آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال حامد ادوای | دیوار
S3 : 01:44:45 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
حامد ادوای
درباره نمایش مرفی i
سلام دوستان
جشنواره ی تئاتر دانشگاهی ایران شاید از معدود بزنگاه های باقیمانده ی علمی پژوهشی و تجربی در زمینه ی تئاتر است. جشنواره ای دغدغه مند که همواره بسترساز جریان حرفه ای تئاتر کشور بوده است. این بیست و دومین دوره ی جشنواره است و من خوشحالم که امسال برای سومین بار و البته بعد از ۵ سال باز هم در جشنواره به عنوان بازیگر حضور دارم و اینبار با نمایش مِرفی .
فارغ از هر نتیجه ای واقعا از دیدنتون در روز اجرا خوشحال میشم.
منتظرتون هستم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام

سال ها قبل این نمایش را با بازی دوستانم در جشنواره تئاتر شهر دیدم و بسیار خوشحالم که فرصت مجدد دیدن این اثر دغدغه مند اجتماعی پیش آمده.
پیشنهاد میکنم حتما این نمایش را ببینید که از درد حرف میزند از دغدغه و از جامعه.

هر شب ساعت ۲۱
تیاتر باران
ممنون حامد عزیز
۰۳ تیر ۱۳۹۷
حامد عزیز شپاس از مهرت امیدوارم به زودی ببینمت
۰۳ تیر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام

سالهاست دیگر کمتر فرصتی پیش می آید ؛

برای دیدن شرافت روی صحنه ی تئاتر
برای دیدن گروه خوش انرژی روی صحنه ی تئاتر
و
برای دیدن تئاتر روی صحنه ی تئاتر.

فرصت دیدن چشم بر هم زدن ، چشم بر هم زدنی تمام میشود.
از دست ندهید این نمایش رو ...
سپاس
دوستان تیوال سلام

ما فقط ۶ شب دیگر روی صحنه خواهیم بود و بعد برای همیشه با این نمایش خداحافظی خواهیم کرد. بعد از استقبال از ۲۲۰۰ مخاطب در طول ۲۲ اجرا حال خنکای ختم خاطره از جمعه ۱۸ خرداد تا پنجشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۲۱ در تالار حافظ و فقط ۶ شب تمدید شده است. در این ۶ اجرا هم مانند گذشته کنار ما باشید که قطعا شما سرمایه های اصلی هنر تئاتر هستید.
سپاسگزار شما خواهم بود اگر در اطلاع رسانی تمدید نمایش خنکای ختم خاطره در صفحات مجازی شخصی خود و همچنین سایت تیوال ما را همراهی کنید.
سپاس
عاطفه گندم آبادی، فرزاد و حامد ادوای این را خواندند
محمد اصغری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام

به احترام نگاه و حمایت شما عزیزان نمایش ما با مشقات فراوان ۶ شب دیگر تمدید شد. در ۲۲ اجرایی که گذشت افتخار میزبانی ۲۲۰۰ مخاطب را داشتیم.

خدا رو شکر که فرصت این میزبانی برای ۶ شب دیگر تمدید شد.
ما با انرژی ، لبخند و حال خوب گروهمان میزبان شما خواهیم بود.
انشالله که امانت دار خوبی باشیم برای وقت ، هزینه ، حوصله و نگاه شما.

خنکای ختم خاطره
از ۱۸ تا ۲۴ خرداد به مدت ۶ اجرا ساعت ۲۱ تالار حافظ
عاطفه گندم آبادی و الیاس نوبری این را خواندند
mina souri و farhad riazi این را دوست دارند
جناب حامد ادوای
با اینکه نمایش شما رو نپسندیدم
اما بزرگواری، منش و ادب شما واقعا برام قابل احترام و ارزشمنده.
امیدوارم راه رسیدن به اهداف و آرزوهاتون براتون هموار بشه و بیش از پیش به موفقیت برسید.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
سلام جناب ادوای
من خبرنگار حوزه جنگ هستم
بی زحمت از طریق روابط عمومی ترتیباتی بدهید تا نمایش شما رو ببینم.
البته اجراهای قبلی این نمایشنامه رو هم قبلا دیده بودم.
ممنونم
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
ممنونم از همه دوستان
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام

حال که اجرای نمایش خنکای ختم خاطره در تالار حافظ به پایان رسیده است بسیار بسیار خوشحالم که نمایشی جایگزین آن میشود که یکی از بهترین‌نمایش هایی است که طی سال های گذشته دیده ام. نوستالژی ای که تماما شما را غرق در خاطرات سیاه و سفید و شلوغ و ابری دهه شصت خواهد کرد. به عنوان کارگردان نمایش خنکای ختم خاطره و سرپرست گروه تئاتر گره از شما دعوت میکنم که دیدن این نمایش جذاب را از دست ندهید .
حیف از این لذت اگر از دست برود. بازی های درخشان ، متن بسیار جذاب ، کارگردانی عالی و حس و حالی و کمتر در این سالها روی صحنه بوده است.
با احترام
حامد ادوای
۱۱ خرداد ۱۳۹۷
سلام
بینهایت ممنونم
از طرف خودم و گروه برای لطف و نگاه زیباتون به نمایش ما تشکر میکنم
۱۳ خرداد ۱۳۹۷
حامد جان بی نهایت سپاسگزارم
۱۸ خرداد ۱۳۹۷
ممنون از پیشنهادتون
۲۰ خرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب حال دیگری داشتیم ، همه مان منتظر بودیم و شوق و ذوقی داشتیم وصف نشدنی. مانند تمام کاراکترهای خنکای ختم خاطره. بغضی که از خستگی می آمد تا رورانس همراهم ماند و دیگر دوام نیاورد که بماند. بغض تمام کاراکترهای خنکای ختم خاطره در گلویم سنگینی میکرد.
شب گذشته میزبان کسی بودیم که اگر نبود قلم دغدغه مندش ، اگر نبود نگاه مسئولانه اش به درد مردم ، به تبعیض ، به جامعه جنگ زده هیچگاه این نمایش روی صحنه نمی آمد. در روزگاری که هیچکس ، هیچ نهاد و هیچ ارگانی از روی صحنه آوردن چنین اثر دغدغه مند و درد مند و انتقادی ای آن هم توسط یک گروه جوان حمایت نکردند تنها کسی که حرف ما را شنید و درد و دغدغه مان را حمایت کرد دیشب مهمان ما بود. ۷ ماه متن زیبای خنکای ختم خاطره دست من و گروه تئاتر گره و تمام گروه ۳۰ تفره ی این نمایش امانت بود و دیشب به صاحب اصلی ش برگشت. امید که امانت دار خوبی بوده باشیم برای قلم حمیدرضا آذرنگ. نمایش ما ، نمایش نشده بود تا دیشب که شما نگاهش کردید. دیشب شما میزبان ما بودید.
سایه ت مستدام جناب آذرنگ و حمایتت پایدار از نسل جوان تیاتر.
به همین زودی دارد تمام می شود ....

خنکا را میگویم.
تمدید هم که نمی شود کرد....
خنکا را میگویم.

هفته ی پایانی است...

خنکای ختم خاطره را میگویم.
آقای ادوای ما دیشب به تماشای خنکای ختم خاطره نشستیم و چقدر دلچسب بود.
یک دیالوگ داشت اما خاطرم نیست دقیق.
با این مضمون که دنیام رو عوض کردم که خودم عوض بشم؟
میشه یاری بفرمایید و راهنمایی کنید که دقیق چی بود؟
۰۸ خرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام.

اگر نمایش ما رو دیده اید حتما نظراتتون رو چه مثبت و چه منفی برای ما در صفحه نمایش یادداشت کنید. قطعا به ما کمک خواهد کرد نظر و نگاه شما.
دوستانی هم که تا امروز سعادت میزبانی شان را نداشتیم تنها ۱۰ شب دیگر از اجراها باقیست. میزبان و مهمان یکدیگر باشیم
سلام
جمعه این هفته چهارم خرداد اجرا ندارین؟؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
سلام. نه به علت شهادت حضرت خدیجه متاسفانه اجرا نداریم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام.
خنکای ختم خاطره نهایتا ۱۰ اجرای دیگر میزبان و مهمان شماست و متاسفانه امکان تمدید این زمان به هیچ عنوان میسر نیست. به دلیل آنکه نخست شب‌ های قدر پیش روست و دوم انکه نمایش جایگزین این نمایش از روز ۲۰ خرداد اجراهایش را آغاز خواهد کرد.
با حمایت شما دوستان در شبهای طی شده قریب به ۱۵۰۰ نفر نمایش ما را تماشا کرده اند و ما هنوز چشم انتظار بسیاری از شما دوستان هستیم و البته مشتاق خواندن نظرات ارزشمندتان در این صفحه.

قدمتان سر چشم سرمایه های اصلی تئاتر.
به امید دیدار.
عاطفه گندم آبادی و نسرین ابوالمعالی این را خواندند
نیلوفر، Melina Kh و محمد اصغری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سرویس تئاتر هنرآنلاین:

نمایش "خنکای ختم خاطره" نوشته حمیدرضا آذرنگ به کارگردانی حامد ادوای از 17 اردیبهشت‌ماه ساعت 21 در تالار حافظ روی صحنه است. این اثر نمایشی سال گذشته برنده جایزه بهترین کارگردانی، بهترین بازیگری زن، بهترین بازیگری مرد، بهترین طراحی لباس و نمایش برگزیده ششمین جشنواره تئاترشهر شد. ضمن اینکه در بیست و هشتمین دوره از جشنواره تئاتر فجر در بخش مسابقه بین‌الملل جایزه بهترین نمایشنامه را از آن خود کرد. بازیگران نمایش "خنکای ختم خاطره" مریم بوبانی، عماد محمدی، مرجان خاکساری، نیما انصافیان، محمد اصغری، سهیل عبدی، مرضیه موسوی، مونا سهراب حقیقت، محمد شهباز تهرانی، شهاب عباسیان، امین موحدی پور، بهاره ریاحی، محمدرضا ایمانیان و منصور نصیری هستند.

حامد ادوای در گفت‌وگو با هنرآنلاین درباره اجرای نمایشنامه "خنکای ختم خاطره" گفت: گروه ما در 5- 6 سال اخیر به سراغ نمایشنامه‌هایی که دارای فضاهایی که خیلی رئال نیستند و سمت و سویی فانتزی دارند، رفته است. دو سال است که اجرای عمومی نداشته‌ام و با گروه مشغول خوانش متن‌های بسیاری شده‌ایم  که در نهایت به نمایشنامه "خنکای ختم خاطره" ... دیدن ادامه ›› رسیدیم.

او در ادامه افزود: این اثر نمایشی اپیزودهای رئالی دارد اما بستر نمایش سورئال است و متن این امکان را به ما می‌داد که به فضای مدنظرمان یعنی سورئال نزدیک شویم و آن را از فیلتر درنظر گرفته شده گروه عبور دهیم .از این جهت تصمیم به اجرای آن نمایشنامه گرفتیم. جذابیت دیگر این نمایشنامه قدرت متن در دیالوگ‌نویسی و درام‌پردازی است.

این کارگردان و بازیگر تئاتر با بیان اینکه نمایش‌نامه "خنکای ختم خاطره" یکی از آثار نمایشی برتر دهه 90 در اجرا و نمایشنامه‌نویسی است، خاطرنشان کرد: اکثر اعضای گروه تئاتر "گره" جنگ را به چشم خود ندیده‌اند اما دغدغه‌مند خانواده‌های جنگ‌زده هستند و از این روی اجرای این نمایش دغدغه‌مان است.

ادوای درخصوص تغییرات اجرای عمومی این اثر نمایشی در مقایسه با اجرای جشنواره، عنوان کرد: در کست بازیگری 3- 4 نفر تغییر کرده‌اند به اضافه اینکه تقریبا هر بخشی از نمایش از طراحی‌صحنه، موسیقی، طراحی لباس و ... که در جشنواره نقد شد و کاندید جایزه نشد را تغییر دادیم. ترجیح‌مان بر این بوده که به سمت حرفه‌ای‌تر شدن برویم.

او درخصوص طراحی صحنه نمایش یادآور شد: محمد موسوی از طراحان بسیار خلاق است که پس از ساعت‌ها گپ زدن با او و طرح‌های پیشنهادی بسیاری در نهایت به طرحی فرمالیستی رسیدیم. از آنجا که اپیزوهای نمایش را در فضای غیررئال می‌بینیم در طراحی صحنه مرزی میان زمین، آسمان و برزخ دیده می‌شود و از لحاظ بصری اتفاق جذابی است.

کارگردان نمایش "غم فراغ" درباره موسیقی نمایش "خنکای ختم خاطره" اظهار داشت: در جشنواره تئاترشهر از موسیقی‌های اقلیمی و نواحی  استفاده شد. در اجرای عمومی نمایش که طراحی موسیقی آن را کسری پاشایی برعهده دارد، بیس مشترک، موسیقی الکترونیک است و آوا بر روی آن پخش می‌شود. سازبندی وجود ندارد و سعی بر فضاسازی شده است.

ادوای درخصوص انتخاب مریم بوبانی به عنوان یکی از بازیگران نمایش "خنکای ختم خاطره" تصریح کرد: خانم بوبانی نقش زن جنوبی این نمایش را ایفا می‌کند که از سخت‌ترین نقش‌های نمایش است. برای انتخاب بازیگر این نقش درگیری‌های بسیاری داشتیم و برخی پیشنهاد انتخاب بازیگر سلبریتی به معنای تجاری را دادند اما ترجیح من این بود که سراغ بازیگر قدرتمند و توانایی برای ایفای نقش بروم و در نهایت با پرس‌وجو به مریم بوبانی رسیدم  و او به دلیل  علاقه‌ای که به زنان جنوب و مادران شهیدان دارد با فراغ بال برای بازی این نقش استقبال کرد و در این راستا به گروه بسیار کمک کرد.

او با بیان اینکه این اثر، نمایش دفاع مقدس نیست و ضدجنگ است، خلاصه داستان نمایش "خنکای ختم خاطره" را اینگونه شرح داد: شهیدی پس از 25 سال توسط بنیاد شهید سالم پیدا می‌شود و بنیاد شهید موظف شده تا خانواده شهید را پیدا کند. برای این منظور این بنیاد به جستجو در سراسر کشور می‌پردازد و زمانی‌که خانواده شهید را پیدا می‌کند...

حامد اداوای ضمن اشاره به اینکه نمایش دارای 6 اپیزود از 6 قومیت مختلف این سرزمین است، گفت: تلاش شبانه‌روزی گروه 30 نفره ما بر این بوده تا اثری شریف را به صحنه آوریم و امانت‌داری برای چشم، زمان و حوصله تماشاگر باشیم. در کست بازیگران چهره تجاری نداریم و تنها می‌خواهیم حال مخاطب با دیدن این اثر نمایشی خوب شود و امیدواریم از پس آن بر بیاییم.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: گروه کارگردانی: آیدا مرادیان و نیما انصافیان، طراح صحنه: محمد موسوی، طراح لباس: پگاه ترکی، طراح صدا و موسیقی: کسری پاشایی، طراح گریم: مونا جعفر ، گرافیست: عطیه ادوای، مشاور رسانه‌ای: نسیم جعفری، روابط عمومی: آیدا اورنگ، مدیریت تبلیغات: محمدرضا ایمانیان و مدیر صحنه: امیرنعمت عرفانی ، علی عظیمی ، عطیه علوی.

علاقمندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت تیوال تهیه کنند.

 

برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رفقای تیوال سلام

۱۵ اجرا تا پایان نمایش خنکای ختم خاطره باقی ست و ما همچنان چشم انتظار حضور بسیاری از شما عزیزان هستیم. دوستانی که نمایش ما رو دیده اند حتما در صفحه نمایش نظراتشون رو با ما به اشتراک بگذارند تا دوستانی که مردد هستند در انتخاب نمایش ما برای تماشا راحت تر بتوانند تصمیم بگیرند.
با توجه به استقبال ارزشمند شما همراهان تعداد محدودی بلیت در سایت تیوال و نیز گیشه تالار حافظ برای روزهای پیش رو موجود است.
امید که امانت دار خوبی باشیم برای هزینه ، وقت ، حوصله و نگاه پرمهرتان باشیم.
با احترام
حامد ادوای
کارگردان نمایش خنکای ختم خاطره
سرپرست گروه تئاتر گره
امیر، پرند محمدی، عاطفه گندم آبادی و حامد ادوای این را خواندند
Melina Kh این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام.
تنها ۲۴ ساعت دیگر به آغاز نمایش خنکای ختم خاطره باقی ست و ما همچنان در تلاشیم که بهترین ها را برای شما به صحنه بیاورم و امانت دار قابلی باشیم برای وقت و هزینه و نگاه و انرژی شما.

امکان خرید بلیت علاوه بر تیوال در گیشه تالار حافظ نیز موجود است.
میزبان نگاه جذابتان بودن فخر ماست.
به امید دیدار
فقط جناب ادوای چرا انقدر دیر وقت است ؟ایا امکان دارد. فقط دوروز اخر هفته یعنی پنجشنبه و جمعه را ساعت هشت باشد ؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
با پوزش فراوان جناب ادوای چرا انقدر روابط عمومی خانم‌شربعتی غیر فعال هستند مگر کار یک روابط عمومی فعال پاسخگوی نمیباشد ؟!!!!!ولی اگر این دسته همکاران علاقه ای ندارند یا کار دیگر ی دارند درخواست دارم قبول نکنند‌چپن اصل یک اجرای نمایش اتفاقا روابط عمومی فعال ان است.همین.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوست گرامی

خانم شریعتی در اجرای نمایش خنکای ختم خاطره مسئولیتی ندارند و در گروه تولید نمایش دیگری فعال هستند
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تنها سه روز دیگر تا آغاز نمایش خنکای ختم خاطره باقی ست.
از دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱
در تالار حافظ
میزبان نگاه جذاب شما هستیم.
حامد ادوای و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام دوستان تیوال
با اتمام بلیت های سه روز نخست نمایش خنکای ختم خاطره و حمایت و استقبال شما عزیزان بلیت های دو روز بعد یعنی پنجشنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه نیز رو به اتمام است . تخفیف های بسیاری جهت رفاه شما در نظر گرفته شده است.

ما تمام سعی خود را کرده ایم تا امانت دار خوبی باشیم برای وقت ، هزینه ، انرژی و نگاه شما.

میزبانتان خواهیم بود اگر مارا قابل به امانت داری بدانید.

خنکای ختم خاطره
نویسنده حمیدرضا آذرنگ
کارگردان حامد ادوای
کاری از گروه تئاتر گره

از دوشنبه هفدهم اردیبهشت ساعت ۲۱ تالار حافظ.
نیلوفر و حامد ادوای این را خواندند
farhad riazi این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام.

من حامد ادوای هستم.سرپرست گروه تئاتر گره و کارگردان نمایش خنکای ختم خاطره نوشته ی حمیدرضا آذرنگ. به امید خدا و حمایت شما دوستان ما از دوشنبه هفته آینده ساعت ۲۱ در تالار حافظ میزبان نگاه جذاب شما هستیم.
حقیقتا در طول این ۷ ماه از هیچ کوششی جهت ارتقای کیفیت این اثر دریغ نکرده ایم و قطعا بی نقص نخواهیم بود. از روز نخست انتخاب متن تا این روزهای پایانی تمرینات تمام تلاش ما و گروه ۲۵ نفره مان بر این بوده و هست و خواهد بود که امانت دار خوبی باشیم برای وقت ، هزینه و حوصله شما. شما که نگاهتان سرمایه ی اصلی تئاتر است.
تمام سعی خودمان را کرده ایم که تا جای ممکن و فارغ از نگاه سودآور و تجاری شرایط رفاه و تخفیفات ویژه ای برای شما در نظر بگیریم. بلیت های این نمایش در تمامی اجراها برای دانشجویان تمامی رشته ها به صورت نیم بها خواهد بود. تخفیفات وفاداری ، گروهی و .... نیز اعمال ... دیدن ادامه ›› شده است.

بلیت های روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت به لطف خدا و حمایت شما عزیزان دیروز تمام شد و برای دو روز اول هم تعدادی محدود بلیت باقی ست. همچنین پیش فروش دو روز چهارشنبه و پنجشنبه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت نیز امروز آغاز خواهد شد.
امید که در این مسیر همراه ما باشید و امید که ما امانت دار خوبی باشیم.
یا حق.
امیر این را خواند
سید حامد حسینیان، نیلوفر، فرزاد، فرزاد جعفریان و بهزاد هندی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رفقای تیوال سلام.
پیش فروش بلیت نمایش " خنکای ختم خاطره "
با تخفیف های ویژه در سایت تیوال از هم اکنون آغاز شده است.

نمایشی از گروه تئاتر گره
شروع اجرا از 17 اردیبهشت در تالار حافظ
ساعت ۲۱

تمام تلاشمان بر این است که امانت دار خوبی برای وقت ، چشم و گوش شما باشیم.

منتظر نگاه جذاب شما هستم.
پرند محمدی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام
در طول دوران حرفه ای بازیگری م نقش های بسیار متفاوتی را بازی کرده ام. در تمام این سال ها سعی کرده م تبدیل به تکرار یا کلیشه نشوم ؛ گاه موفق بوده ام و گاه نا موفق.
اما این روزها به پشتوانه ی تمرینی نزدیک به یک سال در نمایش پناهکاه کار جدید گروه ریگولیتو نقشی را ایفا میکنم که به شدت از خود واقعی م فاصله دارد و تمام سعی م را کرده و میکنم که با این نقش دوست و به آن نزدیک و نزدیک تر بشوم. کاراکتر مایکل هر شب به مثابه یک دیوار ستبر روبرویم میاستد. اما بالاخره از آن عبور خواهم کرد.

از همه ی رفقا و دوستان تیوال دعوت میکنم در این تجربه ی سخت همراه من و گروه نمایش پناه کاه باشند.

هر شب ساعت ۱۹
عمارت ارغنون
چقدر قشنگ بود که یکی از عوامل کار - به جای ساختن اکانت یک روزه یا دعوت از دوستان و اشنایان برای کامنت مثبت گذاشتن در فضای مجازی برای کارشون- خیلی روراست و صادقانه اومد و از تلاشی که کرده بود و زمانی که برای کار گذاشته بود گفت و دیگران رو تشویق به دیدن کار کرد.
این حرکتتون رو تقدیر می کنم. امیدوارم بدرخشید.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷
دقیقا درست متوجه شدید.خانم الف‌وخانم شریعتی چطور خانم الف متوجه شدند و شما می فرمایید متوجه نشدید!!!!ایحانب فقط سوال داشتم.همین‌!!!!!!!
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام طراح صحنه دربالا درح نشده ؟ نمایش است.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام دوستان
پیش فروش بلیت های نمایش خنکای ختم خاطره از یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه شروع میشه و ما خیلی خوشحالیم که میتونیم در طول اجراها امانت دار خوبی برای چشمهای شما باشیم.
امیدوارم سربلند بیرون بیایم.
تئاتر برای همه مردم است ؛ همه ی اقشار جامعه.
برای دیدن خنکای ختم خاطره تمامی اقشار جامعه دعوت هستند.
به زودی میزبان چشمهای جذاب شما هستیم✌
عاطفه گندم آبادی این را خواند
علی جباری، علی شهبازی و محمد اصغری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تنها ۲۵ روز دیگر تا شروع نمایش ما باقی است.

تمام سعی ما بر این است که میزبان و امانت دار خوبی برای چشم ها و گوش های شما باشیم.

کنارمان باشید✌