آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال الیسا مظاهری | دیوار
S3 : 13:59:37 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام
چیزی که به عنوان خلاصه، نوشته شده در توضیحات نمایش؛ زیادی خلاصه نیست؟:)
الیسا مظاهری (citizen93)
درباره نمایشنامه‌خوانی نقطه سر خط i
سلام
آیا این اجرا تمدید می شود؟
میترا و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
ممنونم از توجه گروه و شخص آقای عاقبتی در تلاش برای ارائه ی آثاری فاخر و خاص!
نمیخوام کار رو با هیچ یک از آثار قبلی ایشون مقایسه کنم چون، امری بیهوده ست ولی، حس رضایت من از تماشای کار، پایین تر از کارهای قبلی بود.
دوستان به مواردی اشاره کردند که موافق بودم منم با ایشان.
نکته ی اصلی مغفول در متن، این بود که بالاخره جواب ما از کجا آمده ایم جهت این کودکان، چی بود؟
بیشتر جواب مساله رفت به سمت اینکه نوزاد از بیمارستان میاد!
خب! من انتظار همچین پایانی رو نداشتم ولی، از صحنه، بازیهای عالی و دکور، خوشم اومد. یه مینی مالیست دلنشین!
بازی آقای عطایی هم که مثل همیشه، عالی بود.
من هم به عنوان یک مادر، معتقدم این سوال مورد پرسش اکثریت کودکان در اون سن نیست. هر چند من معمولا کارهای ... دیدن ادامه ›› کودک رو خودم ابتدا می بینم و بعد پسرم رو میبرم و در این کار، زیاد صلاح ندونستم که ایشون تماشا کنه!
هر چند رده ی سنی شون هم بیشتر از ۸ بود ولی پاسخهای من و همسرم در سنین ۷ و ۸ سالگی، ظاهرا ایشون رو قانع کرده تا امروز!
میترا، رضا تهوری و امیر این را خواندند
رضا بولو و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
بعد از مدتها، تاترهای پاییز رو شروع کردم.
من خیلی طرفدار آثار سورئال نیستم. یعنی توی هیچ یک از هنرهای موجود.نقاشی، سینماو ... ولی بازی کم نقص تنها بازیگر نمایش، حس خوبی از تماشای یک تئاتر کلاسیک رو بمن داد.
با توجه به متن اصلی و تغییراتی که کارگردان محترم در دریافت و پرداختشون انجام داده بودند؛ کمی گنگ شد شروع نمایش!
شروعی بسیار حساب شده که فکر میکنم اکثر تماشاچی ها، مثل بنده فکر کردند اون شخص از تابوتش یا قبرش، سر برآورده ولی پایان نمایش و با مردن اون شخص روان پریش، ما دچار سردرگمی شدیم و باعث شد حس خوبی که در طول نمایش داشتیم، کمی کمرنگ بشه.
موسیقی و نور نقطه قوت دیگر کار بود و همینطور اجراگرانی چون خانم سیف و سه همکار دیگرشون.
ممنون از عوامل اجرایی و عمارت نوفل لوشاتو که، امیدوارم کافی شاپ رو زودتر باز کنند که خیلی لازم بود جمعه شب!
مگه زیرزمین سالن ۲ کافی‌شاپ نیست؟!
۲۷ آبان ۱۳۹۷
دارن تعمیرات انجام میدن کافه تعطیل هست
۲۸ آبان ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
چرا اینقدر خوووووووووب بود این نمایش!؟
همه چیز سر جای خودش بود؛ بازیها بسیار حرفه ای، طراحی صحنه، نور، موسیقی، ویدئو پروژکشن، لباسها و همه و همه و در نهایت متن و کارگردانیش!
لذت بردم. اونقدر که برای بار دوم بلیط گرفتم و دوستان دیگری رو دعوت به همراهی کردم.
ممنونم جناب عاقبتی که سلیقه ی مخاطب رو می تونید بالا ببرید و اون حس احترام گمشده در این روزها رو، به اون منتقل کنید.
من ۵ ستاره میدم به کار!
سپاسگزارم ازتون.
سلام
چرا هیچ نوشته ای توی این بخش نیست؟
واقعا پدر و مادرها، اینقدر بی توجه به نقد و گفت و گو در خصوص نمایشی هستند که فرزندشون رو به تماشاش بردند؟
سلام
همه ی عوامل خدا قوت!
تیوال عزیز! لطفا رده ی سنی برای این نمایش تعیین بفرمایید.
اگر حضور خانم فاطمه امینی و تیزرهای ساخته شده برای این نمایش، القا نمی کرد که کار برای کودک و نوجوان مناسب است؛ امکان نداشت پسر ۱۱ ساله م رو با خودم ببرم که بعد هم مجبور شم بعد از نیم ساعت، سالن رو ترک کنم.
شوخی های جنسی و عشوه های عجیب و غریب، بنده رو هم معذب میکنه چه برسه به کودکان!
کاربر محترم این نمایش برای بزرگسالان نه برای کودکان.و نوجوانان فقط نمی دانم چرا خانوادهها هنرمندان کار تاتر کودکان میکنند بجای انکه حمایت کنند که نمی کنند وانوقت تااتربزرگسال می برند کودک نوجوان برایش مناسب نیست.
۰۴ شهریور ۱۳۹۷
با نظر ایشون در مورد رده سنی موافق هستم **برای من هم که تا پایان این نمایش رو دیدم کمی زیاد و گاهی کاملاً مستقیم و بی پروا بود. ولی خانم امینی قبل از این که کار کودک انجام بدن یک بازیگر تئاتر توانمند بودن و هستن***
((ببین عشقم قرمز بهت واقعاً خیلی میاد:))
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
دوست عزیز
مینا
ممنونم از نظرتون.
من هیچوقت پسرم رو تئاتر بزرگسال نبرده و نمیبرم. مرتب هم کارهای مناسب سنش رو تو حوزه کودک و نوجوان چک میکنم و برای تماشای اونها میریم. میتونید تک نظرات بنده رو هم روی تئاترهای کودک توی همین تیوال بخونید؛ مساله ای که مطرح کردم، مراحل ساخت تیزرهایی بود که خانم امینی بطور لایو از اینستاشون نشون دادند و امیدوارم با دیدن اونها بقیه دوستان هم متوجه بشن که، هدف گذاری مخاطب اون تیزر، کاملا اشتباهه!
مسئولیت تیوال ... دیدن ادامه ›› عزیز هم در این روزهای تولدشون، اینه که آسیب شناسی کنند. اون شب غیر از ما، ۴ خانواده ی دیگه هم بچه هاشون رو اورده بودند. تقاضا دارم رده ی سنی، مشخص بشه.
من هم خانم امینی رو به عنوان یه بازیگر توانمند می شناسم.
۰۵ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
فکر میکنم روز سوم اجرا بود که به تماشا رفتیم.
من یکی از طرفداران صدا هستم. به همین دلیل، تیپهایی که آقای یاکیده گفتند برام، مجیکال بود و لذت میبردم از بازی با صداشون؛ کما اینکه حرکات بدنشون هم تقریبا بی نقص بود.
بهناز جعفری عزیز با اون طنین خوش آهنگ صداش و مسعود کرامتی بزرگوار که دلمون تنگ شده بود برای دیدنشون... همه ی اینها در کنار طراحی لباس، نور و صحنه ی خوب و موسیقی مناسب در چند صحنه؛ شب قشنگی رو برام رقم زد.
از اینکه زمان شروع کار دیر هست، من هم راضی نبودم و اینکه در تبلیغات، اثری اقتباسی معرفی شده بود ولی به قول برخی دوستان، ما عینا متن کتاب رو روی صحنه دیدیم.
با تمام این احوال، عاشقان شازده کوچولو، با مرور واژه های جادویی اگزوپری، در چرخش نقش ها توسط بازیگران، حال خوبی تجربه کردند.
#حذف_بروشورکاغذی = احترام به نسل آینده و حفظ زندگی درختانی بیشتر که با بودنشان، به تمام دنیا زندگی می بخشند.
لطفا امکان دریافت بروشور دیجیتال رو فراهم ... دیدن ادامه ›› فرمایید که در اون اطلاعات تخصصی_حرفه ای افراد نیز، قابل دسترسی باشد. دریافت یک فایل به هنگام خرید بلیط یا پیش از شروع نمایش روی موبایلها، حرکتی برخاسته از بلوغ جمعی جامعه ی تئاتر ما و نقش بسزای آنها در فرهنگ سازی حفظ محیط زیست خواهد بود.
سلام
لذت تماشای سادگی ولی پرمغز بودن، اون چیزیه که بعد از پایان نمایش، چشیدم.
از بازیهای عالی آقایون و بازی خوب خانم قلاتیان، از موسیقی، از نور، از لباسهای مناسب و کاملا مرتبط با موضوع، از کارگردانی حرفه ای و حتی دکور ساده ولی کافی این نمایش؛ به حد کافی لذت بردم.
ممنونم پارسا پیروزفر دوست داشتنی و گروه بسیار خوب!
#حذف_بروشورکاغذی = احترام به نسل آینده و حفظ زندگی درختانی بیشتر که با بودنشان، به تمام دنیا زندگی می بخشند.
لطفا امکان دریافت بروشور دیجیتال رو فراهم فرمایید که در اون اطلاعات تخصصی_حرفه ای افراد نیز، گنجانده شده باشه. دریافت یک فایل به هنگام خرید بلیط یا پیش از شروع نمایش روی موبایلها، حرکتی برخاسته از بلوغ جمعی جامعه ی تئاتر ما و نقش بسزای آنها در فرهنگ سازی حفظ محیط زیست خواهد بود.
ممنونم.
سلام
چه نقدهای خوبی دوستان نوشته اند. کلی حس و حال مشترک توشون بود. پس من، پرگویی نمیکنم و پیشنهادم به دوستانی که مایلند کمی هم پازل بچینند و دیالوگ، مزه مزه کنند؛ اینه که برید و تماشا کنید.
فکر میکنم و با توجه به قضاوت رفیقی که همراهم بود، این نمایش یا پسندیده میشه اونم اساسی و یا، نه!
بنابراین اگه هنوز مردد هستید، یه نگاهی به نظرات مثبت دوستان بندازید...
من متوجه زمان اذان نشدم موقع خروج از سالن ولی، خلسه ی بعد ازنمایش رو خیلی دوست داشتم.
نمایش، فیلم، کتاب، موسیقی، آن زمان دارای ارزش بیشتری می شوند که ما را به فکر کردن رهنمون سازند.آن جا که پس از پایان هر کدام از این موارد ذکر شده،اندیشه تازه ای رقم بخورد،یعنی آن امر،تاثیر خود را گذاشته است.این که هر فرد در نهایت،تلنگری در وجودش، احساس کند و درک تازه ای از امور داشته باشد.
ارائه دادن مستقیم و بی واسطه اندیشه در نمایش، موسیقی، کتاب، سینما، به مخاطب،از طرفی،راه تفکر را می بندد و از طرف دیگر،اندیشه دیکته شده ای به مخاطب ارائه می دهد.و ادامه دادن این روند باعث خمودگی افکار و درجازدن می شود.و در نهایت،همه شبیه هم فکر می کنند.در واقع،یاد می گیرند شبیه هم فکر کنند و این اشتباه محض است.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
@بریهه
ممنونم از درج نظرت و کاملا موافقم باهاش.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
روز دوم نمایش به تماشای کار رفتیم.
نقدهای دوستان رو خوندم و موافق با بخشی از اونها بودم که نظراتم رو هم درج کردم در پایین صحبتهاشون.
بازیها، کم نقص بودند. جناب عمرانی، آقای رازانی، پسر بچه ی دوست داشتنی اینروزهای تاتر (محمد)، و خانم نصیرپور؛ اما محتوا و متن!؟ فرم!؟
من به عنوان یکی از تماشاچی های قدیمی آثار استاد و دوستدار بازی هنرمندانی که ازشون نام بردم، اگر نخوام مقایسه ای بین کارهای قبلی و این کار داشته باشم؛ تنها یک نقد وارد میکنم و انهم اینکه این اثر، بیشتر یک نمایشنامه خوانی بود تا تئاتر که موسیقی و صدای خوب آقای مسیحا، اون رو دلنشین تر کرده بود.
ولی، از اونجایی که سعی میکنم بدون تعصب روی نام کارگردان و هنرمندان پیشکسوت اون، قضاوتی کنم، حق خودم و باقی تماشاچیان میدونم که در مورد ژانر، موضوع و اپیزودیک بودن کار و اینکه سانسهای مختلف، بازیگران متفاوتی خواهد داشت، از قبل در جریان قرار بگیرم.
یادمون نره که از ضعفهای کار، معرفی کار با یه سری هنرمند دوست داشتنی بود که وقتی رفتیم، حداقل ۲ یا ۳ تاشون نبودند. شب اجرای ما، آقای کرمی و هاشمی نبودند! ... دیدن ادامه ››
ای کاش، انقدر محترم شمرده بشیم که تهیه کننده محترم، لیستی از سانسهای حضور هر هنرمند رو، زمان خرید بلیط، اطلاع رسانی کنه.
دانستن ژانر یا یک خط در مورد موضوع نمایش، حق همه ی مخاطبین هست. چه حرفه ای و چه غیرحرفه ای! چه عاشق آثار استاد و چه کسی که بار اول قراره با کارهای ایشون آشنا بشه.
دانستن و اطلاع رسانی، حق و وظیفه ی همه ماست، آنهم در هر جایگاهی ولو، به هر قیمتی!
تماشای این اثر باعث نمیشه من به تماشای کارهای آینده جناب رحمانیان نرم ولی در روزهای آتی، خریدم رو به اجراهای میانی یا پایانی کار، موکول می کنم.
#حذف_بروشورکاغذی= حفظ جان درختانی بیشتر و احترام به نسل آینده و خودمان.
#رواج_بروشورهای_دیجیتالی
با عرض سلام و ادب به نکات خیلی خوبی اشاره کردید ، من تا الان داشتم فکر میکنم علت استفاده از عکس اون پسر بچه در بروشور چی بوده چون دیشب که بنده اجرا رو دیدم حضور نداشت در نمایش و طبق اطلاعاتی که شما ارائه کردید مثه اینکه هر سانس یه اپیزود اضافه تر یا کمتر داره که اگه اینطور باشه جا داره به تهیه کننده کار تبریک بگم بابت این همه اطلاع رسانی !!
۲۳ تیر ۱۳۹۷
واقعا امیدوارم تیم اجرایی این کامنتها رو بخونند..عدم اعلام حضور نوبتی بازیگران در سانس های مختلف به نوعی توهین به شعور تماشاگر به حساب میاد.
۲۳ تیر ۱۳۹۷
متاسفانه تیوال نظرات و نقدهای منفی رو حذف میکنه
۲۵ تیر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
پنجشنبه ۲۱ تیرماه به تماشا اومدیم...
با نظر دوستی که گفتند آقای نعیمی دیگه تبدیل به برند شده، کاملا موافقم.
خوشحالم که در روزهایی اینچنین، این مرد بزرگ تئاتر، متنی رو به نگارش درمیاره که در تمام طول اجرا، نگران از دست دادن یک کلمه ش هستی. مبادا چیزی از گوشت پنهان بمونه! چون روایت، روایتی آشنا و عجیب، شرح حال روزهای اکنونمان است...
بازی حامد کمیلی، نقطه عطفی ست در کارنامه ی بازیگری ایشون. اینو به جرات میگم. خانمها هم بازیهای دلنشین و محکمی داشتند.
نور و موسیقی و حرکت، خوب و بجا طراحی شده بود. همینطور لباسها و استعاراتی که در فرم برخی لباسها و رنگها نهفته بود و باعث میشد مرتب به خودت بگی: ممنونم آقای نعیمی که به شعور من احترام گذاشتی و متوجه بودی که من این نکات ریز و جذاب رو متوجه میشم...
تنها نقصی که به نظرم باعث میشد، کار رو ۱۰۰ درصد باب میل ندونم، دکور نسبتا معمولی کار بود.
کارهایی که در تالار وحدت اجرا میشن، قابلیت و پتانسیل بهترین ... دیدن ادامه ›› و پیچیده ترین دکورها رو دارند و شاید همین امر، از ابتدا انتظار دکوری منحصر بفرد رو در تماشاگر ایجاد کنه. چون داره کار رو توی تالار وحدت می بینه، با این وجود، سعی کردم به این فکر کنم که شاید عمدی در کار بوده و یا شاید کاهش هزبنه ها، در دستور کار کارگردان قرار گرفته... اما اینها همه، پاسخهای احتمالی من بود به آنچه که دوست نداشتم، هیچ نقصی متوجهش باشه.
جناب نعیمی و کلیه همکارانتان در این نمایش؛ سپاسگزارم از اینکه اوقات خوشی برایم رقم زدید در کنار دوستانم.
#حذف_بروشورکاغذی=احترام به نسل آینده و ایجاد حق زندگی بهتر برای خودمان و درختهایی بیشتر در دنیایمان. بروشورهای دیجیتالی را ایجاد کنید تا امثال بنده، گزینه ای جایگزین برای مصرف کمتر کاغذ، به عنوان یک وظیفه ی انسانی، داشته باشند.
سپاس از اینکه به دیدن نمایش ما آمدید و ممنون از زمانی که برای انتشار نظرات گذاشتید :)

در خصوص دکور ؛ ایده ی کاهش هزینه مد نظر نبوده چرا که همین دکور هم کم هزینه ساخته نشده بلکه حمیدرضا نعیمی و رضا مهدی زاده با ایده ای مدرنیته این دکور را طراحی کرده ... دیدن ادامه ›› اند .

در خصوص حذف بروشور برای نخستین بار یک بار ما بروشور کاغذی را در نمایشی که ترجیح می دهم نام نبرم حذف کردیم و برای نخستین بار در عرصه ی هنر ( تیاتر - سینما - موسیقی و تجسمی ) ربات تلگرام را جهت اطلاع رسانی جایگزین کردیم که علاوه بر اطلاعات مرسوم در بروشور امکان دسترسی به رزومه.ی عوامل ، عکس ، تیزر ها و موسیقی اثر فراهم می شد اما به درخواست مخاطبین ناچار به انتشار بروشور شدیم چرا که مخاطب همچنان به روش سنتی علاقه به تورق کردن بروشور دارد
امیدواریم روزی این حذف محقق شود .

سپاس
۲۳ تیر ۱۳۹۷
اقای موسوی در خصوص موردی که شما مطرح کردید رضا مهدی زاده طراح صحنه می تونن اظهار نظر کنن
سعی می کنم موارد مد نظر شما رو انتقال بدم و پاسخ رو براتون بنویسم
۲۴ تیر ۱۳۹۷
طراحی صحنه دقیقا مثه قسمت داخلی Tower of London بود همونجایی که این داستان داره توش اتفاق میوفته(قرن پونزدهم). معمولا تصویری که از انگلیس و معماریش تو ذهن ماست مال دوره ۶۳ ساله ویکتوریاست که قرن نوزدهمه
۰۳ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
محتوایی که می تونست عمیق تر و پرشاخ و برگ تر بیان شه با فرم ساده ی قابل قبول نمایش!
بازی جناب بهبودی مثل غالب بازیهاشون، روان و دوست داشتنی. در کنارشون دیگر بازیگران هم، نهایت تلاششون رو داشتند ولی با فاصله ای نسبتا زیاد از ایشون!
یه نمایش متوسط از تمام جهات!
خدا قوت خدمت تمام عوامل به خصوص جناب معجونی دوست داشتنی!
#حذف_بروشورکاغذی=حفظ جان درختان حتی اگر به خودخواهانه ترین دلیل ممکن یعنی، آسایش بیشتر خودمان و نسل آینده باشد!
2عدد بلیط ماجرای مترانپاژ جمعه 21ام ساعت 18
ردیف 2/وسط
09029637927
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
یک سری دوستان هم مثل من بروشور کاغذی دوست دارن. پس با احترام تمام با هشتگ شما مخالفم.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
سلام جناب حاج زمان عزیز
سپاس از اظهار نظرتون.
جایگزینی بروشورهای دیجیتالی در هنگام خرید بلیط و یا دریافت روی موبایلها در داخل سالنها و پیش از نمایش، سیستم متداولی در سراسر دنیاست که این امکان رو به دوستانی چون شما میده تا در صورت تمایل، شخصا بروشور رو چاپ بگیرید و در کلکسیونتون داشته باشید وگرنه، صرف خواندن چند خط پیش از نمایش، از روی گوشی ها هم امکان پذیره مخصوصا، وقتی که بروشور به هنگام خرید بلیط، در اختیار تماشاچی قرار بگیره.
دوست دارم بدونم با این توصیف، آیا و بهتر بگم، به چه دلیل باز هم تمایل به دریافت کاغذ پیش از نمایش باقی می مونه؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
لطفا در خصوص رده ی سنی توضیح بفرمایید.
بزرگسال یا کودک و نوجوان؟
سپاس.
گروه همیاری (support)
درود بر شما، این دوره برای رده سنی بزرگسال می باشد.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
توقعات من از بازی آقایان و یه متن ساده و دلنشین، در کنار انتخاب اشعار و موسیقی مناسب صحنه ها آنهم، در دکوری ساده تر از نور؛ زمان خوشی را برایم رقم زد.
راضی از سالن بیرون آمدم و تا حدی نگران بودم که دو بازیگر نمایشنامه ی " شیرهای خان بابا سلطنه" به موقع به اون کار می رسند یا نه!
راستش یادم نمیاد بازی خانم فرجاد و به خصوص فن بیان ایشون رو، در هیچ نمایشی پسندیده باشم ولی به جرات میتونم بگم، ایشون در حال پیشرفت هستند.
خدا رو شکر ژن خوب، با پشتکار میتونه به استعداد تبدیل بشه! (شخصیت ایشون بسیار برام قابل احترامه و بدور از هر قضاوت شخصی، فقط حضورشون در تاتر رو نقد کردم)
آقای هاشمی عزیز: ممنونم از شما!
#حذف_بروشورکاغذی= احترام به نسل آینده و حفظ جان درختانی بیشتر در جهت آسایش خودمان و نسلهای بعدی!
گزینه دوست ندارم نداره وگرنه هزاربار میزنم.
کاش این هشتگ مث چیزای دیگه پیگیری نشه و همچنان ادامه داشته باشه چاپ بروشور.نه اینکه با انجام کارهای خوب موافق نباشم و یا هشتگ های دیگه رو بد بدونم،ولی اگه بروشور کاغذی دیگه چاپ نشه یه عمر خاطره بازی 15ساله من قطع میشه و دیگه چیزی برای سالهای بعد ندارم ماهی یبار ورقشون بزنم و کیف کنم باهاشون.15ساله تک تک بلیطها و بروشور نمایشهایی که دیدم رو جمع آوری کردم و میکنم و تمام زندگی منن.ازم نگیریدشون.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
همچنان نظر بنده به نظر خانم مظاهری نزدیک‌تر است!
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
سلام جناب فدایی
سپاسگزارم از ابراز عقیده تون و خوشحال تر اینکه، نظرمون نزدیکه به هم.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
امشب ۱۸ اسفندماه در اوج شلوغی های شهر و اصطلاحا شب عیدی، به تماشای یه کار قشنگ نشستم.
نمی دونم شما هم مثل من هستید یا نه؟
در مورد بعضی نمایشها یا کلاً آثار هنری، دوست دارم لذت یا عدم لذتم رو با جزئیات اون اثر توضیح بدم ولی، در بعضی موارد هم، فقط میخوام بسنده کنم به یک یا دو صفت که فکر میکنم، تمام حسم رو بتونه منتقل کنه. امشب یه کار خوب و قشنگ دیدم!
از بازی آقایان بلوچی و سلیمانی لذت بردم و بازیگران گروه حرکات ریتمیک هم عالی بودند.
لباسها خوب بود و دکوری ساده اما کافی!
ممنونم از کارگردان محترم و گروه اجرایی؛ مفرح بود و بازنویسی متن با نکته های نقادانه ش، به دل می نشست.
#حذف_بروشورکاغذی = حفظ درختانی بیشتر در جهت احترام به محیط زیست و آیندگان در این سرزمین!
سلام
آخرین نمایش از سلسله نمایش های شنبه شب ها با استاد مسلم هنر و ادبیات نمایشی جناب آقای میکائیل شهرستانی.
چقدر خرسندم از اینکه پاییز و زمستان ۹۶ رو با خوانش های بی نظیر آقای شهرستانی سپری کردم.
سخته تعریف کردن از نوشته های آقای رادی و اجرای آقای شهرستانی.
فقط امیدوارم پیرو صحبت های پایانی استاد در شب نمایش و در راستای حمایت واقعی از آثار فاخر، سالنهایی چون تالار وحدت هم به یاری بشتابند و در سال ۹۷ از این اجراها که تمام عواید آن نیز در امور خیریه صرف شده است، حمایت نمایند.
طنین صدای بی بدیل استاد شهرستانی روی سن تالار وحدت، تنها عنصر غایب اجراهای امسال بود...!
سپاسگزارم جناب آقای میکائیل شهرستانی!
امیر، عاطفه گندم آبادی و محمد لهاک این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
ضمن تشکر دوباره از اجرای این گروه؛ لطف می کنید عکسی رو که در آخرین اجرا همراه تماشاچیان گرفتید بگذارید؟
سپاس.
سلام؛
مهربان
ساده
بی ادعا
خوب بود همه چیز. در هیاهوی این روزهای تاتر کشور، می شد ساعتی را به تماشای نمایشی نشست با مفهومی دلنشین و بازی هایی روان و غیر کلیشه ای!
هیچ کدوم از عوامل رو نمی شناختم و بیشتر برای حمایت از گروه های کمتر شناخته شده، تصمیم گرفتم به تماشای کار برم.
یه نکته مرتب آزارم داد در طول نمایش و اونهم بوی سیگاری بود که از پشت صحنه به داخل میومد.
تاتر باران باید یه فکری برای این معضل بکنه. وحشتناک بود حسش چون، انباشت بوی سیگاری که نمیدونی از کجا هم داره میاد، بیشتر از زمانی که روبروت یه نفر داره ... دیدن ادامه ›› سیگار میکشه و حق ترو برای نفس کشیدن زیر دست و پاش لِه میکنه، برخورنده و آزاردهنده س!
باز هم مثل همیشه این ترجیع بند پایانی کامنت های بنده:
#حذف_بروشورکاغذی = احترام به نسل آینده و حفظ زندگی درختانی بیشتر که با بودنشان، به تمام دنیا زندگی می بخشند!
راستی، عکس پایانی رو کجا میذارید ببینیمش؟

عاطفه گندم آبادی، امیر و محمد لهاک این را خواندند
فرزاد، الیاس نوبری، اعظم م و زهره مقدم این را دوست دارند
به ما که یک برگه کوچیک تبلیغاتی دادن که فقط اسم عوامل نوشته شده بود و اینکه با این برگه بیست درصد تخفیف خواهید داشت. مفهوم جدیدی از بروشور.
البته نمایش اون قدر خوب بود که می بخشمشون بابت دست کم گرفتن بروشور :)
۰۵ اسفند ۱۳۹۶
الیسا ی عزیز
سپاس از حضورتون در تئاتر باران
خرسندیم که نمایش و دوست داشتین
موردی که تذکر دادین به گروه نمایشی ارجاع شد
ممنون که این مشکل و اطلاع دادین
-
۰۵ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
ایا برنامه ای جهت تمدید این نمایش وجود داره؟
سپاس از گروه اجرایی محترم
این نمایش چند بار تمدید شده تا جایی که من میدونم
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
منظور من اجراهای قبلی بود
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
ممنونم از شما.
ای کاش نماینده ای از گروه اجرایی هم سوال منو می دیدند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید