آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فهیمه محمدی | دیوار
S3 : 15:59:04 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من خیلی خیلی زیاد از این کار لذت بردم. حتی شاید اگر فرصت بشه دوباره برم و ببینم این تئاتر رو. یه حس نوستالژیک خیلی قشنگ، نمایشنامه ای که نمیشد پیش بینی کرد و این خیلی جذاب بود (البته من احساس کردم که یه اقتباسی هم از کتاب دنیای صوفی داشت اگر اشتباه حدس نزده باشم!). نکته مثبت دیگه ای هم که داشت و من واقعا تشکر میکنم به این دلیله که با ابتذال و شوخی های سبک سعی نشده بود که جذاب به نظر بیاد. در آخر فقط این نکته رو باید بگم که "تماشاگر فهیم واقعا سرمایه تئاتر است"، من واقعا نمیدونم چرا بعضی ها با صدای بلند فکر میکنن!! اونم وسط اجرا. تنها چیزی که منو اذیت کرد همین مسئله بود. آرزوی موفقیت فراوان دارم برای عزیزان هنرمند..
پگاه محمودوند (pegahmahmudvand)

ممنون که تماشا کردید و نظرتون رو نوشتید باید عرض کنم که متاسفانه دنیاى صوفى رو نخوندم.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی دوست دارم ببینم این نمایش رو، ولی همه اش فکر میکنم نکنه این نمایش هم یک چیزی مثل هملت تهران 2017 باشه..
محمد لهاک (آقای سوبژه) و علی ژیان این را خواندند
دلداده این را دوست دارد
نه انگونه نیست. برویدو ببینید
۰۲ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خوب اگر بخواهم منصفانه نقد کنم از دید یک تماشاگر آماتور، از خلاقیتی که در نمایش بود، لذت بردم. اما در کل من رو راضی نکرد. واقعا به قول بعضی از عزیزان که نقد نوشته بودند، بعضی از شوخی ها واقعا سخیف بود و چقدر خوب بود اگر اصلا نبودند.
من بسیار از این نمایش لذت بردم، تئاتری که بتونه تو رو به فکر فرو ببره و اینقدر خوب بتونه حس بازیگراشو انتقال بده، قطعا با ارزشه.
فهیمه عزیز
بسیار ممنونیم از حضور شما
و سپاس از اشتراک نظرتون
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من خیلی لذت بردم. بازی هنرمندان عزیز بسیار روان و خوب بود. بقول یکی از دوستان "از نظر من ایرادات کار ارزش ذکر ندارند و نقاط قوت انقدر زیادبود که این تئاتر و گروه نمایشی لایق نمره عالی باشند". همینطور آقای شادمان و خانم حبیبی خیلی خوب درخشیدند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من شاید نتونم همه خوبی های نمایش رو منتقل کنم و بنویسم اما خوب میتونم بگم که بسیار هوشمندانه و جذاب نوشته شده بود. بازی بازیگران عالی بود و خانم صامتی که دیگه نیازی به گفتن ندارن.. این نمایش ازونایی هست که میشه بیشتر از یکبار دیدش. و اینکه پیشنهاد میکنم اگر مردی توی زندگی خانوما هست حتما با ایشون برن. نزدیک بود تو صحنه آخر اشکم در بیاد..خیلی قشنگ بود.
سلام . من برای جمعه 16ام ساعت 8:15، دوتا بلیط دارم که متاسفانه نمیتونم برم. جاش هم ردیف 2، صندلی 5 و 6 هست. اگر کسی علاقه داره بره لطفا به من اطلاع بده .
id telegram: @fahiiime1994
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با احترام، متاسفانه از ضعیف ترین کارهایی بود که دیدم. دوست داشتم نمایش تموم بشه زودتر. واقعا جیغ ها و فریادهای خانم هایی که بازی میکردند آزار دهنده بود. تنها نقطه خوب نمایش خود آقای حلاج بودن. اصلا جذاب نبود://
اگر رمان تنهایی پرهیاهو قبل دیدن این تئاتر خونده شده باشه، میشه از این تئاتر لذت برد..
متاسفانه به خاطر زمان پخش ، مقدور نیست که این نمایش رو ببینم. ای کاش زمانش رو میشد تغییر داد
marziizaa این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای دومین بار رفتیم و این نمایش رو دیدیم، به نظرم عزیزان دیگه با نقش کاملا مانوس شده بودند، هر دو اجرا بسیار عالی بود. اما دفعه دوم خیلی بیشتر روی من تاثیر گذاشت. امیدوارم که بازهم نمایش هایی با این سطح بالای کیفیت ببینیم. بسیار زیبا و تاثیر گذار. تصویر آخر نمایش هیچوقت از یادم نمیره..سپاس از تک تک اعضای این گروه فوق العاده.(F)(F)
تئاتر فوق العاده و بی نظیری بود. همه چیز عالی و بسیار هوشمندانه. جوری بود که هر کدوم از دیالوگ ها رو باید با دقت گوش میدادی و بهشون فکر میکردی و این باعث میشد که لحظه ای نتونی حواست رو معطوف موضوع دیگری کنی، اجرا و متن و موضوع و کارگردانی و میشه گفت همه چیز فوق العاده بود. تک تک عزیزان عالی بازی کردند. واقعا تحسین برانگیز و فوق العاده بود. آقای محمدزاده هم که مثل همیشه به بهترین حالت ممکن بودند. سپاس از این گره فوق العاده.
فهیمه (fahime1994)
درباره نمایش فالومی i
بازی های عزیزان بسیار خوب و روان بود. شوخی ها جذاب و بدون ابتذال بود و این موضوع واقعا تحسین برانگیر بود. و سپاس از کارگردان محترم آقای کوروش سلیمانی به خاطر برخورد بسیار محجوب و متواضعانه. به شدت تماشای این نمایش پیشنهاد می شود.
بانوى محترم ممنون از حضورتان و ممنون که دیدنِ تئاتر ما را به اهالى عزیز تیوال پیشنهاد کردید ... پاینده باشید ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار جذاب بود و خیلی انرژی گذاشتن براش..باید بیشتر از یک بار دیده بشه..
Unforgiven(Farhad)، میترا و بهنام قنبری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید