آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کیوان | دیوار
S3 : 14:21:15 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
کیوان
درباره کنسرت گروه اینک i
خیلی خوب بود . لذت بردم . نوازنده ها همگی عالی بودند و انتخاب اشعار هم خیلی خوب بود . و خصوصا تنظیم های آقای فکوری عالی بودند . فقط تنها ایرادی که از نظر من وجود داشت ، بداهه نوازی های اول کار بود که بهتر بود در بین قطعات اجرا می شد یا حداقل اینقدر طولانی نبود . چون برای شروع یک کنسرت بهتره که از یک پیش درآمد یا اورتور استفاده بشه تا مخاطب رو به محتوای اجرا راهنمایی کنه و اون رو مشتاق کنه برای شنیدن کنسرت وگرنه مخاطب غیر حرفه ای یا نیمه حرفه ای از همون ابتدا حوصله ش سر میره و ممکنه از شنیدن چندین دقیقه بداهه نوازی تار و سه تار خسته بشه .
گلبو لطفی و سپیده این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کیوان
روی دیوار تیوال i
تیوال رو خیلی دوست دارم . هر روز بهش سر می زنم . به پادکست هاش گوش می دم . نقد های کاربران رو می خونم و این خیلی به من کمک می کنه که تئاتر مورد علاقه ام رو انتخاب کنم . مهمترین مزیت تیوال برای من اینه که دیگه لازم نیست برای تهیه ی بلیط تئاتر مورد علاقه ام از این طرف شهر بلند شم برم اون سر شهر و توی صف های شلوغ یا خلوت بلیط گیرم بیاد یا نه . من پشت کامپیوتر خودم روز و ساعت اجرا رو انتخاب می کنم و با خیال راحت منتظر روز اجرا می مونم. امیدوارم که همیشه این روال خوب ادامه پیدا کنه و هر روز به امکانات خوب این سایت افزوده بشه .
ابرشیر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در این کنسرت آثاری از آهنگسازان معاصر ایران اجرا خواهد شد .
مرتضی حنانه ، گلنوش خالقی، احمد پژمان، محمدرضا تفضلی، امیر اسلامی، محمدسعید شریفیان،امین هنرمند،آرش تیموریان و مهدی قاسمی ، آهنگسازان این رپرتوار را تشکیل می دهند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام دوستان عزیز تیوال.
دیدن این کنسرت را حتما بهتون پیشنهاد می کنم . این اجرایی است متشکل از 200 خواننده و نوازنده که اثر مشهور "کارمینا بورانا" ساخته ی آهنگساز بزرگ آلمانی "کارل ارف" را به رهبری مهدی قاسمی به روی صحنه می برند. برای اجرای این اثر گروه کر تهران به همراه گروه کر فرهنگسرای بهمن تقریبا هشت ماه به طور مداوم کار و تمرین کرده اند. این اولین باری است که این اثر عظیم ، به طور کامل و با ارکستر در ایران اجرا می شود .
مجددا و اکیدا توصیه می کنم که این کار را ببینید ، چون اتفاق بزرگی در تاریخ موسیقی ایران خواهد بود .
برای تهیه ی بلیط این کنسرت هم می توانید از سایت sigozar.com استفاده کنید.
بسیار بسیار ممنون از پیشنهادتون وقتی تو آرشیوم چک کردم کارمینا بورانا کدومه کلی ذوق کردم کلی کاش یه لینکی ازش می زاشتین تا همه یاد بیاد که کدوم قطعه هاست
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خیلی خوبی بود اگر در مدت زمان کم تری اجرا می شد . خیلی از دیالوگ ها و خیلی از صحنه ها طولانی بود . مثلا شروع تئاتر با حرکت درشکه بود که چندین دور چرخید و این می توانست خیلی کوتاه باشد . همچنین دیالوگهای طولانی کلید دار خانه (فکر می کنم اسمش پولک بود) و یا آن صحنه ای که یکی یکی بچه های صاحب دستور پیش به بانو می آمدند به شفاعت و شکایت ، و چند صحنه ی دیگر اگر کوتاه تر بودند به نظر من چیزی از این نمایش کم نمی کرد بلکه تماشاگر با همان هیجان اولیه می توانست تا آخر نمایش را دنبال کند و لذت ببرد از بازی خوب رویا نونهالی و حضور استادی چون بهزاد فراهانی . نکته ی دیگر موسیقی کار بود . کار جالبی بود اجرای موسیقی زنده که ما را به همان فضای دوره ی مشروطه می برد . اما در بعضی از صحنه ها صدای موسیقی اجازه نمی داد دیالوگها شنیده شود و بعضی از قسمتها اصلا احتیاج به موسیقی نداشت .
با تشکر از تمامی دست اندرکاران این نمایش . امیدوارم این نقدها باعث قوی تر شدن کار شود .

راستی در ادامه اشکالی دارم بر اداره کنندگان مجموعه تئاتر شهر . درست در صحنه های حساس و به خصوص در صحنه ی پایانی که نتیجه گیری داستان و جمع بندی است ، حواس تماشاگران به جای نمایش به یک گربه بود که دائم طول و عرض سن را گز می کرد . چرا باید در سالن اصلی تئاتر شهر یک همچین اتفاقی بیفتد ؟؟؟؟
ظاهرا زمان این نمایش کمتر شده...بدون اون گربه نمایشها اجرا نمیشه.
۲۸ دی ۱۳۹۰
آّب بستن به کار یک امر متداول
۲۸ دی ۱۳۹۰
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود بر آقای یعقوبی و بچه های خوبی که این کار رو اجرا کردند . این شجاعت و صداقت رو بهشون تبریک میگم . همچنین روش اجرای قسمتهایی که با ممیزی رو به رو شده اند بسیار خوب و عالی بود . بگذریم از این که واقعیتهایی که در این چند وقت دیدیم را در این کار دوباره یادمان آمد و اشک مان را در آورد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید