آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محمدرضا | دیوار
S3 : 13:30:42 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
محمدرضا
درباره نمایش لانچر ۵ i
واقعا با نمایش ارتباط برقرار کردم خیلی خوب بود، داستان بشدت درگیر کننده بود و چقدر خوب که بهش پرداخته شد واقعا نمیشه این موضوع رو انکار کرد هرکی حداقل دوره آموزشی سربازی رو رفته یا شنیده باشه از این دست مسائل وجود داره.
پ.ن: فقط یچیزی چند جای نمایش رفت رو اعصابم. نمیدونم چرا تو بعضی صحنه ها بعضی ها میخندیدن یا حالا واقعا اون موقعیت طنز بود که من درکش نکردم بخندم یا هم اینکه بعضیا خوش خندن کلا :|
امیرمسعود فدائی، Negin Fooladi، سپیده و محمد کاظمی پور این را خواندند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا
درباره نمایش ملاقات i
چقد این نمایش کسل کننده بود، واقعا دو ساعت خیلی بود براش ریتم نمایش خیلی کند بود. اصلا برام جالب نبود. نمیدونم میشد بهتر اجرا کرد یا کلا متن نمایشنامه همینه، از نظر من که چیز خاصی هم نداشت بخواد بگه.
بازی بازیگران و ادای دیالوگ ها خوب بود.
دیشب به اجرای نمایش نشستم و یکی از بهترین های این چند وقت بود، بازی بازیگران همگی خوب بود و نمیخوام اسم ببرم بنظرم همگی سعی در بهترین ارائشون داشتن و اینکه موسیقی زنده متن هم خیلی خوب بود و واقعا به روند نمایش کمک میکرد.خسته نباشید میگم به تمامی عوامل نمایش و متشکرم.
امیر و رضا غیوری این را خواندند
فاطمه دُرامامی، آوا فیاض و نفیسه نوری این را دوست دارند
سپاس از حضور پر مهرتون
۱۱ دی ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا
درباره نمایش خرده نان i
چون نمایش فالومی بسیار چسبید، این اولین نمایشی بود که بدون خوندن نظراتش رفتم که ببینم.البته که پشیمون نشدم D:
خب درباره نمایش باید بگم که داستان سادست و ریتم آرومی داره و قابل پیش بینی اما چیزی که جالبش میکنه دو مورد، یکی اینکه گاهی وقتا آدم تو زندگیش که هست نمیفهمه چخبره و چی بهش میگذره و فقط وقتی از بیرون بهش نگاه بشه متوجه میشه و این نمایشم دقیقا همینطور،نکته هایی رو از نمایش متوجه میشی که تا حالا شاید تو کلی از زندگی هایی که دور و برت بودن یا زندگی خودت بوده متوجهشون نمیشدی و اونیکی هم بازی خوب بازیگران.
در کل نمایش خوبی بود و امتیاز من به نمایش 3 و به کسانی که این نمایش رو در میخواهم ببینم گذاشتن پیشنهاد میکنم که به دیدن نمایش برن.
پ.ن1: من تخفیف وفاداری رو داشتم ولی اعمال نشد
پ.ن2: از آقای سلیمانی بخاطر استقبال و بدرقه تماشاچیان بسیار سپاسگزارم
اول ی چیزیو بگم،میخوام زیر همین پست زندگی در تئاتر از همه دوستان تیوالی که همیشه هستن، نظر میدن، پیشنهاد میدن تشکر بکنم. بخاطر همینه که من تیوال رو دوست دارم وگرنه فرقی با سایر سایت های فروش بلیت نداره(البته ناگفته نماند واقعا سایت هم بهتره از بقیه :)))) ) و صد البته دلیلیم که از سایر سایت های محترم خوشم نمیاد هم همنیه.
بعدم اینکه در مورد جزئیات نمایش نظرات دوستان به کفایت در باب خوب بودن نمایش هست و من هم تاکید میکنم که عالی بود و من واقعا از دیدنش لذت بردم.انرژی بازیگرا فوق العاده بود و من احساس کردم دارم شب اول اجرا رو میبینم.ممنونم از تمامی عوامل که این همت و زحمت را میکشن و برای مخاطب ارزش قائل میشن.
راستش شاید برای ماهایی که نمایش رو میبینیم هم به نوعی داریم زندگی در تئاتر رو تجربه میکنیم. این عادت تئاتر دیدن،گذر زمان بعد یهو یبار به خودت بیای و ببینی تو سالن نشستی و داری تئاتر میبینی و بازگری رو ببینی که حالا با هم پیر شدین...
محمدرضا
درباره نمایش اگه بمیری i
خب درباره این نمایش باید بگم ، من خیلی بازی خانم کردا رو دوست دارم ایشون واقعا حس نقش رو منتقل میکنن به تماشاچی و در این نمایش هم همینطور بودن.اما چیزی که درباره این نمایش نپسندیدم داستانش بود،کل داستان میخواست بگه ما مردا همینیم در کنار کسی که دوست داریم پیش میاد بریم سراغ یکی دیگه قبولم کنید دیگه همینیم.
اصلا داستان جالب نبود.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا
درباره نمایش دریازدگی i
این نمایش فوق العاده بود،من واقعا لذت بردم.چالشهایی درباره مفهوم عشق بیان شد که خیلی ارزش فکر کردن دارن.
ممنونم از تمامی عوامل این نمایش و خسته نباشید
سپاس از حضورتون
و خوشحالیم که این نمایش و دوست داشتین
۰۵ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید