آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال هلیذا | دیوار
S3 : 23:31:06 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
شاید من جزو معدود افرادی بودم که فیلم Perfetti Sconosciuti رو ندیده بودم هنوز و رفتم به دیدن تئاتر. و صبر کردم فیلم رو ببینم بعد نظر بدم. این کار به نوع خودش جالب بود.
قبل دیدن فیلم، موقعی که تئاتر رو دیدم خیلی تحت تاثیر بازی راحت بازیگرا قرار گرفتم. خیلی بازیشون روان بود. از همه بیشتر بازی نقش شبنم من رو تحت تاثیر قرار داد.
ولی حتی من که اون موقع فیلم رو ندیدم متوجه یه سری اشکالات تغییری شده بودم که خب واضحه بخاطر مسائل اخلاقی نمیشد طور دیگه ای باشه ولی واقعا بیماریی که نیما داشت (فراموشی) چیزی نبود که همه رو انقد آشفته کرد. میتونست یه چیز خطرناکتر باشه.
بعد دیدن فیلم اما همچنان نظر مثبتی نسبت به تئاتر غریبه های کامل دارم و بنظرم خیلی خوب تونسته بودن فیلم رو در غالب تئاتر اجرا کنن. و از همه جالب تر برای من شباهتی بود که بازیگرای تئاتر با بازیگرای فیلم اصلی داشتند و خیلی خوب برای نقششون انتخاب شده بودند.
امیرمسعود فدائی و رضا تهوری این را خواندند
امیر فتحی این را دوست دارد
سلام، ممنون از نظرتون
متاسفانه شبی که اوج تغییرات صورت گرفت (چون قبل از همون اجرا گفته شد که یک سری مطالب نباید عنوان بشه) شما تشریف آوردید و اگر شب های بعدش تشریف میاوردید با اندک تغییراتی نسبت به فیلم و همچنین در چارچوب قوانین کشورمون اجرا داشتیم.
در هر صورت متشکرم از نظرتون
۰۳ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید