کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال حاج حسام | دیوار
S3 : 15:51:58 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
حاج حسام
درباره نمایش صد درصد i
لطفا بلیط اضافه دهید اطلاع بدید
من یه بلیط برا سه شنبه دارم که متاسفانه نمی تونم ازش استفاده کنم، ردیف ۵ صندلی ۱۲. اگر کسی میخواد اطلاع بده
۰۹۱۲۶۴۹۹۳۲۲
۲۶ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
حاج حسام
درباره نمایش ناتمام i
تیوال عزیز بهتر نبود که تذکر میدادی در مواقع رزرو بدون پرداخت بلیط می بایست 2 ساعت قبل از اجرا (نه 30 دقیقه که توی رسید قید شده) بریم بلیط بگیریم تا ما مجبور نباشیم بعد از کلی صف وایسادن با برخورد تند گیشه مواجه شیم که بلیط های ما رو فروخته و بعد دوساعت التماسش کردیم که یه جا روی زمین اونم با نرخ کامل بهمون بده؟(امیدوارم لحنم تند نبوده باشه اگه هست خودت حذف کن کلش رو چون تو این یک کار حداقل استادی!)
رضا ندایی این را دوست دارد
حاج حسام ما دوساعت و نیم زودتر هم رفتیم همین مشکل بود ... امیدوارم تصور من اشتباه باشه ولی فکر کنم عوامل تاتر ( حالا هرکی مسولش بوده !!! ) ازین تخفیف تیوال جهت تبلیغ نمایش خود استفاده کرده بودند !
دوستان اگه کسی از تخفیف هفته اخر نمایش استفاده کرده بیاد بگه که حداقل این تصور از ذهن ما پاک بشه !
۲۷ مهر ۱۳۹۲
متاسفم
۲۷ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستانی که تماشا کردن شوخی آقای پیروزفر با غرضی(کاندیدای ریاست جمهوری ) رو متوجه شدن؟؟
شایسته دارابی، آرزومند و Clepsydra این را خواندند
لونا و علیرضا این را دوست دارند
نه متاسفانه کجا؟؟
۲۳ مهر ۱۳۹۲
اونجا که جیک فقط 10 دقیقه وقت داشت با خانوم هنرپیشه ملاقات کنه : بادی گارد بهش گفت زمانت از همین الان شروع شد. جیک هم در حالیکه میدوید گفت:بذار برسم یعد وقت بگیر!!
۲۳ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
شاید انتظار زیادی باشه ولی لااقل من از قشر (نسبتا) فرهیخته هنر انتظار داشتم بین حمایت و احترام به قشر دانشجو و گداپروری مشتی یه لا قبا فرق قائل شوند: من امرزو تو فیس بوک به خانم پدیده جمالها که هم دستیار کارگردانند و هم تبلیغات این کار رو در فیس بوک و ایونتو برعهده دارند میگم چرا برای قشر دانشجو تخفیف (بخوانید احترام) قائل نمی شید:میفرمایند هنوز 60 تا بلیط (احتمالا تو باقالی ها)توی تیوال مونده برای دو روز اول اجرا برو بخر!!!!!!!!!!!!! یعنی از کرده خودم پشیمونم کردن ایشون با این جوابشون!!!
البته احترام که مخصوص کسانی هست که شایستگی احترام دیدن را داشته باشند، نه هر کسی...

ما چیزی را از یاد نمی‌بریم آقا!!!
۲۱ مهر ۱۳۹۲
آقای حاج حسام
لطفا از بهره گیری از ادبیات تند که از آن گمان اهانت برآید نسبت به هر شخص حقیقی یا حقوفی خودداری فرمایید.

سپاس از توجه شما.
۲۳ مهر ۱۳۹۲
حقوقی رو خوب اومدی!
۲۳ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
بابا به کی قسم من دوتا صندلی از اصغر فرهادی فاصله داشتم یک بار این مرد نخندید! این ملت به چی میخندیدن من نفهمیدمممممممممم !
درسته . لحظه ای که نمایش بهش تقدیم شد اولین بار لبخند زد .
نمایش راضی کننده ای بود ولی .
۲۰ مهر ۱۳۹۲
من هم امشب که آخرین شب اجرا بود آنجا بودم . اولا" که سالن علاوه بر تمام جایگاه ها روی پله ها و تقریبا" چهار ردیف هم به صورت نیم دایره روی زمین نشسته بودند .نزدیک به بازیگرها . خیلی شلوغ بود . نمی دانم چون شب آخر بود اینهمه جمعیت آمده بود یا شب های دیگر هم همینطور بوده ، در هر حال در پایان نمایش هم آقای سجادیان اجرای امشب را به آقای اصغر فرهادی که در سالن نمایش حضور داشتند تقدیم کردند.
- با آقای حاج حسام کاملا" موافقم چون من هم نفهمیدم تماشاگران به چی می خندیدند، شاید چند جایی در حد یک لبخند بود نه بیشتر .
۲۰ مهر ۱۳۹۲
ضیایی:
ازشما چه پنهون که هیجان دیدن فرهادی واسه من بیشتر از نمایش بود به خصوص که وقتی از جلو پام رد میشد ازم عذرخواهی کرد :))))))))))))
۲۰ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
فقط یه سوال بعد از نمایش ذهنم رو مشغول کرده بود : چرا سرانجام پیروزفر اینقدر با سرانجام گلزار (وحتی رادان) متفاوت شد . با توجه به ویژگی های (تاکید بر ظاهری) مشترک این دو پیمودن راه گلزار برای پیروزفر خیلی بدیهی مینمود! (شاید عمق این تفاوت در سرنوشت از تفاوت سرنوشت شان و جیک هم بیشتر بود!)

به هرحال ممنون آقای پیروزفر ! هرکی میگه این کار شاهکار نبود بهش پیشنهاد میدم بره جیبشو از سنگ ها پر کنه !!!!!!!!!

یه پاورقی بی ربط: من 10ساله سینما نرفتم اما سعی میکنم هر هفته یه تئاتر ببینم!
شما همون خانوم محمدی معروف نیستی که همیشه با همه چیز به شدت مخالفه ؟؟
(شوخی)
۱۳ مهر ۱۳۹۲
با احترام منم مثل بیتا خانوم نمیتونم رادان رو با گلزار تو یه رده قرار بدم !
۲۱ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
کی امشب نمایشو دید ؟زود تند سریع بیاد فیدبک بده!
نیلوفر ثانی و خاطره این را خواندند
ساسان زرافشان نیا این را دوست دارد
خعلی بد بود!
۱۲ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یه نفر اینجا گفته بود این نمایش چرا شماره صندلی نداره ! امشب متوجه شدم چرا سریع اومده کامنته شو پاک کرده ! برای اونایی که فردا شب مبرن آرزو میکنم نمایش خوبی بازی کنند! :)
نیلوفر ثانی و †OH† این را خواندند
تینا، محمد کسایی فرد و آیسان آجرلو این را دوست دارند
:)))
۰۵ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خوانده شد و دوست داشته شد.:) سپاس از شما.
۲۶ شهریور ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یه آقایی تقریبا 50 ساله امشب قبل از اجرا با یکی دعواش شد خلاصه شروع کرد به جر کشیدن و اینکه به طرف گفت بعدش بیرون وایسا تا بهت حالی کنم اینقدر قاطی بود که تا مسئول سالن در ملا عام تهدید به اخراجش نکرد ساکت نشد. بعد اجرا شروع شد من هر چند دقیقه یک بار این آقا را مد نظر داشتم. تو اجرا اول هنوز عصبی به نظر میرسید همون قدر عصبی که علی عمرانی از نیومدن رفیقش سر قرار به نظر میرسید و اواخرش بازم مثل علی عمرانی فراموشی گرفته بود ویادش نمیمومد همین آقایی که بغلش نشسته تا چند دقیقه پیش قصد کشتنش رو داشت. بعد که خواننده شروع به آواز خوندن کرد دیدیم داره خودشو تکون تکون میده ولی نه طوری که بغلیش متوجه بشه خیلی ریز . تو اجرا دوم که خانوم نصیر پور اومد دیدم همونجایی که ایشون از خاطرات بر باد رفته اش یاد میکرد آروم یه دستمال از جیبش در آورد و گوشه چشمشو پاک کرد ! تا نمایش علی سرابی که دیگه بگیر برو تا آخرش !آخرش یعنی رمانیکه خانوم دولتشاهی از آزادی بعد از طلاقش میگفت طوری که انگار گارد گرفته باشه زنشو زیر چشمی می پایید تا واکنش اونو بسنجه ! وقتی افشین هاشمی شراره رو میخوند هرچند معلوم بود نمیتونه یه اندازه ترانه های قدیمی همراهی کنه اما همونطوری که این بار بدون خویشتن داری از خنده رو نفری که تا چند دقیقه بعد باهاش قرار دعوا گذاشته بود ولو شده بود بلند داد می زد شراره ! و حتی به حبیب یا دآوری میکرد که آبه ! یادم نره که بگم آخرش کسی که اول از همه داد زد رحمانیان که باعث شد اشکان خطیبی دستشو بگیره بیاردش وسط همین ایشون بود. قبل از خروج از سالن نفر بغل دستیشو بوس کرد و البته من دیگه نفهمیدم بهم چی گفتن اما فهمیدم یه نمایش خوب از یک هنرمند خوب مثل رحمانیان با یک انسان (که شما باید بگید بد یا خوب) چی کار میکنه!
آقای حاج حسام خیلی روایت جالبی بود و شما هم خیلی شیرین تعریفش کردید.:))
۱۹ شهریور ۱۳۹۲
سوال منم بود زینت!
۱۹ شهریور ۱۳۹۲
جالبه،من درست تو جایگاه روبروی این مرد بودم، واکنشش به نمایش خیلی باحال بود ،اگه یه اپیزود دیگه ادامه داشت اون بالش رو میذاشت زیر سرش و دراز میکشید زیر پای بازیگرها....!
۱۹ شهریور ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ارزان ترین راه ممکن را برای رسیدن به تالار شمس شرح میدهم:
1- سوار مترو میشید میاید ایستگاه قیطریه (450 تومان ماکزیمشه اگه کارت اعتباری داشته باشی کمتره :) )
2- سوار تاکسی های نوبنیاد میشی (هزارتومان) به راننده میگی چهار راه فرمانیه یندازدت پایین
3- بعد کمتر از 10 دقیقه پیاده روی
مجموع هزینه :1450 تومان پس اینقدر غر نزنید بیاید ببینید !!می بینمتون
تشکر حاج حسام!
واسه برگشت هم میشه از مترو استفاده کرد؟مترو تا چه ساعتی بازه؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۲
سپاس فراوان آقای حاج حسام :)
۰۳ شهریور ۱۳۹۲
از این جا میشه فهمید نه تنها برای رسیدن به خدا به تعداد آدمها راه وجود داره، بلکه برای رسیدن به تالار شمس هم همین موضوع مصداق داره...
۰۳ شهریور ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آقا من میگم بریم چون احتمالا اون پذیرایی رو از رستوران لوکس طلایی سفارش دادن همین طوری بریم رستوران گرون تر تموم میشه بلاخره یه فکری کردن پیش خودشون که اینقدر گرون گذاشتن دیگه
با بازی بروفه بیش از زنگنه ارتباط برقرار کردم هرچند متن یه جاهایی به بیراهه میرفت