کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال حمید یاری | دیوار
S3 : 21:39:48 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یه نمایش گرم با بازیهای خیلی خیلی خوب.
هر چه قدر از نمایش بیشتر میگذشت بیشتر خوشحال میشدم که این کار رو دیدم.
خیلی خیلی دوست داشتم.
manimoon (محمدجواد لشگری) این را خواند
زینب رخ این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
درود
گشودن پنجره ای نو برای با هم بودن ها و با دیدن ها و با هم شنیدن ها بسیار نیک است.
به امید کنار هم بودن های زیبا.
ایتنا - تقی‌پور: در هفته دولت یکی از موتورهای جست‌وجوی ایرانی افتتاح می‌شود.
وزیر ارتباطات گفت: چند سایت موتور جست‌وجوی بومی کار خود را جدی‌تر و با گستردگی بیشتری تا پیش از پایان سال جاری آغاز می‌کنند تا مخاطبان بدور از هر گونه اشکال و اختلالی با اعتماد و اطمینان بیشتری از این سایت‌های جست‌وجوگر فارسی استفاده کنند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، رضا تقی‌پور درباره لزوم ایجاد موتور جست‌و‌جوی بومی در کشور اظهار کرد: در ارتباط با موتور جست‌وجوگر داخلی این نیاز از حدود دو سه سال اخیر وجود داشت و این کار را شروع کرده‌ایم و در این میان چیزی که برای ما مهم است اینکه تاکید بر بومی بودن داریم که نرم افزار آن در داخل نوشته شده باشد.


وی افزود: دو سه گروه هم در داخل کار خود را از مدت‌ها پیش آغاز کرده‌اند و برخی نیز به نتیجه رسیده است. اینها همه در بخش غیردولتی و بخش خصوصی انجام می ... دیدن ادامه ›› شود اما ما حمایت می‌کنیم.

تقی پور در ادامه تصریح کرد: در هفته دولت نیز یکی از این‌ها افتتاح می‌شود و امیدواریم با حمایت بیشتری که صورت می‌گیرد قبل از پایان امسال بتوانند تعداد مخاطبان بیشتری را جذب کنند.


وی در ادامه گفت: چند ایمیل داخلی نیز در بخش خصوصی طراحی شده که فهرست اینها نیز مشخص شده است و چند سایت موتور جست‌وجو هم کار خود را جدی‌تر و با گستردگی بیشتری تا پیش از پایان سال جاری آغاز می‌کنند تا مخاطبان بدور از هر گونه اشکال و اختلالی با اعتماد و اطمینان بیشتری از این سایت‌های جست‌وجوگر فارسی استفاده کنند.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین درباره موتور جست‌وجوی گوگل نیز اظهار کرد: برای برخی از کاربردها که نیاز به امنیت بیشتری دارد با توجه به اینکه گوگل مراجعی به ما نداشته که بتوانند این ملزومات را در اختیار کشور بگذارند، محدودیت‌هایی ایجاد شده تا ما بتوانیم ارتباطاتی را که از این طریق مردم می‌توانند داشته باشند، امن کنیم و برای برخی از کاربردها محدود شده است.
البته با آنها مکاتباتی در این خصوص داشته‌ایم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.