کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال فائقه طاهران | دیوار
S3 : 13:33:11 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام
من یک بلیت برای اجرای امروز ۵شنبه ۳ بهمن دارم، ردیف ۳ام.
اگر کسی خواست، لطفا بهم تکست بده.
۰۹۳۶۳۵۷۲۶۶۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
من برای امروز جهارشنبه 17ام، 2 بلیت برای باکس C و ردیف دوم شماره 7 و 8 دارم اما متاسفانه نمیتونم برم، در صورتی که کسی مایل به خرید هست، لطفن به این شماره پیام بده.
09363572662
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چی شده که ساعت های تئاترهای ما انقدر دیر شدن؟! واقعن ساعت 22:30 مناسبه برای یک تئاتری که مدت زمان اون دو ساعته؟؟!!!!!
چند نفر از بازیگران این کار در نمایش پسران تاریخ بازی میکنند. باید اون اجرا تمام بشه و به این سالن برسند. به نظرم ساعت اجرا به این دلیل دیر وقته
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
من هم فکر میکنم که دیگه ساعت 12:30 شب فرصتی حداقل برای ما نباشه که بتونیم فارغ از هیاهو شهر به موضوع تئاتر فکر کنیم و باید بیشتر به این فکر کنیم که چه جوری اون ساعت خودمون رو به خونه برسونیم!! این تایم از اجرا برای افرادی که وسیله ی نقلیه ی شخصی ندارن به خصوص خانم ها واقعن تایم بدیه. من هرروز پروفایلم رو چک میکنم به امید سانس های ویژه، اما دیگه از اونها هم خبری نیست.
۱۲ شهریور ۱۳۹۶
ساعت اجرا براى روزهاى جدید ٢٠ مى باشد.
اگه الان خرید بلیت رو چک کنین متوجه مى شوید.
۱۲ شهریور ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
برای این نمایش اجرایی با ساعت مناسبتر در نظر گرفته نشده؟؟
علی ژیان و روشنک این را خواندند
اصلا نرو افتضاح است
۱۸ خرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
من برای تئاتر خدای کشتار، سانس ویژه(ساعت 17) چهارشنبه 12 خرداد، باکس B، سه تا بلیت دارم که متاسفانه نمیتونم برم، اگر کسی تمایل به خرید این بلیت ها داره، لطفن به من ایمیل بزنه.
Faeghe.taheran@gmail.com
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
دوستان برای احرای یکشنبه 13ام، 2تا بلیت دارم، همکف ردیف 13 صندلی 19 و 20. اگر کسی احتیاج داره لطفن به من ایمیل بزنه، ممنون.
Faeghe.taheran@gmail.com
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
کاش تیوال یه اپلیکیشن برای گوشیای موبایل درست کنه. بتونیم راحت تر رویدادها رو دنبال کنیم و مثل سایت تیوال آپدیت بشه. یا مثلن بشه بخشِ خواسته هامون رو آفلاین باز کنیم. من خیلی احساس نیاز میکنم :)
بهرنگ و سید حامد حسینیان این را دوست دارند
نظر خوبیه البته منم بهش فکر کردم راستش من نرم افزار اندروید طراحی میکنم ولی کار به این راحتیا نیست.. اینجا یه سایت اجتماعیه پس نرم افزارم باید این قابلیتو حفظ کنه و وقتی این قضیه پیش میاد کار خیلی سخت تر میشه... هم هزینه کار هم تیم برنامه نویسی حرفه ای و هم زمان مورد نیاز ... نرم افزار خوبی تو این زمینه که ایرانی باشه تو ذهنم نیست و اگه هم باشه خیلی ضعیفن ...بحث اقتصادی و سوداوریو اینام داره که ... . حالا نا امید نشنین اشالله در اینده کمی دورتر.. :دی
۰۷ دی ۱۳۹۲
درود بر شما کاربران همراه تیوال. حس همفکری و همکاری شما برای ما بسیار ارزشمند است.
در شرکت "انسان" تیم فنی ویژه ای برای موبایل تشکیل شده که مهمترین پروژه پیش روی آن طراحی و ساخت نرم افزار موبایل تیوال است.
۱۰ دی ۱۳۹۲
خیلی هم عالــــی :)
۱۴ دی ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید