللی پاتایا در فاصله 40 کیلومتری از حومه دو شهر پاتایا و رایونگ قرار گرفته و 140 کیلومتر از جنوب شرق بانکوک فاصله دارد و در عرض 45 دقیقه با خودرو یا تاکسی می‌توان مسافت فرودگاه تا پاتایا را طی نمود. همچنین ایستگاه‌های اتوبوس، تاکسی و کرایه خودرو در پایانه فرودگاه آماده انتقال مسافران به نقاط مختلفی همچون بانکوک و پاتایا هستند.
دور زمین این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت انجام بدهید. در این جزیره می‌توانید در مراکز خرید مدرن و یا بازارهای سنتی به دنبال خرید جواهرات مینا‌کاری شده، ظروف مسی، زیورآلات باشید.
https://dorezamin.com/tours/phuket-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA
سنترال فستیوال یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید شهر پوکت به شمار می‌رود. این مرکز خرید که به شکل یک دایره در 4 طبقه ساخته شده است، خدمانت رفاهی کاملی به مشتریان خود ارائه می‌دهد، که یکی از این امکانات، پارکینگ رایگان است. این مرکز 120 نمایندگی فروش دارد که مطمئن باشید، هر آن چه به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهند.
پریمیوم اوتلت پوکت، با 300 برند درون آن، یکی از بهترین مراکز خریدی است که در تور پوکت بهتر است به آن سری بزنید. بیشتر این فروشگاه‌ها لباس و تجهیزات ورزشی به فروش می‌رسانند و همیشه تعدادی از آن‌ها، با زدن برچسب تخفیف 80 درصدی شما را به سوی خود جذب می‌کنند. بین برندهای موجود در این اوت لت ، برندهایی همچون لاکوست، گای لاروچ، لویس، آدیداس و نایک از همه پرطرفدارتر هستند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هتل آماری رزیدنس پاتایا
هتل آماری رزیدنس پاتایا (Amari Residences Pattaya)، یکی از بهترین هتل‌های 4 ستاره‌ای است که می‌توانید در تور پاتایا در آن اقامت کنید. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات رفاهی این هتل آشنا خواهیم کرد.
هتل آماری رزیدنس بین پاتایا و جومتین قرار گرفته و در مجموع 173 اتاق میهمان و سوئیت دارد که همگی مبله هستند. در تور پاتایا به شما توصیه می‌کنیم این هتل را برای اقامت انتخاب نمایید. اتاق‌های این هتل تهویه مطبوع کارآمد و مبلمان راحتی دارند. سوئیتهای هتل دارای بالکن و آشپزخانه هستند. سرویسهای بهداشتی دارای وسایل بهداشتی رایگان و دوش هستند. برخی سرویسها دارای دید رو به دریا و وان نیز هستند. در ضمن تلویزیون صفحه تخت ماهواره‌ای، گاو صندوق و میز ناهارخوری نیز در اتاق‌های این هتل برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته است.
سالن همایش‌های پاتایا با ماشین چند دقیقه تا هتل آماری رزیدنس فاصله گرفته است و ساحل Cosy نیز پیاده تا هتل 10 دقیقه فاصله دارد. خیابان Walking Street نیز تنها 7 دقیقه با این هتل فاصله داردکه از مزیت‌های آن به شمار می‌رود. ساحل سنترال فستیوال نیز در فاصله 3.7 کیلومتری از این هتل قرار گرفته است.
از امکانات ورزشی این هتل می‌توان استخر روباز، سونا و جکوزی، زمین گلف، سالن بدنسازی و ماساژ را نام برد.
https://dorezamin.com/tours/pattaya-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A7
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هتل گریسلند ریزورت پوکت
هتل گریسلند ریزورت پوکت در ساحل پاتونگ قرار گرفته است و فاصله آن از ساحل تنها 3 دقیقه است. اتاق‌های این هتل با کفپوش چوبی و دکور مدرن تایلندی تزئین شده‌اند. هر اتاق این هتل دارای یک تلویزیون، یخچال با مینی بار و تهیه چای و قهوه است. حمام خصوصی با وان و دوش نیز نصب شده است.
https://dorezamin.com/tours/phuket-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA
ناهار خوری هتل گریسلند ریزورت در رستوران بوآ در لانگ ( Bua Luang ) تمام روز با غذاهای تایلندی و بین المللی میزبان مهمانان تور پوکت است و کافی شاپ Parakang نیز نوشیدنی‌های خوشمزه در اختیار شما قرار می‌دهد.
مهمانان هتل گریسلند ریزورت پوکت می‌توانند از استخر آبگرم در فضای باز استفاده کنند و یا با یک تمرین در ورزشگاه خود را سرگرم نمایند. اجاره اتومبیل ، لباس‌های شسته شده از دیگر خدمات رفاهی این هتل در تور پوکت هستند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ساحل پاتونگ پوکت
ساحل پاتونگ یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت برای تجربه یک لحظااتی خوش در آن اقامت کنید.

https://dorezamin.com/tours/phuket-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA
خرید در پاتونگ
در بازار ساحل پاتونگ مغازه‌های زیادی هستند که به راحتی می‌توانید ا آن‌ها یک جنس با کیفیت و با تخفیف خریداری کنید. در این بازار که از بهترین مراکز خرید پوکت و مراکز خرید تایلند به شمار می‌رود، می‌توانید میوه، کیف، کفش، لباس، دستبندها و گردنبندهای سنگی را خریداری نمایید.
حمل و ... دیدن ادامه ›› نقل در پاتونگ
برای حمل و نقل در اطراف این ساحل می‌توانید از توک‌توک‌ها (tuk tuk)، کمک بگیرید. در ضمن قبل از سوار شدن به وسیله نقلیه جالب حتما در مورد هزینه سفر خد با راننده به توافق برسید. ساحل پاتونگ دو خیابان اصلی دارد که یک طرفه هستند و در دو جهت رفت و برگشت طراحی شده‌اند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهترین مکان ها برای خرید در آئو نانگ کرابی
کرابی یکی از زیباترین شهرهای کور تایلند است که خرید یکی از جاذبه های آن به شمار می‌رود. فروشگاه طلا و نقره دست‌ساز Chock Dee، فروشگاهی با سابقه طولانی در منطقه آئونانگ است. این فروشگاه شیک در کنار ساحل آئونانگ قرار گرفته و گستره متنوعی از دستبندها، گردنبندها، گوشواره‌ها و دیگر جواهرات را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. خاص بودن جواهراتی که در اینجا فروخته می‌شوند این است که تمام آنها دست‌سازهایی با طراحی‌های اصلی، ساخته شده از مواد گران‌قیمت و نیمه‌گران‌قیمت و نادر از جمله طلا و نقره، سنگ، مرمر و فسیل هستند.
https://dorezamin.com/tours/thailand-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF
Nopparat Thara Plaza یکی از جدیدترین مراکز خرید در منطقه آونانگ و نوپارات تارا است. این مجموعه خرید و غذا خوردن، ظاهری مدرن دارد و در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است. در اینجا مسافران تور کرابی به گزینه‌هایی عالی برای خرید در منطقه تقریبا ساکت Nopparat Thara دسترسی دارند. در طراحی نوپارات تارا پلازا، المان‌های مدرن و طبیعی با هم ترکیب شده‌اند. در اینجا گیاهان، درختان و یک استخر کوچک بین فروشگاه‌هایی کلبه مانند قرار دارند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهترین کارها برای روزهای بارانی در کرابی
بهتر است قبل از سفر به هر کشوری از وضعیت آب و هوایی آن آشنا باشید و برای آن برنامه داشتید.
آیا راه بهتری برای سپری کردن یک روز بارانی در تور کرابی غیر از نوازش شدن با دست‌های یک ماساژور حرفه‌ای سراغ دارید؟ اسپاها و سالن‌های ماساژ مانند هر جای دیگری در تایلند، در کرابی هم فراوان هستند.
https://dorezamin.com/tours/thailand-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF
ساختار زمین‌شناسی استان کرابی و همچنین بخش بزرگی از جنوب تایلند، شامل صخره‌های آهکی است. نرم بودن این سنگ رسوبی و خاصیت غیر معمول آن در حل شدن در آب، باعث شده غارها و صخره‌های بسیار زیبایی به وجود آیند. غارهای قابل بازدید در اندازه‌ها و اشکال متفاوت در کرابی فراوان یافت می‌شوند.
مرکز خرید تسکو لوتوس شاید در نگاه اول جذابیت آنچنانی نداشته باشد اما مکانی خوب برای وقت‌گذرانی در یک روز بارانی در تور کرابی است. واضح است که بخش سوپرمارکت تسکو لوتوس قرار نیست جذاب‌ترین بخش آن برای مسافران تور تایلند باشد. قسمت جالب توجهش، مرکز فروشگاهی آن است که چندین جاذبه مختلف برای یک روز بارانی را برای تجربه دارد.
نوبادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهترین مکانها برای خرید در کرابی
فروشگاه چند بخشی Vogue، سنت به خوبی جواب‌پس‌داده‌ی بسیاری از مراکز تجاری تایلند را ادامه داده و تعداد زیادی از فروشگاه‌های برندهای مشهور را همراه با یک سوپرمارکت مرکزی، یک فود کورت و مکان‌هایی برای عرضه غذاهای فست‌فود، در زیر یک سقف جمع کرده است. این مرکز خرید ۳ طبقه، در جاده ماهاراجه در قلب شهر کرابی قرار گرفته است.
https://dorezamin.com/tours/thailand-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF
کو لانتا آرام اما مستمر در حال محبوب شدن در بین مسافران تور تایلند است. با وجود ساخته شدن بیش از ۱۰۰ هتل و مهمانخانه در ۲۰ سال گذشته، این جزیره همچنان سبک زندگی سنتی خود را حفظ کرده است.
بازار روز مرکز شهر کرابی هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محوطه‌ای ۲۴۰۰ متر مربعی در خیابان شماره ۱۰ جاده مهاراجه در قلب شهر کرابی برپا می‌شود. نسبت به بازار مهاراجه کوچکتر است و مانند هر بازار روزی در تایلند، در اینجا هم غذاهای خیابانی تایلندی، گل، میوه و خرده‌ریزهایی مانند اسباب‌بازی‌های ارزان پلاستیکی و لباس‌های زنانه را برای فروش دارند.
دهکده اوت لت یکی دیگر از بهترین مکان‌های خرید در کرابی به شمار می‌رود. در این مرکز خرید کالاهای اصلی با قیمت‌های کارخانه به فروش می‌رسند.
نوبادی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
زیباترین جزایر اطراف کرابی
کرابی از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌های متنوع است. جزیره کو پودا یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای آن دسته از مسافران تور کرابی است که تعطیلات خود را در منطقه آونانگ سپری می‌کنند. کو پودا در حدود هفت کیلومتری آئونانگ قرار گرفته و در مدت 25 دقیقه با قایق بلند قابل دسترس است.
https://dorezamin.com/tours/thailand-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF
کو لانتا آرام اما مستمر در حال محبوب شدن در بین مسافران تور تایلند است. با وجود ساخته شدن بیش از ۱۰۰ هتل و مهمانخانه در ۲۰ سال گذشته، این جزیره همچنان سبک زندگی سنتی خود را حفظ کرده.
کو هنگ در جنوبی‌ترین بخش خلیج فانگ نگا، در حدود 7 کیلومتری ساحل کرابی قرار گرفته و مطمئنا یکی از شگفت‌انگیزترین جزیره‌های این محدوده است. نام این جزیره از تالاب 20 هزار متر مربعی که در مرکزش قرار دارد گرفته شده است. این تالاب با صخره‌های بلند احاطه شده و تنها از طریق یک کانال باریک در دسترس است
نوبادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید