تیوال ایمان اشراقی | دیوار
S3 : 14:40:46
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
از عوامل زحمتکش و ذهن خلاق و کوشای کارگردان جوان مصطفی فراهانی -گروه دکور و بازیگران سخت کوش نهایت سپاس را دارم / باشد درخشش شمادر جایگاه مستحق- ایمان اشراقی
ممنون آقای اشراقی عزیز همکاری با شما تجربه به شدت لذت بخشی بود
۰۹ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

درود
علیرغم اعتقاد شخصی ام بر مثبت اندیشی / بالاخص نسل جوان و پویای کشورم - ضمن قدردانی از نظرات عزیز دوستانم بر حسن اجرا و کل نظرجامعه فرهنگی تئاتر و کاربران پویای تیوال لازم دانستم نکاتی را ذکر کنم :
١-با وجود فعالیت من در گذشته در سینما و تلویزیون/در مکتب تئاتر ایران امروز دانش آموز و متلمذم - و بسیار خوشنودم ازحضور افرادفرهیخته و ساعی در هنری که ارابه آنرا انگیزش عشق میراند و هیچ.
٢-با نظر به امکانات وضعی و اجرایی محدود و مشروط پرداخت به این فاخر هنر/اشهامت و مساعی جوان باسواد کوشا و پر انگیزه ای بنام مسعود طیبی را قابل ارزش فراوان میدانم و من جزئی از پیکره این پروژه هستم که قطعا لطف دوستان بر من در جوار ریزبینی جزییات کار بصورت منفی -نفی خانواده من و تاییدصرف بنده-که همان نفی من است را شامل میشود.
٣-همکاری و همکناری با خسرو شهرازو غیره دوستان حرفه ... دیدن ادامه » ای و خردمند این اجرا موهبتی بر من بوده و من افتخار شاگردی را باز پیدا کردم.
٤-دوستان و مخاطبین من اکثرا به دلیل لطف زیاد بر من حقیرمتمایل به تئاتر شده اند/تشویق به این مهجورهنر را افتخار میدانم/وآنقدر از این اجرا مشعوف بودند که کاربر تیوال شده و نظرات خود را نوشته اند غافل از اینکه بقول دوستی بزرگنمایی گاهی تیری است سهوی بر ارز حرفه ای بنده نویی.
٥- به روایت صاحب نظران و اساتید که شاید نظرشان در تیوال منعکس نشده این اجرا ساختارشکن و بینش آوانگارد کارگردان را شامل میشود و هر حقیقتی هزاران دید مثبت و منفی را در بر دارد که بی غرضی عدالت نظر را در پی دارد.
٦- طیبی در پروژه برزخ فانتزی و میکرو اکت را بسیار وجیه احرا کرد و من متاثر در ایفای نقش بر آن سبکم/ که لطف دوستان بر حسن اجرای بنده حقیر در واقع نوعی قدردانی از مسعود طیبی را در پی دارد.
٧- با لحاظ به شرایط اقتصادی روز وتشویق همه اقشار خصوصا دانشجویان تخفیفاتی را تهیه کنتده کار در نظر گرفته که متاسفانه تعبیر به خیر نشده در نظری از نظرات که عجب دارد/پس در مارکت دنیا که برندهای معتبر جهت پوشش کل سطوح جامعه در مناسباتی نرخ شکنی میکنند- کیفیت شکنی کرده اند!!!!؟؟؟ و آیا ارزش ها بر اساس قیمتهاست / بعید از عرفان هنر!
.
مخلص کلام / خانواده تئاتر/ خانواده هنر-و کل جامعه ما اگر سعی بر در آغوش کشیدن داشته باشند قطعا کارا تر خواهند بود تا خنجر کشی
همچنان دانش آموزم و این طی طریق خود لذتی بی مثال دارد و افتخاریست کم نظیر.
با دیدن روی ماهتان در ایرانشهر سر افراز میشوم
ایمان اشراقی
۱
جناب اشراقی عرض ادب و احترام
تخفیف برای اقشار مختلف، مخصوصاً قشر کم درآمد دانشجو بسیار کار شرافتمندانه و پسندیده ایست،ذره ای هم نشانه ضعف اثر نیست.
تصور میکنم بدیهی بود بنده از چه منظری اشاره کردم به تخفیفات این کار، در عجبم از تفسیر جنابعالی درباره ... دیدن ادامه » نظر بنده!
بنده توفیق دیدن این نمایش را نداشته ام فقط در پاسخ آن عزیز محترم عرض کردم که دوست عزیز اگر این نمایش اینگونه است که شما میفرمائید، با توجه به تخفیفات مختلف (گزینه مالی تماشاچیان دیگر مطرح نیست)، منطقی نیست که بسیاری از صندلی‌ها خالی بماند.
با آرزوی ادامه موفقیت‌های شما فرهیخته گرامی.

۲۶ اردیبهشت
آقای لهاک عزیز چشم انتظارتونم
۲۸ اردیبهشت
جناب آقای دکتر با افتخار خدمت خواهم رسید
۳۰ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید