تیوال حامد محبی | دیوار
S3 : 21:15:04
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
متاسفم که بگم خیلی بد بود. هر چه میخوام یک توصیفی از تجربه دیدن این نمایش بنویسم کلمات گزنده و توهین آمیز میشند پس ترجیح میدم چیزی نگم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
و خداوند طاعون را به انسان ارزانی داشت... باشد که رستگار شود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آخه از یه فیلم خوب چه چیز دیگه‌ای میشه خواست؟!!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من که کارهای قبلی بهاره رهنما رو که دوستان اشاره کردند ندیده بودم از این کار لذت بردم. به نظرم خیلی خوبه که بازیگر خودش نویسنده باشه و بتونه خوب بنویسه و خوشحالم که خانم رهنما تو این اثر از پس هر دو کار نویسندگی و بازیگری خوب بر اومده.
نسیم ادبی هم که مثل همیشه عالی و مسلط بود. خان ادبی نقش عاشق مغبون رو اینجا هم مثل ‹عاشقانه عامدانه عاقلانه› عالی بازی کرد.
توصیه میکنم ببینید
پر از عشق: عشق به وطن، عشق به فرزند، عشق به مادر، عشق به همراه، عشق به زندگی. پر از خنده و البته کمی گریه
یک کلام: پر از حس های خوب
حتما ببینید
چه توصیفِ خوبی :)
۲۲ دی ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
The play was inspired by a political argument Simon witnessed between liberal writer Paddy Chayefsky and a conservative woman. While it features Simon's lively comic style—still on display on Broadway in Barefoot in the Park and The Odd Couple when The Star-Spangled Girl debuted—it was not well received.

Critic Walter Kerr in his New York Times review wrote : "Neil Simon, your friendly neighborhood gagman, hasn't had an idea for a play this season, but he's gone ahead and written one anyway."

In an interview, Simon said that The Star-Spangled Girl "was written 'from an emotional identity rather than personal identity...I knew this one didn't have the body of the others. I knew it never had a chance to be a powerful comedy....I didn't make it'".

There were laughs, but to many the plot seemed unbelievable and the characters contrived. Furthermore, while Simon could write about people—especially New Yorkers—he seemed out of his element writing about politics.

Source: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Star-Spangled_Girl
آوا فیاض و amir.ha این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دیشب این نمایش رو دیدم.
یه سوال برام پیش آمد: چرا تماشاگر باید از این نمایش لذت ببره؟
مجید م، amir.ha، رضا قاسم پور، آوا فیاض، الهه الف و شادی بهرامی این را خواندند
هما زارع این را دوست دارد
دوست عزیز من فقط دوستانه بگم به شما اول باید هدفت رو از دیدن یه تئاتر و فیلم مشخص کنید بعد به دیدن اون نمایش بروید اونوقت بهتون لذت و نشاط می بخشه
یه نمایش رو من می پسندم و بالعکس شاید شما ولی دلیل رفتن به نمایش باید از قبل مشخص باشه
۱۴ دی ۱۳۹۲
خانم زارع این نمایش سال 1966 هم که برای اولین بار در برادوی روی صحنه رفت با استقبالی مواجه نشد. حتی منتقد نیویرک تایمز به تمسخر می‌نویسه نیل سایمون برای خالی نبودن عریضه خواسته یه چیزی نوشته باشه. و خود سایمون در یک مصاحبه اذعان می‌کنه که این اثر ضعیف‌ترین ... دیدن ادامه » کارشه که هیچ شانسی برای این که یک کمدی قوی باشه نداره.
۱۴ دی ۱۳۹۲
پس این برادران و خواهران چرا این نمایشنامه رو انتخاب کردن واقعا؟؟؟ فقط چون "نیل سایمون" بوده؟؟؟
۱۵ دی ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش رو دیشب دیدم. یه طنز محترمانه و جذاب بود. با وجودی که اجرا یکنفره بود فراز و فرودش دینامیک خوبی به کار داده بود جوری که می‌تونستی بدون این که خسته شی چند ساعت پای صحبت بازیگر بشینی.
البته برای ما چند نفری که انتهای سمت چپ نشسته بودیم تجربه منحصربه‌فردتری بود. آقایی پشت میز آخر با دوستش نشسته بود و از اول کار با صدایی که ما به راحتی می‌شنیدیم به شدت از کار انتقاد می‌کرد حتی یه جاهایی از الفاظ رکیک استفاده می‌کرد. جالب اینجا بود که وسط نمایش بلند شد رفت توی دکه کتاب‌فروشی. برای من خیلی جالب بود که دیدم کسی از اون مجموعه اینجوری درباره کار فحاشی می‌کنه!
به هر حال من لذت بردم و از آقای افشاریان و بقیه عوامل تشکر می کنم
سارا مقیمی، کیارش، سیاوش حیدری و حامد محبی این را پاسخ داده‌اند
ممنون از شما حامد عزیز
۲۷ آذر ۱۳۹۲
باز هم بعید می‌دانم. اما هنگام تماشای یک تاتر تجربی هر اتفاقی رو باید در همون کانتکس دید و جزئی از کار به حساب آورد، به همین دلیل هم من بعد از پایان نمایش رفتم و از ایشون هم تشکر کردم!
۰۲ دی ۱۳۹۲
:))
۰۲ دی ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید