تیوال الهه الف | دیوار
S3 : 20:35:19
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
کار با نیم ساعت تاخیر شروع شد و هفت و بیست دقیقه هم تموم شد. بازیگران بسیار انرژی گذاشتند و بسیار زحمت کشیدند. سالن اجرا بزرگ با صندلی های شیب دار که دید ردیف آخر رو هم به صحنه راحت می کرد و تهویه عالی. دو ردیف بیرون از ظرفیت جلوی ردیف اول نشسته بودند که با توجه به بزرگی سالن و تهویه خوب مشکلی نبود. ولی..
موقع ورود و تا پایان راهنمایی مخاطبان خارج از ظرفیت و نشستن آنها روی زمین موسیقی با صدایی بسیاااااار بلند در حال پخش بود که واقعا اواسط پخش گوش های من شروع کرد به سوت کشیدن و مجبور شدم با دست گوشهام رو بگیرم و تا مدتی هم به همین صورت باقی موند که همون ابتدا خیلی اذیتم کرد.
کاراکترها بارها سیگار کشیدند... شاید کسی مشکل تنفسی یا حساسیت داشته باشه... فکر نمی کنم اگر با سیگار خاموش هم کاری اجرا بشه چیزی از زیبایی و اهمیت اون اجرا کم کنه. کاراکترها مدام دیالوگ ... دیدن ادامه » ها رو فریاد می زدند و از اونجایی که 90 درصد کار به همین حالت جلو رفت باعث سردرد شد.
اکثر مخاطبان نشسته در یک باکسی مدام به هر دیالوگی می خندیدند و دیگه وسطای کار خیلی ها به اونها نگاه می کردند ببینند به چی می خندن که اونا خندشون نمی گیره!

شخصا از قسمت تعدیل کتاب به شددددت لذت بردم و اون قسمت که رابرت یک قسمتی رو به عنوان جایگاه منتقدان تصور کرده بود و باهاشون حرف می زد و بهشون فحش می داد.
علی رغم تعاریف دوستان خیلی با کار ارتباط برقرار نکردم. که البته شاید آزارهایی که قسمت اول نوشته ام ذکر کردم بی تاثیر نبود.
خسته نباشید به بازیگران پرانرژی و تیم اجرایی... خدا قوت
با نظرتون در مورد سیگار موافقم.
البته با سیگار خاموش نمیشد اجرا کنند چون سیگار خاموش کشیدن حتما در اینکار معنای خاصی پیدا می کرد و ای بسا که مدنظر اجرا نبود.
اما میشد محدودش کنند .

من خودم به دود سیگار حساسیت دارم و اواسط نمایش سرفه‌هام شروع شد که خدا ... دیدن ادامه » رو شکر خفیف بود و تونستم کنترلش کنم.
فکر می‌کنم در اجراها بخصوص در سالن‌هایی از این دست سیگار کشیدن رو بهتره محدود کنند و به فکر تماشاچیانی که مشکل قلبی و تنفسی دارند باشند.

با احترام
۲۴ آذر
جناب بهزادی عزیز
با احترام ، کمی اغراق میفرمایید و هیچ بازیگری این کار را ( فوت تو صورت تماشاگر) انجام نمیدهد. و غیر یک مورد نمایشی که قبلا دیدم ، پیرو فرمایش جنابعالی و درست است، بازیگر سیگار روشن میکند و کامی از ان نمیگیرد ! من واقعا نمیدونم ، و دلیل این هم هیچ ربطی به بنده ندارد. شاید انقدر به فکر فرو رفته که یادش رفته کامی از سیگار روشنش بگیره، و انقدر سخت نمیگیرم.

توی نمایش سیزده ، پرده اول ظرف اب لبو افتاد، پاچید به سمت من ، هم دست و صورت و لباسم کاملا لک شد ، رنگ لبو هم که میدونید پاک شدنش کار حضرت خرسه
خارج از ظرفیت هم نبودم.
اما حس خوبی داشت الان اگر بگردم به عقب میرم جای دیگه میشینم و لطف به همینه ، و خوشحالم کار خودشو کرد و نگران این نبود من چیکار میکنم.
اون باید اون ظرفو میداخت ، حالا من بگم اگر توش اب لبو نبود ال میشد بل میشد ...

کارگردان و بازیگر وفادار به متن نویسنده هستند و اینکه بهتره سیگار روشن نکنن تا اینکه مثل فرشته مهربون چوب دستی سفید در بیاره ادای سیگار کشیدنو در بیاره ...
کشیدن ... دیدن ادامه » سیگار در نمایش زندگی در تئاتر بیان استرس لحظه ای که کارکتر باهاش مواجه است. و بدون اون میشد یک ادای مصنوعی جناب بهزادی !

اینو من نمیگم ، نویسنده میخاد ، حالا بنظرم لازم نیست این قدر سخت بگیریم.
۲۵ آذر
جناب جعفریان عزیز و دوست داشتنی صد در صد با شما موافقم
به این اضافه بفرمایید فضای مستقل رو که اصلا دود و بوی سیگار در اون حجم هوا گم میشه با توجه به ارتفاع سقف و عمق صحنه
۲۵ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره فیلم فراری i
از اونجایی که از اکران این فیلم زمان نسبتا زیادی می گذره ولی من تازه دیدمش به طور خلاصه نظر کلی می دم.

فیلم رو دوست داشتم در حد 3 ستاره. بازی ترلان پروانه شگفت زده ام کرد. داستان کشش مناسبی داشت و بیننده رو همراه می کرد. فقط چیزی که من متوجه نشدم نقش خانم تیرانداز بود و این که چرا لباساشو توی ماشین عوض می کرد و کجا می رفت؟! یا گوشی موبایلو کی برای گلنار خریده بود؟ ابهام با ایهام فرق داره... ما می تونیم یک کدی بگیریم و حدس بزنیم که قصه پشت فلان خرده داستان چی هست اما ایا در این دو مورد اصلا کدی داده می شه؟! یا ایا گلنار واقعا دختر دروغگو و منحرفی بود یا ساده و رویاباف؟

خوشحال می شم دوستان اگر یادشون مونده داستان رو نظرشون رو بگن.
امیر، سید حامد حسینیان و میلاد طیبی این را خواندند
میترا این را دوست دارد
الهه جان درود
در مورد نقش سیما تیرانداز باید بگم به نظر من می خواست بیننده دچار ابهام باشه. آیا این یک زن منحرفه یا اینکه مساله دیگه ای هستش که ما رو دچار قضاوت یکطرفه می کنه و تا آخر فیلم این ابهام را نگه داشت.
در مورد گوشی تلفن همراه هم باید بگم کدی که ... دیدن ادامه » من گرفتم این بود که گلنار مهمونی مختلف زیاد می رفت و برای رسیدن به رویاهاش اجازه می داد هر کسی بهش نزدیک بشه و احتمالا این گوشی رو هم توی یکی از مهمونی ها از یه نفر گرفته.
در مورد شخصیت گلنار هم نظر من اینه که دختر منحرفی نبود ولی بابت سادگی و خیالباف بودن و رسیدن به رویاهاش و آرزوهاش خیلی کارها می کرد و راحت هم دروغ می گفت.
۲۴ آذر
ممنون سمانه جان. خوب ایجاد این ابهامی که نه به پیشبرد داستان کمک می کنه نه گره گشایی می کنه چه ضرورتی داره؟ به نظر من یکی از ضعف های فیلمنامه همین خرده داستان های بدون کد و پرابهام بود.
۲۴ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره کارگاه بازیگری i
این 3 میلیون برای سه ترم هست یا یک ترم؟
زهره مقدم و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
درود بر شما
شهریه این دوره برای هر سه ترم خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر لطفاْ با موسسه کاج با شماره ۸۸۳۱۶۲۷۰ تماس بگیرید.
۱۹ آبان
سپاس
۲۱ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بلیط فروشی از تیواله؟ امیدوارم.
و همین طور امیدوارم تخفیف دانشجویی هم داشته باشه.
و همین طور تخفیف وفاداری خوب برای خریداران اجرای قبلی و نمایش سیزیف
۱۷ آبان
:)) درود بر همتیوالی ها
۱۸ آبان
ماهرو جانم :*
۱۹ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش خدایگان i
این تاتر با ارائه کارت دانشجویی تخفیف حضوری نداره؟
محمد لهاک این را خواند
درود بر شما
شما می توانید با در درست داشتن کارت دانشجویی معتبر و مراجعه به گیشه سالن مولوی از تخفیف دانشجویی همیشگی این سالن استفاده نمایید.
۰۷ مهر
سپاسگزارم.
با این حساب صندلی رو نمی شه انتخاب کرد. اگر همه تاترهایی که تخفیف دانشجویی دارن با کد student این تخفیف رو ارائه بدن خیلی خوبه.
۰۷ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان کسی اطلاع داره سالن های سینما در باغ کتاب چجوریه؟ یادمه یکی از دوستان می گفت دو تا از سالن هاش خیلی پرده نمایش کوچیکی داره.
کدوم سالن هاش خوبه؟
محمد لهاک این را خواند
من سالن ۱ و اگه اشتباه نکنم ۳ رو رفتم خوب بود
۰۴ مهر
قسمت خرید بلیت میروید تعداد صندلی سالن رو به شما میدهد از 29 نفر شروع میشود به بالا سالنهای 4.5.6 که من رفتم حدود 30 نفر جاداشت
۰۴ مهر
تقریبا کیفیت همه سالن ها خوبه اگر با سالن کوچک مشکل نداشته باشید
۰۴ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره فیلم هزارپا i
اول موضعم رو مشخص کنم و بعد دلایل رو ذکر کنم:
عااااالی بود.
قصه درست و درمون. اکثر کارهای کمدی قصه چفت و بست داری ندارن. چهار تا شوخی جنسی و دو تا طنز کلامی و یه کمدی موقعیت می ذارن تو کار و فیلم رو در ژانر کمدی تعریف می کنن و می فرستن روی پرده! اما این کمدی قصه داشت. قصه درستی هم داشت. بازی ها حساب شده. کارگردانی خوب. همه چیز عالی بود.
خدا اقای عطاران و عزتی رو برای سینمای کمدی ایران حفظ کنه که اگر نباشن یک پای این سینما لنگه.
این که سکانس های حذف شده در تیتراژ گذاشته شده بود جالب بود.

واقعا چون آقای عطاران و جواد عزتی عزیز این نقش رو تقریبا در همه کارهای سه سال قبل بازی کردن همین آدم همین کاراکتر همین گویش
به زعم من بهتره بگیم بجای کمدی خوب
کمدی خوش شانس
تا خوب فرسنگ ها فاصله است
۲۰ شهریور
خودتون اشاره کردین که بار اصلی فیلم روی دوش عطاران و عزتی است. که اگه هیچ زحمتی برای بازی کردن هم نکشند و فقط حرف بزنند خود به خود با نمک هستند. اما ضمن احترام به نظر شما به نظر بنده فیلم داستان و کارگردانی نداشت.
۲۱ شهریور
ممنون از نظر محترمانه شما :)
اما همچنان معتقدم قصه درستی داشت.
۲۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من چطور می تونم با خانم اردوئی یا مجد زاده تماس (تلفن/ایمیل) بگیرم؟
عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
شیوانا این را دوست دارد
از طریق صفحه مجازی اینستا english.toastt
۳۱ اردیبهشت
سپاسگزارم :)
۳۱ اردیبهشت
سلام دوست عزیز به صفحه شخصی من در اینستاگرام پیام بفرستید
@shiva.ordooi
و یا صفحه گروهی ما
@english.toastt
۰۱ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
صحنه خوانی با نمایشنامه خوانی فرق داره؟!
فکر نمیکنم . شاید خواستن ترجمه بهتری از stage reading ارائه بدن .
۲۳ اردیبهشت
بله قطعا . صحنه خوانی درواقع سهیم شدن مراحل نهایی تمرینات یک نمایش با تماشاگر است . با میزانسن و نور و لباس و دگور گاهی . درمواردی ممکن است هنرپیشه ها متن به دست داشته باشند . ولی در روش کاری من و بخصوص در این پروژه اخیر روی کارهای کریستوفر دورنگ تقریبا کارنوعی ... دیدن ادامه » اجرای جنرال پیش از اجرای نهایی به حساب می رفت .
۰۱ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متن عالی و بازی های خیلی خوب و کارگردانی درست از این نمایش یک کار دوست داشتنی و به یادماندنی ساخته. من چند سال پیش این نمایش رو دیدم و واقعا لذت بردم. تلفیقی از اشک ها و لبخندها.. یک کمدی محترم و بسیار آبرومند و شریف. پیشنهادش می کنم به شدت.
سپاسگزار محبت شما هستم.
۱۲ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش جوجه تیغی i
- تخفیف دانشجویی: فقط به صورت حضوری در گیشه با ارائه کارت دانشجویی معتبر و با بهای ۲۵،۰۰۰ تومان

لطفا یکی از دوستان مسئول اطلاع رسانی کنند که آیا این بلیط هایی که قراره با تخفیف دانشجویی خریداری بشن "خارج از ظرفیت" هستن و روی تشکچه باید نشست یا بلیط صندلی هست؟
ممنون

در ضمن قشنگ تر نبود تخفیف دانشجویی مثل اکثر کارها با کد student فروخته می شد؟
Faezeh19 این را خواند
علی ابراهیم، امیرحسین باباخانی و ایلیا شمس این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش شیطونی i
بها: ۱۲,۵۰۰، ۱۵,۰۰۰ و ۱۷,۵۰۰ تومان برای یک ساعت و ده دقیقه.

واقعا؟ سال 97 ئه ؟!

پ.ن: البته گویا بهای کار در سایت تیکت متفاوت از چیزیه که تیوال اعلام کرده :
"بهای بلیط : , 17,500 تومان , 21,000 تومان , 24,500 تومان"


روزهای نخست با 50 درصد تخفیف بود،همچنین تا 17 اُم با 30 درصد تخفیف.. قیمتی که تیوال اعلام کرده مربوط به روزهای نخستِ فروش هست..
۱۵ فروردین
ممنون نیلوفر جان :)
۱۵ فروردین

البته جز سه روز نخست تخفیفات حضوری هم با این قیمت ها گذاشته شده که اطلاعات بیشتر در tik8.com است
۱۹ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درگاه پرداختی وجود نداره. شماره تماسی هم ذکر نشده. چطور باید در دوره ها ثبت نام کرد؟
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش کوروش i
صابری با بیان اینکه نمایشنامه «کوروش» از سوی نشر قطره به چاپ رسیده است، توضیح داد: این اثر بیشتر به زندگی کوروش هخامنشی می پردازد و در عین حال بخش هایی از دوران حکومت این پادشاه را به تصویر می کشد.سبک این نمایش تاریخی است و اجرای این تئاتر، دومین همکاری جهانگیر کوثری و پری صابری پس از اجرای «مرغ باران» است.
نمی دونم منظور از مجوز ورود به کلیسا چیه. من خودم دوران کارشناسی با دوستم رفتم کلیسایی که نزدیک خیابان قدس بود بدون هیچ مجوزی تازه انجیل هم بهمون هدیه دادن برای مطالعه. تا جایی که من می دونم فقط یک شنبه ها که مراسم هست ورود افراد غیر ارامنه ممنوعه (اونم اگر مورد خاصی باشه می پذیرند در شرایط ویژه). مگه کسی بخواد مسجد ما مسلمونا بره مجوز باید بگیره؟
لطفا در این زمینه شفاف سازی بفرمایید.
با تشکر
دوست عزیز سلام.
بازدید گروهی از کلیسا نیازمند مجوز است. در مورد مساجد هم غیر از زمان برگزاری نماز درشان بسته است و کسی را به داخل راه نمیدهند.
با تشکر.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶
درسته. البته مساجد زیادی هم هستند که به غیر از ساعات نماز دربشان همیشه باز است و اگر کسی خارج از زمان اذان و چند ساعت بعد بخواهد نمازش را به جا بیاورد می تواند مثلا ساعت 4 وارد مسجد شده و نماز ظهر و عصر را بخواند.
خدمات شما شامل :"وسیله نقلیه. پذیرایی. ... دیدن ادامه » مجوز ورود و راهنما" می شه. اما دو سه نفری می شه بدون هزینه رفت کلیسا و خادمان هم در مورد تاریخچه و ساخت اونجا راهنمایی می کنند. می شه شفاف سازی بفرمایید تور شما چه ویژگی خاصی داره که هزینه اش 75 هزار تومان هست؟
۱۹ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره استند آپ کمدی گ‌ زیده i
همیاری جان
اینجا ذکر شده که با 30 درصد تخفیف وفاداری برای تماشاگران نمایش "کمدی مجردها".
خوب من این نمایش رو در سالن سایه دیدم اما تخفیف وفاداری برام اعمال نمی شه (شنبه 14 بهمن تخفیف وفاداری). منظور اجرای سالن خاصی هست؟!

امیدوارم این پست قبل از به فروش رفتن بلیطهای روز آخر توسط همیاری دیده بشه!
درود بر شما، با بررسی خریدهای انجام شده توسط شما، نام نمایش ذکر شده در لیست خریدها یافت نشد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با پشتیبانی تیوال تماس حاصل نمایید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
بله همین طوره
خواهش میکنم
کد رو میتونید ابتدا اینجا وارد کنید، سپس خرید کنید
https://www.tiwall.com/voucher

یا در هنگام خرید زیر انتخاب صندلی واردش کنید
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
سپاسگزارم :)
چرا تو برگه مرتبط با این کار به این موضوع اشاره نشده؟ بقیه دوستان از کجا باید مطلع بشن؟
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش صد درصد i
نمایش با نیم ساعت تاخیر شروع شد. یه متن فوق العاده خوب و بازی های عالی. دکور تقریبا ساده اما کارامد. گاهی دیالوگهایی از جنس "خیلی" +18 در قالب جدی (و نه شوخی). نویسنده ذهن خلاقی داشته و بسیار از متن لذت بردم. بازیگرها هم انصافا خوب کاراکترها رو به نمایش گذاشتن اما در کل این نمایش معنا و مفهوم عمیقی که به دنبالش بودم رو برام در پی نداشت.
دو ستاره رو انتخاب می کنم چون یک ستاره در حقش جفاست و سه ستاره اغراق و زیاده روی. اما اگر سیستم امتیازدهی پنج تایی بود (که دقیق تره) قطعا 4 ستاره رو براش انتخاب می کردم.
پ.ن: من مشکلی که با ایرانشهر دارم اینه که هروقت از حیاط رد می شم و می رسم به لابی حس می کنم یه موی گربه تو گلومه!! واقعا اغراق نمی کنما قشنگ حسش می کنم. واقعا کلافم می کنه. کسی راهکاری داره آیا احیانا؟! :)

بعدا نوشت: موسیقی خیلی بلند بود و بیشتر از این که ... دیدن ادامه » هراس و دلهره ایجاد کنه با صدای بلندش ترس آنی و تپش قلب ایجاد می کرد که اصلا اسمش ایجاد رعب و وحشت و کمک به معماگونه بودن نمایش نبود."من مست بودددددددمممم" های هوتن شکیبا واقعا حس پشیمانی و ناراحتیش رو منعکس می کرد و ری اکشن های خوبی داشت. بازی ستاره پسیانی لحن و دیوانگی خاصی داشت و به شدت من رو یاد بازی نگار جواهریان در فیلم "نگار" انداخت. همین طور اخر نمایش من رو یاد اخر فیلم "سون" انداخت. مفهوم کار در مورد سرنوشت بود و این که ایا از قبل تعیین شده یا نه و چقدر ما در رقم زدنش سهم داریم اما فقط در حد چند تا دیالوگ باقی موند. آخر نمایش با خودت می گی خوب چی شد؟! انگار که نمایش دو تا پایان داشته باشه تو پایان اول لیزا زنده می مونه و تو پایان دوم می میره. خوب.. یعنی تو پایان اول اون در نهایت نتونست نقشی در ایجاد سرنوشتش (که می خواست و برنامه ریزی کرده بود به دست مایک کشته بشه) داشته باشه و در پایان دوم تونست این کار رو بکنه؟
اصلا آیا این کار دو تا پایان داشت یا نویسنده و کارگردان می خواستند مفهوم دیگه ای رو منتقل کنند؟
گربه های ملوس و بی آزار ایرانشهر اتفاقا برای من یکی از دلایل لذت بخش بودن محیطشه و فکر می کنم مثل زخم دست بازیگر مرد نمایش صددرصد شما هم از روی تلقین احساس موی گربه در گلو دارید... البته این گربه ها احتمالا خونگی بودن و در این محوطه رها شدند و اگر کسی پیدا ... دیدن ادامه » بشه اونها رو نگهداری کنه بسیار کار نیکو و پسندیده ایه ...
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
"این نمایش معنا و مفهوم عمیقی که به دنبالش بودم رو برام در پی نداشت."
+
در مورد ستاره ها هم موافقم
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
@ الیاس نوبری: شاید حق با شما باشه جناب اقای نوبری. این حال با آب خوردن تشدید هم می شه! چیز عجیب غریبی شده برام. ممنون که وقت گذاشتید و برام نوشتید :)
@ نفیسه نوری: خوشحالم که در مورد ستاره ها و مفهوم عمیق نمایش هم عقیده ایم. ممنون که به اشتراک گذاشتی :)
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آنجا یک قهوه خانه بود ...
اما ننشستیم به نوشیدن دوتا استکان چای، چرا؟
دنیا خراب میشد اگر دقایقی آنجا مینشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم؟! عجله، همیشه عجله...
کدام گوری میخواستم بروم؟
من به بهانه ی رسیدن به زندگی،
همیشه زندگی را کشته ام.

محمود دولت آبادی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره نمایش صد درصد i
چرا هیچ عکسی از این کار منتشر نمی شه؟ دیگه داره به اواخر اجرا هم نزدیک می شه.

یک درخواست هم از عوامل اجرایی: لطفا یک اجرای ویژه دیگر (بعد از ظهر) داشته باشید.

دوستانی که کار رو به تماشا نشستن لطفا یک خلاصه یک خطی روشن و واضح از کار بنویسید. این که پسری برای خواندن نمایشنامه به خانه دختری می رود خیلی کلی و مبهم و گنگه. مثل این می مونه که در خلاصه روز پیروزی انقلاب بنویسن "مردم در خیابان بودند و باران می امد!"
الهه جان دلیل اصلی جذابیت این کار همین مبهم بودنش هست. اون خلاصه یک خطی باعث میشه بخش زیادی از غافلگیری و جذابیت داستان برای شما از بین بره. پیشنهاد میکنم هیچ تلاشی برای دانستن قصه پیش از تماشای اجرا نکنید
۱۴ دی ۱۳۹۶
خواهش میکنم الهه جان
امیدوارم لذت ببری از اجرا
۱۵ دی ۱۳۹۶
ممنون مریم عزیز :)
۱۶ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جالب تر نبود اگر از تور آبان ماه عکس می گذاشتید؟
نیلوفر ثانی، لیلى شجاعى و مینا این را خواندند
درود بر شما
تور آبان ماه به نوروز موکول شد و در آن تاریخ برگزار نشد.
۰۳ دی ۱۳۹۶
سپاس از پاسخگویی شما.
۰۵ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید