آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پرستو | دیوار
S3 : 22:58:39 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پرستو
درباره نمایش لانچر ۵ i
گاهی شنیدن تعریف‌ و تمجیدهای زیاد باعث می‌شه توقع آدم بیش از حد بالا بره. من در این یک ماه تعابیری در این حد در توصیف لانچر شنیده بودم: "بهترین نمایش 10 سال اخیر"، "بهترین تئاتری که در تمام عمر دیدم" و .... من این نوشته رو در راستای انتقاد از کیفیت اجرای لانچر نمی‌ نویسم، برعکس می خوام بگن که اجرای خیلی خوبی دیدم. اما نه بهترین نمایش 10 سال اخیر بود و نه بهترین تئاتری که در عمرم دیدم! البته باید بگم این موجی که جامعه دانشجویی تئاتر برای برخی از تئاترها راه می ندازن، خیلی هم خوبه و در نهایت به پویایی تئاترهای بدون چهره که من هم همیشه حامیش بودم کمک می کنه.
نمایش لانچر مجموعه ای بود از بازیهای متنوع و البته خوب. ریتم اجرای درست که بی شک به کارگردانی مربوط می شه. تنها نقطه ضعف این کارِ خوب انتخاب موسیقیهاش بود که خیلی سطحی و ضعیف بود. باقی عناصر اجرا همه و همه در شکل بسیار خوب و درستی بود و تا پایان کار هم رعایت می شد.
پرستو
درباره نمایش وحشی i
در یک جمله اجرای خوبی نبود. زمان کار یک ساعت بود اما واقعا خسته کننده بود شاید به دلیل اینکه بازیها به نظر من درنیومده بود و البته ایده اجرای اثر هم خوب اجرایی نشده بود یا شاید هم من اشتباه می کنم و فقط باید بگم در سلیقه من نبود... با این که در پایان کمی کار شکل و رنگ می گیره اما باز هم پایان بندی خوبی نداشت
nima haji و مسعود آبایی این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پرستو
درباره نمایش مرغ دریایی من i
اجرایی پر زحمت که به مخاطب احترام می ذاره. در این شکی نیست. اما اگر بخوام نظر شخصیم رو در رابطه با خود اثر و شیوه اجرا بدم باید بگم ریتم کندی داشت و بازیها در بسیاری موارد بسیار غلو شده و اصطلاحا تئاتری اغراق شده بود. این موارد باعث می شه با وجود اینکه بی شک زحمت زیادی کشیده شده اما بعد از گذشت چند دقیقه خسته کننده به نظر می رسید
گروه جارچی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار خوبی بود. یک ربع اول خیلی متوجه نمیشدم موضوع چیه بعد متوجه میشی که داستان پیچیده ای در کار نیست و قراره یه انتقام وحشتناک اتفاق بیفته. پایان بندی کار نقطه قوت اثر بود که خیلی تاثیرگذار بود.
موزیکهای کار خیلی خوب بود. بازیها خیلی رئال بود و باورپذیر و بیشتر سینمایی به نظر میرسید تا تئاتری.

ایده ای که خیلی دوست داشتم استفاده جالب از ویدئو پروژکتور بود. نه فیلمی و نه عکسی روی دیوار نبود! فقط تکست. تکستهایی که گاه در نقش قاضی بود گاه در نقش ما! و گاه در نقش توضیح صحنه. ابتدای کار به تماشاچیها بطری آب داده میشد که البته به من نرسید! اما ایده جالبی بود بازی با بطریهای آب. خیلی جالب بود. یه تعداد از بطریها آخر اجرا دست نخورده مونده بود.
در مجموع با توجه به اینکه نمایش به روایت واقعه وحشتناکی برای یک زن میپردازه، قابل توجهه. واقعه ای که ما کشورهای جهان سومی هنوز هم گرفتارش هستیم! هنوز هم....!
انقدر نمایش تاثیرگذار بود که فکر کنم از ترسشون دست به بطری ها نزدن ؛)
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان من بلیت دارم برای سه شنبه دو تا. اگر کسی خواست بگه
هومن شهباز و محمد جواد این را خواندند
دیدن این نمایش را از دست ندهید
مطمئن باشید که هم وقت هم هزینه ای که می پردازید در جیبتان می ماند چون با رضایت از سالن بیرون خواهید آمد
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید