تیوال سلیمانی | دیوار
S3 : 18:26:17
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلیمانی
درباره کنسرت گروه زنبورک i
دختر من خیلی لذت برد. ولی چند تا مورد کلافه ام کرده بود. یکی اینکه کاش کلا بچه های زیر دو سال رو راه نمیدادن که تمام مدت یا گریه کنن یا پدر و مادر مجبور به راه رفتن بشن. کلاً نظم سالن خوب نبود، یه ربع دیر شروع شد، با این حال تا یک ربع هم افراد در حال ورود بودند. تعدادی از بچه ها هم دائم در حال دویدن بودند.
دختر من قسمت قطار و هواپیما رو از همه بیشتر دوست داشت و خودم قصه ی خروس رو.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلیمانی
درباره نمایش کدو قلقله زن i
اجرای خوبی بود و همه ی بچه ها به شدت لذت میبردند. از خنده ها و دست زدنهاشون مشخص بود. فقط این ایراد وجود داشت که بعد از اجرا به سرعت محو شدند و فرصت عکس گرفتن به بچه ها داده نشد.
آذرمهر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خسته نباشید گروه زحمتکش نمایش کودک
ما مهمان شما بودیم و دخترم بسیار لذت برد. ولی دوست دارم با هدف بهتر شدن کیفیت کار چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.
اول اینکه حذف برخی از شخصیتهایی که در کتاب هستند مثل مرغ و کلاغ نمایش را بسیار کوتاه تر از آنچه مورد انتظار بود کرد. حتی اگر به دلایلی مجبور به کاهش تعداد بازیگران بودید، بهتر بود دیالوگهای موزیکال جذاب تر و طولانی تری برای شخصیت های موجود طراحی میکردید. خودتان ملاحظه میفرمایید که بچه ها چقدر زیاد از قسمتهای موزیکال لذت می برند.
دوم اینکه طراحی ظاهر شخصیتها با عرض پوزش با بی سلیقگی همراه بود. بسیار جذابتر می شد اگر شخصیتها لباسهای حیوانات را میپوشیدند و فقط به یک ماسک نه چندان زیبا اکتفا نمی کردند. عذر خواهی میکنم ولی حداقل لباسهای فعلی کمی آرایته تر و اتو کشیده باشد. من تمام مدت فکر میکردم که چرا سگ ... دیدن ادامه » پاسبان باید پیراهن مردانه ی چروکیده ی آبی بپوشد و به زور شلوار ارتشی سبز کمی به پاسبان بودن ربط پیدا کند.
زحمتکشان عزیز نمایش کودک
ما همچنان به دیدن نمایشهای شما خواهیم آمد، چون گزینه ی بهتری وجود ندارد، ولی تلاش کنید آثاری جذاب تر و موثر تر برای ما تولید کنید. ذائقه ی فکری و بصری کودکانمان را ارتقا دهید. ممنون.
Negin Fooladi این را خواند
نفیسه نوری، زهره مقدم، رضا تهوری و نسیم فیوضات این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید