کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مرتضی پورمحمد | دیوار
S3 : 11:40:54 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خداییش اینجوری نامردیه
من تا چند روز پیش تقریباً هر روز دو سه بار میومدم سر میزدم. الان اومدم دیدم تمدید کردید و تموم شده
پاسخگوییتون هم که در حد پاسخگویی رئیس جمهور مردمی «احمدی نژاد» !
حالا که کارتون گرفته و ملت تمایل به دیدن نمایشتون دارن ، «تاقچه بالا» میذارید؟!
این شماره منه : 09122830795 . اگه تمدید کردید یا کسی از دوستان بلیط خواست بفروشه ( قیمت منصفانه ) به من اطلاع بده. ما دو نفریم!
منتظرم...
هما زارع این را خواند
اقا به خدا من از عوامل اجرا نیستم هیچ منفعتی هم برام نداره شاید بحث طاقچه بالا گذاشتن نباشه... طبیعتا هرچی استقبال از یه نمایش بیشتر بشه مدیریت و هماهنگی کارها سخت تر میشه.
بعلاوه هر سالن مدت محدودی دست یک گروه هست اونم سالن انتظامی که که برنامه هاش پره ماشالله همیشه!
از اون ور کشش و انرژی یک گروه هم محدوده وگرنه کی هست که از پول بدش بیاد اما هر یک اجرا روی صحنه بردن واقعا انرژی زیادی میطلبه!
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز
با کمک تیوال، ما روز سه شنبه هفته ی گذشته، تمدید اجرامون رو اعلام عمومی کردیم، و خوشبختانه مورد لطف دوستان و اعضای تیوال قرار گرفتیم و بسیار سریع بلیط ها فروش رفت. دوست من، تعدادی بلیط خارج از ظرفیت هر روز در سالن به فروش میرسه که اگه دوست داشته باشید و زود تشریف بیارید، میتونید از اون بلیط ها بگیرید و البته به قیمت معمول.. و امیدوارم که باز هم خبر تمدید داشته باشیم..
ممنونم از همه ی دوستانی که با إظهار نظراتشون مارو مورد لطف قرار دادن و همینطور از کسانی که دوست نداشتند نمایش مارو و نمایش رو مورد نقد قرار دادند.
مهران نائل
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
سلام
دوست عزیزم امیر حسین جان حرفاتو قبول دارم ولی حرفم اینه برای نمایش هایی که با استقبال مواجه میشن، برای تمدیدشون ضعیف اطلاع رسانی میکنن...
آقای نائل عزیز، از حرفام ناراحت نشید، شاید اگر جای شما بودم خوشحال هم میشدم! چون یه عده آدم مث من برا یانکه نتونستن نمایشتون رو ببینن قاطی کردن و دارن فرافکنی میکنن... منظورتون از «خارج از ظرفیت» همونیه که رو زمین میشینیم؟!؟! شما میتونی یه بزرگواری کنی و هدیه ی عروسیمون دو تا بلیط ویژه بدی و ما هم شمارو تو عروسی دعوت کنیم :دی . 30اردیبهشت...
در هر صورت خوشحال میشم نمایشتون رو ببینم. امیدوارم دفعه بعدی که تمدید کردید بتونم رزرو کنم

با آرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تمدید میشه؟
اینجور که دوستان تعریف کردن، دلم خواست.. اطلاع رسانی کنید دیگه . . .
تمدیدددددددد لطفا !
۲۳ فروردین ۱۳۹۵
چرا برای جمعه 3 اردیبهشت برنامه نذاشتید؟ لطفا اگر قرار نیست تمدید کنید هم اطلاع بدید. ما منتظریم. ممنون
۲۵ فروردین ۱۳۹۵
منم تمدید لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااا
با این همه تعریف دلم خوااااااااست
۲۵ فروردین ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید