تیوال مجید | دیوار
S3 : 03:06:03
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
مجید
درباره نمایش دروغ i
وسطای تئاتر پشیمون شدم که چرا با مادرم این تئاتر رو اومدم. چون خودمم از این کلاف سردرگم و گرمای سالن کلافه بودم. اما کلافگی من دلیل دیگه ای هم داشت. دروغ دغدغه اصلی من هم بود و هست. اینکه آدم باید همه چیز رو بگه به زوجش یا که نه!
جواب مادرم رو می دونستم نه! جوابی که دنبالش بودم این نبود و تا اواخر این تئاتر هم جواب دلچسبم رو پیدا نمیکردم. جواب سوالم رو در جایی از متن پیدا کردم که متاسفانه به خاطر ندارم پس خودم می نویسم: ((دروغ جایز نیست، اما مراعات چرا!))
بازی آقای هاشمی عالی، باید بگم گرچه باقی خندیدن به طنازی آقای هاشمی اما من همراه بازیگر مرد درد کشیدم. اونجایی که اقای هاشمی پخش زمین شد، منم باهاش آب شدم.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مجید
درباره نمایش سیزیف i
بعنوان یک تماشگر عام، می تونم بگم از دیدن لذت در بازی این دو بازیگر کیف کردم. پیش خودم میگفتم میشه یه روزی منم از کاری که میکنم انقدر لذت ببرم؟
جناب مجید بزرگوار؛ مخاطب تیاتر همیشه خاص است و جان دلی چون شما که از نمایش حظ می‌برد عامی نتوان نامیدش. حس موصوف شما در این پست گواه آن است که نمایش چه قدر موفق بوده. در مورد سوال انتهاییتان بنده باور دارم هیچ آرزویی در قلب ما شکل نمی‌گیرد مگر آنکه به ... دیدن ادامه » یقین و قطع؛ حال خواهد شد. پایدار باشید.
۱۰ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فکر می کنم هدف خیلی از تئاترها این باشه ک تماشگر رو دعوت به تامل در مورد موضوع تئاتر کنه و این تئاتر به غایت تامل برانگیزه. درکمون از این موضوع بیشتر میشه اما خیلی خوبه که خودمون رو هم جای این نقش ها بذاریم ....
به قول یکی از دوستان تئاتریه که احتیاج دارید ببینید.