آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فریبرز مقدم | دیوار
S3 : 23:49:38 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فریبرز مقدم
درباره نمایش ملاقات i
موضوع نمایش بسیار قابل تامل بود اما کار بیشترى مى بایست در دراماتیک تر شدن کلیت نمایش صورت میگرفت تا مخاطب امروزى تاثیر بیشترى از مفهومى که جزئى از زندگى اش شده است بپذیرد.
گلایه اى هم دارم قویاً معتقدم جناب پیروزفر در اجراهاى نوروز حضور نداشتند و اى کاش این مقوله اطلاع رسانى مى شد و صرفاً اکتفا نمى شد به این موضوع که گریم سنگین و متفاوت شخصیت مدیر مدرسه مانع از درک مخاطب در خصوص تغییر بازیگر خواهد گردید!!!
محمدرضا، پارسا یزدی، فرزاد، Negin Fooladi و محمد جواد این را خواندند
ابراهیم محسنی نیا و مریم این را دوست دارند
سلام . مطمئنید خودشون نبودند؟ . چون شنیدم دیشب به تماشاچی ها تذکر داده بودنددر حین اجرا
۱۶ فروردین ۱۳۹۸
من اجرای هفتم فروردین رو دیدم. خود آقای پیروزفر بودن و اتفاقا بازی شون هم مثل کلیت کار خیلی بد بود
۱۶ فروردین ۱۳۹۸
دوست عزیز پارسا پیروزفر برای حضور و بازی در این نمایش حتی موهای خود را کاملا تراشیده. در همه اجراها هم حضور داشته و دارد.
۱۶ فروردین ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فریبرز مقدم
درباره نمایش طناب i
یکی از بهترین اقتباسهایی بود که تابحال دیدم، طراحی صحنه و انتخاب رنگها در تقابل با شخصیتهایی خونسرد که در محیطی مملو از تنفر با هم در صلح و آرامش ستیز می کنند از نقاط قوت اثر محسوب می شد.
علی شادمان وجه غافلگیر کننده این اثر هنری محسوب میشود ، برای دیدن درخشش و ظهور یک استعداد نو در تئاتر ایران به استقبال هنرنمایی علی شادمان بروید و از دقیقه به دقیقه این کار لذت ببرید
فریبرز مقدم
درباره نمایش سیزده i
می بایست انسانهایی به نام مسیح کشته شوند تا در پایان باز هم مسیحی زاده شود .
قرون وسطایی که هنرمندانه به تصویر کشیدی در بسیاری از مضامین برای من انسان مدرن آشنا می نمود ، امیدوارم گناهانی که مرتکب شده ام منجر به هیچ جنایتی نشده باشند.
این نمایش را ببینید تا به تمام گذشته ها ، حال ها و آینده های تان بیاندیشید و در انتخاب مسیر رستگاری تجدید نظر کنید.
هنرتان پاینده باد جناب مهدی کوشکی
نیما دهقان عزیز، جای خالی هنر ، اندیشه و تفکر تو همیشه در این سرزمین احساس خواهد شد
اگر میخواهید معنای متفاوتی از جنگ ، آرمان ، مقاومت و سکوت را تجربه کنید ، دیدن این نمایش رو از دست ندین
اگر بدنبال دیدن مرزهای جدیدی در بازیگری هستید ، هرگز تماشای شهرام حقیقت دوست در این نمایش رو از دست ندین
و اگر تابحال تعریف دقیقی از نقش مکمل در ذهنتون ساختین و برای به چالش کشیدن هر آنچه در ذهنتون دارین همراهی با این نمایش رو از دست ندین
پس از مدتها برنامه ریزی و مشغله نهایتا موفق به تماشای نمایش شدم. چیزی که در پایان نمایش بیش از هر چیز برایم دغدغه شد این مساله بود که چنین داستان تعمق برانگیز و بازی ها و اجراهای نابی چرا می بایست کمتر از بسیاری کارهای دیگر مورد استقبال قرار گیرد؟. داستان بحران عاطفی نسل ما و ندانستن ها علیرغم تمام دوراندیشی ها جان مایه اثری شد که بیش از هر آیینه ای غرق شدن ما آدمیان در تصمیمات بی بازگشت را به رخ میکشد همانند فرو رفتن ماده در سیاهچاله ای فضایی که هیچ کس از سرنوشت آن هیچ نخواهد فهمید چرا که اساسا سفری بی بازگشت است. هنر ناب را میتوان در بازی بی نقص فرشادفهیمی عزیز جستجو کرد که بار احساسی اجرا را به دوش می کشید و مواجهه با پیام دهکردی پس از سالها همواره لذت آفرین خواهد بود حتی اگر نقش چیزی از خود او کم داشته باشد. برای بازیابی معنا از روزمرگی های زندگی و کند و کاو احساساتتان هم که شده این نمایش را از دست ندهید.