تیوال تماشاخانه دا | دیوار
S2 : 02:28:07
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
تماشاخانه دا
درباره پرفورمنس بودن i
بودن(being) پرفورمنسی بر پایه‌ی حرکت با تمرکز بر حضور دو فرد بر روی صحنه است. این اجرا درباره‌ی شکل گیری مکالمه میان انسان ها و به اشتراک گذاری فضا به منظور اکتشاف درباره ی این مسئله است که چگونه می‌توان با وجود تفاوت‌ها و تشابهات فرهنگی با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم.

بارا زیگفوس دوتیر طراح حرکت ایسلندی، فارغ التحصیل آکادمی هنر ایسلند، مدرسه ی هنر آمستردام و متعاقبا مدرسه‌ی پارتس است. بارا دارای شیوه‌ی خاص خود در پژوهش و طراحی موارد حرکتی است؛ شیوه ای مشخص و گویا دارای شاخصه‌های موسیقایی و منحصر به فرد. او برپایه ی نیاز به برقراری ارتباط با مخاطب در روندی بداهه پردازانه به طراحی می پردازد.
بارا در فستیوال ها و رخدادهای ملی و بین المللی زیادی مانند: فستیوال رقص ریکهویک (۲۰۱۳)، فستیوال فرینج استکهلم (۲۰۱۳)، فستیوال رقص دسامبر (۲۰۱۳)، ایسهات ... دیدن ادامه » در اوسلو (۲۰۱۴)، پرفورماتیک بلژیک (۲۰۱۵)، فستیوال تئاتر بلژیک (۲۰۱۵)، مووینگ فیوچرز هلند (۲۰۱۵)، تئاتر آن زِ بلژیک، آیسهات کپنهاگ (۲۰۱۶) و ... اجرا داشته است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید