همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال اشرفی | دیوار
S3 : 06:39:49
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
این نمایش را متاسفانه روز چهارشنبه 9 مرداد تماشا کردم. سال ها ست سعی می کنم نمایش ها را ببینم و نمایش های خوب و بد بارها دیده ام ولی هیچوقت به این شدت در سالن نمایش احساس حماقت نکرده بودم. حرفه ای در نمایش نیستم ، بنابر این به غیر از نظر شخصی توان نوشتن بیشتری در مورد یک نمایش هرگز ندارم. در مورد این نمایش می توانم بگویم که نویسندگی و کارگردانی ضعیف، بازی ها ضعیف ، طراحی صحنه افتضاح که در طول یکساعت بارها صحنه تغییر می کرد که در انتهای کار همش این سوال برای من مطرح میشد که اگر تغییر نمی کرد چی می شد؟ کارگردان و بازیگران فکر میکردند که اگر خوب فریاد بزنند و صدایشان را کلفت کنند خیلی ترکوندند هر چند یکی از بازیگران نیز مثل یخ و روح سرگردان در صحنه حضور داشت . دو یا سه بار خنده تماشاگران با جملات مزخرف دلیلی بر نمایش خوب بودن نیست. حالا جالبه موضوع در ... دیدن ادامه » مورد فضای مجازی و سلبریتی بود و خود بازیگران حداقل در این نمایش بیشتر به خاطر سلبریتی بودن تشویق میشوند نه به خاطر بازی در این نمایش.
شاید نمایش سطح بالایی دارد که من نفهمیدم ولی به هر حال نظر شخصی خودم را می گویم. مزخرف بود
دوست خوبم منم مثل شما حرفه ای نیستم و فقط نظر شخصیمو عرض میکنم, مگر شما نام علی اوجی رو ندیدید ؟ پس چه توقعی از ایشون دارید؟ بنظرتون از ادبیات و بیان و سابقه ایشون چه چیزی قراره تراوش بشه؟
خانم رهنما چند ساله اخیر ستاره زردترین صفحات شبکه مجازی بودند ... دیدن ادامه » و دیگه ثابت شده ایشان آن چیزی که بودند,دیگر نیستند و باید با توجه به اثار و رفتار اخیرشان به نمایشی که از حضورشان استفاده میکنه هم شک کرد.
از خانم ریحانه پارسا و کلیپهای اینستاگرامیشون که دیگه نگم بهتره...

حالا من و شمای غیر حرفه ای ای کاش قبل از دیدن و حمایت از یک اثر حداقل نگاهی به کست و لیست بازیگراش بندازیم تا یا انتخابش نکنیم و یا اگر خواستیم سلبرتینی ببینیم دیگه سر خورده و ناراحت نشیم.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
عجب مصاحبه ای بود لعنتی :)) من جای ایشون بودم سریعا به یکجای دور تو اقیانوس اطلس مهاجرت میکردم اما خب اینا نون پر رویشونو میخورن.

از شوخی گذشته شما تصور کن نمایشی که ایشون بازیگرش باشن چه قشر تماشاگری رو میاره تئاتر! اون فاجعه است
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
جناب کارامد ، خانم صالحیان و سایر دوستان عزیز چقدر از خوندن نظراتتون لذت بردم و چقدر به وجود تون دلگرم شدم ، خوشحالم که هنوز امثال شما وجود دارن و از یک سری هنرهای ارزشمند مثل هنر نمایش که متاسفانه اینجوری دستخوش بازیه نابازیگران شده با ندیدنشون دفاع ... دیدن ادامه » میکنن
ممنوووووون واقعا
با احترام به سلیقه سایرین
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اشرفی
درباره نمایش فهرست i
باسلام خدمت دوستان عزیز.....
خیلی دوست داشتم نمایش فهرست رو ببینم و به خاطر سفر مجبور شدم برای اخرین اجرا بلیت بخرم و همراه با خانواده با وجود اینکه کاز طولانی بود ولی ترجیح دادیم بدون صندلی باشه و من و همراهان برای روز مربوطه کار های خودمان را کنسل کردیم.....
ولی متاسفم به گروه برنامه ریزی و گروه اجرایی که چند ساعت قبل بلیت ها رو کنسل کردن ......
طوفان اومد؟ ... برق رفت؟...... به یکی از بازیگران خدای نکرده اتفاقی افتاد؟....
می تونست هر اتفاق غیر منتظره ای بیوفتد تا خودمان را اروم کنیم...
مشکل گروه فیلمبرداری هست.
مسئول محترم در نمایش این یک اتفاق غیر منتظره نیست...برنامه ریزی شما اشتباه بوده است و حرکت شما توهین به شعور بنده و دوستانم بوده. حداقل از گروه نمایش که دغدغه هایشان انسان و انسانیت است چنین حرکتی عجیب بود.
فکر کنم هنوز بهتره ما نمایش خیلی چیز ها ... دیدن ادامه » رو بازی کنیم