آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال بی قرار ترین یار | دیوار
S3 : 08:10:28 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
جناب آرشام مؤدبیان

سلام- تصمیم داشتم نمایش روز ولینتاین رو ببینم. اما وقتی با این حجم از کپی پیست های تبلیغی شما برای این تئاتر مواجه شدم، از تصمیم خودم منصرف شدم. حتم دارم اینکار شما حداقل در من تاثیر معکوس و منفی گذاشته است.

برقرار باشید عزیز دل
من این نمایش خیلی دوست داشتم و دارم منتها اگر این شیوه نادرست تبلیغ کردن باب بشه و تمامی گروههای نمایشی که در حال اجرا هستند هر 50 دقیقه یا یک ساعت یکبار آگهی فروش بلیت بدن دیگه جایی برای نوشتن نظرات کاربران تیوال نمی مونه .. و از طرفی اگر این شیوه ادامه داشته باشه باید نگران تمدید شدن نمایشها باشیم :) چون تا زمان اجرا هر چند ساعت شاهد دیدن تبلیغ هستیم .. و یا خوشحال از پایان گرفتن اجرا ها :))
۱۷ خرداد ۱۳۹۴
ممنون از راهنمایی خوبتون ماریلون عزیز
۱۷ خرداد ۱۳۹۴
بزرگوارید..امیدوارم لذت ببرید..
۱۷ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

از عوامل اجرایی این تئاتر سؤالی دارم و آن اینکه مگر مخاطبان سایت تخفیفان نسبت به مخاطبان سایت تیوال ارجحیت دارند که برایشان تخفیف 50 ( نیم بهاء) درصد قرار داده اید و برای ما کمتر از این حرفها ؟!

باور کنید این تخفیف رو برای این سایت هم می گذاشتید جای دوری نمی رفت ها ...
نگاه کاسب کارانه به هنر، مذموم و ناپسند است

نباید تئاتر دستاویز سودجویی گردد

با ادامه این روند، اجراهای ما از ماهیت هنری خود فاصله گرفته و به "تجاری صرف" تبدیل خواهد شد

بزرگترین بدبختی تئاتر ما این است که مستمسک کاسبی شده است ...

حکایت عجیبی است ...!

در این شرایط، سکوت را شرافتمندانه تر از هر کار دیگری می پندارم،

وگرنه باید بگویم برای وارد کردن آخرین ضربه ها به ریشه تئاتر این کشور،

چه کسانی سود می برند ...


پ ن:
1- تحملش نیست وگرنه تحلیل خودم رو ارایه می دادم
2- مطلب گذشته من در مورد نمایش "آرش صاد" را مجددأ مطالعه کنید
3- وای بر ما
با اجراى ارش صاد یا ترانه هاى قدیمى و،،،، چه ضربه ای به تاتر خورد؟ تاتر هزار تا مشکل داره و شرایطش وحشتناکه ولى تنها چیزى که درش بی تاثیر هست این چهار شبی هست این کار اجرا میشه هیچ تاثیرى در بحران نمایشنامه و نبود نمایشنامه نویس نداره،قبل ازین چهار شب بیش از هفتاد درصد صندلیهاى سالنها خالیه و کمتر کارگردان سراغ یه موضوع ارزشمند و. دغدغه هاى جامعه میره و،،،،،همه اینها مشکلات تاترن و نه بلیط گرونه یه کار خاص!
۰۵ خرداد ۱۳۹۴
اقای دانش چقدر شما خاص فکر میکنید...
۰۵ خرداد ۱۳۹۴
آقای دانش
مگر کسی ادعا کرده همه مشکلات تئاتر به این چهار شب بر می گردد؟!

ما معتقدیم نگاه کاسب کارانه به هنر، مذموم و ناپسند است
نباید تئاتر دستاویز سودجویی گردد

وضعیت امروز تئاتر را می توانید در پیش بینی سال قبل من مشاهده کنید و الان هم معتقدم با ادامه ... دیدن ادامه ›› این روند، اجراهای ما از ماهیت هنری خود فاصله گرفته و به تجاری صرف تبدیل خواهد شد. ای کاش دوستان تئاتری پیرامون تجزیه و تحلیل این موضوع اهتمام کافی را مبذول می داشتند

برقرار باشید
۰۵ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گروه همیاری محترم

سلام

چرا سایت گیشه نت ردیف های بهتر را ارایه می دهد و سایت تیوال ردیفهای انتهایی؟

من به این نوع فروش انتقاد داریم


حسین پوریعقوب این را خواند
وحید هوبخت این را دوست دارد
درود بر شما
همینک اجراهای مجموعه ایرانشهر و انتظامی به صورت متعادل و یک ردیف در میان در تیوال و سایت محترم گیشه نت باز هستند. اشاره شما به کدام نمایش است؟ درباره اجراهای روزهای قبلی که تنها ردیف های عقب تر در تیوال جای گرفته بود نیز توضیحات زیر تقدیم می شود:

چندین اجرای سال تازه به دلیل تصمیم پیشین مدیریت محترم ایرانشهر قرار بود تنهای روی سایت خود مجموعه (گیشه نت) به فروش برسد که به دلیل نارضایتی گروه ها و تمایل ایشان برای همکاری با تیوال که به فشار ایشان به مجموعه ایرانشهر انجامید باعث شد سر انجام مجموعه تصمیم درست تری گرفته ... دیدن ادامه ›› و گروه ها مطابق تمایلشان امکان همکاری با تیوال بیابند. از آن جا که چند روز نخست بیشتر این نمایش ها از پیش در گیشه نت باز بود *تنها* برای همان چند روز تیوال موافقت نمود از ردیف های عقب تر که هنوز زخمی نشده بود باز نماید اما بلافاصله در روزهای بعدی به صورت یک ردیف در میان و متعادل باز شده است.

همچنین نظر دو کاربر عزیز که کاملا با واقعیت فاصله داشت (که می دانیم به دلیل نا آگاهی ایشان از جزییات مسایل بوده است) از دید عموم پنهان شد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۴
همیاری جان خیلی وقت بود نظرم پاک نشده بود فکر کردم دیگه ما رو دوست نداری :) فدای سرت صاحب اختیاری پاکش کن :)
۲۷ فروردین ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید


به نظر من داره یه حرکتی میشه که تئاتر هم از توده مردم فاصله بگیره و به تسخیر عده ای خاص و البته از طبقه مرفه در بیاد که آقای رحمانیان با قدرت تمام این طرح رو به پیش بردند


آقای رحمانیان
خودتون بهتر میدونید که منظور حرف ... دیدن ادامه ›› من دقیقأ چیست
شما بهتر میدونید که از سال آینده قیمت تمام اجراها چه افزایش شدیدی خواهد یافت و شما مسبب و بانی این جریان بودید
آیندگان از این اتفاق به خوبی یاد نخواهند کرد و همینطور از شما بخاطر پیشبرد این جریان


تیوال و گروه همیاری
ای کاش شما نیز با بچه ها همراه می شدید و با تحریم فروش بلیط هایی با این قیمت، در این مقطع از زمان به وظیفه اخلاقی و اجتماعی خود عمل می کردید
شاید فروش بلیط هایی با این قیمت برای مجموعه شما بسیار و بسیار سود آور باشد، اما مطمئن باشید به نفع تئاتر این کشور و تماشاگرانی از جنس ما نخواهد بود

دیر نخواهد بود که دیدن سالی 5 اجرا برای عده ای مثل من آرزو خواهد گشت

از دیدن برچسب پیشنهاد تیوال برای این کار هنوز در شک هستم و متأسف
باقی بقایتان، اما نه به این شکل
با احترام: یک علاقه مند به تئاتر

دوست عزیز یه جوری مطلبو نوشتین که انگار قیمتِ بلیط ۱ میلیون تومنه....داریم در مورد ۲۵ هزار تومن صحبت می‌کنیم! اونم نمایشی که اسمِ بهرامِ بیضایی رو داره...عوضِ تحریم و این حرفا، که خودتونم می‌دونین جواب نمیده، یه کمی‌ واقع نگر باشین و برای چیزی که ارزش داره هزینشم پرداخت کنین.این رقم انقدری هم که میگین زیاد نیست...
۰۸ دی ۱۳۹۲
هم یاری عزیز جان مگه گناه ا آدم فکر منفعت ش باشه ، اصلن آدم عاقل اول باید به فکر سود خودش باشه و برای خودش اهمیت قایل بشه تا بتونه به نفع هم نوع های دیگه ش حرکتی بزنه مثلن اگه شما فکر درآمدت نه باشی از کجا می خوای هزینه هایی که یه سایت داره رو برآورد کنی . این سایت و مسیولین ش کارشون درست ا و همین بس و یه سری از دوست ان کم لطفی دارن به نظر من کم از خودشون می ذارن .
ما ایرانی ها از مرام پوریای ولی که اسطوره سازی ش کردیم و بدی ها کنار و خوبی ها جلو یه قمپز های در می کنیم که به زنده گی و این چرخ گردون جور در نه می آد و دروغ گو از آب در می آیم .
یا حق
۱۱ دی ۱۳۹۲
حق با شماست بارونی عزیز
کار بعدی آقای رحمانیان کمی شباهت داره به ترانه های قدیمی
بی توجهی مرا ببخشید:)
گروه همیاری از شما هم سپاسگذارم...
۱۳ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید