تیوال فرید قومی | دیوار
S3 : 12:17:57
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
فرید قومی
درباره نمایش تراس i
هفت شخصیت اثر نمایش دهنده ی درونیات انسان، بخصوص انسان معاصر است. مسائل و مشکلاتی که مطرح می شود گویای این مثال است که تا بوده همین بوده!!! گویی آدمیزاد در برخی از موارد زندگی تغییر ناپذیر است و نسل به نسل یک سری اشتباهات را تکرار می کند. در کل نمایش خوبی بود، احمد ساعتچیان مثل همیشه حضور مثال زدنی در نمایش دارد، لحظه ی انفجار حسی او در برابر همسرش بسیار درست و تاثیر گذار اتفاق می افتد. تراس بازی های بسیار خوبی دارد که نمایش را دیدنی تر کرده. جناب کرامتی خسته نباشید و امیدوارم باز هم شاهد حضور شما در جایگاه کارگردانی تئاتر باشیم.
جناب جودکی ، خانم خالقی و گروه نمایش، خسته نباشید، از دیدن این اجرا بسیار لذت بردیم.
کلیسای تو کلیسای رنج و عذابه.
۰۴ دی ۱۳۹۶
کار هم بسیار خوبه... اگه ندیدید، از دستش ندید
۰۷ دی ۱۳۹۶
بله. دیدم خانم ناصری. دو بار. می تونم بگم بهترین تئاتری بود که این روزها دیدم.
۰۷ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سفید: کلیسای تو آدمو فقط برای زندگی بیشتر آماده میکنه...برای رویاها و دروغ ها.
برای بار دوم دیدم.دست مریزاد و خسته نباشید!!!
امیرمسعود فدائی، مریم زارعی و رضا گل محمدی این را خواندند
حامد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشی از نویسنده ایی فوق العاده...متن نمایشنامه لحظه ایی مخاطب را به حال خود نمی گذارد و همراه می کند...در این میان با بازی دو بازیگر عالی نمایش بعضی از لحظات به شدت تاثیر گذار است. احمد ساعتچیان آنقدر بازی خوب از او دیده ایم که برای خودش صاحب سبک است. ولی بجستانی بازی درخشانی از خود در این نمایش ارائه می دهد. دوستانی که اهل فلسفه هستند حتما از این نمایش لذت خواهند برد.. نمایشی بر پایه دیالوگ بود اما اصلا خسته کننده نبود و خیلی روان اتفاقات به جلو می رفت. آرزوی موفقیت برای کارگردان جوان این نمایش خانم حیدریان دارم و امیدوارم نمایشنامه این اثر درخشان را به چاپ برسانند. در کل نمایش بسیار خوبی است.

پ.ن: از مدیریت جدید ارغنون نباید غافل شد. محیط خوبی را ایجاد کرده اند.
چه خوب که نمایش رو دوست داشتید. جزو معدود نمایش هایی است به خیلی از دوستان سفارش میکنم که به دیدن آن بروند. به نظرم باید نمایشهایی از این دست را حمایت کرد...حال می خواهد گروه حرفه ایی و با سابقه باشد خواه یک گروه نوپا. از نمایشی که تولید اندیشه میکند باید ... دیدن ادامه » حمایت کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۶
ناهید جان کمالی...به نظرم تیاتر ما بیش حد به جنبه های بصری تکیه کرده و از ادبیات و متن نمایشی خوب فاصله گرفته است. و این خطری است که گروه های نوپا را تهدید میکند. مخالفتی با سبک های مختلف ندارم ولی بیشتر نمایش ها گویا از روی دست هم کپی می کنند. سانست لیمیتد ... دیدن ادامه » بیشتر به دلیل ادعایی در کلیت نداشت با دو بازیگر تو رو مسحور خودش میکنه و متن اثر باعث میشه به خودت و هستی و خیلی چیزهای دیگر فکر کنی.
۱۶ آذر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در کل نمایش خوبی بود. انتخاب های موسیقی و متن های بین پرده ها از نکات قابل توجه بود. تنها به نظرم در کنار هم قرار گرفتن صحنه ها بر اساس تنظیمی که نویسنده از داستان انجام داده کمی ارتباط را با بیننده قطع میکند و دچار سردرگمی است.
امیرمسعود فدائی و علی ژیان این را خواندند
حمیدرضا آسوده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای دیگری از آقای احصایی بنام تونل را دیده بودم و این اجرا ( آکواریوم) به مانند کار قبلی ایشان ریتم کند و خسته کننده ایی دارد. بعنوان تنها یک بیننده پیشنهادی که به ایشان دارم این است که مفاهیم و قصه های خوبی در انتخاب نمایش هایشان هست ولی در پرداخت بخاطر ریتم کند از دست می رود یا کمتر می تواند مخاطب را در طول اجرا با خود همراه کند. برای ایشان و گروه محترمشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
امیرمسعود فدائی و شاهین تفرشی این را خواندند
کیمیا کاوند این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید