آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال امیر | دیوار
S3 : 15:00:43 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
امیر
درباره نمایش شیطونی i
سلام
تئاتر خوبی بود و کشش بالایی داشت و بازی آقای کوشکی از اون بازی‌های برونگرای فوق‌العاده بود که نفس مخاطب رو حبس می‌کرد. اونقدری که می‌گفتن تیکه‌هاش مثبت ۱۸ نبود و فقط به نظرم بخشی که در مورد یه ترنس توضیح داده می‌شد تند بود و یه توهین عمیق توش به این قشر بیمار مستتر بود که به عنوان یه انسان تأسف خوردم و کاش حذف بشه از اجراهای بعد.
ابتکارات دکور و ریتم به نظرم مقبول بود و در کل من از نمایش راضی بودم.
عاطفه گندم آبادی، شاهو منبری و احسان zarkesh این را خواندند
سها طاهری این را دوست دارد
در مورد شوخی با ترنس ها ۱۰۰٪ با شما موافقم
۰۹ خرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امیر
درباره نمایش اگه بمیری i
سلام
در مجموع نمایش خوبی بود اما انتظار من خیلی بالاتر بود با توجه به تیم و متن کار.
به نظر شخصی من بازی خانم‌های کار سطح بالاتری داشت و درگیرانه و مؤثر بود و به لحاظ دکور و موسیقی و نور هم کار بسیار خوبی بود. نکته‌ای که به نظرم کمی قابل تأمله، افت ریتم کار توی برخی برهه‌هاست. خصوصاً توی سکانس‌هایی که دنیل و آن با هم روبه‌رو هستن، کار شل میشه انگار.
به لحاظ محتوایی هم نمایشنامه خیلی قوی بود و پیامش هم به نظر من این بود که جهان و آدم‌های جهان رو تصورات ما می‌سازه، نه آگاهی کامل از ذات اون‌ها. اگه از درون با جهان در صلح به سر ببریم جهان هم آرومه و اگه نه، نه.
من که صلحم دائماً با این پدر
این جهان چون جنّت استم در نظر
امیر
درباره نمایش صد درصد i
سلام
خدا رو هزار مرتبه شکر که نمایشنامۀ عالی مارکس لید دست اهلش افتاده بود و یه تیم حرفه‌ای نمایشی رو برده بودن روی صحنه که کمترین گسستی توش احساس نمی‌شد. بازی آقای شکیبا و خانم پسیانی هم حرف و حدیثی باقی نگذاشته بود.
نمایش به شکلی بود که تمام پیام‌ها توی متنش بود و مخاطب در ساختنش مشارکت فعال داشت؛ یه پارادوکس پیچیدگی در عین سادگی.
ممنون از مارکس لید و همۀ عناصر صد در صد کاردرست صد در صد.
سلام
در مسامحه‌آمیزترین حالت نمایش متوسطی بود. بازیگران اصلأ به لحاظ سنی و کلاس بازی در حد نقش‌ها نبودن. دکورها به شدت روی مخ بودن و تغییر مداومشون هم بیشتر اذیت می‌کرد. هیچ گرهی در کار نبود و نتیجه هم از قبل مشخص بود. این مضمون ضمیر ناخودآگاه هم دیگه خیلی دست‌پرسوده. بیشتر به نظر میومد یه اجرای پایان‌نامه باشه. تنها نکته امیدوارکننده جوانی تیم بود که ان‌شاءالله بتونن با تمرین بیشتر و بیشتر و بیشتر نمایش‌های بهتری رو روی صحنه ببرن.
سلام
نمایش خوبی بود و علی‌رغم اینکه ما به خاطر جنس موضوع دودل بودیم برای دیدن ولی واقعیت اینه که این نمایش بیشتر نشون‌دهندۀ بحران‌های روحی جوامع سرمایه‌زده‌ است به بهونۀ موضوع خیانت روایت میشه.
نمایشه چندلایه‌ایه و حتماً ارزش یه بار ذیدن رو داره و حتّی چند بار دیدن. بازی‌ها خوبن و اضافات نداره یا کم داره و بالکل کار منسجمیه.