آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال الاهه ساعد | دیوار
S3 : 23:30:23 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
الاهه ساعد
درباره نمایش اعتراف i
با سلام. لطفا در خصوص روند خرید بلیت اصلاحاتی انجام بشه. بعد از بیشتر از یک ماه هنوز موفق به خرید بلیت نشدم. خیلی جالبه از همون لحظات اول هر صندلی ای رو انتخاب میکنم موقع پرداخت هزینه اعلام میشه از قبل رزرو شده! به شعور آدم بر میخوره که اینطوری مجبور باشه چند تا بلیت تئاتر رزرو کنه. امیدوارم زودتر یک اقدام اساسی صورت بگیره.
علی قنبری، تینا آواکیان و ...Amir... این را دوست دارند
دقیقا همین طوره، فکر می کنم از مرحله ای که انتخاب صندلی سبز رو انجام میدیم لااقل لازمه یک دقیقه یا 30 ثانیه صندلی زرد بشه و کسی نتونه انتخاب کنه وگرنه این که ملاک فقط ورود به مرحله پرداخت باشه همین میشه که هست. در حالی که این مشکل هیچ وقت تا به حال برای فروش برنامه های دیگه (که بعضا خیلی هم پرطرفدار بودند) برام اتفاق نیفتاده بود.
۰۶ شهریور ۱۳۹۶
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم و ۱۵بار صندلی رزرو کردم هر بار گفت کسی همزمان رزرو کرده و زودتر وارد مرحله ی پرداخت شده، البته من شخصا بین دوستانم در سرعت عمل کار کردن با موبایل و تایپ معروفم و برام جالب بود که هر ۱۵بار با سرعت زیادی که هربار بیشترش میکردم، چطور چنین چیزی ممکن بود. از طرفی تعداد صندلی های خالی که اون بالای صفحه نشون میداد با اونچه که در تصویر از صندلی های خالی میدیدم متفاوت بود. مورد دیگه اینکه بعضی از صندلی ها تو تعداد ده نفر برای بیشتر از ۲۰دیقه زرد رنگ باقی موندن در حالیکه حتی بر فرض اینکه کسی که اونارو رزرو کرده در مرحله ی پرداخت معطل کنه، باید بعد از ده دیقه صندلی ها آزاد بشه که این اتفاق نیفتاد. تو خود سایت فروش هم بخش نظرات کاربران اکثرا به همین موضوع اعتراض و اشاره داشتند. به هر حال به نظر نمیرسید که این موضوع طبیعی باشه. از اونجاییکه ادمین به سیستم دسترسی مستقیم داره و میتونه اونو دستکاری کنه، میشه حتی احتمال زیادی داد که این عمدی بوده اگر هم عمدی نبوده باشه پس سیستم حتما باگ بزرگی داره.
۱۳ شهریور ۱۳۹۶
من هم بارها با این مشکل مواجه شدم نمی دونم ایران نمایش دقیقن کی رزرو می کنه احتمالن فقط صندلی هایی رو رزرو نگه می داره که فرد پولش رو پرداخت کرده به نظرم این شکل زرد بودن صنلی ها خیلی واقعی نیست.
۱۴ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید