تیوال پریسا | دیوار
S2 : 06:42:54
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام
برای فیلم ها در سایت ها rating وجود داره (مثلا فیلم های هنر و تجربه یا... ).. نمیشه برای نمایش ها rating گذاشت یا داشت!!؟
مرسی
وحید هوبخت این را خواند
رومینا خلج هدایتی، محمد، ذوق زده و حمید شاکری این را دوست دارند
من خیلی موافقم.
اگرنه، حداقل تیوال بزاره ببینیم کیا گزینه "دوست داشتم" یا "دوست نداشتم" رو انتخاب کردن. چون من الان تقریبا فهمیدم سلیقم با کدوم کاربرای تیوال همخونی داره، میتونستم نمایش درخور سلیقه خودم رو انتخاب کنم. ولی چون اکثرا به ندرت ... دیدن ادامه » نظرشونو مینویسن و فقط به زدن گزینه دوست داشتم/نداشتم اکتفا میکنن (تازه اگه همین کارم بکنن)، فعلا نمیشه.
۲۴ آذر ۱۳۹۴
بله درسته.
در هر حال این پیشنهاد رتبه بندی -rating- رو به تیوال داریم.
ممنون میشیم رسیدگی کنید و این امکان به سایت اضافه شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۴
دوست گرامی، محمد جان... الان میتونید گزینه دوست داشتم یا دوست نداشتم کاربرانی که سلیقه تان با آنها همخوانی دارد را ببینید.. کنار فیلم یا نمایش در پروفایلشان مثبت و منفی هست و نظرشان را متوجه میشوید.
۲۵ آذر ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از نظر من 316 فیلم شیرینی بود با نگاهی متفاوت و جالب. شنیدن داستان از زبان کفش ها دلنشین بود به نحوی که لبخند رضایت در طی فیلم و بعد از آن همراهم بود. ضمن اینکه باعث شد به فکر بیفتم تا برگردم خونه چند تا از کفش هام رو بشورم!!!
از اونجا که سبک وسیاق صمیمانه، راحت و بی شیله پیله صحبت کردن رو دوست دارم راوی و در واقع روایت داستان رو دوست داشتم.
برخلاف اکثر سریال ها و فیلم های ایرانی که -به نظر من- زن و مرد به طرز توهین آمیز و غیرمحترمانه ای روبروی هم و شاخ در شاخ به نمایش در میان در این فیلم به طور شیرینی در کنار هم به تصویر کشیده شده بودند واین تصویر رو دوست داشتم.
فیلم ایجادِ عادتِ پرکردن اوقاتم با کارهای خوب و مفید و نهادینه کردن آن رو یادآوری کرد تا در سنین پیری دچار روزمرگی و تکراری بودن روزها و زندگی نشوم. یادآوری خوبی بود.
در هر حال از آقای حقانی و ... دیدن ادامه » کشانی تشکر میکنم و برایتان آرزوی موفقیت بیشتر و بیشتر دارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من فیلم قشنگی بود. از دیدنش اصلا پشیمون نیستم. بازی صابر ابر هم محشر بود.