کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال گیلدا شایان مهر | دیوار
S3 : 06:47:39 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام و وقت بخیر
ببخشید میخواستم بدونم بازیگران این نمایش چه کسانی هستند؟
لیلى شجاعى این را خواند
علی ن این را دوست دارد
«آینه‌های روبرو» هرشب با صدای پرویز پرستویی در تالار وحدت
حبیب رضایی و بهنوش طباطبایی در «آینه‌های روبرو» بهرام بیضایی

حضور حبیب رضایی و بهنوش طباطبایی در دو نقش اصلی فیلم‌تاتر «آینه‌های روبرو» قطعی شد.
حبیب رضایی در نقش خیری قناعت و بهنوش طباطبایی در نقش نزهت «آینه‌های روبرو» به روی صحنه می‌روند. همچنین صدای پرویز پرستویی هر شب، ... دیدن ادامه ›› آغازگر صحنه نخستین این اثر خواهد بود.
فیلم‌تاتر «آینه‌های روبرو» اثر بهرام بیضایی و به کارگردانی محمد رحمانیان و به تهیه‌کننده‌گی اجرایی آزیتا موگویی در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.
فیلم‌تاتر «آینه‌های روبرو» از ۱۵ مرداد ماه هر شب ساعت ١٨:٣٠ در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این فیلم‌تاتر می‌توانند به سایت ایران کنسرت www.iranconcert.com مراجعه کنند.
فیلمنامه «آینه‌های روبرو» سال ۱۳۵۹ توسط بهرام بیضایی نوشته شد اما هیچ‌گاه امکان ساخته‌شدن این فیلم فراهم نشد. «آینه‌های روبرو» تنها اثر استاد بیضایی است که مستقیم به مسایل مربوط به انقلاب ایران در سال ۵۷ می‌پردازد و در ذات خود یکی از عاشقانه‌ترین آثار بیضایی است . نوشتن فیلمنامه «آینه‌های روبرو» شاید بخشی از پاسخ بیضایی به این پرسش بوده که اساسا چرا در سال ۵۷ در ایران انقلاب اسلامی به وقوع پیوست.
@ReihaneTaravati

از کانال تلگرام ربحانه طراوتی
۰۳ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام و وقت بخیر
این سفر شامل بازدید از تمامی لوکیشن ها میشه؟ و اینکه کجا هست محل بازدید؟
درود بر شما
این برنامه شامل لوکیشن‌های داخل تهران و لوکیشن مربوط به شهرک سینمایی خواهد بود. جزییات دیگر برنامه به تدریج به برگه مربوطه افزوده خواهد شد.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خواهشمند است در شهرستان ها هم برنامه های تأتر برگزار بفرمایید. برای مثال در شهرستانی مثل رشت با اینکه مردم بسیار علاقه به فرهنگ و حضور در این برنامه های را دارند، هیچگونه برنامه ای برگزار نمی گردد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید